I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Wydarzenia driftingowe.

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez SIWY » 4 maja 2008, o 11:53

faktycznie jak stałem koło naszago punktu serwisowego to troche kiepsko było słychać
Avatar użytkownika
SIWY
IDS PRO
 
Posty: 215
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 17:18

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez Bartdrift » 4 maja 2008, o 11:56

No ale faktycznie cos tam gralo. Teraz dopiero sie wsluchalem ze cos tam jednak gra.
Sory, tu sie mylilem. Tam gdzie byl moj namiot nie bylo slychac kapletnie nic(w koncu to nie dla zawodnikow,wiec to jasne akturat) i myslalem ze nic nie gralo.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez ju-by » 4 maja 2008, o 12:12

Było 8 mocnych głośników rozstawionych tak, żeby nagłośnione były wały wokół toru. Niestety ze względów technicznych nie dało się nagłośnić parku maszyn czy parkingu dla publiczności. Muzę zapodawał DJ Macu z ekipy Wielkie Joł, więc nie był to lokalny wodzirej doświadczony w obsłudze wesel, a gość z profi ekipą, dlatego tak mnie "zabolało" stwierdzenie o braku muzy.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez Bartdrift » 4 maja 2008, o 12:28

Jeszcze raz przepraszam. rzeczywiscie slychac ta muze na filmach.

Tym czasem po rozmowie z Jednym z zawodnikow (czolowych ;) ) przypomnialo mi sie jeszcze jedno:

Brak jakichkolwiek treningow w parach!!!! Co za dramat !!! Kto to tak wymyslil ? Przeciez ten tor byl przemega trudnym torem (najtrudniejszy ze wszsytkich w moim zyciu). Juz same przejazdy pojedyncze byly sporym ryzykiem, wiec jak mozna bylo dopuscic do braku jakichkoloiek treningow w parach ??? Jakies nieporozumienie...
Jestem w ogromnym szoku ze nie bylo jakiegos naprawde porzadnego dzwona. Mozna tylko gratulowac zawodnikom ze dali rade bez zadnych treningow smigac w parach tak bezwypadkowo. :uklon:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez artekdrift » 4 maja 2008, o 12:32

ja tez tam sie wczoraj zjawilem
dla mnie byla rewelacja. moze dla tego ze nie jestem zbyt wymagajacy.
Faktycznie pogoda troche w kratke... Ale coz poradzic.
Gratulacje dla wszystkich odemnie...
Pieknie jezdziliscie.
artekdrift
Amator
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 14:06

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez dominik » 4 maja 2008, o 13:01

Impreza udana .. ale lało pięknie, rewelacja że chociaż na rozdaniu nagród przestało :lol:
Tak czy inaczej - całe szczęście że obyło się bez żadnych poważnych dzwonów (jedynie na treningach szkło się posypało).

Na "Bocianach" w Łodzi padało, wczoraj w Lublinie to samo - liczę że w Bydgoszczy się uspokoi :)

PS: pierwszy post więc witam wszystkich :grin: :good:
Avatar użytkownika
dominik
Amator
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 maja 2008, o 12:53
Lokalizacja: Łódź TOYO TIRES

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez koalaMT » 4 maja 2008, o 13:31

imprezka byla super :) respecik dla chlopakow co jezdzili bardzo ladnie pieknie :)

nagralem troche przejazdow , jak tylko zgram i przerobie troszke to dam Link ...

pogoda troszke niedopisala ale warto bylo popatrzec jak jezdzicie :)... muzyczke bylo slychac i to nawet dobrze .. sprawna organizacja i co najwazniejsze bez wiekszych strat :)

SUPER
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: I runda Toyo Drifting Cup 2008 Lublin

Postprzez Gruby » 5 maja 2008, o 16:06

Mysle ze naprawde nalezy podziekowac tak licznej widowni :) to bylo niesamowite . . . jak dlugo bywam na takich eventach to nie widzielm, zeby w taka pogode tyle parasolek ogladadalo z takim zachwytem zachwytem te zawody .. bravo wielkie hoooooah :) :banana: :banana:


Chodz przyznam ze nie dokonca podobala mi sie organizacja tego . . . oraz kilka spraw zwiazanych z przejazdami na licencje. .. :nea: patrz (małpa). troche chuxxxx akcja. . .
Avatar użytkownika
Gruby
DRIFTINGO
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 22:47
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości