Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Wydarzenia driftingowe.

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez EBER » 13 kwi 2008, o 07:10

Bartdrift napisał(a):Plan jest taki,ze robimy dwu dniowa impreze : sobota treningi od rana do wieczora ,wieczorem robimy wilkiego grila czy jakies ognicho i oczywiscie browarek jakis . :grin: Spanie namioty ,auta czy jak kto chce. Na drugi dzien rano treningi do poludnia,a potem robimy sobie mini zawody szkoly dritu :)


A kiedy to?? Ja chetnie na ta imprezke bym wpadl!!!
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez Kermel » 13 kwi 2008, o 10:10

Hmm.. co do treningu to uważam za bardzo udany. Mimo iz mocy mało autko dawało radę :D o czym bart sam sie przekonałeś :D co do odbijania kiery u mnie to nie kat wyprzedzenia bo wczesniej odbijala normalnie... wpoma juz sie konczyla i wieczorem juz jej calkiem zabraklo co skonczylo sie spinem na rondzie :rotfl2:
Chcialem tutaj przeprosic wszystkich, ktorym jakos nie przypasował duch walki, ktory sie we mnie obudzil pod koniec treningu ale tez chce podziekować za fajne pary wszystkim, z ktorymi mialem okazje cos tam "powalczyc" - naprawde mega uczucie :yahoo: Nie wyobrazam sobie nastepnego treningu bez mini zawodów!!!! :D takich na koniec dnia! :D no i oczywisice jestem za tym aby caly nastepny trening byl poswiecony nauce jazdy za kims - wczesniej sie balem ale jak sie przelamalem to naprawde na takim luzaku juz jezdzilem ze po prostu rogal mi z pyska nie zchodzil :grin:

Co to pomysłu Tomasza Ch. to jestem jak najbardziej ZA! I juz sie zapisuje na ewentualna liste! :banana:
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez Bartdrift » 13 kwi 2008, o 10:24

hehe ,nie ma to jak z bartem za kiera wlasnego auta za kims posmigac ;) Odrazu sie tez tak chce ;) :lol:
No rzeczywisce na koniec szalales strasznie.

Niestety na kolejnym treningu nie bedzie jeszcze zadnych mini zawodow,bo to jest kurs dla poczatkujacych za ktory wszyscy zaplacili pieniadze i trzeba wykorzystac czas maksymalnie ,a takie zawody zabieraja sporo czasu i jest zawsze duzo przestojow.
Natomiast zrobienie dwu dniowego drift-pikniku szkoly driftu to juz co innego. :yahoo: Niestety to dopiero na czerwiec.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez Kermel » 13 kwi 2008, o 10:36

No szalałem szalałem... ale to tylko i wyłącznie dlatego, że miałem "Ognisty" kask no i to zobowiązuje :rotfl2:
Ale też nie mogę obiecać, że następnym razem to się nie powtórzy :P
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez mich007 » 13 kwi 2008, o 13:29

No widze że trening udany, to się chwali :)

Ja niestety jeszcze odpadam z treningów bo sierra jeszcze nie gotowa...ale myśle że od maja już będę śmigał :yahoo: tylko ciekawe czy zdążę Was dogonić w technice i doświadczeniu... :twardziel:
Avatar użytkownika
mich007
DRIFTER
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 08:25
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez @lbi » 13 kwi 2008, o 21:15

Elo. Jestem nowy i mam 3 pytanka:
1. Kto tak zamiatał dzisiaj w Modlinie.
2. Kiedy następnym razem bedzie ktoś w Modlinie
3. Czy na trening można sie wbić i troche terorii łyknąć??
@lbi
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2008, o 21:03

Re: Trening driftu dla poczatkujacych czesc 2

Postprzez mich007 » 15 kwi 2008, o 06:32

Kolego, trochę się minąłeś z tematem...jak chcesz zapytać o Modlin to jest odpowiedni temat do tego:

http://www.drift-forum.pl/viewtopic.php?f=15&t=243
Avatar użytkownika
mich007
DRIFTER
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 08:25
Lokalizacja: Łaziska Górne

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości