Treningi - Ligota

Wydarzenia driftingowe.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez lojej » 4 maja 2013, o 07:30

Kopec 2 lata temu było tam sprzątane przez większą ekipę i po tygodniu był syf i zabrane opony które robiły za bandę w zimę zapisali to śniegiem a na wiosnę postawili beton tyle z sprzątania i nie mów że nikt nic nie robił bo wszyscy wypowiadający się już próbowali. Teraz są tam betony i nie jest to już pewne miejsce
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Black Dog » 4 maja 2013, o 08:09

Obrazek

Jako że materiału z przed kilku dni nie dostałem jeszcze żeby pokazać wam jak tam jest to pokaże coś takiego żeby zobrazować jak tam wygląda na dzień dzisiejszy
Jeździć idzie tam gdzie jest znacznik z google, czerwone to betony które chcieliśmy obłożyć dla bezpieczeństwa oponami które są tam wszech obecne, zółte to rozsunięte betony przez które można wjechać na tą część auto laweta w postaci "kaczki" się zmieściła bez problemu, niebieskie to niestety gruz i śmieci ale to w dolnym lewym roku jest do uprzątnięcia bo to tylko takie średnie kamienie wysypane w większości
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Rogul » 4 maja 2013, o 13:06

i co chcesz zrobic na takima małym placu?? :twardziel:
Avatar użytkownika
Rogul
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 14:50
Lokalizacja: Mikołów

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Black Dog » 4 maja 2013, o 13:43

Ogólnie chodziło o to że coś idzie polatać a jest to najbliższa miejscówka bez przypałowa
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez lojej » 6 maja 2013, o 20:43

Na ligocie wygląda tak szału niema ale sprawdzić auto można i trochę się wyszaleć , aczkolwiek tor to to nie jest :/
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Staszek » 20 maja 2013, o 16:17

a ktos wie, czy ten obszar nalezy do kogos? bo odsunac betony, sprzatac Sobie przed smiganiem i mozna upalac :) jestem w trakcie budowania driftowozu, no i rozgladam sie za miejscowkami.
Staszek
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 11:30

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Black Dog » 20 maja 2013, o 20:19

Z tego co wiem a mogę się mylić to jest to jakieś firmy co stoi obok czy coś takiego betony są odsunięte tak ze na placyk co wrzuciłem idzie spokojnie wjechać auto lawetą
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Staszek » 20 maja 2013, o 20:54

to trzeba sie zebrac i do nich napisac/podejsc. bo jak to teren prywatny, i miec od nich pozwolenie, to policja nie moze nic nam zrobic :p
Staszek
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 11:30

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Black Dog » 20 maja 2013, o 21:38

Jeździliśmy tam nawet jak w parku obok był jakiś festyn i bieg i nikt się nie przyczepił nawet po tym jak lojej stracił wydech zero przypału. Ja bym do nikogo nie pisał jak dopóki nikt nie robi problemów bo się zacznie że to nie miejsce na takie rzeczy że np firma nie będzie odpowiadać jak coś sie stanie itp itd zawsze będą mieli jakieś ale.
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez dlugi » 21 maja 2013, o 19:48

Wszyscy tylko narzekają .... Dwa lata do tyłu wpadliśmy ekipą i posprzątaliśmy, ustawiliśmy opony nie wspomnę o wycięciu krzaków. Niestety ktoś nie uszanował
i po kilku dniach opony były po całym placu rozrzucone i cały plac wyglądał jak po przejściu huraganu.

Co do właściciela placu to Noti się coś dowiadywał i jak dobrze pamiętam to wspominał coś że plac należy do jakiejś pani która przebywa za granicą.
Nikt tam nie urzęduje i ludzie znaleźli sobie miejsce na wysypywanie gruzu i śmieci. Ehhh

Jak mi wiadomo to raczej nie ma problemu że ktoś dzwoni i że komuś to przeszkadza.
Jest to teren prywatny nie publiczna droga a w dodatku tereny chyba przemysłowe czy jakoś tak także hałas nie gra roli :scratch:

Niech każdy przeszuka swoje okolice a może wynajdzie się jakiś fajny plac gdzie można wynająć go nawet większą grupą i polatać raz w miesiącu chociaż.
Avatar użytkownika
dlugi
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 30 mar 2010, o 19:25
Lokalizacja: Sosnowiec - Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Staszek » 21 maja 2013, o 20:30

Niestety na uszanowanie pracy bymn niestety nie liczyl w naszym pieknym kraju :) jesli o mnie chodzi to dla mnie w soboty np zaden problym by bylo podjechac posprzatac ogarnac Sobie, i posmigac. lepsze to niz zeby auto gnilo :p
Staszek
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 11:30

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Black Dog » 22 maja 2013, o 16:10

Ja jak jeżdżę z kumplem tam potrenować to po prostu robimy na bieżąco porządek tam gdzie w danym miejscu potrzebujemy. A część betonów zasłoniłem oponami ale nei ukrywam że przydało by się tam kilka nowych
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Staszek » 22 maja 2013, o 19:40

Skoncze budowac i sie na pewno pojawie :) najlepiej dawajcie info kiedy wbijacie tutaj, jak nie driftcarem to sie podskocze daily :p
Staszek
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 11:30

Re: Treningi - Ligota

Postprzez dlugi » 23 maja 2013, o 19:53

Tak zapytam z ciekawości. Gdzie do tej pory wszyscy jeździli???
Avatar użytkownika
dlugi
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 30 mar 2010, o 19:25
Lokalizacja: Sosnowiec - Siemianowice Åšl.

Re: Treningi - Ligota

Postprzez Staszek » 27 maja 2013, o 22:24

No jak sa jakies inne miejscowki to tez jestem jak najbardziej na tak :D
Staszek
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 11:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości