Runda promocyjna Łódz 19.04

Wydarzenia driftingowe.

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez ponczak » 21 kwi 2008, o 08:36

w czwartek fura bedzie jak nowa

:shock: to niezle, a wydawac by sie moglo, ze s15, egzotyk.. ze to bedzie trwalo. a tu prosze, 5 dni :rockon:
ponczak
 

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez zefir » 21 kwi 2008, o 09:57

dzieki wszystkim za przybycie,
troszke moich obiecanych fotek ;)

http://picasaweb.google.pl/piotrbaransky/DriftPromoLodz

jesli ktos chce ktoras w fotke w max rozdzialce i dokladnie obrobiona, prosze na PW.

pozdrawiam
sedzia maruda ze strefy parkingu zawodnikow ;))
zefir
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 13:12

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Gruby » 21 kwi 2008, o 10:22

Czemu nie... Rowniez jestem za tym zeby kiedys zrobic jeszcze legal drift racing. Tylko tym razem bylo by fajnie gdyby impreza zostala zorganizowana od poczatku do konca profesjonalnie.
O 11 godzinie jak rozmawialem z kilkoma drifterami m. in Obebo czy Bartdrift -em nie dokonca wiedziano jak bedzie przebiegala trasa, o ktorej jest planowane rozpoczecie itp.
No i do tego ta pogoda ;/ z jednej strony wasze opony nie zostaly chyba do konca zniszczone ale za to nie bylo takiego show jakie byloby gdyby udalo sie jakos zjarac laka ;p napewno przybyloby duzo wiecej osob na ta impreze..
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Gruby
DRIFTINGO
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 22:47
Lokalizacja: Gliwice

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez jordi » 21 kwi 2008, o 14:53

ROGO napisał(a):A proszę Was bardzo, oto i filmik mojej produkcji :yahoo:

http://pl.youtube.com/watch?v=DJ_fxQzGGjQ


buahuha mega dobry filmik :rotfl2:

Bartek sorka ze tak powiem, ale zrobiles to jak amator zaczynajacy
przygode z driftem ;) bez obrazy oczywiscie ;)

PS. A moze to nie Ty kierowales w tym momencie tylko jakis Twoj znajomy :D
Avatar użytkownika
jordi
Polody Performance
 
Posty: 457
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Łulf » 21 kwi 2008, o 14:58

dopiero teraz mam czas się wypowiedzieć

Z mojej perspektywy nie bylo aż tak kolorowo jak to niektórzy zapamiętali, ale jak wiadomo, mogę być w swojej opinii trochę "skrzywiony" .
Dlatego nie wypowiem sie na temat : POGODY ,ORGANIZACJI(?), MIEJSCA, TRASY I ROZREKLAMOWANIA IMPREZY
Wyjątkowo daruje sobie te tematy. Wyjątkowo ,bo tak jak wspomniałem, przez wypadek mogę być źle odebrany , a słowa które musiałbym napisać były by tak ostre, że zapewne usłyszał bym :" Bartdrift rozwalił furę, to ma żale do całego świata"
Więc tyle z mojej strony w tych tematach.


Bart może nie do końca będziesz się ze mną zgadzał, ale myślę, że po części też tak myślisz.
POGODA - za to nikt nie może (za mało się modliliśmy o pogodę), choć jak impreza była by za miesiąc 2 pogoda była by pewniejsza
ROZREKLAMOWANIE IMPREZY – TOTALNIE DO BANI 0 informacji poza driftforum. AK Łódź info tylko o rajdzie
Strona główna Łodzi 0 informacji imprezy nie było, :help: :confused:
Ogólne informacje, co jak i gdzie do bani nic niewiadomo. :twardziel:
ZABEZPIECZENIE TRASY- paranoja i zero myślenia masa ludzi na zewnętrznej zakrętu najniebezpieczniejsze miejsce mnóstwo ludzi (ja też i obok mnie policja) :twardziel: jak by nie bariera to mam nogi połamane a kit odbił się od mojej nogi, :superwow: :twardziel: adernalina w momęcie skoczyła, natomiast przejście przez pas zieleni, gdy nikt nie jeździł z „powodu Barta” - NIEWOLNO
Co do trasy to nie mogę się wypowiadać, bo nie jeździłem (wysokie krawężniki i bandy z dryftem to nie dobre połączenie), choć łuki były bardzo ciekawe. :drift:
Fajnym pomysłem było prezentowanie auta przez jednego z Drifterów i wytłumaczenie widzom o co chodzi w drifcie choć mogło być więcej aut zaprezentowanych.

WIELKIE DZIĘKI DLA ZAWODNIKÓW ZA POŚWIECENIE CZASU I MASZYN DO PROMOCJI DRYFTU :uklon: :uklon: :uklon: i siebie ;)
Avatar użytkownika
Łulf
DRIFTER
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 00:42
Lokalizacja: śląsk

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Gruby » 21 kwi 2008, o 15:02

Ja tam specjalista nie jestem ale wydaje mi sie ze to pzrez "prawa strone" oraz niesprzyjajace warunki pogodowe.. no i oczywiscie nie zapominajmy o oponach :)
Avatar użytkownika
Gruby
DRIFTINGO
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 22:47
Lokalizacja: Gliwice

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Bartdrift » 21 kwi 2008, o 15:13

jordi napisał(a):
ROGO napisał(a):A proszę Was bardzo, oto i filmik mojej produkcji :yahoo:

http://pl.youtube.com/watch?v=DJ_fxQzGGjQ


buahuha mega dobry filmik :rotfl2:

Bartek sorka ze tak powiem, ale zrobiles to jak amator zaczynajacy
przygode z driftem ;) bez obrazy oczywiscie ;)

PS. A moze to nie Ty kierowales w tym momencie tylko jakis Twoj znajomy :D


To byłem ja :grin:
Tak zeby juz zakonczyc temat rozpaczania nad s15:
S15 ma sie dobrze. zlamal sie wahacz i wyrwalo końcowke drazka. Reszta ok.

Felga bedzie naprawiona, czesci dzieki Katodowi ( :uklon: :uklon: :uklon: ) jutro w domu, blotnik w czwartek do odbioru.
Taki sport. Wszyscy zdajemy sobie sprawe z tego ze takie rzeczy sie zdarzają. W kazdym motorsporcie jest ryzyko takiej sytuacji.
Ja i tak jestem poteznie zdziwiony ze nic wiecej sie nie stalo. Szok po prostu. Jak patrzylem na ta latarnie to myslalem czy to bede ja czy moze ktos inny... O dziwo latarnia stoi dalej ...
Temat s15 zamykamy i prosze juz o tym nie pisac bo juz mi wstydu starczy i tak :blush: ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez emikyton » 21 kwi 2008, o 15:50

ROGO napisał(a):A proszę Was bardzo, oto i filmik mojej produkcji :yahoo:

http://pl.youtube.com/watch?v=DJ_fxQzGGjQ


Filmik wymiata :rotfl2: Dobry pomysł miałeś z tym podkładem ;)
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Grzechu » 21 kwi 2008, o 16:21

Super jest legalnie driftować w mieście :yahoo: Długo czekałem aby legalnie ;) pośmigać po ślimaku.
Dziekuje za zaproszenie przez PFD wkońcu jestem "świerzak"
W moim aucie (czarne E30) uległa uszkodzeniu antena :rotfl2: Po zabraniu ze soba na przejżdzke najwiekszej reklamy imprezy,czyli bramke Toyo :grin:
Musze jeszcze popracować nad samochodem,brak hydraulika i zawieszenie-było odczuwalnym problemem.
Co do trasy to baaardzo mi sie podobała,jednak podjazd pod górke mimo deszczu wymagał troche mocy aby pokonać go w całości w wychyleniu.Moje E30 dysponuje moca ok 211 ps (jesli żadnen koń w stadninie nie padł) było najsłabszym autem na evencie w Lodzi.
Mam nadzieje,że nie był to ostatni pokaz w Łodzi.Co do ogranizacji hmmm...
Cieszy mnie fakt,że mimo kiepskiej pogody mieliśmy sporą publicznośc :thumbsup:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Bartdrift » 21 kwi 2008, o 16:23

Ach to Ty smiglales ta czarna 3ka ! :D Prawie bys mi ta reklame na dach wywyalil bo jechalem za Toba wtedy :lol: :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez tomek marciniak » 21 kwi 2008, o 19:30

Bartdrift napisał(a):. Jak patrzylem na ta latarnie to myslalem czy to bede ja czy moze ktos inny... O dziwo latarnia stoi dalej ...
Temat s15 zamykamy i prosze juz o tym nie pisac bo juz mi wstydu starczy i tak :blush: ;)


Bartek a mowilem ci przed impreza ze te latarnie czasami na ziemie spadaja.... :lollol: :grin:
Avatar użytkownika
tomek marciniak
DRIFTER
 
Posty: 247
Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 19:43
Lokalizacja: lodz-uk

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Bartdrift » 21 kwi 2008, o 19:58

To trzeby bylo mi tez powiedziec ze te metalowe barierki wychodza na jezdznie czasami :grin: :lol:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez KROLIK » 21 kwi 2008, o 21:37

musze chyba stwierdzic ze sie naprawde udalem :):)

jezdzac pod gorke stwierdzilem ze mi troche mocy brakuje ale widzaac ze daje rade stwierdzilem ze nie bede narzekal. dopiero po powrocie do wawy zorientowalem sie ze jezdzilem na mapie 0.7 bara czyli jakies 260-270 koni :rotfl2: :d: :banghead: :thumbsup:

a moglo byc tak fajnie ;) :lollol:
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez tery » 21 kwi 2008, o 23:47

bo moc na sliskim byla tam TAAAAK potrzebna... :lol: :banghead: :banana: :banana:

ale jestes Osiol nie Krolik, wymontuj ten przelacznik!!!! :uklon: :beg:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: Runda promocyjna Łódz 19.04

Postprzez Lars » 22 kwi 2008, o 01:52

A ja króciutko: masssakra! Panowie, wielkie dzięki za przybycie do Łodzi, za pokaz, za zabawę. I częściej, proszę :grin:

Tery, masz nowego fana! Dzięki za przewózkę mojego cielska (dociążyłem Ci prawą stronę, co? :rotfl: ) i za 3 kółka z młodym maniakiem NFS'a. :grin:

Do zobaczenia!
Avatar użytkownika
Lars
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 kwi 2008, o 23:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości