4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Wydarzenia driftingowe.

4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Bartdrift » 18 mar 2008, o 12:36

Wlasnie dowiedzialem sie nieoficjalnie ,ze 4 runda TDC nie odbedzie sie na torze Radom ,ale w Lodzi ,w samym centrum ,jako pierwsze ,oficjalne zawody street legal w Polsce !
Termin bez zmian ,30.08.2008

Dla mnie rewelacja!!! Maja byc media nawet z Niemiec (TV ZDF) !!! To bedzie event !!!! Juz sie nie moge doczekac! :yahoo:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Kermel » 18 mar 2008, o 12:46

Nie wierze! :yahoo:
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez quench » 18 mar 2008, o 13:04

Dla mnie bomba, jako kibica :) Pewnie o! ping sie ucieszy hehe

Wiadomo dokładniej gdzie to ma być? Jakaś ulica zamknieta? Parking (Manufaktura?)
Ostatnio edytowano 18 mar 2008, o 13:10 przez quench, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
quench
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 20:18
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Kermel » 18 mar 2008, o 13:10

A to bedzie impreza jedno czy dwudniowa ?

Kiedy będą znane jakieś szczegóły?
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Bartdrift » 18 mar 2008, o 13:16

Tego to juz nie wiem .
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez KROLIK » 18 mar 2008, o 13:58

wooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwww :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

ale bedzie jazda juz nie moge sie doczekac :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :good: :good: :yeah: :yeah: :yeah: :superwow: :superwow: :superwow:
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Piotr328 » 18 mar 2008, o 14:11

Pewnie to dlatego, że PFD nie udalo sie dogadac z zarzadem toru w Radomiu. I moze i dobrze. Ja sie tam ciesze bardzo :yahoo: . Zapowiada sie godna impreza, a i dojazdu mam mniej :grin:
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Bartdrift » 18 mar 2008, o 14:18

No czy sie nie dogadali to nie wiadomo . Chyba raczej nie to jest powodem ,bo ponoc Zielona Góra ma sie odbyc w Radomiu.
Tak czy naczej : Będzie zajefajnie! :D Jak PFD bedzie nam fundowalo az takie atrakcje ( Street w Lodzi, EDC w Poznaniu) to chyba zaczne sobie obklejac auto i sprzet logiem PFD w koncu :grin: :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Pieczyniak » 18 mar 2008, o 21:20

ciekawe ile jeszcze bedzie zmian w kalendarzu :confused: bo jak na razie to tylko poznań pewny od samego początku :amen:
A z ta Łodzia to naprawde genialny pomysł. Czas żeby drifting wyszedł do ludzi skoro oni nie chcą wyjść do niego i napewno zawsze to będzie większe promocja niż zawody kilku zapaleńców gdzieś na jakimś torze bo niestety ale tak jesteśmy odbierani i cały czas niezauważani przez opinie publiczną i całe środowiśko motoryzacyjno-rajdowe
Jeśli to wypali to będzie się działo :tease: :tease: :tease:
może jeszcze by tak wieczorne przejazdy tak jak w 1/4 mili w Łodzi?
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Kermel » 18 mar 2008, o 21:32

A może idąc za ciosem pewnego postulatu sprzed kilku dni ( zmiany w regulaminie dot. slików ), wypadało by wystosować kolejne konkretne pismo z podpisami samych uczestników, może nawet i rzeszy kibiców :grin: , aby własnie tą rundę rozegrac w godzinach późno popołudniowych (czyt. night drifting :grin: ). Myślę, że trzeba kuć żelazo puki gorące i skoro PFD czyni starania co do organizacji w Łodzi to od razu niech na podstawie takiej petycji walczą o możliwość odbycia się tego eventu właśnie wieczorcem! Było by idealnie! Śmiałbym twierdzić, że będzie to widowisko na poziomie zapowiadanego finału EDC w Poznaniu! Co Wy na to? :yeah:
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Bartdrift » 18 mar 2008, o 22:04

A ja mysle ze wyglada na to ze PFD wie co robi i trzeba sie cieszyc ze sie tak wszystko zmienia na lepsze.
Zmienili regulamin pod prosby drifterow, teraz street w srodku miasta... Naprawde zeby jeszcze teraz z jakimis kolejnymi postulatami do nich wychodzic to troche bez sensu.
Moim zdaniem takie zawody w srodku Łodzi w dzien to tez bardzo dobry pomysl i nie trzeba szukac nowych pomyslow. Ten jest wystarczajaco nowy . :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Kermel » 18 mar 2008, o 22:07

No jak najbardziej sie z Tobą Bartku zgadzam, tylko że, spróbować nie zaszkodzi. Nikogo to nic nie kosztuje to raz, a dwa jeżeli się okaże, że nydyrydy to też końca świata nie będzie. Ale byłoby super.. :)
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Sosen » 19 mar 2008, o 08:50

No to by było grubo bardzo :razz:
Avatar użytkownika
Sosen
DRIFTER
 
Posty: 655
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 13:07
Lokalizacja: Szczecinek

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez OBEBO » 19 mar 2008, o 13:33

SUPER OPCJA! :)

Tylko jak szybko ustalą i podadzą do wiadomości na jakich ulicach miałaby być trasa to policja będzie musiała chyba stać tam non-stop! :D I pilnować aby drifterzy nie trenowali przed zawodami.
Jeśli chodzi o nocną rundę to moim zdaniem można się z tym wstrzymać. Drift w mieście będzie i tak wielkim SHOW!
No chyba że zawody bedą jednodniowe. Wtedy finały przy sztucznym oświetleniu byłyby wypasem!!! :taunt:

Pozdrawiam,
Michał
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: 4 Runda TDC - Zmiana miejsca !!!

Postprzez Grzechu » 22 mar 2008, o 13:39

myśle,że miejce czyli miasto jak najbardziej pomoże nam rozpromować naszą ukochaną dyscypline.Dla mnie mega pomysł,a jak bedzie runda rozgrywana na ulicach miasta,to juz całkiem KOZAK (chyba sie troche rozmarzyłem)
:yahoo:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości