Trening Tor Toruń 17-18 października

Wydarzenia driftingowe.

Trening Tor Toruń 17-18 października

Postprzez Binio » 28 wrz 2015, o 19:21

Witam, jako prawa ręka obecnego organizatora, wrzucam info odnośnie możliwości skorzystania z opcji potrenowania na torze w Toruniu w dniach 17-18 października.
W ten właśnie weekend odbywać się będzie nasz zlot Turbokillers.com (nissany 200sx) aczkolwiek, jak w zeszłym roku, druga edycja otwarta jest na chętnych ludzi z zewnątrz :wave:

Tak wiem iż w tym samym czasie jest Drift Masters połączone z Drift Allstars - jest to tymbardziej dobra okazja by za dnia pojeździć a pod wieczór udać się na nocną rundę na stadion, który znajduje się 500m od toru ;)

Wrzucam info z naszego forum:

"Witam
Zapraszamy na rodzinny piknik przy zapachu palonej gumy...

A jeśli Twój brat, kuzyn, wujek, przyjaciel lub inny pociotek ma inne auto niż nissan a jest tak samo jak my przyjaźnie nastawiony i lubi spędzać czas w gronie "motoryzacyjnych oszołomów" to zapraszamy!!

17 - 18 PAŻDZIERNIK 2015

1. miejsce spotkania:
Ignacego Łukasiewicza 66
Toruń

2. opłaty:

PRZEDPŁATY
220zł - obowiązuje do końca tygodnia (6.10)

W DNIU ZLOTU
280zł
-dla osób chcących wpaść na jeden dzień - 190zł dzień

OSOBY TOWARZYSZĄCE
-wejściówka (OPASKA) upoważni ją do korzystania z takich samych atrakcji jak uczestnik zlotu 10 zł - losowanie nagród w niedziele, dostęp do toalet (które udostępnia właściciel :lollol: ), prawdopodobnie będzie również 100l piwa ;)
Ma przyjechać jakiś katering również (płatny osobno, ale nie wiemy jeszcze co i jak i za ile..)

dane do przelewu:
Dominik Kuśta
53 8941 0006 0016 5103 3000 0040

W TYTULE PRZELEWU NICK oraz za co wpłata


tel:501-572-366


3. hotel
jeśli ja mam załatwić hotel to proszę wpłacać łącznie z opłatą za tor z dopiskiem że to za hotel i ile osób
na liście proszę konkretnie określić ilość osób



SPRAWY ORGANIZACYJNE:
1. Można przyjechać w piątek wieczór, impreza trwa od soboty rana do niedzieli.
2. Na miejscu mamy dostęp do pola biwakowego gdzie można rozbić namiot etc.
3. Wszystkie osoby wjeżdżające na tor muszą mieć kaski.
4. W dostępie będzie prąd oraz łazienka z toaletami.
5. Ilość miejsc dla forumowiczów nieograniczona.
6. Atrakcje dodatkowe ustalimy w najbliższym czasie
7. Na terenie jest najazd tak więc można sobie w wolnej chwili zmienić olej albo silnik.
8. Jeśli chodzi o wulkanizację to niedaleko są wulkanizacje tak więc jeśli ktoś planuje spalić duzo opon to musi wcześniej sprawdzić sobie warsztat.
9. Istnieje możliwość załatwienia mobilnej hamowni inercyjnej jeśli uzbiera sie 8-10 chętnych aczkolwiek rok temu frekwencja była słaba. Koszt to 50-80zł ( osoby chętne proszę odrazu pisać na liście , wpłata 100% z wpłatą za zlot).
10. Cena obejmuje:
-wjazd auta na tor,
-naklejkę,
-smycz z identyfikatorem.

Jeśli chodzi o osoby towarzyszące będzie możliwość dokupienia smyczy z identyfikatorem i małej naklejki na miejscu w kwocie 10 zł

11. Odpowiadam na pytania w stylu: Mój pociotek ma bmw i czy może przyjechać?
TO WŁAŚNIE TAKA IMPREZA NA KTÓRĄ MOŻESZ GO ZABRAĆ I RAZEM POSZALEĆ UPALAJĄC NA TORZE!!

12. Na miejscu dostaniemy worki na śmieci, proszę o zachowanie porządku po sobie!!

13. Po zmierzchu nie wchodzimy na tor ani przyległe mu trawniki pod groźbą usunięcia z zlotu i konsekwencjami klubowymi.

14. Pomimo iż to ja załatwiałem sprawy związane z zlotem, odpowiedzialność ponosić będziemy WSZYSCY tak więc jeszcze raz proszę o zachowanie się z szacunkiem dla wykonanej pracy oraz względem właściciela obiektu oraz innych uczestników zlotu!
I jeszcze raz podkreślam iż mamy się zachowywać jak cywilizowanie obywatele i drifterzy dając wizerunek całej naszej grupy"

Jeśli jakieś pytania, proszę pisać lub dzwonić do organizatora ;)
Pozdr
Michał
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości