Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toruń

Wydarzenia driftingowe.

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez muszyÅ„ski » 22 paź 2015, o 22:28

tej cześć co narzekają na ochronę powiem tylko żeby przeczytali sobie ustawę o imprezach zbiorowych.. praktycznie nic nie wolno wnieść. I dlatego ochrona sprawdza co się wnosi. Fajnie, że praktycznie można było kupić wszystko na miejscu, trochę drożej ;) . Co do przerw w jazdach to polecam zawody żużlowe... tam to dopiero są przerwy. To nie wyścigi że jada w kółko przez 40 min...

relacja live w telewizji faktycznie fajna, są powtórki, komentatorzy dodający emocji przejazdom, ale nic ni odda bycia tam na miejscu. Spróbujcie zarazić kogoś dryftem relacją w tv. Mało prawdopodobne jak będzie na miejscu poczuje ten klimat, usłyszy te auta na żywo, poczuje ten dym... nawet moja żonka się zaraziła... A nie jest fanką motoryzacji.
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lobi » 23 paź 2015, o 16:30

Simons14a napisał(a):To nie zrób se problemu i nie jeździj na zawody,zorganizuj imprezę na światowym poziomie,zrób relację w TV na żywo i oczywiście wejściówki za darmo,żeby nie "wydrzeć " jak najwięcej na biletach :banghead:
A ta chamska ochrona.............
ja to tam uważam,że nie dość że za darmo to powinni każdego zaprowadzić na miejsce w loży honorowej :lollol:
Zrób se swoje zawody


No i dokładnie tak zrobiłem. Poszedłem w swoją stronę choć dalej związaną z driftem bo przestał mi się podobać przesadnie klaustrofobiczny klimat driftu do jakiego się dąży na zawodach na całym świecie . A że lubię samochody i drift to chcąc nie chcąc ciągnie mnie do niego ale nie mam zamiaru przymykać oczu na coś co mnie razi. Jak by wam dawali w pysk na bramce to też byście szli bo to jest najlepsza liga ? Organizowałem zawody, znam ograniczenia, wymogi, całą papierologię. Niektórych wymogów z powodów naturalnych się nie da spełnić ( nie będę tłumaczył dlaczego ) i przymyka się na to oko. To głównie organizator uczula swoich pracowników na co mają zwrócić większą uwagę i jest to podyktowane głównie zyskiem ( czy to bezpośrednio w postaci pieniężnej czy sponsorskiej ). I jak obserwuję DMGP to dokładnie jak na tacy widać co jest czym podyktowane. Wy macie swoje zdanie którego nie zmienicie a ja swoje. Róbcie co chcecie i cieszcie się życiem za kolorową zasłoną.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez culmen » 24 paź 2015, o 23:33

Żyję już parę wiosen i ani 1 raz nie dostałem od ochrony po pysku.
Wnosić nic nie musiałem bo kawa/herbata i jedzenie było na miejscu w NORMALNYCH cenach.
(Żurek 8pln, 2 danie 20+ pln, zapiekanka 5pln, herbata/kawa chyba 3 pln, kiełbasa też tania)
Przestoje? Nie znam. Nie kojarzÄ™.
Ceny biletów? Wielokrotnie pisałem (za czasów PFD) że zapłaciłbym nawet więcej gdybym mógł usiąść na trybunie.
Cena biletów w ogólnym rozrachunku to pryszcz. (Dojazd, hotel itp)

Jedyny minus organizacyjny jaki znalazłem to organizator nie zapewnił pogody :cry:

Ogólnie obiekt w Toruniu ma b. fajny potencjał.
culmen
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 20:24
Lokalizacja: podlasie

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lobi » 25 paź 2015, o 02:26

culmen napisał(a):Żyję już parę wiosen i ani 1 raz nie dostałem od ochrony po pysku.


Ok, jak tak rozumiecie co ja mówię to nie mamy o czym rozmawiać.
ps: jak byś nie zrozumiał, ja też nie dostałem.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Bartdrift » 25 paź 2015, o 10:45

Nie che mi się normalnie wierzyć że jest JAKAKOLWIEK dyskusja na temat przeprowadzania zawodów przez DMGP :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez culmen » 25 paź 2015, o 12:45

Co do cen biletów wkleję od "konkurencji"

http://kibice.rajdpolski.pl/pl/bilety-l ... jd-polski/
culmen
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 20:24
Lokalizacja: podlasie

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Banan » 25 paź 2015, o 14:22

culmen napisał(a):Co do cen biletów wkleję od "konkurencji"

http://kibice.rajdpolski.pl/pl/bilety-l ... jd-polski/


Ale Drift Masters chyba nie ma statusu Mistrzostw Świata? Bilety na rajdy rangi Mistrzostw Polski kosztują 10-20zł, lub są bezpłatne. Piszę to tylko informacyjnie, nie wdaję się w dyskusję ile powinny kosztować bilety na drift.
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lobi » 25 paź 2015, o 15:44

Czy ja coś wspominałem o cenach biletów ?
Pokażcie mi cytat ! Jak zwykle chora dyskusja się zaczyna o wyimaginowanych sytuacjach.
Nie było żadnego hejtu z mojej strony, normalna dyskusja co mi się nie podoba a co jest ok.

IdÄ™ do swojej piaskownicy, szkoda czasu na gadanie o niczym i statkach widmo.

Banan, pozdro. Pamiętam jak latałeś jeszcze po rakietowej i lubiłem oglądać Twoje postępy :good:
Szkoda że ten klimat już się skończył.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości