Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toruń

Wydarzenia driftingowe.

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 18 paź 2015, o 17:16

Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez BPX33 » 18 paź 2015, o 23:25

kubeusz napisał(a):Ktoś się orientuję czemu Wyspiarze nie biorą już dzisiaj udziału ?


A Phill Morrison to co? :confused:

P.S. I co nocował ktoś w schronisku?
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez speccom » 19 paź 2015, o 19:47

Nie ma co narzekać na relacje....
Jak dla mnie to SUPER!!!!! Może i mogłoby być więcej szczegółów technicznych ale dla laika i tak to zbędne informacje a my i tak wiemy co pod każdą maską tych samochodów siedzi czyż nie!?!
Osobiście zadowolony jestem że mogłem oglądać relacje za granicą!!!!!! A moi koledzy (niemcy) byli w ogromnym szoku co się w Polsce wyprawia :thumbsup:
Mi brakowało jeszcze streaming'u z kwalifikacji.....
Może w przyszłym roku Polody i Chwastek to zorganizują... Tak czy inaczej super organizacja i efekt osiągnięty bo grupka niemców chce abym ich zabrał na co najmniej jedną z rund a przecież o to chodzi, żeby zapełnić widownię bo wtedy będzie jeszcze ciekawiej...
Niech Świat się dowie jak w Polsce jeździ się samochodem :drift:
speccom
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 00:03
Lokalizacja: Koło

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez BPX33 » 19 paź 2015, o 22:50

speccom napisał(a):Tak czy inaczej super organizacja i efekt osiągnięty bo grupka niemców chce abym ich zabrał na co najmniej jedną z rund a przecież o to chodzi, żeby zapełnić widownię bo wtedy będzie jeszcze ciekawiej...


Do Poznania chyba najbliżej będzie. ;)
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lobi » 20 paź 2015, o 13:43

Byłem w Poznaniu na DMGP i było pozytywnie ale bez szału żeby nie powiedzieć nudno. Niby czirliderki, wodzirej ale to wszystko było jakieś sztuczne i nudne.
No i już nie mówiąc o ochronie. Nie można było wnieść ze sobą ani picia, ani chipsów, ani kanapki. Jak zostawiliśmy już to wszystko w samochodzie to na bramce czekało nas jeszcze dokładne macanko przez ochronę czy przypadkiem w majtkach albo pod koszulką czegoś nie wnosimy, jak przestępcy się czuliśmy. Trochę paranoja, na żadnej innej imprezie się z tym nie spotkałem. Ja jako zagorzały fan driftu mógł bym tam siedzieć od rana do wieczora pomimo tych wielu problemów ale patrząc trzeźwy okiem to nuda tym bardziej dla kogoś kto idzie tam z ciekawości.
Jedynie gdzie bym chciał jeszcze pojechać to Karpacz ale poza tym to tylko live przed tv i jest 10 razy bardziej ciekawie, są powtórki i ciągle coś się dzieje a na żywo to przejazd pary i 5 minut zamulania w ciszy, przejazd i 5 minut zamulania w ciszy.
ps: kiedyś drift miał klimat, wolność itp a teraz komercha i wszystko wyreżyserowane.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 20 paź 2015, o 15:41

lobi napisał(a):Byłem w Poznaniu na DMGP i było pozytywnie ale bez szału żeby nie powiedzieć nudno. ....
No i już nie mówiąc o ochronie. Nie można było wnieść ze sobą ani picia, ani chipsów, ani kanapki. Jak zostawiliśmy już to wszystko w samochodzie to na bramce czekało nas jeszcze dokładne macanko przez ochronę czy przypadkiem w majtkach albo pod koszulką czegoś nie wnosimy, jak przestępcy się czuliśmy. Trochę paranoja, na żadnej innej imprezie się z tym nie spotkałem. Ja jako zagorzały fan driftu mógł bym tam siedzieć od rana do wieczora pomimo tych wielu problemów ale patrząc trzeźwy okiem to nuda tym bardziej dla kogoś kto idzie tam z ciekawości.
.....ps: kiedyś drift miał klimat, wolność itp a teraz komercha i wszystko wyreżyserowane.

za to brak nawalonych kibicow, ktorzy stoja gdzie chca i robia co chca bo po %% sa "niesmiertelni" i najmadrzejsi
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lobi » 20 paź 2015, o 16:09

Wszystkiego są plusy i minusy :) gdyby wszyscy ludzie byli normalni i przestrzegali by pewnych normalnych zasad wszystkim było by lepiej :)
Nie ma co narzekać. Dobrze ze ktoś chce sie tym zajmować.
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez BPX33 » 20 paź 2015, o 19:00

lobi napisał(a):a na żywo to przejazd pary i 5 minut zamulania w ciszy, przejazd i 5 minut zamulania w ciszy.


To chyba na żadnej rundzie PFD nie byłeś... :rotfl2:
Tam przerwy potrafiły i 2h trwać! :grin:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez lipek7 » 20 paź 2015, o 21:02

BPX33 napisał(a):
lobi napisał(a):a na żywo to przejazd pary i 5 minut zamulania w ciszy, przejazd i 5 minut zamulania w ciszy.


To chyba na żadnej rundzie PFD nie byłeś... :rotfl2:
Tam przerwy potrafiły i 2h trwać! :grin:


dokładnie na pfd były 2 harmonogramy
Ostatnio edytowano 9 lis 2015, o 17:23 przez lipek7, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Clackier » 21 paź 2015, o 07:04

Jak można narzekać na DMGP :shock: ... Przecież to najlepsze co się mogło wydarzyć i najbardziej perspektywiczna ścieżka rozwoju dla driftu w Polsce... Rzeczywiście ochrona nie zachwycała, chociaż w Płocku było pod tym względem lepiej niż w Jastrzębiu. No ale to dopiero drugi sezon, wiadomo, że zawsze jest coś do poprawienia. Jak dla mnie i tak rewelacja ;) Tym bardziej, że nie mogąc być na większości rund włączałem sobie TV, siadałem z piwerkiem albo flaszką wina i mogłem dalej obcować z driftem na najwyższym europejskim poziomie na żywo :)
Clackier
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 14:19
Lokalizacja: Radom

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez PiotrMSC » 21 paź 2015, o 18:49

Ale ogólnie patrząc to robi się z tymi imprezami żeby jak najwięcej wydrzeć na biletach a jak najmniej pokazać. Na stw w Bialej Podlaskiej nie dość że trzeba było się ostać w korku, gdzie na końcu korku trzeba było za bilet zabulić. Z ochroną też na różnie na tych imprezach, czasem się chamsko potrafią zachowywać, jak mi się zdarzyło w Jastrzębiu.
PiotrMSC
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 gru 2010, o 14:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Simons14a » 21 paź 2015, o 21:46

To nie zrób se problemu i nie jeździj na zawody,zorganizuj imprezę na światowym poziomie,zrób relację w TV na żywo i oczywiście wejściówki za darmo,żeby nie "wydrzeć " jak najwięcej na biletach :banghead:
A ta chamska ochrona.............
ja to tam uważam,że nie dość że za darmo to powinni każdego zaprowadzić na miejsce w loży honorowej :lollol:
Zrób se swoje zawody
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez BPX33 » 22 paź 2015, o 16:50

Simons14a napisał(a):To nie zrób se problemu i nie jeździj na zawody,zorganizuj imprezę na światowym poziomie,zrób relację w TV na żywo i oczywiście wejściówki za darmo,żeby nie "wydrzeć " jak najwięcej na biletach :banghead:
A ta chamska ochrona.............
ja to tam uważam,że nie dość że za darmo to powinni każdego zaprowadzić na miejsce w loży honorowej :lollol:
Zrób se swoje zawody


Simon! :thumbsup:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Jay » 22 paź 2015, o 17:34

kiedyś jak był stream to narzekali ze się tnie, jest relacja w tv to narzekają że nie ma streamu...
narzekali że co niektórzy kibice nawaleni chodzą, to teraz narzekają że nei można wnieść butelek...
bilety wiecznie za drogie mimo że kosztują za dwa dni tyle co obiad dla jednej osoby...
chcieli mieć profi ligę i zawody, to narzekają teraz że komercha i bez klimatu...
kiedyś auta miały mało mocy to ze za mało i słabe kąty i mało dymy, show... teraz że wyścig zbrojeń i nie każdego na to stać...

ludzie ogarnijcie siÄ™!!!!!!!!!!

przestańcie narzekać, zawsze powód znajdziecie... cieszcie się tym że się rozwija ta dyscyplina

sam budowałem auto ale nie było mnie stać na jazdę i sprzedałem, to nie jest dla każdego tak było od zawsze, nie ma co narzekać!!!!!!!!!!

mamy najlepszą ligę w Europie i powinniśmy się z tego cieszyć i być dumni, a nie wiecznie marudzić!!!!
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: Drift Masters GP vs Drift Alstars 17-18 pażdziernik Toru

Postprzez Krzysztof_eM » 22 paź 2015, o 17:38

Jedynie gdzie bym chciał jeszcze pojechać to Karpacz ale poza tym to tylko live przed tv i jest 10 razy bardziej ciekawie, są powtórki i ciągle coś się dzieje a na żywo to przejazd pary i 5 minut zamulania w ciszy, przejazd i 5 minut zamulania w ciszy.

Kolega chyba na inne zawody poszedł bo byłem w Płocku, Poznaniu, Toruniu i nie przypominam sobie pięciominutowych przerw. W Toruniu gdy zawodnicy kończyli bieg to już następni rozgrzewali opony. 5 minut to może trwało zabranie auta Nigela Colfera i ogarnięcie toru. DMGP bardzo fajnie ogarnęło zawody i widać trzymają poziom. Relacje live też na bardzo wysokim poziomie ci co na nie narzekają nie oglądali chyba nigdy live z pfd czy dmp..
Od siebie wrzucam parę filmików z przejazdów. https://www.youtube.com/watch?v=JH-MMmJ ... 2tjHDA0pmz
Krzysztof_eM
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 15:30
Lokalizacja: Zgierz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości