DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez drift_kielce » 21 cze 2015, o 11:58

Avatar użytkownika
drift_kielce
Touge Drifter
 
Posty: 544
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 17:30
Lokalizacja: Tor Kielce

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez BPX33 » 21 cze 2015, o 21:52

maslo174 napisał(a):Szkoda, że Rubik znowu z własnej kieszeni lata bez sponsorów i nie zobaczymy go w tym roku w Mazdzie, do tego znalezienie w środku sponsora to totalna tragedia.


W Maździe nie zobaczymy go już w ogóle z tego co czytałem na jego FB. Cały projekt ma zostać sprzedany. :scratch:

Dawid92 napisał(a):Na zagranicznym streamie Christian Kogler i Adam Grudniewicz komentowali całkiem nieźle.


Szkoda, że wbrew zapowiedziom Adam Grudniewicz nie komentował zawodów na stadionie, bo niestety trzecie zawody z rzędu, a komentatorzy nie dają rady... :banghead: Ba! Moim skromnym zdaniem z rundy na rundę jest gorzej, a nie lepiej. :lollol:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez lipass » 21 cze 2015, o 22:38

BPX33 napisał(a):
maslo174 napisał(a):Szkoda, że Rubik znowu z własnej kieszeni lata bez sponsorów i nie zobaczymy go w tym roku w Mazdzie


słyszałem, że nastepna runda ma być pojechana mazdą ;-)
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez cukier » 22 cze 2015, o 07:22

BPX33 napisał(a):
maslo174 napisał(a):Szkoda, że Rubik znowu z własnej kieszeni lata bez sponsorów i nie zobaczymy go w tym roku w Mazdzie, do tego znalezienie w środku sponsora to totalna tragedia.


W Maździe nie zobaczymy go już w ogóle z tego co czytałem na jego FB. Cały projekt ma zostać sprzedany. :scratch:

lipass napisał(a):słyszałem, że nastepna runda ma być pojechana mazdą ;-)


Ustalcie może zeznania jednak.
cukier
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 20:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez Pawlos » 22 cze 2015, o 10:35

Nie macie wrażenie lekkiego regresu jeśli chodzi o poziom zawodów? Odpadło z tej ligi parę dobrych nazwisk(Bochenek, Opiela, Carzasty, Wartałowicz, Wodziński)i wydaje mi się, że to trochę widać. Jak nagłośnienie w TV nie pociągnie za sobą potencjalnych sponsorów w przyszłym roku, to mam złe przeczucia, że sporo dobrych zawodników z doświadczeniem może zacząć się wykruszać z powodów finansowych :glare:
Pawlos
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 17:01
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez Simons14a » 22 cze 2015, o 14:31

Wszyscy zawodnicy ,o których wspomniałeś nie jeżdżą głównie z powodów ekonomicznych.Zajebiście jest jeździć na nowych oponach ale według mnie to najbardziej zabija ten sport.Jest w tej chwili jeden team który ma sponsora,cała reszta jeździ od zawodów do zawodów podejrzewam że wypruwając sobie żyły.
O sponsorach to nawet nie wspominaj bo to jest Polska i jeszcze jakiś czas ich nie będzie.
Obiektywnie muszę stwierdzić ,że to co robi DMGP najbardziej przybliża kierowców(niektórych) do łatwiejszego znalezienia sponsora.
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez drift-rak » 22 cze 2015, o 15:46

A co pan Nakamura? jak pojechał? bo cos mi umknelo. Jakas wypowiedz moze odnosnie driftingu w PL?
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez Dawid92 » 22 cze 2015, o 16:22

W transmisji był wywiad to tłumacz to przetłumaczył tak że kilku umie jeździć a reszta powinna dalej trenować (dziwnie się przy tym uśmiechał) :grin: . Wiadomo dlaczego nie pojawiają się jakieś filmy z rund, na samochodach widać zamontowane Go pro ale nic się nie pojawia. Umowa z Tv nie pozwala czy jakiś inny powód?
Dawid92
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez drift-rak » 22 cze 2015, o 16:44

Dawid92 napisał(a):W transmisji był wywiad to tłumacz to przetłumaczył tak że kilku umie jeździć a reszta powinna dalej trenować (dziwnie się przy tym uśmiechał) :grin: . Wiadomo dlaczego nie pojawiają się jakieś filmy z rund, na samochodach widać zamontowane Go pro ale nic się nie pojawia. Umowa z Tv nie pozwala czy jakiś inny powód?


a jak na kwali pojechal? widzialem jeden filmik z pary z Grzechem to szalu nie bylo - Grzechu swoje jak zawsze a Naoki malymi katami z odprostowaniem przez chwile. wiecej nie widzialem i pytam jak mu poszlo. fure mial pozyczona tak?
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez maslo174 » 22 cze 2015, o 17:00

Mam info 1000% Adam szuka sponsorów, mazdy nie będzie, jest na sprzedaż bardzo gruby projekt jednak finansowo Rodziców Adama nie stać aby odkupić auto od OCX.
Avatar użytkownika
maslo174
Touge Drifter
 
Posty: 264
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:47
Lokalizacja: Łobżenica

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez Dawid92 » 22 cze 2015, o 17:11

drift-rak napisał(a):
Dawid92 napisał(a):W transmisji był wywiad to tłumacz to przetłumaczył tak że kilku umie jeździć a reszta powinna dalej trenować (dziwnie się przy tym uśmiechał) :grin: . Wiadomo dlaczego nie pojawiają się jakieś filmy z rund, na samochodach widać zamontowane Go pro ale nic się nie pojawia. Umowa z Tv nie pozwala czy jakiś inny powód?


a jak na kwali pojechal? widzialem jeden filmik z pary z Grzechem to szalu nie bylo - Grzechu swoje jak zawsze a Naoki malymi katami z odprostowaniem przez chwile. wiecej nie widzialem i pytam jak mu poszlo. fure mial pozyczona tak?


Do soboty jeździł autem z Budmatu a na niedzielę z Niemiec sprowadzili z kierą po prawej stronie. Oba się zepsuły. Z filmów z Naokim to tylko widziałem ten na profilu Projektu86. Ktoś kto tam był na żywo może opisze?
Dawid92
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 21:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez BPX33 » 22 cze 2015, o 19:04

cukier napisał(a):Ustalcie może zeznania jednak.


Na potwierdzenie dwa cytaty z Face'a Rubika:

Adam Zalewski junior Projekt rx8 idzie na sprzedaż. O powód sprzedaży należy pytać mojego sponsora firmę ocx i gobi
2 · 19 czerwca o 08:41


Tomasz Wiaderny Gdzie jest mazda? Mial byc debiut iiiiii?????
4 · 19 czerwca o 11:41

Adam Zalewski junior Nie ma i nie bèdzie
4 · 19 czerwca o 14:18


Dawid92 napisał(a):Do soboty jeździł autem z Budmatu a na niedzielę z Niemiec sprowadzili z kierą po prawej stronie. Oba się zepsuły. Z filmów z Naokim to tylko widziałem ten na profilu Projektu86. Ktoś kto tam był na żywo może opisze?


Ja byłem w sobotę, ale dopiero od treningów po 18-stej, więc nawet na własne oczy Naokiego nie widziałem, na co swoją drogą bardzo liczyłem. :cray:
W aucie Budmatu ukręcił ponoć tyle półosi, że już ich nie starczało i ściągnęli mu auto od Drifting Bastards, ale i z nim się "nie dogadał".
Ja mam jak zwykle filmy tylko muszę je ogarnąć. ;)

drift-rak napisał(a):a jak na kwali pojechal? widzialem jeden filmik z pary z Grzechem to szalu nie bylo - Grzechu swoje jak zawsze a Naoki malymi katami z odprostowaniem przez chwile.


I w sobotę i w niedzielę w kwali udało mu się zaliczyć tylko po jednym przejeździe punktowanym. ;)
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez monii » 22 cze 2015, o 20:38

Zapraszam na mój kanał, można zobaczyć przejazdy Naokiego i innych :)

https://www.youtube.com/user/monii2137
monii
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2014, o 23:38
Lokalizacja: Mielec

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez brt » 22 cze 2015, o 20:55

Naoki to niestety nie wystartowal, a szkoda. I to nie z powodu ze popsuly mu sie auta, on je po prostu zakatowal i tyle. Jak ktos w kazdym przejezdzie kopie 20 razy, z czego 15 bez zadnego powodu to niech sie nie dziwi ze cos sie urywa.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: DRIFT MASTERS GP RUNDA 5-6 PŁOCK

Postprzez BPX33 » 22 cze 2015, o 21:21

brt napisał(a):I to nie z powodu ze popsuly mu sie auta, on je po prostu zakatowal i tyle. Jak ktos w kazdym przejezdzie kopie 20 razy, z czego 15 bez zadnego powodu to niech sie nie dziwi ze cos sie urywa.


No i mamy najwartościowszą odpowiedź! Szkoda aut w takim razie... :twardziel:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron