28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Wydarzenia driftingowe.

28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez KubaM » 27 lut 2015, o 20:22

https://www.facebook.com/events/1554762381465579



28 marca
o godzinie 10:00

Pokaż mapę
BMW Club Kalisz
62-800 Kalisz, Kalisz, Poland

W związku z ostatnio często poruszanym tematem zamykania torów w Polsce wraz z BMW OSTRÓW WIELKOPOLSKI zapraszamy Was na spot integracyjnych na terenie Giełdy Kaliskiej. Na terenie spotu przygotowane zostaną dwie nitki toru manewrowego, na którym odbywać się będzie trening driftowy JBB Drift Team. Tor manewrowy będzie dostępny również dla Gości po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia. Wjazd free - jednak impreza ma charakter zamknięty i miejsca są ograniczone. Po zapoznaniu się z regulaminem (najnowsza wersja zawsze jest dostępna pod adresem: http://kazuki.pl/Regulamin%20Spotu%20In ... jnego.docx) prosimy dopisywać się do listy uczęstników na stronie: http://www.bmwteamkalisz.fora.pl/spoty- ... html#48720 . Na podstawie zgłoszeń będą generowane wejściówki. Mamy nadzieję, że w związku deficytem torów i co raz większymi mandatami docenicie nasze starania, aby wyszaleć się na torze, a nie na ulicy ;) W ten sposób możemy trochę się przyczynić to zmiany wizerunku naszej marki ;) Bokiem Koleżanki i Koledzy. Bokiem! ;)
KubaM
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 8 paź 2010, o 18:57
Lokalizacja: Poznań

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez Xxxjankes » 3 mar 2015, o 09:39

Mam pytanie odnosnie regulaminu. Jesli samochod musi miec wazne badania techniczne, to czesc osob bedzie mialo problem, poniewaz wiekszosc (jesli nie wszystkie) driftowozy sa wyposazone w zablokowany mechanizm roznicowy (100% szpera), co w samochodach osobowych nie jest do konca legalne i (w moim przypadku) mam problem z pozytywnym przejsciem badan technicznych. I jesli organizator bedzie przeprowadzal dodatkowe badania to moze usunac wiekszosc samochodów. bo mozna oczywiscie zmienic dyfer na przeglad, a pozniej przelozyc z powrotem, ale mam jechac kawalek drogi po to zeby mi powiedzieli, "pan ma zaspawany dyfer to pan nie wjedzie" to niebardzo mi to odpowiada...
Xxxjankes
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2011, o 13:27
Lokalizacja: Poznan

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez SzafaTczew » 6 mar 2015, o 10:53

Xxxjankes napisał(a):Mam pytanie odnosnie regulaminu. Jesli samochod musi miec wazne badania techniczne, to czesc osob bedzie mialo problem, poniewaz wiekszosc (jesli nie wszystkie) driftowozy sa wyposazone w zablokowany mechanizm roznicowy (100% szpera), co w samochodach osobowych nie jest do konca legalne i (w moim przypadku) mam problem z pozytywnym przejsciem badan technicznych. I jesli organizator bedzie przeprowadzal dodatkowe badania to moze usunac wiekszosc samochodów. bo mozna oczywiscie zmienic dyfer na przeglad, a pozniej przelozyc z powrotem, ale mam jechac kawalek drogi po to zeby mi powiedzieli, "pan ma zaspawany dyfer to pan nie wjedzie" to niebardzo mi to odpowiada...

nie wiem jak na tej imprezie ale nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś gdzieś robił przegląd techniczny auta czy na 1/4 czy inne zloty spoty. to tylko punkt regulaminu by organizator nie ponosił odpowiedzialności. lecz mogę się bymić
PS żaden driftowóz mi znany nie ma przeglądu a mało który jest zarejestrowany.
regulamin:
b. Zagłówki fotela dla kierowcy i pilota. ( fotel kubełkowy posiada zagłówek czy nie)
d. Apteczka z odpowiednim wyposażeniem medycznym. ( jakie jest to odpowiednie wyposażenie i od kiedy ona jest obowiązkowa?)
Avatar użytkownika
SzafaTczew
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 16:52
Lokalizacja: Tczew

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez piotras155 » 6 mar 2015, o 14:44

ja mam zarejestrowanego i z przeglądem czasami trzeba czymś po buły jechać :grin:
Avatar użytkownika
piotras155
Touge Drifter
 
Posty: 313
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 16:15
Lokalizacja: Poznań

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez SzafaTczew » 6 mar 2015, o 18:58

piotras155 napisał(a):ja mam zarejestrowanego i z przeglądem czasami trzeba czymś po buły jechać :grin:

ja po bułki też latam ale bez przeglądu bo dziwnym trafem zawsze dowód w domu zostaje a kwit od ubezpieczenia magicznie się znajduje w schowku ;)
Avatar użytkownika
SzafaTczew
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 16:52
Lokalizacja: Tczew

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez Xxxjankes » 7 mar 2015, o 11:57

Te kwity od ubezpieczenia zawsze jakims dziwnym trafem znajda sie w schowku :P moj tez jest do jezdzenia po bulki, ale czasem slizgnie sie tu, czy tam. :drift: z mila checia pojechalbym na kalisz ale troche malo szczegolow :/
Xxxjankes
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2011, o 13:27
Lokalizacja: Poznan

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez KubaM » 7 mar 2015, o 22:45

Obrazek
KubaM
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 8 paź 2010, o 18:57
Lokalizacja: Poznań

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez kazukiorg » 13 kwi 2015, o 11:12

Sorry za brak informacji. Nie chcieliśmy zbytnio rozgłaszać imprezy, ze względu na zamknięty charakter imprezy i de facto pierwszą naszą imprezę o takim charakterze. A regulamin przede wszystkim dotyczył "street'ów". Co do pytań o przeglądy to oczywiste, że driftowozy nie przechodzą przeglądu i auta zostały by normalnie wpuszczone. Regulamin miał zniechęcić ludzi, a by z driftday nie zrobili wrakrace. Na kolejnej edycji DD impreza będzie miała charakter masowy otwarty, więc oficjalnie umieścimy tutaj informację odnośnie imprezy. Chcieliśmy zebrać doświadczenie i sprawdzić jaką ilość aut jesteśmy w stanie ogarnąć.
kazukiorg
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 10:58
Lokalizacja: Kalisz

Re: 28.03.2015 DriftDay Kalisz - wielkopolska

Postprzez PiciuPn » 10 maja 2015, o 17:42

Czy w najbliższym czasie będzie organizowany jeszcze jakiś Drift Day ??
PiciuPn
Clutch Burner
 
Posty: 45
Dołączył(a): 3 lip 2009, o 03:10
Lokalizacja: Poznan


Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Heise IT-Markt [Crawler] i 5 gości