STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Wydarzenia driftingowe.

STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez DriftFunCk » 11 lut 2015, o 19:41

Komunikat STW DC 11.02.2015r:
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że sezon STW DC 2015 został rozszerzony o dwie nowe lokalizacje - Karpacz i Tor Slovakiaring - organizowane wspólnie z King of Europe ProSeries, co uważamy za nasz sukces i duży postęp w rozwoju naszej ligi. Cieszymy się również, że do naszych zawodów dołączy jeszcze jedna runda, która odbędzie się na dobrze Wam znanym torze w Kielcach.
Z nieukrywaną dumą przyjęliśmy też informację, że w sezonie 2015 Polska Federacja Driftingu [PFD] postanowiła objąć swoim patronatem STW DRIFT CHALLENGE powierzając nam status i organizację Driftingowych Mistrzostw Polski [DMP], zobowiązując do wyłonienia Mistrza Polski w dwóch klasach – Pro i Challenge - w cyklu 5 wymagających rund w nadchodzącym sezonie: 2 x Warszawa, Biała Podlaska, Tor Kielce i Slovakiaring.
Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich fanów oraz zawodników do udziału w naszym zawodach.
STW Drift Challenge


Obrazek


Ciekawa informacja się pojawiła :) PFD utrzymuje się teoretycznie przy życiu dzięki STW :grin: Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie no i czekam szczególnie na maj :drift:
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez koalaMT » 12 lut 2015, o 15:23

a Od kiedy PFD ma rangę mistrzostw polski.. Sami cobie ją nadali.. ot co...

:banghead:
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez SŁOMA » 12 lut 2015, o 17:54

hahahahhahah to sie teraz zacznie :lollol:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez Tougefan » 14 lut 2015, o 12:02

A już się bałem o Kielce :yahoo:
Tougefan
Król Ronda
 
Posty: 87
Dołączył(a): 21 cze 2011, o 12:50
Lokalizacja: Kielce

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez e30 owner » 15 lut 2015, o 14:31

koalaMT napisał(a):a Od kiedy PFD ma rangę mistrzostw polski.. Sami cobie ją nadali.. od co...

:banghead:


Żeby uciąć dalszą konwersację na ten temat.

Mistrzostwa polski może sobie zorganizować każdy i we wszystkim. Jeśli chodzi o motoryzację jedyne obligatoryjne, i oficjalne mistrzostwa w jakichkolwiek wyścigach, rajdach, można zorganizować jedynie z ramienia PZM.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez Maciej255 » 18 lut 2015, o 09:27

Może wystarczy tego ciśnięcia w kierunku PFD??? Jacy są tacy są ale przez lata utrzymywali jakiś poziom czy może się myle??? Gdyby nie PFD nie wiadomo czy drift by stał na takim poziomie jak teraz a nie innym. Więc troszkę zluzujcie panowie :drift: keep drifting fun :grin:
Maciej255
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 08:21
Lokalizacja: Lubin

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez karol_yfer » 18 lut 2015, o 09:35

Jakiś poziom jest adekwatnym stwierdzeniem :)
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez Bio » 18 lut 2015, o 15:30

o - we wrześniu Slovakia Ring? Podoba mi się to ;) mam 50km do pewnie zajadę zobaczyć :P
Avatar użytkownika
Bio
Touge Drifter
 
Posty: 171
Dołączył(a): 27 paź 2011, o 15:48
Lokalizacja: Bratislava

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez drift_kielce » 24 lut 2015, o 11:48

MI osobiscie sie bardzo to podoba ze PFD & STW sie zjednało , patrzac na imprezy STW widac ze super organizuja zawody a PFD sie troche pogubiło w tamty sezonie wiec mysle ze cos fajnego z tego wyjdzie :D Jestem bardzo ciekawy jaka bedzie trasa dla amatorów na Torze w Kielcach moze wkoncu bedzie wiecej niz 20 zawodników :rockon:
Avatar użytkownika
drift_kielce
Touge Drifter
 
Posty: 544
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 17:30
Lokalizacja: Tor Kielce

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez Janaszek » 4 mar 2015, o 20:10

A ja chcę rundę w Płocku :( Ktoś wie, czy są jakiekolwiek plany na jej zorganizowanie? Dlaczego nie odbyła się w 2014?
Janaszek
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 07:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez Banan » 5 mar 2015, o 19:48

Janaszek napisał(a):A ja chcę rundę w Płocku :( Ktoś wie, czy są jakiekolwiek plany na jej zorganizowanie? Dlaczego nie odbyła się w 2014?


http://plock.naszemiasto.pl/artykul/bud ... id,tm.html

PS. Strona PFD przestała działać. Myślę, że to może być niezły materiał na prima aprilisowy żart... :rotfl2:
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: STW Drift Challenge/PFD [DMP]

Postprzez DriftFunCk » 5 mar 2015, o 20:10

PFD od dłuższego czasu można zobaczyć aktywność tylko na profilu na facebooku :) Ogólnie nie ma co dalej cisnąć PFD, zrobili co mieli zrobić w lepszym lub gorszym znaczeniu. Czasy sie zmieniają teraz inne serie wiodą prym. Drift Challenge robiony przez STW to fajna zajawka i promocja driftu i szansa dla startujących. Dlatego trzymam kciuki za dalszy rozwój tego cyklu, a tym bardziej, że kalendarz na ten rok wygląda obiecująco.
Jestem tylko kibicem i nie wiem jak dokładnie wygląda wszystko od środka "okiem zawodnika" ale kibicuje każdemu projektowi który promuje drifting :)
Co by nie mówić, sezon już nie długo startuje pełną parą :grin:
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor


Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości