Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Wydarzenia driftingowe.

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Żukof » 3 maja 2015, o 11:53

http://weeb.tv/channel/nsporthd200 polecam tą stronkę, bardzo dobra jakość :yahoo:
Avatar użytkownika
Żukof
Clutch Burner
 
Posty: 32
Dołączył(a): 22 sty 2010, o 22:23
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez DriftFunCk » 4 maja 2015, o 09:14

Pierwsze zawody w których organizacja była prawie, że idealna. Bywam na różnych rundach ale jeszcze nie byłem na takiej z tak dobrą organizacją i całym zapleczem od parkingów po oglądanie samych zawodów. Telebim robił robote. Czasowo wszystko idealnie. Wiadomo było co, kiedy i jak się dzieje. Spiker czasami nie ogarniał ale i tak na dobrym poziomie. Muzyka miazga ! Wszystko super tylko szkoda, że tak szybko zleciało :D

Po powrocie z toru oglądałem powtórki w TV w sobote jak i w niedziele. Jestem pod ogromnym wrażeniem jaki poziom serwuje nam DMGP. Drift w TV w dobrej jakości, myślałem, że nigdy tego nie dożyje. Komentatorzy i redaktorzy w studiu czasami widać było brak wiadomości(mam na myśli ludzi z nc+). Ale i tak trzymali poziom w przeciwieństwie do Pani redaktor która robiła wywiady.Aż chciało się powiedzieć K**** no nie, Boże czy ty to widzisz. Pytania na które można jedynie walnąć się w czoło. Tutaj zdecydowanie był jakis wypadek przy pracy i tej Pani tam nie powinno być. Mam nadzieje, że więcej jej nie zobaczymy w relacji TV.


Na koniec wielkie podziękowania dla organizatorów DMGP :thumbsup:
Ostatnio edytowano 4 maja 2015, o 13:48 przez DriftFunCk, łącznie edytowano 3 razy
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Jim Beam » 4 maja 2015, o 10:59

Co to za panowie udzielali komentarza?
Avatar użytkownika
Jim Beam
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 11:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez DriftFunCk » 4 maja 2015, o 13:32

W sobote Tomasz Dryła i Sławomir Grausam. Nie wiem jak w niedziele.
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez nomad » 4 maja 2015, o 16:32

W niedzielę Tomasz Dryła i Tomasz Więcek - mam nadzieję, że ta para będzie komentowała do końca sezonu. Re-we-la-cja!
nomad
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 16:07
Lokalizacja: toruń

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez DriftFunCk » 4 maja 2015, o 18:38

Zgadzam się iż niedzielny duet dawał rade i panowie dodawali energii i emocji.
Do tragicznej części relacji obok Pani redaktor dorzuciłbym Pana Sebastiana Prokopa. Nie nadaje się chłop, wciśnięty do tv tylko przez brata...
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Jim Beam » 4 maja 2015, o 20:02

Też chcę napisać ze niedzielny duet spisał się bardzo dobrze. :thumbsup:
Według mnie przydało by się trochę o samej mechanice w bokolotach ale jest git.
Avatar użytkownika
Jim Beam
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 11:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez melon253 » 5 maja 2015, o 08:46

Można gdzieś zobaczyć powtórki relacji? :)
melon253
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sie 2011, o 14:37
Lokalizacja: opole lubelskie


Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez PiotrMSC » 8 maja 2015, o 22:52

Niestety trochę się zawiodłem na tej imprezie pod tym względem że wracałem z trasy z Krakowa i tak sobie pomyślałem że zrobię kolano przed Radom i zajadę na końcówkę, skoro w rozkładzie piszę że impreza ma trwać do 20:00. Oczywiście to była niedziela, udało mi się dojechać na godzinę 15:00 i co ujrzałem chamską ochronę, która mi powiedziała że impreza się skończyła i nie wolno wchodzić, spytałem się że impreza miała trwać do 20:00 co odpowiedział, a co mnie to obchodzi. No cóż, głupio mi się zrobiło tyle kilometrów nadrobić z myślą że jeszcze te 5 godzin poglądam, w końcu wpadłem na pomysł że pójdę na drugi koniec, i tam się dowiedziałem że mogę wejść za 10 zł i park maszyn poglądać, dobre to jak nic. I tak oto zaliczyłem DriftMasters.
PiotrMSC
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 gru 2010, o 14:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Reth » 9 maja 2015, o 16:15

Fakt, ze te godziny to troche przesada. O 7:20 start imprezy to jak dla mnie (obsluga auta) jak i wielu zawodnikow zdecydowanie za wczesnie. Domyslam sie, ze to pewnie wymogi telewizji czy cos, ale tak jak np bylo w Radomiu, jechac pol godziny z hotelu to trzeba wstac duzo przed 6. A i zeby impreza konczyla sie o 15, to troche wczesnie.
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości