Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Wydarzenia driftingowe.

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Banan » 9 mar 2015, o 23:14

BPX33 napisał(a):Poza tym wszyscy (no może prawie wszyscy) z Was, którzy startują regularnie w zawodach mają mniejszych, bądź większych sponsorów i zawsze jest to jakieś "ułatwienie". Mi niczego nikt nie sponsoruje. ;)


Tekst roku! :lol:
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez brt » 10 mar 2015, o 01:37

Mario78 napisał(a):Jak zwykle to samo papke nam wciskaja jak politycy a wszystkie ligi z sobą konkurują:-)DM uwalilo PFD teraz ma ochote na DO i to juz od zeszlego roku . Wielcy bogacze co mają chwilowy kaprys na interes a potem zostawią tylko po sobie zapomnienie to tak jak z przejmowaniem firm przez bogaczy
Pfd bylo jakie bylo jednej osobie sie nie podobalo i leglo Drift open robi imprezy fajne w klimacie to trzeba to popsuc! Wczoraj juz wpisy byly jedyna liga:-) juz nie jedyna profesjonalna:-) czyli co juz pozbyli sie wszystkich.?
Chcialem driftu w tv, żeby zainteresowanie mediow bylo wieksze ale nie szujostwo i wyniszczenie konkurenci. Szkoda ze polowa zawodnikow nie wie ze dzieki panu andrzejowi witkowskiemu panu bartoszowi fasoli i nie pamietam nazwiska pana z sss ze mogli sie rozwijac i byc w tym momencie gdzie są



Jak masz pisac takie brednie to lepiej nic nie pisz.

Nikt tu nikogo nie wykancza, DM GP inwestuje wlasna kase w interesie calego driftowego spoleczenstwa wiec wypadalo by im chociaz w tym nie przeszkadzac. Zorgranizowanie imprezy typu DO albo PFD sprowadza sie do zarezerwowania terminu na torze. Zorganizowanie rudny DM Gp z telewizja wymaga synchronizacji dat KILKU firm w tym wolnego czasu antenowego w telewizji ktorej chcesz nadawac LIVE.

Czy naprawde myslicie ze na drift w TV to wszyscy nie moga sie doczekac? To jest bardzo ciezka praca, ogromny naklad, i niewyobrazalne finanse. Robia to nie tylko dla siebie, ale takze dla nas. Trzeba byc naprawde matolem zeby na to nie wpasc.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Simons14a » 10 mar 2015, o 08:00

BPX33 daj mi chociaż złotówkę to będziesz moim PIERWSZYM sponsorem :D
Mario 78-hmmm....?aż nie wiem jak na Twój post odpisać..,ale spróbuję .W Polsce praktycznie nie ma konkurencji w organizowaniu imprez driftowych bo jest za mało lig ,za mało imprez a 95% kierowców nie ma pieniędzy żeby wszędzie gdzie by chcieli mogli pojechać dlatego jadą tam gdzie mają najbliżej,jest najniższe wpisowe,można jeździć na nieslickowych oponach albo jak w przypadku DO dla fajnej atmosfery.Musisz mi uwierzyć na słowo ,że niewiele wiesz na temat kto kogo,gdzie i jaką ligę chce wykończyć bo siedzę w tym głębiej i dłużej od Ciebie i nic mi nie wiadomo na temat wykończania kogokolwiek przez kogokolwiek.
Co do polityków to się z Tobą zgadzam,że nie robią prawie nic ,żeby Polakom żyło się lepiej :thumbsup: a za kilkanaście lat chyba wszyscy będziemy pracować dla zachodnich koncernów :banghead:za psie pieniądze.
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Ray » 10 mar 2015, o 13:04

Kiedyś narzekanie że tak mało rund, nic się nie dzieje, teraz że za dużo i terminy się nakłaniają... Ciekawe kiedy pojawi się większość pozytywnych głosów pod którymkolwiek tematem, bo forum się zrobiło wylęgarnią haterów...

Simon - dam Ci złotówkę, ale musisz naklejkę przykleić na całą maskę, drzwi i klapę bagażnika :D Może nie wiele pieniędzy, ale zyskujesz rozgłos i prestiż :D
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez muszyÅ„ski » 10 mar 2015, o 13:39

Hehe to już nasz taki sport narodowy... Narzekać na wszystko i wszystkich... Samemu się dupy nie ruszy a jak ktoś próbuje to trzeba shejtowac bo jeszcze mu się uda i trzeba będzie mu pogratulować a to już uwlacza godności...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez BPX33 » 10 mar 2015, o 15:36

Ray napisał(a):Kiedyś narzekanie że tak mało rund, nic się nie dzieje, teraz że za dużo i terminy się nakłaniają... Ciekawe kiedy pojawi się większość pozytywnych głosów pod którymkolwiek tematem, bo forum się zrobiło wylęgarnią haterów...


Ja nigdzie nie narzekałem na nadmiar rund tylko chciałbym być na wszystkich, a jest to niewykonalne... :P

Ray napisał(a):Simon - dam Ci złotówkę, ale musisz naklejkę przykleić na całą maskę, drzwi i klapę bagażnika :D Może nie wiele pieniędzy, ale zyskujesz rozgłos i prestiż :D


Przebijam! Daję 2 złote i rezerwuję dach. :grin:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Simons14a » 10 mar 2015, o 20:22

Dach jest już zajęty w całości przez DMGP :lol: wynika to z nowych przepisów regulaminu :P
Chciałem napisać w pierwszym poście( *oferta 1zł dotyczy powierzchni reklamowej 1cm X 10cm)nie dotyczy dachu :P
Temat jest o szkoleniu i tego siÄ™ trzymajmy :thumbsup:
Moim zdaniem szkolenie zostało przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny,niespotykany w polskim drifcie jak do tej pory,niestety ze względów czasowych musiałoby trwać ok.tygodnia żeby było doskonale.
Jestem pod ogromnym wrażeniem organizatorów jaką pracę włożyli w to spotkanie pod kątem merytorycznym i ilość specjalistów którą zatrudnili,choćby z tego powodu czuję się uprzywilejowany ,że mogłem brać udział w tym przedsięwzięciu,szkoda że nie wszyscy mieli okazję wziąć udział bo chyba wszystko z mojego punktu widzenia przebiegło perfekcyjnie.......... :scratch:
a jednak coś znalazłem....
w związku z natłokiem zajęć nie zdążyłem nawet skorzystać z basenu,jacuzzi czy spa no ale trudno moja strata :cray:maybe next time
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Mario78 » 10 mar 2015, o 22:04

Panie brt niestety Pan nie ma za duzej wiedz jak Pan pisze ze zorganizowanie imprezy masowej przez DO czy pfd to tylko zaklepanie terminu toru.
Czyli Pan nie ma zadnej wiedzy lub poprostu lobbuje pan na rzecz kolegow wlascicieli driftmasters .
Zgodnie z Pana teoriÄ… drifrmasters na jastrzebiu tylko zajmuje sie tv bo reszta to pierdola.
Kolejna sprawa tlumaczenie ze tv i terminy jest tlumaczeniem typu ze ktos ukradl bo byl glodny lub wybilem szybe bo kolega powiedzial ze nie zabierze mnie na impreze sory jest Pan dobrym kierowca ale nie czarodziejem.
Ciekawe kiedy Pan chwastek zacznie pisac jeszcze? tak jak jednorazowo udzielal sie po odwolanej rundzie pfd a po swojej juz jakos nie byl aktywny i jakos my gimbusy mu nie przeszkadzalismy.
Panie brt kolejna sprawa wy jezdzicie podobno dla kibicow to czyli tez dla nas.
To my mamy byc ogladalnoscia tego sportu zeby te wasze miliony sie zwrocily wiec czy jestesmy gimbusami czy krawatami to troche luzu sie nalezy .
Zycze Panu sponsorow sukcesow ale najpierw nauczcie sie kontaktow miedzy ludzkich i dop do tv


pozdrawiam mario78
Ostatnio edytowano 11 mar 2015, o 11:15 przez Mario78, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: KÅ‚obuck

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez brt » 11 mar 2015, o 01:03

Mario78 napisał(a):Panie brt niestety Pan nie ma za duzej wiedz jak Pan pisze ze zorganizowanie imprezy masowej przez DO czy pfd to tylko zaklepanie terminu toru to czyli Pan nie ma zadnej wiedzy lub poprostu lobbuje pan na rzecz kolegow wlascicieli driftmasters Czyli drifrmasters na jastrzebiu tylko zajmuje sie tv bo reszya to pierdola Kolejna sprawa tlumaczenie ze tv i terminy jest tlumaczeniem typu ze ktos ukradl bo byl glodny lub wybilem szybe bo kolega powiedzial ze niezabieze mnie na impreze sory jest Pan dobrym kierowca ale nie czarodziejem Ciekawe kiedy Pan chwastek zacznie pisac jeszcze tak jak jednorazowo udzielal sie po odwolanej rundzie pfd a po swojej juz jakos nie byl aktywny i jakos my gimbusy mu nie przeszkadzalismy. Panie brt kolejna sprawa wy jezdzicie podobno dla kibicow to czyli tez dla nas. To my mamy byc ogladalnoscia tego sportu zeby te wasze miliony sie zwrocily wiec czy jestesmy gimbusami czy krawatami to troche luzu sie nalezy .
Zycze Panu sponsorow sukcesow ale najpierw nauczcie sie kontaktow miedzy ludzkich i dop do tv

pozdrawiam mario78


O czym ty piszesz kolego? Strasznie ciezkostrawna ta twoja wypowiedz. Z twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze to ty nie masz wogole pojecia o czym piszesz. Troszke pokory naprawde.

Jezdzimy dla kibicow, owszem. Dlatego zalezy nam zeby trafic nie tylko do 1000 - 3000 tys na widowni, ale takze do 15000 - 150000 przed telewizorami.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez tony_rider » 12 mar 2015, o 13:49

Pytanie do DriftMasters :) Kiedy będzie jakieś szersze info o driver search ?
tony_rider
Touge Drifter
 
Posty: 414
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Mario78 » 14 mar 2015, o 23:59

Panie brt jak nie mam pojęcia to proszę napisać w czym ?
Cos panu się argumenty skończyły chyba?

Jak pan jest takim dobrym ambasadorem driftmasters to proszę odpowiedzieć mi na kilka pytań.

1 driftmasters uwaza sie za jedynÄ… profesjonalnÄ… ligÄ™ , to czemu w sezonie 2014 nie odbyla sie 4 runda w grudniu? I czemu profesjonalnie nie zakonczyli rundy w karpaczu?
2. Zawodnicy profi w 2014 i w tym , co robia zawodnicy typu trojanek , bart, rutyna, rzoska itp w zawodach ? Trojanek przynajmniej zalapal sie na DS
3. Czy kolezenskie podejscie jak na pfd do dopuszczania zawodnikow jest profi ? Przeciez to miala byc zmiana odejscie od zlego pfd?
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: KÅ‚obuck

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Maciej255 » 15 mar 2015, o 01:08

Mario78 napisał(a):Panie brt jak nie mam pojęcia to proszę napisać w czym ?
Cos panu się argumenty skończyły chyba?

Jak pan jest takim dobrym ambasadorem driftmasters to proszę odpowiedzieć mi na kilka pytań.

1 driftmasters uwaza sie za jedynÄ… profesjonalnÄ… ligÄ™ , to czemu w sezonie 2014 nie odbyla sie 4 runda w grudniu? I czemu profesjonalnie nie zakonczyli rundy w karpaczu?
2. Zawodnicy profi w 2014 i w tym , co robia zawodnicy typu trojanek , bart, rutyna, rzoska itp w zawodach ? Trojanek przynajmniej zalapal sie na DS
3. Czy kolezenskie podejscie jak na pfd do dopuszczania zawodnikow jest profi ? Przeciez to miala byc zmiana odejscie od zlego pfd?

jeszcze zapytaj co Rubik tam robi... Jesteś naprawdę ciężkostrawny. Ich liga ich decdyzje kto ma startować. Zorganizujesz swoje będziesz decydował kto ma prawo do startów. A wracając do Karpacza profi organizacja była tylko niektórzy ludzie nie potrafią się dostosować do profi warunków :amen:
Maciej255
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 08:21
Lokalizacja: Lubin

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Simons14a » 15 mar 2015, o 01:09

Mario a zauważyłeś,że już zawodników profi którzy się jeszcze wypowiadają na tym forum można policzyć na palcach jednej ręki?
Nie sądzisz ,że przez poziom postów jaki sam reprezentujesz?
Mistrz Polski 2013 ligi PFD pisze a Ty to kwestionujesz?
Piszesz do niego z małej litery bo jeszcze w szkole was nie uczyli jak się zwracać do drugiej osoby?(no chyba,że piszesz z małej przez złośliwość to szacun) :banghead:
Argumenty mu się skończyły?Chyba doszedł do wniosku,że nie warto z Tobą na Twoim poziomie dyskutować :scratch:
Nie"czemu"tylko dlaczego nie odbyła się runda w grudniu?-Jakbyś miał nie sto parę postów tylko więcej albo chciałoby Ci się poszukać to byś wiedział ,było napisane w zeszłym roku.
Runda w Karpaczu też zakończyła się profesjonalnie jak na to że jakiś pojebany kibic spierdolił imprezę.
Słyszałeś coś o dzikiej karcie jeżeli chodzi o dopuszczanie zawodników?Nie będę Ci tłumaczył udajesz takiego rozgarniętego to sam sobie znajdź.
Najpierw psioczysz,że wykończyli PFD a teraz że mają takie same złe nawyki,to weź się zdecyduj.
:cray:
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez Mario78 » 15 mar 2015, o 17:36

Simons jak juz chcesz byc adwokatem to zasady forum - pisze brt ponieważ taki ma login a nie BRT :-) . Dwa pytania były nie dociebie to nie wiem czemu się udzielasz ?
Pana brt nie znam osobiscie i ja go nie obrazam wiec nie wywalaj mi tu z jakimÅ› szacunkiem pozdrawiam lobbystow .
Ps pfd szanuje bo jak by nie PFD czy DO to bys nie wiedzial co to drifting :-)
A co do koleżeńskich dopuszczen do zawodow to bylo bardzo zle na pfd a teraz powiela to DM
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: KÅ‚obuck

Re: Szkolenie i konferencja Drift Masters GP 2015

Postprzez muszyÅ„ski » 15 mar 2015, o 20:59

Mario nie chodziło o pisanie BRT z dużej litery tylko jak do kogoś piszesz przez Pan to się pisze z dużej. A co do twoich obiekcji do regulaminu, zawodów i całego twojego psioczenia to powiem tylko tyle... weź patelnie i walni się w dekiel i to całkiem mocno...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron