KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Wydarzenia driftingowe.

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez MaTiG » 27 wrz 2014, o 22:57

Małe co nieco ode mnie, szału nie ma bo stałem daleko od trasy :glare: (w dodatku GoPro sporo oddala)
http://youtu.be/B9TidCBo-vc
http://youtu.be/jhdC5ErxhiY

Nowa trasa, krótsza, bardziej stroma, ale widać przypadła wszystkim do gustu. Każdy szybko się wjeździł i idzie pełnym ogniem. Szkoda jedynie, że tak mało załóg.
Organizacyjnie jest jako tako, nie ma co porównywać do DMGP. Grunt że kibice nie biegają przed autami. Zobaczymy jak to będzie jutro (a właściwie dzisiaj ;) ), oby impreza chociaż tym razem dotrwała szczęśliwie do końca.
MaTiG
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 22:14
Lokalizacja: Karkonosze

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez Banan » 28 wrz 2014, o 18:50

Albo coś się dzieje z forum, albo z driftem ogólnie. Nikogo nawet wyniki nie interesują...?

Dzisiaj: 1. Mospin 2. Roman 3. Rubik, na koniec sezonu: 1. Roman 2. Mospin 3. Hypki. Swoją drogą nie kumam punktacji, odliczano najgorszą rundę?

Zawody same w sobie ok, organizacja dość dobra, zabezpieczenie też nie najgorsze. Niestety dwunastu zawodników to porażka dla widowiska... Europejska runda, na którą przyjeżdża trzech zagranicznych kierowców? Coś jest chyba nie tak. Komentator TRAGEDIA. King of rally Karpacz 2014, przejazdy klasyfikacyjne i wyścigi driftowe to tylko kilka kwiatków namolnie powtarzanych co kilkanaście minut. Trasa bardzo fajna, przede wszystkim dla kibiców, z super widocznością. Nie wiem jak dla zawodników, ale mam wrażenie, że na długiej prostej można było zrobić przekładkę.

W TOP8 jak dla mnie przedwczesny finał - brawo Panowie!

Obrazek
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez Pawcio » 28 wrz 2014, o 19:27

Banan możesz podać top8, i krótko opisać? Bo podobno był jakiś dzwon???
Z góry dzięki :)
Pawcio
Touge Drifter
 
Posty: 114
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 17:56
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski / Lublin

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez Banan » 28 wrz 2014, o 19:40

Pawcio napisał(a):Banan możesz podać top8, i krótko opisać? Bo podobno był jakiś dzwon???
Z góry dzięki :)


Dzwonów dzisiaj było kilka: Zatoń, Steve i gość z Estonii (wszystko niegroźne).

W TOP8 były pary: Roman-Estończyk (dzwon Estończyka w pierwszym przejeździe), Estończyk-Zatoń, Hypki-Mospin (tak jak pisałem wyżej, najlepszy pojedynek dnia wg. mnie), Steve-Rubik (dzwon Steviego w pierwszym przejeździe). Sorry, nie znam nazwisk zagranicznych gości. :banghead:
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez roborobo » 28 wrz 2014, o 20:33

Jak dla mnie organizacja na słabym poziomie- mowię to z poziomu zwykłego widza. Kłopot z jakimiś sensownymi miejscami z których byłoby cos widać - przy pierwszym zakręcie chyba było najlepiej, chociaż trzeba było sie przedzierać przez krzaki i błoto. Dziwiło mnie z kolei to, ze przy ostatnim winku gdzie byłby naprawdę dobry (i bezpieczny- po wewnętrznej) widok- wszystko przeslanialy banery DOTZa, natomiast ludzie stali po zewnętrznej- trochę to nielogiczne. Był w miarę dobry widok ze skarpy ale tutaj z bardzo daleka... I tam, jak już ktoś wspomniał, zamiast silników było słychać głownie jakieś hity lat '80. Jeden z widzów, który zwrócił na to uwage(należy dodać ze w dosyć mało kulturalny sposób) usłyszał od organizatorów ze uwaga... Kim on w ogóle jest i ma zamknąć mordę. Pełen profesjonalizm:) Zdaje sobie sprawę ze organizacja takiej imprezy to nic łatwego ale moim zdaniem tutaj to już troszeczkę była przesada.
roborobo
Amator
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 mar 2010, o 18:46
Lokalizacja: 71

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez Sedric » 28 wrz 2014, o 23:44

Według mnie organizacja co do zabezpieczenia trasy była na dobrym poziomie, na trasie nie pojawiali się maruderzy a jeśli ktoś miał taki zamiar zaraz był sprowadzany na ziemię przez safeciarzy (stałem na górze). Trasa ma potencjał, dużo bezpieczniejsza od poprzedniej, według mnie bez porównania, miejsca do obserwowania zawodów również o wiele wiele więcej ale frekwencja to jakaś wielka PORAŻKA! Nie wiem czym było to spowodowane ale park maszyn wyglądał wręcz zabawnie, 6 czy tam ile namiotów i koniec ;) Komentatora nie będę opisywał bo za te bzdury które wygadywał na czas trwania zawodów powinien mieć zaklejone usta taśmą i być schowanym w bagażniku któregoś z aut. Ogólnie fajne miejsce do rozegrania porządnej rundy, tej zabrakło zawodników.
Sedric
Amator
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 18:13
Lokalizacja: Świdnica

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez karol_yfer » 29 wrz 2014, o 09:23

Banan, na tym forum upadły juz wszystkie wątki dotyczące zawodów. Chyba ze o rundach pfd bo tam jest wylewanie żali... Forumowicze skoncentrowali się na tym czy auta są ładne czy nie i czy gleba się zgadza zamiast śledzić to co się liczy czyli rywalizację.
Dla Romana, Grzeska i Mospina wielkie gratulacje za hattrick w generalce bez względu na to czy zawody były słabe czy nie, bo liczy się jazda.
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez farmer91 » 29 wrz 2014, o 13:36

Z punktu widzenia z prawego fotela, trasa fajna, na samym dole ostro pod górkę na pierwszym winklu, długi lewy na początku trudny do ogarnięcia ale po paru przejazdach wszyscy już go ogarniali, trasa raczej wszystkim przypadła do gustu, szersza niż na Karkonoskiej, i bezpieczniejsza, i chyba bardziej przyjazna dla publiki. Wszyscy narzekacie na lipne zabezpieczenie trasy, a nikt nie był i nie widział na żywo. Nie było bloczków betonowych, i jakoś nikt nie rozwalił fury w takim stopniu jak to było na DMPG. Ogólnie trasa i impreza na +, po za małą frekwencją zawodników, nie wiedzieć dla czego...
farmer91
Touge Drifter
 
Posty: 155
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 13:59
Lokalizacja: WLKP

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez GOŁY » 30 wrz 2014, o 07:47

Proszę mnie oświecić kto był tym slynnym komentatorem tych zawodów :confused:
Avatar użytkownika
GOŁY
WPR Drift Team
 
Posty: 338
Dołączył(a): 31 gru 2009, o 15:27
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: KING OF TOUGE - Finał Karpacz

Postprzez Banan » 5 paź 2014, o 19:06

Czy widział ktoś wyniki kwali, lub rozpiskę par? Chociażby jakieś zdjęcie robione telefonem.
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości