Czy to już koniec PFD

Wydarzenia driftingowe.

Czy to już koniec PFD

Postprzez sociak » 5 sie 2014, o 18:40

Z fb STW: https://www.facebook.com/stwdc/photos/a ... ype=1&thea
ten sam termin w którym miała odbyć się runda PFD
sociak
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 17:57
Lokalizacja: warszawa

Re: Czy to już koniec PFD

Postprzez pokerstars » 5 sie 2014, o 19:06

Wychodzi na to że STW zrobi wspólnie ten event .... Pytanie teraz tylko co z finałem Drift Allstars w Warszawie ;/ niby miał się odbyć 13-14 września. Szkoda tylko że w tym samym terminie jes DMGP :banghead:
http://pfd.org.pl/page/dmp-rd3/
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/SÅ‚upsk

Re: Czy to już koniec PFD

Postprzez Nicolas » 5 sie 2014, o 21:09

patrząc na plakat, nasuwa mi się pytanie: czy ta runda stw/dmp, będzie rozgrywana na intercarsie? czy to taka reklama? jeśli tak to żenada bo takie show dla typowych Januszy są super, bo masa atrakcji wszystkiego po trochu no ale ja nie przepadam za imprezami gdzie jest wszystko, czyli tak na prawdę nic... Chyba, że tegoroczne moto show to tylko drift
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy to już koniec PFD

Postprzez karol3110 » 5 sie 2014, o 21:45

ze stronki inter cars motor show wynika ze to jedna impreza raczej
Avatar użytkownika
karol3110
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 09:35
Lokalizacja: błonie, w. mazowieckie

Re: Czy to już koniec PFD

Postprzez e30 owner » 5 sie 2014, o 22:34

Nicolas napisał(a):patrząc na plakat, nasuwa mi się pytanie: czy ta runda stw/dmp, będzie rozgrywana na intercarsie? czy to taka reklama? jeśli tak to żenada bo takie show dla typowych Januszy są super, bo masa atrakcji wszystkiego po trochu no ale ja nie przepadam za imprezami gdzie jest wszystko, czyli tak na prawdę nic... Chyba, że tegoroczne moto show to tylko drift


Nie kumam, z jednej strony chcecie promocji driftu, z drugiej strony takie słowa. Zawody driftingowe są w tym wypadku "imprezą towarzyszącą", więc obie strony mogą czerpać z takiej imprezy jakieś zyski. Zawody driftingowe szeroką POTENCJALNĄ widownię, Intercars przyciągnie dzięki driftowi szerszą publikę na "zlot". Nie mówiąc o tym że na takiej imprezie jak Intercars, są różne grupy ludzi związanych z motoryzacją więc jest i aspekt "edukacyjny", co to ten drift, po co ten drift itd. Skierowane do ludzi którzy na pewno słyszeli o drifcie, lecz sami z siebie nie wybrali by się na takie zawody zapewne, gdyby były organizowane samodzielnie.

Więc raczej w moich oczach fajna sprawa takie połączenie.

Nie odbierajcie tego co napisałem źle i personalnie, lecz czasem mam wrażenie że po wejściu DMGP wielu osobom, ta organizacja przysłoniła oczy jak "pierwsza prawdziwa" dziewczyna - jeśli wiecie co mam na myśli :D
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze


Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron