King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez pokerstars » 13 lip 2014, o 15:51

Hahah piter pojechał marchenko jak bura suke i 5-5 :rotfl2:
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/Słupsk

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Kamil03 » 13 lip 2014, o 16:33

Nie zawiedli :)
1. Bartosz Stolarski
2. Marcin Mospinek
3. Marcin Carzasty
4. Piotr Kozłowski
Avatar użytkownika
Kamil03
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 20 sty 2012, o 17:05
Lokalizacja: Sochaczew

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Bartdrift » 13 lip 2014, o 17:03

A gdzie odpadła "gwiazda koe" Adam Kereny ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez marian00 » 13 lip 2014, o 18:10

Byłem pierwszy raz na takiej imprezie, przed chwilą wróciłem i powiem krótko: chooj, dupa i kamieni kupa!!! Stream przy tym co się tam działo to pestka :shock: :rotfl2:
Avatar użytkownika
marian00
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:56
Lokalizacja: Łazy

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez emikyton » 13 lip 2014, o 18:47

marian00 napisał(a):Byłem pierwszy raz na takiej imprezie, przed chwilą wróciłem i powiem krótko: chooj, dupa i kamieni kupa!!! Stream przy tym co się tam działo to pestka :shock: :rotfl2:

x2
byłem godzinę i zwinąłem się do domu mimo 200km :D
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez drift_kielce » 13 lip 2014, o 18:53

Bartdrift napisał(a):Nic sie nie zmienia od lat : MIke zarabia a całą reszte ma w dupie. Zupelne jak w pfd :)


Moze Steam Byl kijowy ale cos sie dzialo na miejcu to 1000000x razy lepsza organizacja niz PFD wiec nie obrazaj KOE :thumbsup:
Bylem wiec wiem co mówie na PFD w zyciu nie bylo trybun i nie bedize !! :banghead:
Avatar użytkownika
drift_kielce
Touge Drifter
 
Posty: 544
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 17:30
Lokalizacja: Tor Kielce

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez culmen » 13 lip 2014, o 19:03

Były na rundzie w Płocku ;)
Dobrze że się nie wybrałem tutaj.
Idąc dalej conieco wykreśliłem z kalendarza a co innego zakreśliłem i do zobaczenia w Toruniu za tydzien ;)
culmen
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 20:24
Lokalizacja: podlasie

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez double-bart » 13 lip 2014, o 19:49

drift_kielce napisał(a):
Bartdrift napisał(a):Nic sie nie zmienia od lat : MIke zarabia a całą reszte ma w dupie. Zupelne jak w pfd :)


Moze Steam Byl kijowy ale cos sie dzialo na miejcu to 1000000x razy lepsza organizacja niz PFD wiec nie obrazaj KOE :thumbsup:
Bylem wiec wiem co mówie na PFD w zyciu nie bylo trybun i nie bedize !! :banghead:


lepsza organizacja niż pfd? :lollol:
nic nie było widać z trybun z jednej jak i drugiej, wieczne przestoje nie wiadomo po co i na co. Akurat tutaj pfd wypada dużo lepiej.
Jedyny plus tych zawodów to startujacy japończyk, może cos wspomni jacy to super drifterzy w polsce są ;)
double-bart
Clutch Burner
 
Posty: 42
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 19:00
Lokalizacja: tarnowskie góry/żory

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez kryzysiek » 13 lip 2014, o 20:17

Nie no trasę należy zdecydowanie skrytykować, nie było miejsca żeby widzieć całą, o ile w Karpaczu jest to zrozumiałe, tak tutaj powinni byli to zupełnie inaczej ułożyć.
Organizacja bardzo średnia, przestoje mega długie pomiędzy przejazdami. Jedyny plus to brak długiej przerwy pomiędzy top32 i top16.
Ping który komentował nawet nie wiedział jakie są wyniki par, i wnioskował dopiero jak się na starcie ustawiali zawodnicy :)

Mi strasznie spodobała się dyspozycja Rubika. Nigdy nie byłem fanem szczerze mówiąc ale naprawdę jeździł na poziomie.

Jeżeli chodzi o Kerenyi to coś mu nie jechało, strzelał ze sprzęgła cały przejazd po górce prawie za każdym razem.
Avatar użytkownika
kryzysiek
Touge Drifter
 
Posty: 128
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 10:21
Lokalizacja: Błonie k/WWA

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Biaggi » 13 lip 2014, o 21:09

Ja to widzę,że tutaj większość to na wszystkie rundy Formula D jeździ skoro taka lipa była na "naszej" KOE. Trasa fajna bo niby jak mieliby zacząć to fajne i atrakcyjne nawianie z górki jak nie przed nią?! Nie chce mi się narzekać na PFD ale tutaj było jak najbardziej na tak,dużo treningów gdzie można się napatrzeć na świetne auta i wysoki poziom bo mimo ,że Top 4 było PL to wcale nie bez problemów.
Avatar użytkownika
Biaggi
Król Ronda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:05
Lokalizacja: Kielce

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Karol_e28 » 13 lip 2014, o 21:20

kto sędziował?
Avatar użytkownika
Karol_e28
Touge Drifter
 
Posty: 722
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 14:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez dudek970 » 13 lip 2014, o 22:44

Obiekt bardzo fajny, siedziałem przez większość czasu na tej mniejszej trybunie i powiem tak - do 13-14 było jeszcze spoko, ale później ludzie zaczynali się ładować za trybuny i opierać na ludziach którzy siedzieli na samej górze, m.in. na mnie jakiś baran wisiał przez bite 3h :banghead: na trybunie było pewnie z 40 miejsc, ale wszyscy chcą wszystko widzieć więc ładuje się na nią pewnie koło 100 i dzięki temu nikt nic nie widzi. Ochrona z początku tych ludzi zrzucała i dosyć tępiła alkohol na torze, ale pod koniec ewidentnie odpuścili. Nie wspominam o skazanie wnoszenia napoi każdej maści, ale to już kwestia organizacyjna. Co do samej trasy to moim zdaniem kolejna trybuna powinna być na tym łuku gdzie notabene nikogo nie było. Live'a nie widziałem więc się nie wypowiadam, ale wypowiem się nt. sędziowania i komentowania. Po pierwsze pod mniejszą trybuną prawie nic nie słychać, a jeżeli już słychać to dalej nie wiadomo kto z kim jedzie i kto wygrał. Totalny brak kontaktu między sędziami -> komentatorem. Kilka razy się zdarzyło, że jakaś para skończyła przejazdy, ruszała kolejna, a nie dostawaliśmy informacji kto przeszedł z poprzedniej. Poczatek top32 szedł sprawnie, potem coraz wolniej i wolniej. Zawodnicy czekają na sygnał, nic sie na torze nie dzieje, komentatorzy opowiadają o 'przewodzie' w kasku Ukraińca, ludzie się smażą na słońcu i tak wszyscy wesoło czekają, bo jest przestoj 15min. Sędziowanie to była jakaś porażka, Piter jechał z Marchenko, który wyspinował jak dobrze pamiętam i nagle bum dogrywka :banghead: Piter dojeżdżał i ogarniał dzisiaj bezczelnie - 5:5. Wg. mnie sędziowie na siłę szukali dogrywek. Nie chce tu wzniecać żadnych ostrych dyskusji na ten temat i nie wiem co było powiedziane na briefingu.

Duże gratualcje dla Rubika, który na totalnie nowym setupie jeździł i ogarniał jak zły :rockon:
dudek970
Clutch Burner
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 14:25
Lokalizacja: Tuchów

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Clackier » 13 lip 2014, o 23:12

Sędziował w 90% komputer, pozostałe 10% to sędziowie. W ogóle ocenianie przejazdów na KoE to jakiś smutny żart. Widzę najazd na Pinga, ale to wina tylko i wyłącznie braku połączenia pomiędzy sędziami a koomentatorami (którzy nota bene świetnie ogarniali pomimo ww problemów). Wygrało wielu którzy wygrać nie powinni, jedni zgłaszali sprzeciw pomimo, że nie powinni, innym to prawo zostało odebrane pomimo, że jak najbardziej mogli mieć pretensje (Kajetan Rutyna). Zawody na zasadzie równi i równiejsi. Ja na King of Europe nie wybiorę się więcej. Nie rozumiem takiego driftu. Zawody sędziuje komputer, zawodnicy podzieleni na równych i równiejszych, Cieszy finałowa czwórka Polaków, wielkie brawa dla Rubika, Pitera, Mospina, Stolarskiego. Największe brawa należą się Bartkowi Ostałowskiemu, pięknie przejazdy! No i top32. Jedyny plus zawodów to sami zawodnicy oraz brak większych przestojów. Reszta to żart.
Clackier
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 cze 2010, o 14:19
Lokalizacja: Radom

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Piotrek01r » 14 lip 2014, o 13:43

Rzadko pisze ale tym razem napisze. 7 lat temu byłem na KOE na 1/4 mili i organizacja mnie bardzo miło zaskoczyła. Wczoraj wróciłem w połowie dnia bo kompletnie nie rozumiałem o co chodzi i poczułem irytacje.

1.Trybuny - Jedna malutka w miejscu gdzie sie "działo", druga długa jak cholera w miejscu gdzie nic się nie działo po drugiej stronie toru...
2.Jedzenie - jakiś żart, "karkówka' która była schabowym i to w panierce...haha
3.Bramki wejściowe które były zamykane przed kolejką ludzi bo nie ma miejsca...żal.pl
4.Show Karoliny Pilaczyk - z całym szacunkiem do Karoliny i jej umiejętności które pokazywała napadając tyłem na "rondko" to jej "show" polegało na tym że stała i paliła gumę...
5.No i sama trasa przejazdu... Tu było ciekawie i przyznam szczerze nie wiem ja kto napisać bez kąśliwej irytacji... Zjazd z górki rondo i ... koniec. średni czas przejazdu... 15 sekund. Powiedzmy że podobna trasa była mniej wiecej ułozona w Płocku na Budmacie, ale tam nie było innych warunków. A tu? Cały tor z tyloma konfiguacjami niewykorzystany...

Podsumowując: Na treningach na Jastrzębiu bawiłem się wielokrotonie lepiej niż na KOE,ale ogromny szacun dla Bartka Ostałowskiego! Dla jego przejazdów więdząc że prowadzi auto lewą stopą a barkiem zmienia biegi warto było przyjechać ;)
Pzdr
Piotrek01r
Król Ronda
 
Posty: 97
Dołączył(a): 30 mar 2010, o 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor Jastrząb, 12-13.07.20

Postprzez Nicolas » 14 lip 2014, o 19:43

Byłem widziałem w sobotę jak i w niedzielę, nie było najgorzej jeśli chodzi o tą organizację, ale te trybuny szczególnie ta większa to porażka ja to nie wiem mogli ją ustawić przy rondzie albo coś, ale widząc ludzi oglądających zawody przez lornetki można było sie uśmiechnąc :lol: druga sprawa dwa wejścia na zawody gdzie do tego drugiego, gdzie niby było lepiej wszystko widać szło się na prawdę długo, ale nie było źle. My akurat ogarneliśmy sobie miejsce na końcu trasy przy wspomnianym juz wcześniej rondzie, gdzie niektórzy zawodnicy uskuteczniali kiss the wall, szkoda właśnie, że nie było miejsca z którego można by było zobaczyć cały przejazd... Chociaż o tyle dobrze, że na tych treningach puszczali bez przerwy. Mimo wszystko jakoś nie jestem zrażony tą rundą, ale też zachwycony również tak raczej neutralnie. A tak żeby podsumować tą jakże krytykowaną organizacje, wstawię zdjęcia podium :rotfl2:
Obrazek

PS. Już nie wspomnę o przejawach polaczkowosci już pod koniec zawodów, ale to jest wszedzie... Szkoda, że Polacy nie potrafią się bawić bez alkoholu...
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości