King of Europe Pro Series R4 - Tor JastrzÄ…b, 12-13.07.2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor JastrzÄ…b, 12-13.07.20

Postprzez dudek970 » 14 lip 2014, o 21:41

pod koniec ochrona nawet odpuściła, bo z początku zgrywali strażników teksasu
podium jest genialne :rotfl2:
dudek970
Clutch Burner
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 14:25
Lokalizacja: Tuchów

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor JastrzÄ…b, 12-13.07.20

Postprzez DriftFunCk » 15 lip 2014, o 18:57

Widze ostry pocisk na tą runde poszedł :)
Osobiście wrażenia mam całkiem inne wręcz bym powiedział, że bardzo zadowolony jestem po tych dwóch dniach. Z wejściami nie miałem problemów i z oglądaniem również. Miejsce przy bandzie po spadku kozackie ! Szczególnie w piątek jak było mało ludzi, w czasie kwali ładnie sadzili do pierwszego klipa "motula" szczególnie Subaru :) Sobote oglądalem praktycznie z każdego miejsca wzdłuż barierki i chwile z trybuny i elegancko wszystko :) . Niedziela z rana tam gdzie sobota, a pod koniec już słońce mocno grzało + robiło się tłoczno i ludzie powoili zaczynali irytować bo jest spora grupa osób na każdych zawodach która zazwyczaj ma gdzieś tą impreze na którą przyjechali i tylko miejsce zajmują i przemieściłem się w strony budynku i na koniec zasiadłem na trybunie głównej, gdzie można było spotkać kilka ciekawych osób związanych z polskim driftem. Odpalona drabinka par w telefonie dawała rade i mogłem szybko obczaić co kto i jak. Ciekawy pomysł z tym ocenianiem komputerowo. Wydaje się być to bardziej sprawiedliwe niż gdy są normalni sędziowie. Może po prostu ten system trzeba jedynie delikatnie dopracować ? Zobaczyłem projekty aut których nigdy nie widzialem na żywo i pewnie prędko nie zobacze. Przejazdy też dobre. Trasa bardzo mi się podobała. Jedyny minus największy i chyba jedyny to jak dla mnie nie wykorzystanie dużej trybuny. Ale spokojnie. Z czasem z kolejnymi zawodami powinno być lepiej. Pierwsze zawody, tor jeszcze wymaga dopracowań ale już w tym momencie wymiata :) A przejazdy Stolarskiego i Contiego bomba :good:
Jadąc na zawody nie ściskam dupy o wyniki itd. Jade oglądać dobre auta i dobre przejazdy i dobrze się bawić a tego według mnie nie brakowało. Pojechalismy dobrą grupą na dwa auta i każda z osób potwierdzi iż mu się podobało. Czekam na kolejne zawody na tym obiekcie.
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: King of Europe Pro Series R4 - Tor JastrzÄ…b, 12-13.07.20

Postprzez pawlosi1 » 15 lip 2014, o 20:15

Trochę oddemnie. Byłem od rana i wbiłem na główną trybunę na sam bok. Widziałem całą trasę. Do godziny 12 fajnie sie mi ogladało, dużo trenowali i nawet w parach( Japończyk się tu wykazał). Póżniej bydło się wciskało na siłe w góre i już nie dało się na siedząco oglądać ale stojąc i w ścisku. Ale widziałem dalej wszystko więc nie narzekam. Trasa dla mnie była bardzo ciekawa i widowiskowa :) Pogoda wypaliła. W minusach się powtórze. Bolał brak komunikacji między siędziami i komentatorem. Bolało to, że wiele osób nic nie widziało. Sprzydało by się więcej trybun bliżej trasy. Niewiem czy za rok się wybiore(jak coś się będzie odbywać), mam 250 km i boję się czy wbije na trybuny. Ludzie niektórzy wkurzali. Cwaniactwo itp. Chłopacy wszyscy temat fajnie ogarniali :D Stopień techniczny projektów mega, nie widzi się często tkaich rodzynów. Wejścia pod drzwi driftera z Jp, kąty w zakręt lewy po górce Pana z białego s14 zza granicy i ogólny poziom reszty. O każdym mógłbym parę zdań pisać ale kogo to obchodzi. Chciałbym jeszcze wielkie gratulacje złożyć Ostalowskiemu i Rubikowi. Miazga :) Pani Karolina Pilarczyk szkoda, że się nie zakwalifikowała, bo na treningach grubo szła. Brawa też dla podium w pełni zasłużone. Najlepsza para zawodów? Stolarski-Conti. Najładniejszy samochód? E92 Contiego i s14.5 matowa zza granicy. Jak za rok ułożą sekwencje zakrętów bardziej przyjaznych kibicom(czyt. pod główna trybuną) bądź dołożą miejsca siedzące jak i wpuszczą wewnątrz toru gdzie nie było jazdy by oglądać w mniejszym ścisku, to wracam.
pawlosi1
Touge Drifter
 
Posty: 817
Dołączył(a): 30 lip 2010, o 08:41
Lokalizacja: Limanowa okolice

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Heise IT-Markt [Crawler] i 5 gości