Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Wydarzenia driftingowe.

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Smal » 13 kwi 2014, o 16:04

Jak ktos wyspinuja na koncu toru poza punktowana strefa to jest 0 pkt czy nie ?
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez DriftFunCk » 13 kwi 2014, o 16:05

Uzupełniona drabinka na podstawie relacji online. Teraz leci finał więc każdy sobie już może dołożyć nazwisko Stolarski lub Więcek na pierwszym i drugim miejscu.
Obrazek
ps.Aktualna drabinka !



Włodar ładnie, dwa razy dogrywał. Była szansa na ostatni finał ale jest i tak pudło ;)
Ostatnio edytowano 13 kwi 2014, o 16:26 przez DriftFunCk, łącznie edytowano 1 raz
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez DriftFunCk » 13 kwi 2014, o 16:24

1. Więcek
2. Stolarski
3. Włodarczyk
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Biaggi » 13 kwi 2014, o 19:29

Szkoda ,że Kajtek popełnił błąd w parze z BRT ale młodzi ładnie się wprowadzili do DMP
Avatar użytkownika
Biaggi
Król Ronda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Pawlos » 13 kwi 2014, o 19:55

Byłem, widziałem, całkiem nieźle się bawiłem, pomimo nazwijmy to przeciętnej pogody, która utrudniała czekanie na przejazdy.
Na szczęście, jak już się zaczęło, to od razu gęba się cieszyła - starzy wyjadacze(przynajmniej Ci, którzy byli obecni) jak zwykle dopisywali. A i miło było zobaczyć nowe twarze w DMP np. Kajetana Rutynę, który pomimo słabowitego auta, zupełnie nieźle sobie poczynał wśród tych wszystkich potworków.
P. Więcek i jego dokoksowany Sky, siali terror już od kwalifikacji - powtarzalne, agresywne przejazdy, dobra linia, mnóstwo dymu, było co oglądać.
Duże wrażenie robił też A. Opiela, szkoda, że poległ dość szybko w parach, ale i tak pokazał naprawdę dobre przejazdy.
BRT i Steve, jak zwykle szaleli na Torze Poznań, po cichu liczyłem, że to właśnie Steve będzie w finale, ale coś chyba nie do końca miał dzisiaj dobry dzień.
Wrażenie robiła też jazda (i nowy naprawdę zaxe%isty wygląd PS13!) Maćka Wodzińskiego, konkretny agresor ;)
Byłem mocno zaskoczony jazdą Włodara, a parach pomimo paru błędów pokazał pazur, pojedynki z Więckiem prawdopodobnie na stałe zapiszą się w historii polskiego driftingu, zwłaszcza przekładki na żyletki pod trybunami - miazga! I do tego ten ryk eMki..
Organizacyjnie, nie zauważyłem jakiegoś progresu - chyba, że liczyć to, że zamiast jednej osoby z miotłą do zamiatania toru były trzy. Może stąd podwyżka cen biletów...
Zanim wystartowało TOP16 trochę się to wszystko dłużyło(może trochę przez pogodę, bo jednak zimno było momentami), zero komentarza w tym czasie ani dodatkowych rozrywek w czasie jak tor był pusty, chociażby jakieś skąpo ubrane cheerleaderki puścili na rozgrzewkę ;)
Kolejny raz, miałem za to wrażenie, że obecny komentator to właściwa osoba na właściwym miejscu, kimkolwiek jest ten gość naprawdę, w moim odczuciu daje radę!
Rzeczowe gadanie, garść żartów, nowinki z driftowego światka, jest wszystko co być powinno :)
Fajnie było zobaczyć w końcu polską Suprę upalająca bokiem, kontrowersyjny przód, ale auto wygląda ciekawie, i bardzo nietuzinkowo o co zapewne chodziło, ciekawe jak M. Jarkiewicz się w nie wjeździ. Próbowałem obejrzeć Toykę z bliska w parku maszyn, ale wóz wzbudzał sporą sensację, trudno się było dopchać.
Oczywiście mega szkoda, że brakowało naprawdę wielu znakomitych zawodników, zawody bardzo dużo na tym straciły. Jak ta tendencja się utrzyma na kolejnych rundach, nie wróży to nic dobrego.
Generalnie, z niecierpliwością czekam na to co przyniesie ten rok dla polskiego driftu - przede wszystkim mam tutaj na myśli Drift Masters GP, już dumam nad wypadem do Torunia i Karpacza...
Pawlos
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 17:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Statystyk » 13 kwi 2014, o 21:01

Myślę ,że ten rok będzie przełomowy dla driftu - "przede wszystkim mam tutaj na myśli Drift Masters GP" :)
a więc spoko nie przejmujmy się PFD.
Statystyk
Król Ronda
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 21:15

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Kaucz`u » 13 kwi 2014, o 21:06



Przód auta nie jest zbyt urodziwy - to niestety fakt. Cała reszta jednak naprawdę daje radę moim zdaniem. Gdybym miał Suprę to kto wie, czy podobnego body bym nie chciał ;)). Przód jednak byłby bliższy seryjnemu :P.

Prawda jest taka, że ten projekt zanim wyjechał z warsztatu STW to już był bardzo znienawidzony. Dziwi mnie to, gdyż do PL przyjechała ekipa Evil Empire, i ich Supra też pięknego przodu nie miała, a jakoś jednak nie było takiego jadu...
Avatar użytkownika
Kaucz`u
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 27 lip 2011, o 00:32
Lokalizacja: Poznań / Kołobrzeg

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez jankes » 13 kwi 2014, o 22:00

Kaucz`u napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=me3fY2r-Tus

Przód auta nie jest zbyt urodziwy - to niestety fakt. Cała reszta jednak naprawdę daje radę moim zdaniem. Gdybym miał Suprę to kto wie, czy podobnego body bym nie chciał ;)). Przód jednak byłby bliższy seryjnemu :P.

Prawda jest taka, że ten projekt zanim wyjechał z warsztatu STW to już był bardzo znienawidzony. Dziwi mnie to, gdyż do PL przyjechała ekipa Evil Empire, i ich Supra też pięknego przodu nie miała, a jakoś jednak nie było takiego jadu...


ten przod nie jest zly, jakos ujdzie, dziwi mnie ten zbieg ludu na to ,buda stara jak swiat,ciezkawa sama w sobie, juz auto wlodara e92 jest wiekszym wydarzeniem....i to juz bylo rok temu...
jankes
Touge Drifter
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2010, o 10:17
Lokalizacja: UK

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Chycu » 13 kwi 2014, o 22:48

nie widze nic dziwnego, supra jak i sky stały się legendami nawet wśród dzieci, które oglądały f&f i grały 2 nfs ;)
Chycu
Król Ronda
 
Posty: 98
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:38
Lokalizacja: Zakopane

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez DjFido » 14 kwi 2014, o 05:36

Kaucz`u napisał(a):Przód auta nie jest zbyt urodziwy - to niestety fakt. Cała reszta jednak naprawdę daje radę moim zdaniem. Gdybym miał Suprę to kto wie, czy podobnego body bym nie chciał ;)). Przód jednak byłby bliższy seryjnemu :P.

Prawda jest taka, że ten projekt zanim wyjechał z warsztatu STW to już był bardzo znienawidzony. Dziwi mnie to, gdyż do PL przyjechała ekipa Evil Empire, i ich Supra też pięknego przodu nie miała, a jakoś jednak nie było takiego jadu...


Ej, nie było jadu, bo nikt nie chce mieć Putina na grzbiecie.
A tak na serio to Evil Empire mieli/mają kopię body Top Secret do MK4. Kultowe z jednej strony ale i kontrowersyjne.

Zawodów nie oglądałem ze względu na niską frekwencję zawodników, wolałem oglądać halowe z Kowna. Przynajmniej podium PUZiaki wyczochrali na obczyźnie.
Avatar użytkownika
DjFido
Touge Drifter
 
Posty: 299
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:03
Lokalizacja: Mastad // Norwegia

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Simons14a » 14 kwi 2014, o 07:00

A ja byłem,bardzo fajnie mi się jeździło jak na tak długą przerwę,samochód przetrwał bez większych uszkodzeń i żadnej awarii :D ,cel tych zawodów czyli trening został zrealizowany w 100%.
Jest i pewnie zawsze będzie część osób,która klepie takie teksty w klawiaturę,że prawie mi się odechciewa driftować.
Masz za daleko do toru-to nie jedź,
uważasz,że atmosfera na zawodach PFD lub innych jest do dupy-to nie jedź,
za mało dymu-nie jedź,
za dużo dymu-nie jedź,
no ja pier**lę wyjdź zza klawiatury i zacznij driftować na torze lub z kumplami na ulicy i przestań narzekać,myślisz że ktoś ci będzie jechał bo zaliczyłeś krawężnik?
przestańcie pisać ciągle te bzdury o sponsorach bo nigdy ich praktycznie nie było i jeszcze długo nie będzie,nie licząc pojedynczych-sporadycznych przykładów,rozmawiałem z kilkoma zawodnikami przez te lata i zawsze ten sam schemat na kilkaset wysłanych zapytań jedna-dwie odpowiedzi,które z bólem pokrywają start w jednych zawodach,dlatego ja nie wysyłam nawet zapytań bo jestem realistą i jadę na miarę swoich możliwości a Bud Mat i STW to sponsorzy tzw. rodzinni w najlepszym tego słowa znaczeniu czyli ludzie którzy potrafią zarobić pieniądze i je wydawać na takie czy inne przyjemności a nie jak niektóre jełopy zbierają miliony na konto i ciągle kupują "roczną"BM-kę-bo taniej,coś innego w leasingu-bo więcej odpiszą od podatku,kolejną nieruchomość-bo więcej zabiorą do grobu :banghead:
Pewnie dlatego tak niewielu zawodników coś tu jeszcze pisze bo nie chce im się z Wami-wiecznymi malkontentami dyskutować,początki driftu w Polsce były o wiele lepsze każdy zapie**alał byle czym byle do przodu no i oczywiście bokiem :P .
Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez TOFIK » 14 kwi 2014, o 08:32

CHWAŁA Ci za te słowa... niech to niektórym da do myślenia.... drift to jest pasja i drifterzy poświęcają sie dla tego co kochają... jak ktoś nie driftuje to poprostu może tego nie rozumieć :D Pozdrawiam pół drifter pół kartofel :D
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez Simons14a » 14 kwi 2014, o 09:17

Dobrze,że są ludzie którzy rozumieją sens mojego poprzedniego posta a nie ciągle hejtują i wylewają swoje żale śmiecąc w temacie.
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez bombaway » 14 kwi 2014, o 09:29

Mi jako oglądającemu nie podobały się te opony które poustawiali przy trasie, a cała reszta na duży plus jak oglądałem transmisje. Najbardziej podobało mi się mega opanowanie zawodników którzy gonili w dymie w którym nic nie było widać i to bardzo blisko oraz piękne auto Wodzińskiego.
Avatar użytkownika
bombaway
Touge Drifter
 
Posty: 118
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 11:16
Lokalizacja: Konin

Re: Driftingowe Mistrzostwa Polski Rd.1 "Tor Poznań"

Postprzez mis995 » 14 kwi 2014, o 09:39

A który w generalce był ten ziomek od Subaru? Dobre kąty już miał po kilku przejazdach :grin:

Pawlos napisał(a):Organizacyjnie, nie zauważyłem jakiegoś progresu - chyba, że liczyć to, że zamiast jednej osoby z miotłą do zamiatania toru były trzy. Może stąd podwyżka cen biletów...


Co roku jeździmy w 4 osoby + osoby z AK więc nie wiesz nie gadaj ;)
Avatar użytkownika
mis995
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 16 lip 2010, o 08:27
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości