DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Simons14a » 6 wrz 2014, o 09:03

jusin19 mi posmaruj to cię wcisnę na listę :cool: ,no i twoich kolegów jeżeli sam nie startujesz,mam układy z Chwastkiem to się da ogarnąć :thumbsup:
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Pawlos » 6 wrz 2014, o 09:39

Po połączonych DMGP I EEDC liczyłem na większą liczbę zawodników, ale skład jest i tak niezły. W poprzednich latach nie byłem w Karpaczu, w tym końcu mam okazję nadrobić, więc nie mogę się doczekać żeby to zobaczyć :grin:
Ciekawe czy STW jednak dojedzie bo co dziwne na liście ich nie widać.
Pawlos
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 17:01
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez justin19 » 6 wrz 2014, o 11:29

Pisałem to dla jaj. Na dotychczasowych Drift Masters też pojawiali się kierowcy bez licencji i bez wybitnych osiągnięć w driver search.
justin19
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:15
Lokalizacja: Rychwał

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez pokerstars » 6 wrz 2014, o 11:36

justin19 napisał(a):Pisałem to dla jaj. Na dotychczasowych Drift Masters też pojawiali się kierowcy bez licencji i bez wybitnych osiągnięć w driver search.

To znaczy kto ?
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/Słupsk

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez fOrqeT » 6 wrz 2014, o 12:04

@OFFTOP
Obrazek
Tak wyglądam czytając forum od jakiegoś czasu ...

@Topic
Też liczyłem na więcej zawodników, ale pewnie z taką ilością zawodników pójdzie wszystko sprawniej ...
fOrqeT
Król Ronda
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:16
Lokalizacja: Płock

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez jarek s13.5 » 6 wrz 2014, o 17:16

pokerstars napisał(a):
justin19 napisał(a):Pisałem to dla jaj. Na dotychczasowych Drift Masters też pojawiali się kierowcy bez licencji i bez wybitnych osiągnięć w driver search.

To znaczy kto ?

np bartdrift
Avatar użytkownika
jarek s13.5
Touge Drifter
 
Posty: 226
Dołączył(a): 3 wrz 2011, o 20:18
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez justin19 » 6 wrz 2014, o 17:46

Ja w sumie bardziej myślałem o Rubiku, ale Bartdrift chyba też dostał się na lewo.
justin19
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:15
Lokalizacja: Rychwał

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez e30 owner » 6 wrz 2014, o 18:14

Bo zarząd DMGP łapie kogo popadnie z ulicy na lewo i prawo ... pokręćcie się może i was "złapią" :D Baz jaj Panowie ... Rubik jest medialny, bo jest młodziutki, Bartdrift także miał osiągnięcia znaczące - tak wszyscy piszecie jak drift jest dla Was życiem całym a nawet historii nie znacie ani historii zawodników, takie odnoszę wrażenie. Kolejna sprawa wytykacie teraz kto nie powinien startować, a dam sobie uciąć fiufiu że po zawodach byłyby płacze że "było tylko stw i bud mat, a dlaczego reszty nie było??" :D

Chcecie fair zawody,załóżcie stowarzyszenie, napiszcie regulamin techniczny (tylko coś więcej niż samochód RWD z odpowiednią mocą), regulamin zawodów, regulamin oceniania i jazda wysłuchiwać pochwał i żali po forach :)
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez jarek s13.5 » 6 wrz 2014, o 19:17

e30 owner napisał(a):Bo zarząd DMGP łapie kogo popadnie z ulicy na lewo i prawo ... pokręćcie się może i was "złapią" :D Baz jaj Panowie ... Rubik jest medialny, bo jest młodziutki, Bartdrift także miał osiągnięcia znaczące - tak wszyscy piszecie jak drift jest dla Was życiem całym a nawet historii nie znacie ani historii zawodników, takie odnoszę wrażenie. Kolejna sprawa wytykacie teraz kto nie powinien startować, a dam sobie uciąć fiufiu że po zawodach byłyby płacze że "było tylko stw i bud mat, a dlaczego reszty nie było??" :D

Chcecie fair zawody,załóżcie stowarzyszenie, napiszcie regulamin techniczny (tylko coś więcej niż samochód RWD z odpowiednią mocą), regulamin zawodów, regulamin oceniania i jazda wysłuchiwać pochwał i żali po forach :)

akurat historię bartdrifta znam pamiętam jak w 2008 (?) wygrał generalke pfd mimo ze z tego co dobrze pamiętam w tamtym 2008 roku nigdy nie stanął na najwyższym stopniu podium w którejś z rund
Avatar użytkownika
jarek s13.5
Touge Drifter
 
Posty: 226
Dołączył(a): 3 wrz 2011, o 20:18
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez muszyński » 6 wrz 2014, o 19:26

powiem to tylko raz bo i tak większość "znawców" się nie zgodzi... dajcie już Rubikowi spokój.. fakt jest młody ale większość czołowych zawodników uważa że ma talent, naprawdę dobrze jeździ... zobaczcie sobie na wynika kwalifikacji z dmp, czy na dmgp jakoś sobie nie przypominam żeby był na końcu stawki zawsze w pierwszej połowie.. i kilka osób z "czołówki" już objechał na zawodach... a co do bartdrify do koleś jeździł na zawodach kiedy połowa z "kolegów" z forum jeszcze nie wiedziała co to drift....
obojgu życzę wielu sukcesów. Tyle
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez mr00wa » 6 wrz 2014, o 19:51

Akurat Bartdrift był na Drivers Search i był bliski otrzymania powołania na DMGP, lecz wystartował dzięki dzikiej karcie m.in. właśnie dzięki dobrej postawie na Drivers Search oraz sukcesom w przeszłości m.in. mistrzostwo PFD w 2008 roku. Ogień podobnie jak Bartdrift, największy sukces osiągnął w 2008 roku, gdzie zdobył tytuł wicemistrzowski PFD, lecz w dalszym ciągu startował z mniejszymi czy większymi sukcesami i m.in. za solidność oraz dobre wyniki w innych seriach też otrzymał dziką kartę.

Dzika karta dla Rubika była lekko kontrowersyjna, bo nie brał udziału w Drivers Search, lecz ma potencjał i organizatorzy chcieli dać mu szansę i Adaś tą szansę w pełni wykorzystał i tym samym udowodnił, że jest drifterem najwyższych lotów. Kolejny młodziak, czyli Adrian Zatoń też dostał dziką kartę, choć nie był na Drivers Search, lecz w tym sezonie pokazuje w miarę dobrą formę, choć nie wystarcza to jeszcze do najlepszych, jednak w młodym wieku pokazuje się z dobrej strony i w przyszłości może namieszać.

Nie zapomnijcie, że dziką kartę można było otrzymać za dobre wyniki w DO, PFD, czy też w innych seriach, tak więc dotychczas nie startowali przypadkowi zawodnicy, tylko ci, którzy mają naprawdę coś do udowodnienia.
mr00wa
Touge Drifter
 
Posty: 163
Dołączył(a): 21 sty 2010, o 21:23
Lokalizacja: Opole

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez max325 » 6 wrz 2014, o 21:50

mr00wa napisał(a):Dzika karta dla Rubika była lekko kontrowersyjna, bo nie brał udziału w Drivers Search

Kolego masz bardzo zlych informatorow!!! Adas bral udzial w DS, upalal auto od swojego sponsora bmw e30 325TT niestety zakonczylo sie to awaria sprzegla.
Proponuje zebyscie sie wszyscy zabrali za jezdzenie/robienie auta, a przestali wylewac wszystkie zale swiata na forum.
POZDRO
Avatar użytkownika
max325
Touge Drifter
 
Posty: 385
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 14:31
Lokalizacja: częstochowa

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez maslo174 » 7 wrz 2014, o 10:53

justin19 napisał(a):Ja w sumie bardziej myślałem o Rubiku, ale Bartdrift chyba też dostał się na lewo.


Ty tak na serio z Rubikiem czy, żal dupę ściska 2 w kwali w Toruniu to h.j nie wynik tak, KOE na Jastrzębiu też ostro ciskał, w sumie wszędzie gdzie startuje jedzie grubo, grubiej jak wielu znanych drifterów których nikt się nie czepia tylko dlatego, że Driftują od lat i znasz ich nazwiska. Do tego Rubik ma Licke DMP jeździł w zeszłym roku DMP
Avatar użytkownika
maslo174
Touge Drifter
 
Posty: 264
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:47
Lokalizacja: Łobżenica

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez justin19 » 7 wrz 2014, o 20:33

maslo174 napisał(a):
justin19 napisał(a):Ja w sumie bardziej myślałem o Rubiku, ale Bartdrift chyba też dostał się na lewo.


Ty tak na serio z Rubikiem czy, żal dupę ściska 2 w kwali w Toruniu to h.j nie wynik tak, KOE na Jastrzębiu też ostro ciskał, w sumie wszędzie gdzie startuje jedzie grubo, grubiej jak wielu znanych drifterów których nikt się nie czepia tylko dlatego, że Driftują od lat i znasz ich nazwiska. Do tego Rubik ma Licke DMP jeździł w zeszłym roku DMP


Ale tu nie chodzi o zasługi. Zasady są jasne i Chwastek deklarował swego czasu, że będą się ich trzymać bez względu na to kogo będzie sprawa dotyczyć. Uważasz, że Rubik to jedyny utalentowany drifter w Polsce? Inni utalentowani mają mieć gorzej? Bo co? Bo są ciut starsi? Powiedz to wszystkim kierowcom, którzy zarzynali auta na driver search a nie dostali możliwości startu w żadnym DMGP.
justin19
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:15
Lokalizacja: Rychwał

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Maciej255 » 8 wrz 2014, o 09:18

justin19 troszeczkę przyhamuj. Skoro coś ci nie pasuje to stwórz sobie swoją ligę i sobie zapraszaj kogo chcesz tyle ode mnie i nie piszcie bzdur bo aż głowa boli od czytania :amen:
Maciej255
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 08:21
Lokalizacja: Lubin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Metager [Bot] i 46 gości