DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez drift-rak » 21 lip 2014, o 15:04

culmen napisał(a):Wczorajszy dzień jak podobnie jak i ostatnie zawody udany oj udany.
Co łączyło te i tamte zawody?
A to finałowe pojedynki które odbyły się przed czasem ;)
Mospin vs Hypki. Jak dla mnie mogli jeździć tylko oni. Najlepsze przejazdy. crème de la crème. :rockon:

Ocenie też najgorszy przejazd "według naszej trybuny" Wiecek vs Opiela. No comment :banghead:

Bardzo przypadł do gustu publice pomysł by mogli usiąść na fotelu kierowcy.
Zawiodła tylko frekwencja. MOgło nas być więcej ale:

Zapytany o drogę i stadion kierowca taksówki stwierdził:
"Ale tam się przecież nic dzisiaj nie dzieje"

Toruń żużlem stoi.


moze na nastepna runde trzeba by zainwestowac w pare plakatow na rozwieszenie w okolicach zawodow. minus ze przyjsc moze grupa osob niedokonca wiedzacych po co przyszli...ale frekfencja to tez zyski.
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez ttomek » 21 lip 2014, o 15:15

normalnie czekam od rana czy po tej rundzie znajdą się jacyś "narzekacze" na cokolwiek...

tutaj nie ma na co narzekać tylko co najwyżej "dopieszczać" - a moim zdaniem drugi komentator by się fajnie wpasował.

Panowie GRATULACJE za organizację miejsce i jazdę.
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez bombaway » 21 lip 2014, o 16:28

Wczorajsze zawody zapamiętam na bardzo długo. Po drugiej rundzie można powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalna liga w Polsce w tej chwili. W moim odczuciu wszystko było na "tip top", żadnych opóźnień, komuś zdarzyło się potrącić separatory to za chwilę obsługa DM wszystko ustawiła na swoje miejsce, byłem też pod wrażeniem podjęcia szybkiej decyzji polania całego toru wodą w sesji treningowej kiedy zaczęło padać. Jedynym minusem dla mnie była za głośna muzyka i czasami ciężko było zrozumieć co było mówione przez mikrofon. Myślę, że to tyle na temat organizacji zawodów. Teraz coś o zawodnikach bo to dzięki nim ten dzień był taki wspaniały :thumbsup: Wszyscy zawodnicy są byli bardzo sympatyczni. Samochody również świetnie wyglądały, a ich dźwięk na arenie był kosmiczny. Poziom par top16 aż do finału był nieziemsko wysoki tylko szkoda, że nie wszystkim udało się przejechać ich bez awarii. Największe wrażenie zrobiło na mnie przejazdy w top4 panów Hypki i Mospinek, Więcek i Stolarski oraz przejazdy finałowe. Z wcześniejszych par w top8 Trela i Stolarski, Opiela i Więcek. Jeszcze raz chciałbym podziękować organizatorom za tak świetne zorganizowanie zawodów oraz wszystkim zawodnikom którzy zrobili super show i dzięki wam moje zainteresowanie/pasja do driftu nie umrze.
Avatar użytkownika
bombaway
Touge Drifter
 
Posty: 118
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 11:16
Lokalizacja: Konin

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 21 lip 2014, o 16:29

drift-rak napisał(a):moze na nastepna runde trzeba by zainwestowac w pare plakatow na rozwieszenie w okolicach zawodow.


Przecież były i to w całym mieście.
Wjeżdżając od strony A1 na pierwszym rondzie w Toruniu wisiały chyba ze trzy! :P

ttomek napisał(a):a moim zdaniem drugi komentator by się fajnie wpasował.


A to ilu było jak nie dwóch? :lollol:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez ttomek » 21 lip 2014, o 16:57

2 ?? stream oglądałem i jeden był na górze koło sędziów - chyba, że masz na myśli tego drugiego od wywiadów, czy tego co był słyszany na arenie?
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez ghost_rider » 21 lip 2014, o 17:42

bylem widzialem, jestem pod wrazeniem! swietna impreza, swietna trasa i swietni zawodnicy, choc fakt, malo troche driftu, bo treningi to jedno, ale rywalizacja jest bardziej emocjonujaca.

gratyulacje dla pudla oczywiscie.

strasznie zal mi bylo Wlodara po tym jak korba poszla sie przewietrzyc i Skomo, ktoremu Sky nie podawal... tak samo szkoda Steve'go, BRT i Trolla, którzy odpadli po potraceniach band, BRT. ogolnie przez te usterki i problemy zawodnikow to top16 jakies takie bylo nietakie jak powinno.

swietna jazda Mospina, Hypkiego, Treli, Maro, Karkosika, Włodara, BRT... szacun za to jak oni jezdzili.

bardzo ciekawi mnie ten custom build RHS 426 PXR - piec z "Landryny vol.2", Dawidzie, jakas blizsza specyfikacja? :)

ps komentator na steam mogl byc jeden, ale na stadionie bylo ich 2 - driftowy (nie wiem kto) i zuzlowy, plus kolo od wywiadow
Avatar użytkownika
ghost_rider
Touge Drifter
 
Posty: 239
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 15:29
Lokalizacja: Jarocin / Poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez gimon-movies » 21 lip 2014, o 18:07

puchi333 napisał(a):
Jay napisał(a):
e30 owner napisał(a): Tylko według mnie dogrywka była nie fair bo według mnie minimalnie ale jednak Mospin był lepszy w pierwszych przejazdach. Zwłaszcza gdy Grzechu gonił.


nie byłem na briefingu ale fakt ze kontakt był więc chyba z tego co wcześniej mówił komentator to powinna być przewaga dla Mospina... no niestety była dogrywka, ale prznajmniej kolejne 2 fajne przejazdy były:)


+1
Mospin i Trela poza zasięgiem.



nie było konaktu pomiędzy Grzechem a Mospinem (miałem gopro na grzecha aucie)
6:4 dla mospina później 4:6 , w dogrywce Mospin uderzył w bariery co spowodowało 10:0 dla Grzecha a ostatni przejazd był zachowawczy i wygrany dla Grzecha
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 21 lip 2014, o 18:51

ttomek napisał(a):2 ?? stream oglądałem i jeden był na górze koło sędziów - chyba, że masz na myśli tego drugiego od wywiadów, czy tego co był słyszany na arenie?


Drugi był na dole koło podium, bo też czasem coś komentował tylko może go nie było słychać przez hałas.
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez radek1234 » 21 lip 2014, o 19:15

Dla mnie opór zawody i cała otoczka była super płynność i całe zawody bardzo bardzo profi .
Tylko jeden minus jak dla mnie ,
- Szkoda mi kilku zajebistych zawodników , Paweł na treningu ze Skomo i Mospinem potwierdził fantastyczną formę nie dawali rady odjechać mu na 5 metrów tak wściekle za nimi ganiał :shock: , po formie mospina byłem pewny ze będzie taki finał , ale nieszczęsne separatory , dla mnie powinny one stać trochę dalej od toru żeby zawody nie traciły na show , przejazd Pawła i Brt był niesamowity :shock: , myślę ze tam gdzie nie ma clipu i zony te separatory powinny stać trochę dalej od toru . No ale było minęło ogólnie fantastyczna runda :) Czekamy na Karpacz !! :banana:
Avatar użytkownika
radek1234
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 20:57
Lokalizacja: Teresin

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez puchi333 » 21 lip 2014, o 19:58

gimon-movies napisał(a):
nie było konaktu pomiędzy Grzechem a Mospinem (miałem gopro na grzecha aucie)
6:4 dla mospina później 4:6 , w dogrywce Mospin uderzył w bariery co spowodowało 10:0 dla Grzecha a ostatni przejazd był zachowawczy i wygrany dla Grzecha


Może i tak. Dla mnie nie ma sprawy :good: Choć kibicuję Mospinowi to w tym przypadku wynik schodzi na drugi plan. On i Grzechu sprowadzają na ziemię kosmiczne projekty typu 800+ i pokazują,że drift to nie ilość dymu za samochodem. Zawody mega i tylko żal że wciąż tak mało ludzi to kuma.
Avatar użytkownika
puchi333
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 21 lip 2014, o 20:58

puchi333 napisał(a):i tylko żal że wciąż tak mało ludzi to kuma.


Sądzę, że jeśli Drift Masters dalej będzie trzymać tak wysoki poziom i wszystkie rundy organizować z takim rozmachem to nowych kibiców będzie przybywać w zastraszającym tempie! :thumbsup:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez toki » 21 lip 2014, o 23:39

BPX33 napisał(a):
puchi333 napisał(a):i tylko żal że wciąż tak mało ludzi to kuma.


Sądzę, że jeśli Drift Masters dalej będzie trzymać tak wysoki poziom i wszystkie rundy organizować z takim rozmachem to nowych kibiców będzie przybywać w zastraszającym tempie! :thumbsup:

Osobistym, a moze ekonomicznym zdaniem mysle ze dlugo nie podolaja w tworzeniu takich rund. Nie zrozumcie zle, nie zebym nie chcial, ale frekwencja, ogladajac to na stream, nie powalila. Jakos trzeba zarobic, chociazby na zwrot kosztow..
toki
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 20:29
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez gimon-movies » 21 lip 2014, o 23:44

i dlatego ich celem jest sprowadzenie sponsorów a nie dużej ilości osób
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Wojtas » 21 lip 2014, o 23:51

Runda bardzo fajna! Gratulacje dla Wszystkich zawodników było grubo!

Gratulacje Simon! Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona ;-)
Avatar użytkownika
Wojtas
Touge Drifter
 
Posty: 197
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 17:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez toki » 22 lip 2014, o 00:19

gimon-movies napisał(a):i dlatego ich celem jest sprowadzenie sponsorów a nie dużej ilości osób

Nie chce tego wszystkiego czarno widziec- ale sponsorom chodzi o ludzi...
toki
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 20:29
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron