DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez drift-rak » 20 lip 2014, o 17:15

Simon gratulacje :thumbsup: dobra robota :D

Grzechu i Mospin rewelacyjne przejazdy ;)
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez e30 owner » 20 lip 2014, o 17:34

Ja najbardziej jestem pod wrażeniem co można zrobić z kawałkiem żółtej "wstążki" :D Hahahaha

A co do przejazdów, fakt Grzechu i Mospin robią show jak nikt!!! Tylko według mnie dogrywka była nie fair bo według mnie minimalnie ale jednak Mospin był lepszy w pierwszych przejazdach. Zwłaszcza gdy Grzechu gonił.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez pecik91 » 20 lip 2014, o 17:36

To jak na razie najlepsza para dnia była :) według mnie przynajmniej ;)
pecik91
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 gru 2013, o 14:41
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Jay » 20 lip 2014, o 17:37

e30 owner napisał(a): Tylko według mnie dogrywka była nie fair bo według mnie minimalnie ale jednak Mospin był lepszy w pierwszych przejazdach. Zwłaszcza gdy Grzechu gonił.


nie byłem na briefingu ale fakt ze kontakt był więc chyba z tego co wcześniej mówił komentator to powinna być przewaga dla Mospina... no niestety była dogrywka, ale prznajmniej kolejne 2 fajne przejazdy były:)
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez drift-rak » 20 lip 2014, o 17:39

komu korba na spacer wyszla? bo cos komentator wspomnial a ogladam dopiero od niedawna
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Darek DTS » 20 lip 2014, o 17:41

drift-rak napisał(a):komu korba na spacer wyszla? bo cos komentator wspomnial a ogladam dopiero od niedawna

Włodarowi
Avatar użytkownika
Darek DTS
Touge Drifter
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:44
Lokalizacja: DriftTeamSłupsk

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez drift-rak » 20 lip 2014, o 18:00

1. Wiecek
2. Hypki
3. Mospin
4. BRT
5. Gozdziewicz
gratulacje dla pudla :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Bartdrift » 20 lip 2014, o 18:03

Super zawody ! Troche niedosyt ze tylko top 16 jest - mało troche driftu :(
Ale impreza niesamowita !

Gratulacje dla podium ! :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez puchi333 » 20 lip 2014, o 18:13

Jay napisał(a):
e30 owner napisał(a): Tylko według mnie dogrywka była nie fair bo według mnie minimalnie ale jednak Mospin był lepszy w pierwszych przejazdach. Zwłaszcza gdy Grzechu gonił.


nie byłem na briefingu ale fakt ze kontakt był więc chyba z tego co wcześniej mówił komentator to powinna być przewaga dla Mospina... no niestety była dogrywka, ale prznajmniej kolejne 2 fajne przejazdy były:)


+1
Mospin i Trela poza zasięgiem.
Avatar użytkownika
puchi333
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Simons14a » 20 lip 2014, o 19:53

Gratulacje dla Wojtka ,reszta jak zwykle dobrze :)
Trol,Marek :superwow:
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Rychu » 20 lip 2014, o 22:25

Wróciłem właśnie do domu, zawody mega zajebiste :D Hypki i Mospin zajebiście zamiataliście :grin:
Avatar użytkownika
Rychu
Touge Drifter
 
Posty: 121
Dołączył(a): 8 sty 2012, o 23:52
Lokalizacja: ŁÓDZ

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez double-bart » 21 lip 2014, o 00:17

byłem widziałem po prostu mega zawody na takich jeszcze nie bylem!! wszystko dopracowane, zgodnie z harmonogramem żadnych zbędnych przerw ciągłe coś sie dzialo na torze tu drift, stund, jakies czirliderki, nawet policja na koniec zawodów kierowała ruchem dzieki czemu łatwo i szybko wyjechałm z motoareny. jako kibic jezdze od 4 lat na zawody, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. DMGP jest poza zasięgiem dla pfd, koe nawet nie ma co porównywać :)
double-bart
Clutch Burner
 
Posty: 42
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 19:00
Lokalizacja: tarnowskie góry/żory

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez rom089 » 21 lip 2014, o 00:33

moje osobiste zdanie jest takie ze zawody mega profi i widowisko ciagle cos bylo ;) bylem od 11 do 19 i spedzilem świetnie czas :)
jedyny minus to PARKING DLA WIDZÓW ? co to było jakis wiazd na polna drogę zadnej organizacji i martwienia sie o to co sie stanie z przyjezdnymi ;/ tylko ochrona kierowała gdzies w lewo a dalej juz hulaj dusza ;/ jedyny minus całej imprezy :)
rom089
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Pawlos » 21 lip 2014, o 08:59

Byłem wczoraj od samego rana na Motoarenie i mogę potwierdzić, że impreza robiła piorunujące wrażenie.
Całość dopracowana, zgodnie z harmonogramem, wszystko bardzo sprawnie przebiegało, tradycyjnie show w wykonaniu naszej czołówki przeogromny.
Jak to zwykle bywa jak zawodnicy dają z siebie 101% czasami ktoś lżej lub mocniej przyhaczył(wleciał ;) ) w separatory - obsługa od razu zasuwała i poprawiała tor, czy też wymieniała połamany separator. Neutralizacja plamy oleju pod detonacji silnika u Włodara również trwała bardzo krótko, coś zupełnie niebywałego w kontekście standardów do których przyzwyczaiło nas PFD.
Co do samych zawodników i ich jazdy - Trochę ubolewam, że Troll, leciutko przesadził w TOP8, chociaż niewątpliwie para z BRT była szalenie ciekawa.
Szkoda także Włodara, któremu korba wyszła bokiem, a latał bardzo ładnie, zarówno po suchym jak i mokrym toruńskim torze.
Aczkolwiek najlepszy pojedynek wczorajszego dnia to Mospin vs Hypki - publika oszalała :D, daliście czadu Panowie ! W ogóle, ci dwaj naprawdę dobrze odnaleźli się na tym torze, wściekłe ataki i piękna jazda.
Jasno trzeba jednak powiedzieć, że całe TOP16 było bardzo dobrym widowiskiem, jak zawsze w wykonaniu naszych drifterów :)

Z minusów ? Świrowało(zanikało) nagłośnienie na części toru w której siedziałem, i czasami nie było głosu z telebimu podczas puszczania wywiadów(!) z zawodnikami z parku maszyn. Ale niech będzie, że to jakiś chochlik techniczny - zawody pełna profeska.

Martwi nie tylko jedna sprawa - runda z rozmachem, dobra reklama, spodziewałem się totalnych tłumów, a ludzi jakoś wiele w moim odczuciu nie było. Nie wiem co było powodem, mam nadzieję, że mała stosunkowo mała frekwencja nie odbije się negatywnie na DMGP.

W Karpaczu, zawitam obowiązkowo !
Pawlos
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 17:01
Lokalizacja: Poznań

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez culmen » 21 lip 2014, o 13:14

Wczorajszy dzień podobnie jak i ostatnie zawody udany oj udany.
Co łączyło te i tamte zawody?
A to finałowe pojedynki które odbyły się przed czasem ;)
Mospin vs Hypki. Jak dla mnie mogli jeździć tylko oni. Najlepsze przejazdy. crème de la crème. :rockon:

Ocenie też najgorszy przejazd "według naszej trybuny" Wiecek vs Opiela. No comment :banghead:

Bardzo przypadł do gustu publice pomysł by mogli usiąść na fotelu kierowcy.
Zawiodła tylko frekwencja. MOgło nas być więcej ale:

Zapytany o drogę i stadion kierowca taksówki stwierdził:
"Ale tam się przecież nic dzisiaj nie dzieje"

Toruń żużlem stoi.
culmen
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 20:24
Lokalizacja: podlasie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości