DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez maslo174 » 16 wrz 2014, o 06:45

Grzechu napisał(a):Co jest niebezpieczne góry,trasa ?
Przecież nikt nikogo nie zmusza do startu w Karpaczu,każdy musi byc świadom ze moze tam stracic auto a nawet troche zdrowia.
To forum driftingowe czy obrońców zdrowia,aut i swoich pieniedzy ?
Ja jestem swiadom ryzyka czy to kielcach przy 180 przy bandzie czy w Karpaczu miedzy betonami :)
Do nikogo nie bede miał pretensji jak sie rozbije czy połamie TO MOJE ryzyko i je lubie :D
Przyznać musze ze w Karpaczu jezdziłem jak placek i forme to chyba pozostawiłem w domu ;)
Drift masters robi wszystko dla zawodników i do was kibiców uszanujcie to.


Kolejny zawodnik który sie wypowiada w Temacie i wie co pisze, był, jeździł, na wielu imprezach i na bank ma porównanie.

A Motorsport to nie rurka z kremem ani gilgotki z dziewczyną na tapczanie :)
Avatar użytkownika
maslo174
Touge Drifter
 
Posty: 264
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:47
Lokalizacja: Łobżenica

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez cukier » 16 wrz 2014, o 08:33

Jak sie nazywal zagraniczny zawodnik w czerwonym E30 ?
cukier
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 20:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Bober71 » 16 wrz 2014, o 09:12

Calin Ciortan ale głowy nie dam
Avatar użytkownika
Bober71
Touge Drifter
 
Posty: 317
Dołączył(a): 20 lis 2009, o 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez cukier » 16 wrz 2014, o 09:18

Dzieki. To bedzie ten. Poznaje po zewnetrznym tlumiku po prawej stronie :D
cukier
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 20:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 16 wrz 2014, o 13:08

e30 owner napisał(a):Kto jeździł poza NFS czy LFS wie jak przytarcie przy parkowaniu kołem o krawężnik przy 3km/h "ciągnie" samochód. To co dopiero "przyklejenie" się do takich band przy 80 (?? nie mam pojęcia jakie tam prędkości mogły być).


Jak wpadali z prostej w zakręt przy SK6 (zakręt na którym Karkosik wywalił w bandę) to mieli przeciętnie 100-110 km/h. ;) Z tego co mi wiadomo rekordzista miał 121 km/h. :grin:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 16 wrz 2014, o 13:12

Grzechu napisał(a):Przyznać musze ze w Karpaczu jezdziłem jak placek i forme to chyba pozostawiłem w domu ;)


A co się stało, że w sobotnich treningach pojechałeś praktycznie prosto w tą metalową barierkę, bo trochę dziwnie to wyglądało? :confused:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Lisek » 16 wrz 2014, o 18:00

Grzechu jezdziles ok, ale jak ci malo to rozumiem ze widzimy sie na DO w Krakowie:) co tam ci sie w skrzyni posypalo? Z innej beczki Drift Masters GP to najlepsza liga i jak czytam te wasze wypowiedzi to czasami zastanawiam sie ilu z was tak naprawde wie jak ciezko jest to wszystko przygotowac zorganizowac... Jako zawodnik mozna powiedziec tylko korzystam z dobra jakie dostaje zawsze od organizatorow ale wysmiewanie na forum ligi jest nie na miejscu. Jak dla mnie ogladajac live byly to bardzo pasjonujace zaowdy i dziekuje za to:) keep drifting fun:)
Avatar użytkownika
Lisek
Touge Drifter
 
Posty: 205
Dołączył(a): 12 sty 2009, o 19:26
Lokalizacja: Kraków

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez e30 owner » 16 wrz 2014, o 18:27

I ja uważam DMGP za najmilszą dla kibica wersję zawodów jakie powstały w Pl ever. Nie wiem jak jest dla zawodnika, bo nim nie jestem ... Ale jeśli chodzi o show to jest go 100% bez dwóch zdań!!!

Nie wiem czy laik podłapie o co chodzi w tym sporcie, (ja się tym interesuję więc nie muszę :D ) ale na pewno ma więcej informacji podsuwanych przez komentatora niż dotychczas na zawodach. Komentator faktycznie komentuje, nadąża za jadącymi, podkreśla trafnie "dramatyzm sytuacji" :) więc "zatrybić" o co w tym chodzi jest na prawdę stosunkowo łatwo. Do tego zony pomalowane na jezdni ... Całość jest na prawdę ogarnięta praktycznie do majstersztyku, i faktycznie widać teraz jakie cele są stawiane zawodnikowi, trasa teraz i dla widza stała się przejrzysta.

Mi jedynie brakuje szczegółów odnośnie samych kierowców. Wiek na przykład (pomijając Adasia bo to ewenement i cała polska już wie że ma 14 lat :D) Ale reszta to tak średnio wiadomo coś więcej o kierowcach (a sam samochód przecież nie jedzie) Skąd pochodzą ... Teraz jedynie słyszy się imię nazwisko, marka samochodu i magiczne konie i momenty ...
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Grzechu » 16 wrz 2014, o 20:42

Skrzynia cała na szczeście oto przyczyna

Obrazek

Wałek atakujacy w dyfrze sie posypał delikatnie mówiąc :glare:
Zreszta miałem wrażenie,że auto przez cały weekend dziwnie sie zachowywało.
Balbina bedzie gotowa na Kraków musze ja zchamić przyzwoicie za kare,że była nie dysponowana w Karpaczu :D
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez drift-rak » 16 wrz 2014, o 21:01

No i dodam od siebie ze transmisje coraz lepsze bo ogladalem w domu. Sa problemy male z dzwiekiem i czasem obraz nie z tej kamery ale nic sie nie tnie i naprawde widac jest coraz lepiej. Jakosc tez spoko.
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez maslo174 » 16 wrz 2014, o 21:09

Należy też zwrócić uwagę na komplet opon Achilles jakie otrzymał każdy zawodnik.
Avatar użytkownika
maslo174
Touge Drifter
 
Posty: 264
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:47
Lokalizacja: Łobżenica

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Ciast3k » 16 wrz 2014, o 22:06

Na codzień zajmuję się filmowaniem, mam swoje studio filmowe i nagrywamy różnorakie filmy.
Plan filmowy składa się z
- miejsca
- ekipy
- sprzętu
- planu.

Jak to wygląda dla osoby z boku w kwestii organizacji?
Godzinka myślenia, kolejna godzinka żeby podzwonić do wszystkich i powiedzieć gdzie, no i cały dzień na zdjęcia.

Jak to wygląda w realu?
Tygodnie, jak nie miesiące ogarniania miejsca, ZEZWOLEŃ (krew z nosa), ogarniania jaki sprzęt jest potrzebny. Ogrom godzin na komunikację z teamem, tak by wszystko dograć i żeby było cacy.

A to wciąż zamknięty plan zdjęciowy, gdzie wsio idzie według wypoconego planu. Miesiąc przygotowań dajmy na to dla jednego dnia pracy kilkuosobowej ekipy.
To teraz przerzućcie to na taki szeroki event.
To jest cała ekipa która siedzi i napi*****a godzinami żeby wszystko wymyśli, ugadać, zdobyć etc. Sumując ludzi i ich czas, to taki głupi weekendowy event jak Karpacz to efekt łacznie kilku tysięcy godzin pracy.

No ale bezrefleksyjne skrytykowanie organizatorów, że są ch**owi to przecież minuta, czy tam dwie, bo ileż czasu zajmuje naklepanie posta?
Avatar użytkownika
Ciast3k
Touge Drifter
 
Posty: 314
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 17:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez lojej » 17 wrz 2014, o 08:39

Jeśli chodzi o garść informacji na live syream to mój 75 dziadek z którym miałem przyjemność oglądać live po 10min posiadał na tyle wiadomości , sam był w stanie stwierdzić czy ktoś poszedł gruboni zaliczył zony czy nie. Pozatym po za bud-mat show i dmgp cgyba nikt nie zrobił tak dobrych live.

Na 2 rundzie wszyscy sie jarali ,że asdalt dmgp kładzie ,że mega orgajizacja a teraz co 3 psy wiesza oceniając całą ligę przez pryzmat Karpacza. Po za tymdzwony były już na poprzwdnich rundah w karpaczu i lamenu o auta nie było.
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Śl.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 17 wrz 2014, o 11:33

Już wiemy komu zawdzięczamy odwołanie rundy w Karpaczu! :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Ryba » 17 wrz 2014, o 12:15

BPX33 napisał(a):Już wiemy komu zawdzięczamy odwołanie rundy w Karpaczu! :lol:

Obrazek

No. To teraz tylko go znaleźć, sklepać i połamać.
To takie Polskie;p
Avatar użytkownika
Ryba
Touge Drifter
 
Posty: 397
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 20:47
Lokalizacja: Piła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron