DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Reth » 22 lip 2014, o 00:30

Sponsorom chodzi o telewizje, radio i internet! Czy na zawodach bedzie tysiac czy trzy ludzi sponsora nie interesuje (a na pewno nie tak bardzo jak cala reszta), a poza tym... Beda i ludzie! :)
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Bartdrift » 22 lip 2014, o 07:09

Problemem driftu obecnie jest to, ze Witkowski tak to wszytko zaje...ł, ze bedzie bardzo ciezko odbudowac zaufanie sponsorów i widzów. Przez te lata dziesiatki tysiecy ludzi wiekszym lub mniejszym przypadkiem zetkneły sie z zawodami i widząć polowe dnia przestojów i totalnego burdelu pod kazdym wzgledem juz wiedza co to drift i wcale nie chca wiecej. To da sie odbudować, ale obawiam sie ze to nie kwestia jednego sezonu - nawet przy takim swiatowym rozmachu jaki ma drift masters :(
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez culmen » 22 lip 2014, o 12:54

ttomek napisał(a):normalnie czekam od rana czy po tej rundzie znajdą się jacyś "narzekacze" na cokolwiek....



Za mało przejazdów :rotfl:

Gdyby odbywały się przejazdy "rozgrzewkowe" było by prawie 50% wiecej przejazdów ;)

Ewentualnie 2 powód do narzekań:
DLa czego nie wykorzystaliście potencjału p. Siwiec :confused: Na zachodzie potrafią docenić talenty.



Na wschód od wisły rownież.


EDIT
Film z naszą gwiazdą > Dawidem jest też już w dziale media ;)
culmen
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 20:24
Lokalizacja: podlasie

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez szef » 23 lip 2014, o 17:03

szefer napisał(a):

Jeżeli ocenili że nie potrafię jeździć wystarczająco dobrze bo mam nowe auto i jeszcze się z nim nie zgrałem ok rozumiem i z pokorą ćwiczę żeby uzyskać licencję.
Mam nadzieję że zrozumieją jaka to dla niektórych ZAWODNIKÓW może być dwuznaczna sytuacja i to co na mówili przez 2 dni na DS pokryje się z rzeczywistością.
Peace !
And keep drifting fun !


a ja i tak uważam że Szefer ma rację, Rubik nie umie jeździć. To co pokazał na Koe to było mocno naciągane, 11 w kwali na deszcu pfffi, tez coś
potem to DM GP no dajcie spokój, co to za przeciwnicy a on ledwo 6 w kwali i w ogóle to wszystko jakieś takie naciągane jest. :tease:
Szefer trenuj trenuj, bo to tylu latach, ile ty jesteś w drifcie to lekko żenująco wypadasz przy Rubiku i nie zwalaj że masz nowe auto, bo Rubik tez ma nowy silnik, zupełnie inaczej pracujący niż wolnossak a kilka dup skopał :banana:
szef
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 22:30
Lokalizacja: Mielno

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez karol_yfer » 23 lip 2014, o 17:11

szef napisał(a):
szefer napisał(a):

Jeżeli ocenili że nie potrafię jeździć wystarczająco dobrze bo mam nowe auto i jeszcze się z nim nie zgrałem ok rozumiem i z pokorą ćwiczę żeby uzyskać licencję.
Mam nadzieję że zrozumieją jaka to dla niektórych ZAWODNIKÓW może być dwuznaczna sytuacja i to co na mówili przez 2 dni na DS pokryje się z rzeczywistością.
Peace !
And keep drifting fun !


a ja i tak uważam że Szefer ma rację, Rubik nie umie jeździć. To co pokazał na Koe to było mocno naciągane, 11 w kwali na deszcu pfffi, tez coś
potem to DM GP no dajcie spokój, co to za przeciwnicy a on ledwo 6 w kwali i w ogóle to wszystko jakieś takie naciągane jest. :tease:
Szefer trenuj trenuj, bo to tylu latach, ile ty jesteś w drifcie to lekko żenująco wypadasz przy Rubiku i nie zwalaj że masz nowe auto, bo Rubik tez ma nowy silnik, zupełnie inaczej pracujący niż wolnossak a kilka dup skopał :banana:



Popłynąłeś troche gościu. Nawet się na forum nie przywitałeś a już takie piękne posty. Pozatym pokaż mi palcem gdzie Szefer napisał że Rubik nie umie jeździć. Z tego co ja czytałem to tylko pytał w jaki sposób Rubik dostał dziką kartę. Ale widzę lepiej nie doczytać i pojechać po kimś w internetach bo przecież jest się bezkarnym i anonimowym. Nagraj swój filmik i zobaczymy jak ŻENUJĄCY Ty będziesz.
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez BPX33 » 23 lip 2014, o 18:33

Widzę, że temat zaczyna schodzić (driftować :grin: ) w niebezpieczne rejony... :help: Także może trochę wrócimy do tematu i dodam od siebie co myślę o ostatniej rundzie w trochę innej roli niż zwykle, bo już nie tylko jako kibic, ale jako media. :thumbsup:

Poziom i organizacja zawodów naprawdę na ultrawysokim poziomie! :good: Przyznam szczerze, że nie byłem jeszcze na równie dobrze zorganizowanej rundzie i jak widać (o co niektórzy obawiali się kilka stron wcześniej) Drift Masters potrafi sobie samodzielnie poradzić z organizacją tak dużej imprezy (oczywiście nie ujmuję tu zasług specom z Drift Open przy organizacji pierwszej rundy!). Media mogły wchodzić praktycznie wszędzie gdzie im się żywnie podobało. :) Szkoda tylko trochę tego, że strefy dla mediów wewnątrz toru były ustawione tak daleko od samego toru, ale prawdopodobnie były obawy, że zawodnicy będą wpadać do wewnętrznej, ale jak widać czarny scenariusz się nie sprawdził. :P
No i jest jeszcze coś co mnie osobiście (i innych chłopaków z mediów również) bardzo mile zaskoczyło po zakończeniu całej imprezy, a mianowicie osobiste przyjście i podziękowanie od Pana Tomasza Chwastka za całą dwudniową robotę jaką wykonaliśmy. :thumbsup: Dla mnie była to pierwsza runda w takiej roli (ale mam cichą nadzieję, że nie ostatnia :grin: ), ale koledzy z większym "stażem" mówili, że też pierwszy raz się z czymś takim spotkali.

No to teraz wypunktuję subiektywne plusy i minusy toruńskiej rundy:
+ jeszcze lepsza organizacja niż w Gdańsku
+ komentator z DMP :thumbsup:
+ bardzo wysoki poziom zawodów
+ brak przestojów w trakcie zawodów
+ informatory z sylwetkami zawodników i drabinką TOP 16 (mam nadzieję, że na następnych rundach też będą) :thumbsup:
+ lokalizacja (stadion był strzałem w 10, bo gdzie by się nie stanęło to widziało się wszystko!) :thumbsup:
+ konkursy dla kibiców (coś chyba było z tego co udało mi się usłyszeć) :thumbsup:
- strefy dla mediów wewnątrz toru (coś co nie dotyczyło normalnego kibica ;) )

Pewnie jeszcze zapomniałem o jakichś plusach, ale jak widać dla przeciętnych kibiców same pozytywy, więc byłem nieco zdziwiony stosunkowo niską frekwencją... :confused:

P.S. Panie Tomku czy mógłbym uzyskać nieco więcej informacji o tym konkursie zorganizowanym dla mediów na najlepszą fotografię i film???
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez gimon-movies » 23 lip 2014, o 23:38

Ta, strefy dla mediów były do dupy :glare:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez pokerstars » 24 lip 2014, o 15:04

Dzisiaj o 21 relacja z Torunia na Nsport
Obrazek
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/Słupsk

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Jay » 24 lip 2014, o 15:53

gimon-movies napisał(a):

nie było konaktu pomiędzy Grzechem a Mospinem (miałem gopro na grzecha aucie)
6:4 dla mospina później 4:6 , w dogrywce Mospin uderzył w bariery co spowodowało 10:0 dla Grzecha a ostatni przejazd był zachowawczy i wygrany dla Grzecha


jeżeli filmik PUZów który zapewne Ty kręciłeś zawiera przejazd półfinałowy( tak mi się wydaje) to widać ze jednak kontakt był, no chyba ze to inny przejazd...
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez gimon-movies » 24 lip 2014, o 20:32

no dopiero później zobaczyłem to na filmie. ale widocznie kierowcy tego nie zauważyli, a sędziowie uznali to za taki dotyk który nie spowodował wytrącenia z równowagi :grin:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Biaggi » 24 lip 2014, o 21:07

Fajna relacja i jak widać Drift w końcu wchodzi na salony w PL :thumbsup:
Avatar użytkownika
Biaggi
Król Ronda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:05
Lokalizacja: Kielce

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez morii123 » 24 lip 2014, o 21:28

kiedy bedzie powtóka programu??
Avatar użytkownika
morii123
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:16
Lokalizacja: NOWE :) kuj-pom

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Jay » 24 lip 2014, o 22:50

gimon-movies napisał(a):no dopiero później zobaczyłem to na filmie. ale widocznie kierowcy tego nie zauważyli, a sędziowie uznali to za taki dotyk który nie spowodował wytrącenia z równowagi :grin:


nie to żebym się czepiał bo uwielbiam jednego i drugiego, ale sędziowie bardzo rygorystycznie podchodzili do wszystkiego i skoro kontakt był zakazany to wynik powinien być inny, ale może z ich perspektywy nie było tego widać, ale tak jak już mówiłem, dzięki temu było kolejne 2 piękne przejazdy:)
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Biaggi » 25 lip 2014, o 12:14

morii123 napisał(a):kiedy bedzie powtóka programu??

W piątek 14:25, sobotę 7 rano i 21:20...
Avatar użytkownika
Biaggi
Król Ronda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:05
Lokalizacja: Kielce

Re: DRIFT MASTERS GRAND PRIX 2014

Postprzez Junior Drift » 25 lip 2014, o 20:41



Krótka relacja ode mnie :)
By Gimon
Pięć!
Avatar użytkownika
Junior Drift
DRIFTER
 
Posty: 558
Dołączył(a): 3 lut 2009, o 13:42
Lokalizacja: Wlkp

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości