Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mario78 » 8 lip 2014, o 11:58

w internecie i na fejsbookach sporo plotek. Generalnie wyłaniają się z nich dwie rzeczy:
1) PFD dało rzeczywiście ciała
2) dużo zależało od podejścia policji w Karpaczu i bardzo możliwe, że jednak w odwołaniu zawodów 'ktoś bardzo pomógł'. Życzliwi policjanci z pewnością by załatwili sprawę i dopuscili do zawodów, ale ktoś dał sygnał że mają niedopuścić do otwarcia imprezy przy najmniejszym niedociągnięciu ze strony organizatora. Komu PFD nie na rękę, kto ze świadka związanego z driftingiem ma mocny głos w Karpaczu to się można tylko domyślać ;) Podobno takie podejście było nawet powiedziane na briefingu którejś z imprez.

Ciekawe to wszystko. Nie wiem ile w tym plotek, a ile prawdy bo internetom wierzyć nie można, ale obserwując tą niby zdrową konkurencję między polskimi seriami driftingowymi jestem gotowy się ku takiej wersji zgodzić. Zobaczcie co sie dzieje, były dwie serie driftingowe i było fajnie. PFD i DO współpracowały ze sobą, nie było syfów i jakichś podkopek niezdrowych. Teraz urodziła się nowa seria i nagle pfd ma ogromne problemy, w dawno zapowiedzianym terminie driftopen pojawiła się konkurencyjna runda w Toruniu. Cos mi się wydaje że DMGP ma wszystkich równo w dupie i tylko się miło uśmiecha i do każdego puszcza oko. Może Panowie Dawid i Tomasz mogliby sobie sfinansować dla funu całą serię (chociaz kolejna plota to taka że Pan Tomasz raczej nie może już sfinansować niczego ;) ), ale to nie znaczy że nie robią DMGP dla pieniedzy. Stara prawda że bogaci są bogaci bo nie rozdają pieniędzy za darmo.
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: Kłobuck

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez justin19 » 8 lip 2014, o 12:05

TOMASZ CH napisał(a):Plan Ochrony wykonuje osoba ze stosownymi uprawnieniami czy możemy poznać kto wykonywał dokumentację ? :amen:


TOMASZ CH, sprawiasz wrażenie jak byś coś wiedział, ale nie chcesz powiedzieć i czekasz aż PFD samo się przyzna. Takie cwaniactwo tym bardziej sugeruje, że masz coś wspólnego z życzliwością policjantów. Z uwagi na to, że jesteś organizatorem innej konkurencyjnej serii nie wygląda to dobrze i czar DMGP pryska w oczach. TOMASZ CH, nadmuchaliście wielki balon, ale z dmuchanymi zabawkami jest ten problem, że lubią niespodziewanie pękać. Tymczasem sami nie jesteście święci i pomimo szumnych zapowiedzi, że będziecie surowi i bezstronni panuje u was jednak kolesiostwo.
justin19
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:15
Lokalizacja: Rychwał

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez karol_yfer » 8 lip 2014, o 13:42

Mario78 napisał(a):w internecie i na fejsbookach sporo plotek. Generalnie wyłaniają się z nich dwie rzeczy:
1) PFD dało rzeczywiście ciała
2) dużo zależało od podejścia policji w Karpaczu i bardzo możliwe, że jednak w odwołaniu zawodów 'ktoś bardzo pomógł'. Życzliwi policjanci z pewnością by załatwili sprawę i dopuscili do zawodów, ale ktoś dał sygnał że mają niedopuścić do otwarcia imprezy przy najmniejszym niedociągnięciu ze strony organizatora. Komu PFD nie na rękę, kto ze świadka związanego z driftingiem ma mocny głos w Karpaczu to się można tylko domyślać ;) Podobno takie podejście było nawet powiedziane na briefingu którejś z imprez.

Ciekawe to wszystko. Nie wiem ile w tym plotek, a ile prawdy bo internetom wierzyć nie można, ale obserwując tą niby zdrową konkurencję między polskimi seriami driftingowymi jestem gotowy się ku takiej wersji zgodzić. Zobaczcie co sie dzieje, były dwie serie driftingowe i było fajnie. PFD i DO współpracowały ze sobą, nie było syfów i jakichś podkopek niezdrowych. Teraz urodziła się nowa seria i nagle pfd ma ogromne problemy, w dawno zapowiedzianym terminie driftopen pojawiła się konkurencyjna runda w Toruniu. Cos mi się wydaje że DMGP ma wszystkich równo w dupie i tylko się miło uśmiecha i do każdego puszcza oko. Może Panowie Dawid i Tomasz mogliby sobie sfinansować dla funu całą serię (chociaz kolejna plota to taka że Pan Tomasz raczej nie może już sfinansować niczego ;) ), ale to nie znaczy że nie robią DMGP dla pieniedzy. Stara prawda że bogaci są bogaci bo nie rozdają pieniędzy za darmo.

+1 :good:
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez driftcorbis » 8 lip 2014, o 14:39

justin19 napisał(a):
TOMASZ CH napisał(a):Plan Ochrony wykonuje osoba ze stosownymi uprawnieniami czy możemy poznać kto wykonywał dokumentację ? :amen:


TOMASZ CH, sprawiasz wrażenie jak byś coś wiedział, ale nie chcesz powiedzieć i czekasz aż PFD samo się przyzna. Takie cwaniactwo tym bardziej sugeruje, że masz coś wspólnego z życzliwością policjantów. Z uwagi na to, że jesteś organizatorem innej konkurencyjnej serii nie wygląda to dobrze i czar DMGP pryska w oczach. TOMASZ CH, nadmuchaliście wielki balon, ale z dmuchanymi zabawkami jest ten problem, że lubią niespodziewanie pękać. Tymczasem sami nie jesteście święci i pomimo szumnych zapowiedzi, że będziecie surowi i bezstronni panuje u was jednak kolesiostwo.


:good: Coś w tym jest...
Ostatnio edytowano 8 lip 2014, o 17:11 przez driftcorbis, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
driftcorbis
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez DrifTom » 8 lip 2014, o 15:48

Wy tak serio??? :shock: :lol: :rotfl2:

Nie wierzę w to co czytam... Że niby PFD się rozpada, bo panowie T i D im dołki kopią?

A poza tym ludzie z DO pomagali organizować (z tego co wiem) I runde DMGP, więc snujcie teorie spiskowe dalej, ja z chęcią poczytam :grin:
DrifTom
Touge Drifter
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 08:13
Lokalizacja: Wola Łużańska

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez pokerstars » 8 lip 2014, o 15:57

DrifTom napisał(a):Wy tak serio??? :shock: :lol: :rotfl2:

Nie wierzę w to co czytam... Że niby PFD się rozpada, bo panowie T i D im dołki kopią?

A poza tym ludzie z DO pomagali organizować (z tego co wiem) I runde DMGP, więc snujcie teorie spiskowe dalej, ja z chęcią poczytam :grin:

+1 :good:
Idę po piwo i popcorn :grin: ....
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/Słupsk

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez e30 owner » 8 lip 2014, o 16:21

Jeśli Jarek załatwi dla Alika opiekunkę to z Andrzejem - tym od pewnego sławnego raportu lotniczego wpadną i przeanalizują sytuację ... Za miesiąc zrobimy konferencję prasową i się dowiecie prawdy!!! Całej prawdy i tylko prawdy!!! A łobuzy niech już się boją :D HAHAHA :D
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez TOMASZ CH » 9 lip 2014, o 01:12

justin19 napisał(a):
TOMASZ CH napisał(a):Plan Ochrony wykonuje osoba ze stosownymi uprawnieniami czy możemy poznać kto wykonywał dokumentację ? :amen:


TOMASZ CH, sprawiasz wrażenie jak byś coś wiedział, ale nie chcesz powiedzieć i czekasz aż PFD samo się przyzna. Takie cwaniactwo tym bardziej sugeruje, że masz coś wspólnego z życzliwością policjantów. Z uwagi na to, że jesteś organizatorem innej konkurencyjnej serii nie wygląda to dobrze i czar DMGP pryska w oczach. TOMASZ CH, nadmuchaliście wielki balon, ale z dmuchanymi zabawkami jest ten problem, że lubią niespodziewanie pękać. Tymczasem sami nie jesteście święci i pomimo szumnych zapowiedzi, że będziecie surowi i bezstronni panuje u was jednak kolesiostwo.


Wszystkich zainteresowanych informuję że przeceniacie moje możliwości . Jedynym faktem na który zwróciłem uwagę był pierwszy komunikat PFD który jednoznaczne oznajmiał że runda w Karpaczu była odwołana z powodu braku możliwości zabezpieczenia imprezy przez policję a zgodnie z tym co podała rzecznik Policji oraz z tym co później oświadczył Andrzej prawda była inna.
Ja za dwa tygodnie rozpocznę rozmowy w Karpaczu na temat naszej rundy i tak jak wspomniałem wprowadzanie takiej atmosfery w stosunkach z Policją nie służy naszej Dyscyplinie.

Pozostałe komentarze zostawiam do oceny ludzi związanych z driftingiem, wiem jedno że przez Dwa lata inwestowałem w organizację rund w Karpaczu i nie mogę pogodzić się z faktem że ktoś przez swoje niedopatrzenie zmarnował tyle wysiłku i pracy wielu ludzi .

Koniec komentarzy na temat Karpacza z mojej strony. :amen:
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mario78 » 9 lip 2014, o 10:12

DrifTom napisał(a):Wy tak serio??? :shock: :lol: :rotfl2:
Nie wierzę w to co czytam... Że niby PFD się rozpada, bo panowie T i D im dołki kopią?
A poza tym ludzie z DO pomagali organizować (z tego co wiem) I runde DMGP, więc snujcie teorie spiskowe dalej, ja z chęcią poczytam :grin:


Życie pokazuje że nawet najbardziej abstrakcyjne teorie w wypadku naszego kraju mogą się okazać prawdziwe. Też w pierwszej reakcji cisnąłem po PFD, ale im więcej się czyta tym bardziej można dojść do wniosku że za dużo tu przypadków. Czas pokaże jak to było rzeczywiście. Mi się wydaje że oni się tam wszyscy ostro żrą między sobą chociaż na zewnątrz klepią się po plecach i 'wzajemnie wspierają'.

Dokładnie ludzie z DO pomagali organizować I rundę DMGP, ale już pojawiła się informacja że drugiej organizować nie będą i nagle runda DMGP w tym samym terminie co wyrazów. Wygląda jakby się ostro pożarli po tych pierwszych zawodach, nawet logo DO zniknęło już z plakatu DMGP. Też przypadek? Jak to jest że wszyscy potrafią tak wspólnie ułożyć kalendarz żeby nie było zgrzytów, a DMGP ledwo się pojawiło i już mamy dwie imprezy w jednym terminie.
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: Kłobuck

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Bartdrift » 9 lip 2014, o 11:50

Ale wywalasz teorie spiskowe... W dodatku polowa z tego to bzdury i to wiem na 100%.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mario78 » 9 lip 2014, o 12:39

Póki co jedyną osobą z władz polskich serii driftingowych, która zabiera głos w tej sprawie jest Pan Tomasz z DMGP.
PFD i DO siedzi cicho, więc na dzień dzisiejszy mało rzeczy wiadomo na 100%.

Można snuć teorie spiskowe albo pisać że to bzdury, ale jeśli ktoś myśli że 3 serie driftingowe ( w tym dwie będące bezpośrednią konkurencją względem siebie) w jednym kraju sobie miło współpracują, to chyba się oderwał do ziemi ;)
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: Kłobuck

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Zenki » 9 lip 2014, o 13:33

PFD się tu nie odezwie, nie masz co liczyć ;)

edit mod: bo sie nie odzywaja na tym forum juz od kilku lat (konstruktywna krytyka bolala), na ich wlasnym FB tez niechetnie odpowiadaja na trudne pytania
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez michalek206 » 9 lip 2014, o 15:12

DMGP też się zaraz przestaną oddzywać bo pierd... niektórzy jak potłuczeni ! I będzie driftforum z kupą teoretyków - krytykantów i nikogo sensownego.Nie ma jakiś info 100% to nie siejcie zamentu bo to irytujące!
Avatar użytkownika
michalek206
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 09:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez fasola-DO » 9 lip 2014, o 16:11

ja tak w skrócie odezwę się :D

DRIFT OPEN robi swoje i dla was

bierzemy krytykę do siebie

staramy się ciągle rozwijać

dym lubimy na torze po za torem nie szukamy wad z nikim

nie mamy pretensji do nikogo

jedynie co to przykro czytać mi artykuły gdzie widzę JEDYNA PROFESJONALNA LIGA !!! a my co robimy ognisko ??? czym odstajemy z profesjonalizmem ??? z tym ze nie mamy telebimu ?

a tak bawimy się dalej :D co do KARPACZA jest mi bardzo przykro że wyszło jak wyszło bo wiem ile pracy trzeba włożyć w rundę i ile teraz problemów ma PFD po odwołaniu imprezy


na przykładzie oczerniania MArcina C teraz PFD nie srajmy we własne gniazdo


Zawody różnej rangi są odwoływane


pozdrowienia dla kibiców , zawodników i kierownictwa wszystkich lig

Do właścicieli serii driftingowych to my mamy zasłużyć na szacunek zawodników kibiców a nie wymagać od nich aby nas szanowali !!!

Więc nie potrzeba nam publicznych krytyk innych bo nie wygląda to profesjonalnie
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez AndrzejMT » 9 lip 2014, o 18:26

..Doooookładnie.. Lepiej się tego ująć nie dało..
Avatar użytkownika
AndrzejMT
Król Ronda
 
Posty: 93
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 09:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości