Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Ray » 4 lip 2014, o 16:18

No to wg. tego wina leży tylko po jednej stronie.

Przyszłe zawody to już chyba top8 będzie...
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez TOMASZ CH » 4 lip 2014, o 16:41

Dla dobra wszystkich innych organizatorów obarczanie winą Policji nie służy naszej dyscyplinie dla mnie sprawa jest jasna i stanowisko rzeczniczki policji bardzo czytelne.

"Organizator nie dochował wymaganych przepisami formalności. Przy organizacji imprezy masowej ma obowiązek wystąpienia o uzyskanie zgody na 30 dni przed planowanym terminem tejże imprezy, a na tydzień przed samą imprezą decyzję powinien mieć już w ręce. Do policji wniosek o opinie trafił dwa dni temu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka jeleniogórskiej policji."
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez MaTiG » 4 lip 2014, o 16:53

Cała rozmowa z Panią oficer i burmistrzem Karpacza
http://www.muzyczneradio.com.pl/11826,w ... 7bNtfl_t8E
MaTiG
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 22:14
Lokalizacja: Karkonosze

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Karol_e28 » 4 lip 2014, o 17:17

jakby to skomentować: "Chłopaki, głupio wyszło" :D
Avatar użytkownika
Karol_e28
Touge Drifter
 
Posty: 722
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 14:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Bartdrift » 4 lip 2014, o 17:20

Jak znam PFD czyli Pana Andrzeja Witkowskiego, to pewnie jak zwykle chciał to zrobic na lewo (tak jak to bylo przez lata) czyli nie jako impreze masową - wiec olać przepisy z tym związane. I o ile przez lata to przechodziło, tak teraz po incydentach (Poznan rok temu, frog itp) pewnie robi sie coraz trudniej. A że przepisy dotyczące imprezy masowej sa w Polsce po prostu chore i zupelnie odrealnione, to wyszło jak wyszło- nie chciało sie po prostu jak zwykle ;) . Genralnie załatwianie tego to faktycznie jakaś masakra jest, ale jeśli chce sie obecnie robic impreze pt. """Mistrzostwa Polski"" to chyba trzeba sie wysilic powoili nieco bardziej niz kiedys jak widać. Chyba ze sie nie chce wysilac zupelnie - czyli jak zawsze, w takim ukladnie to byla pewnie ostatnia "impreza" Pana Witkowskiego.

I tak jak dla mnie to powinno sie bylo rozsypac przynamniej ze 3 lata temu, no ale dzieki wsparciu naiwnych zawodnikow jakos to sie jeszcze kulało o dziwo...

:wave: :wave: :wave:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez michalek206 » 4 lip 2014, o 17:26

Kurcze , nie pojechałem bo wypadła mi praca , tak to bym teraz pewnie klął jak szewc w tym Karpaczu ! Zawiedli resztki zaufania jakie w nich pokładałem , ciekaw jestem czy jeszcze zrobią jakiś event czy to właśnie mocny koniec PFD?
Avatar użytkownika
michalek206
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 09:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez kamil2704 » 4 lip 2014, o 18:19

Karol_e28 napisał(a):jakby to skomentować: "Chłopaki, głupio wyszło" :D


Karol uwierz mi ze ja to przeżyje 190km w jedna stronę ale rozmawiałem z ziomkami (bardzo spoko) przyjechali z Warszawy, z góry zapłacony hotel do niedzieli i naprawdę to jest przykre.
Wiem ze Wy jako zawodnicy wykładacie "kupę" kasy na ten sport, ale są tez kibice którzy ostatni groszy wydadzą zeby tylko byc na zawodach. A tu taki mały suprise.

Mam nadzieje ze pfd po tej rundzie poda ze Wiecek został mistrzem Pl i ze już wiecej zawodów nie bedą organizowali.

PS Karol, będzie Cię mozna zobaczyć w tym roku jako zawodnika?

Panie Tomaszu błagam niech Pan potwierdzi oficjalnie ze Drift Masters w Karpaczu odbędzie sie.
Do jutra muszę zapłacić za hotel...
(Ul. Karkonoska tak? Dawna trasa pfd?
Avatar użytkownika
kamil2704
Król Ronda
 
Posty: 58
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 12:38
Lokalizacja: Wlkp

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez BPX33 » 4 lip 2014, o 19:12

kamil2704 napisał(a):Panie Tomaszu błagam niech Pan potwierdzi oficjalnie ze Drift Masters w Karpaczu odbędzie sie.


Musi się odbyć, bo chcę w tym roku pojechać na jakąś górską rundę. :grin:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez S4jm0n » 4 lip 2014, o 19:30

Coś ta rzecznik w wała robi :glare:
Z FB PFD.
Obrazek
Obrazek

Oficjalnie chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych, że powodem odwołania rundy nie była ani zła wola, ani nieprzychylność Policji. Chciałem podziękować Panu Komendantowi Policji z Jeleniej Góry oraz Panom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu. Wykazali Państwo ogromną przychylność dla nas i w zaistniałej sytuacji, której winni jesteśmy tylko my i ja osobiście, naprawdę wiem, że chcieli Panowie zrobić wszystko aby zawody się odbyły. W pełni rozumiem sytuację i wiem, że nie było możliwości przeprowadzenia zawodów.
Dziękuję Panom za chęć pomocy.
Andrzej Witkowski
P.S. Naszym życzliwym "przyjaciołom" z DriftForum podsyłamy "materiał dowodowy", sprawa naprawdę była o wiele bardziej skomplikowana niż myślicie. Pozdrawiam i Keep Drifting Fun, bo wiele osób już chyba o tym zapomniało.
Avatar użytkownika
S4jm0n
Król Ronda
 
Posty: 57
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 21:48
Lokalizacja: W-wa/O-ka

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Fixel093 » 4 lip 2014, o 19:59

Raz mówią tak raz tak no kq@#3a to jest w porządku? Po uju mają zawodników która skutkowała małą frekwencją, hajs się nie zgodził i trzeba jakoś wyjść z twarzą i dlatego takie kombinacje. Keep Drifting Cash a nie Fun. Jak by Andrzej Witkowski chciał wyjść w porządku wobec zawodników to by takich cyrków nie tworzył.
Avatar użytkownika
Fixel093
Touge Drifter
 
Posty: 383
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:32
Lokalizacja: Zamość

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez michalek206 » 4 lip 2014, o 20:09

Może ktoś z zawodników kto tam był by coś powiedział , o ile to nie tajemnica? Widział ktoś może jakąś listę startową ? bo mi się nie przewinęła nigdzie przez oczy ;/
Avatar użytkownika
michalek206
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 09:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez kamil2704 » 4 lip 2014, o 20:27

Napiszę kogo widziałem:
Cały BudMat
STW (Nie widziałem Zatonia i Belońskiego)
Maciej Jarkiewicz (na domiar złego złapał jakiś defekt swojego holownika)
Rubik
Teclaw
Wojtek Gozdziewicz
Nie pamiętam nazwiska upala Mercedesa (był w Poznaniu na 1 rundzie)
Było też jakieś BMW ciągnięte przez A6 kombi niestety nie wiem kto to.
Na pewno fajne i mocne top 16 by się uzbierało, więc mega szkoda że wyszło jak wyszło....

Byłem dość długo obserwując jak dwa największe teamy tych "zawodów" się pakują, po prostu szacun...
Ile w to wkładają pracy i energii żeby rozłożyć i złożyć cały potrzebny sprzęt :amen:
Avatar użytkownika
kamil2704
Król Ronda
 
Posty: 58
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 12:38
Lokalizacja: Wlkp

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez BPX33 » 4 lip 2014, o 20:44

kamil2704 napisał(a):Nie pamiętam nazwiska upala Mercedesa (był w Poznaniu na 1 rundzie)


Kajetan Rutyna?
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez chincher » 4 lip 2014, o 21:11

BPX33 napisał(a):
kamil2704 napisał(a):Nie pamiętam nazwiska upala Mercedesa (był w Poznaniu na 1 rundzie)


Kajetan Rutyna?

Dokładnie :) Jak dla mnie najbardziej powtarzalny z zawodników podczas 1-szej rundy w Poznaniu. Świetna technika. :D
chincher
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 13:21
Lokalizacja: Gniezno

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Banan » 4 lip 2014, o 21:42

kamil2704 napisał(a):Na pewno fajne i mocne top 16 by się uzbierało, więc mega szkoda że wyszło jak wyszło....


Z tego co przewineło mi się na fejsie to niestety TOP16 by się nie uzbierało... :)
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości