Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Wydarzenia driftingowe.

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez BPX33 » 9 lip 2014, o 19:22

fasola-DO napisał(a):Do właścicieli serii driftingowych to my mamy zasłużyć na szacunek zawodników kibiców a nie wymagać od nich aby nas szanowali !!!


:thumbsup:
Bardzo trafne podsumowanie!
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mario78 » 10 lip 2014, o 10:34

michalek206 napisał(a):DMGP też się zaraz przestaną oddzywać bo pierd... niektórzy jak potłuczeni ! I będzie driftforum z kupą teoretyków - krytykantów i nikogo sensownego.Nie ma jakiś info 100% to nie siejcie zamentu bo to irytujące!


Nie ma info na 100%? Ok.
Panie Fasola, bardzo ładnie i miło Pan napisał, to jest chyba najlepsze podejście jakie organizator może zaprezentować i w 100% się zgadzam, że jedni organizatorzy nie powinni jechać po drugich. Żeby zatem nie było że się "sieje zamęt i pierd...", niech któryś z włodarzy DO oficjalnie napisze jak wygląda sprawa II rundy DMGP w terminie wcześniej ustalonym przez DO na Wyrazów. Bo jak to było z PFD to się raczej nie dowiemy.

Jest między DMGP i DO na miło czy kosa? wcześniej sobie ten termin razem ustaliliście i wszyscy się cieszą? czy może DMGP wam się po prostu wpieprzyło w termin, a nie chcecie tego oficjalnie powiedzieć.
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: KÅ‚obuck

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez pokerstars » 10 lip 2014, o 11:05

Mario78 napisał(a):
michalek206 napisał(a):DMGP też się zaraz przestaną oddzywać bo pierd... niektórzy jak potłuczeni ! I będzie driftforum z kupą teoretyków - krytykantów i nikogo sensownego.Nie ma jakiś info 100% to nie siejcie zamentu bo to irytujące!


Nie ma info na 100%? Ok.
Panie Fasola, bardzo ładnie i miło Pan napisał, to jest chyba najlepsze podejście jakie organizator może zaprezentować i w 100% się zgadzam, że jedni organizatorzy nie powinni jechać po drugich. Żeby zatem nie było że się "sieje zamęt i pierd...", niech któryś z włodarzy DO oficjalnie napisze jak wygląda sprawa II rundy DMGP w terminie wcześniej ustalonym przez DO na Wyrazów. Bo jak to było z PFD to się raczej nie dowiemy.

Jest między DMGP i DO na miło czy kosa? wcześniej sobie ten termin razem ustaliliście i wszyscy się cieszą? czy może DMGP wam się po prostu wpieprzyło w termin, a nie chcecie tego oficjalnie powiedzieć.

Mario zdajesz sobie sprawę że ta runda odbędzie się na stadionie żużlowym ?Gdzie zawodnicy trenują i odbywają się zawody , chyba nie muszę Ci tłumaczyć że w takich wypadkach to właściciel obiektu ustala wolny termin
Avatar użytkownika
pokerstars
Touge Drifter
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 18:47
Lokalizacja: Dublin/SÅ‚upsk

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez michalek206 » 10 lip 2014, o 11:18

A tak po za tym to co interesuje postronne osoby , jaki mają do siebie stosunek poszczególne ligi? Ja wiem , że sezon ogórkowy jest w pełni i każdy lubi troszkę poplotkować itp itd ale takie snucie domysłów , oskarżanie , zarzucanie czegoś nikomu nie służy.Mnie osobiście nie interesują nazwy lig driftingowych , jeżdżę na te rundy które są w miarę blisko lub górskie , a czy to DO,PFD,DMGP schodzi na drugi plan.I choćby zarabiali na tym "grube bańki" <lol> to i tak wdzięczny jestem że ktoś ogarnia takie zawody.
Avatar użytkownika
michalek206
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 15 maja 2010, o 09:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez fasola-DO » 10 lip 2014, o 12:47

Mario78 napisał(a):
michalek206 napisał(a):DMGP też się zaraz przestaną oddzywać bo pierd... niektórzy jak potłuczeni ! I będzie driftforum z kupą teoretyków - krytykantów i nikogo sensownego.Nie ma jakiś info 100% to nie siejcie zamentu bo to irytujące!


Nie ma info na 100%? Ok.
Panie Fasola, bardzo ładnie i miło Pan napisał, to jest chyba najlepsze podejście jakie organizator może zaprezentować i w 100% się zgadzam, że jedni organizatorzy nie powinni jechać po drugich. Żeby zatem nie było że się "sieje zamęt i pierd...", niech któryś z włodarzy DO oficjalnie napisze jak wygląda sprawa II rundy DMGP w terminie wcześniej ustalonym przez DO na Wyrazów. Bo jak to było z PFD to się raczej nie dowiemy.

Jest między DMGP i DO na miło czy kosa? wcześniej sobie ten termin razem ustaliliście i wszyscy się cieszą? czy może DMGP wam się po prostu wpieprzyło w termin, a nie chcecie tego oficjalnie powiedzieć.


na kosy z nikim nie lecę bo jestem chudy i mały :D :P

staram się być otwarty i miły dla wszystkich

terminy się pokrywają ale cóż poradzić nie raz pewnie tak się jeszcze zdarzy jeden jedzie do biedronki drugi do tesco tak jest w demokracji :D

Nie bijmy już piany i bawmy się :D bo życie krótkie ::P

Z DMGP znamy się, ale nie braliśmy ślubu oni i my robimy swoje

następne zawody moze się okazać ze pomagamy DPB,EEDC,PFD,STW a może piknikowi w gminie
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mario78 » 10 lip 2014, o 12:55

@pokerstars Na pewno jak każdy obiekt ma swój kalendarz i terminarz, nie ważne czy stadion żużlowy czy tor poznań. Chyba nie myślisz że właściciel toru rozkazał DMGP zrobienie rundy ;)

@michalek interesuje mnie to tylko dlatego, że sam puściłem pocisk na PFD, a teraz mi się wydaje że ktoś im wyraźnie pomógł się wyłożyć z tym Karpaczem. Szkoda by było gdyby liga od której się drifting w Polsce zaczął upadła bo ktoś jej po cichu w tym pomaga. Niech zarabiają miliony pod warunkiem że Polski drifting się będzie rozwijał. Póki co jednak z tego co widzę to pogłębiają się tylko podziały. Skończy się potwierdzeniem hasła, że gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania i zamiast gonić światowe ligi będziemy mieli kilka podkopujących się wzajemnie federacji.

Dużo osób jest zdania że PFD zostało podkopane przez DMGP, napisałem że wydaje mi się że z DO już też się tak nie przyjaźnią bo poznikały loga, nie ma na plakacie, nie robią już wspólnie kolejnej rundy i wskoczyli w termin. To śmiechy hihy ;) Poprosiłem Pana Bartka z DO żeby napisał jak jest, więc zaczekajmy na odpowiedź.
Avatar użytkownika
Mario78
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 09:03
Lokalizacja: KÅ‚obuck

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez drift-rak » 10 lip 2014, o 13:06

Mario78 napisał(a): Poprosiłem Pana Bartka z DO żeby napisał jak jest, więc zaczekajmy na odpowiedź.


masz odpowiedz nad swoim postem :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Kalendarz PFD & Drift Allstars 2014

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 10 lip 2014, o 13:56

DMGP i DO się wypowiedziało, PFD jeśli zechce również może (bezpośrednio na forum, lub ktoś może przekopiować z ich FB)

i na tym kończymy OT pt. szukanie "dziury w całym" i opisywanie teorii spiskowych !!!
wszystkim osobom niezwiązanym z organizacja jakiejkolwiek serii zawodów driftingowych a chcących tworzyć archiwum X serdecznie dziękujemy - nie ma takiej potrzeby (zgłoście się na wiejska, może powołają komisję śledczą ;) )
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości