Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Wydarzenia driftingowe.

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez muszyÅ„ski » 30 cze 2015, o 21:32

Część. Mam pytanie do osób które teraz były w weekend.. bo słyszałem że miejscówka jest spalona.. podobno gość wszystkich wyrzucał... ktoś coś wie o co poszło albo czy będzie można jeździć... dajcie znać....
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez grubyrrc » 30 cze 2015, o 23:04

Witam
Jest dramat, szef przyjechał, nie skasował i wygonił nas na druga stronę, lekko to zlaliśmy i przyjechał drugi raz bardzo zły. Mówi że to ostatni raz bo ludzie z wioski się strasznie burzą, hałas itd. Nie wiem co myśleć ale ogólnie nie ciekawie.
Poza tym pozdro dla wszystkich co byli (10 aut), mega fajna jazda :rockon:
grubyrrc
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 sty 2015, o 13:10
Lokalizacja: wlkp

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez arekPWL » 30 cze 2015, o 23:18

Byłem z rana w niedziele oglądać. Sebastian jeździł i wiem, że szef wygonił na drugą strone. nie wiem co dalej.. a planowałem w niedziele przyszłą przyjechać na pierwsze proby e46 :(
Avatar użytkownika
arekPWL
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 20:28
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez seba.k » 1 lip 2015, o 08:02

Problem polega na tym ze najbardziej sapie jakiś prokurator z grodziska który mieszka najbliżej lotniska .Ja w piątek rozmawiałem przez tel z jednym właścicielem to powiedział ze mogę przyjechać tylko ma zostać porządek. Jak przyjechałem w niedziele to podjechał drugi ala właściciel i juz sapal. A druga sprawa jest taka ze teraz np kierowcy hond mają na niedziele wykupione pół lotniska i bez problemu .
Avatar użytkownika
seba.k
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 17:33
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez grubyrrc » 1 lip 2015, o 16:37

Dodam pierwsze próby e36 M50B28 Turbo w Kąkolewie. Mam nadzieję że nie była to ostatnia sobota. :thumbsup:
www.youtube.com/watch?v=2SgTObcSDB8
grubyrrc
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 sty 2015, o 13:10
Lokalizacja: wlkp

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez drift-rak » 1 lip 2015, o 18:21

Po lewej czy po prawej nie mozna latac? Ze niby komu halas przeszkadza jak to zadupie jest?
takich co halas przeszkadza to proponuje upubliczniac. Dane osobowe adres. Proponuje tez zeby sie za robote wzieli zamiast nasluchiwac czy ktos jezdzi czy nie i szukac dziury w calym.
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez seba.k » 1 lip 2015, o 21:52

drift-rak napisał(a):Po lewej czy po prawej nie mozna latac? Ze niby komu halas przeszkadza jak to zadupie jest?
takich co halas przeszkadza to proponuje upubliczniac. Dane osobowe adres. Proponuje tez zeby sie za robote wzieli zamiast nasluchiwac czy ktos jezdzi czy nie i szukac dziury w calym.


Daro wpierw byłem od strony skody ale Odrazu się zjawił i mnie wyjebal na drugą stronę . Powiedzial ze jak juz jestem to mam zostać . Ale tak jak pisałem wcześniej tubylcy sapia .Tylko tak się zastanawiam , jeśli my przeszkadzam to ciekawe co powiedzą na samoloty jak będzie areoklub ?
Avatar użytkownika
seba.k
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 17:33
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez muszyÅ„ski » 1 lip 2015, o 22:54

najlepsze jest to że to teren prywatny wiec teoretycznie mogą oblicać... ale jakiś ważniak ma władzę i zgłosił na pały że hałas i niebezpieczne zdarzenia drogowe... że się boją przejeżdżać na pola bo jeżdżą a oni się boją... normalnie polska PATOLOGIA. każdy na prawo do wszystkiego... i do niczego... jak będzie aeroclub będą mieli cisze... i nie będzie przejazdu na pola... ma ktoś 3 bańki zł zrobimy swój... drift club... :grin:
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez muszyÅ„ski » 12 lip 2015, o 11:49

był ktoś może jeździć. Jak właściciel... sapie czy można :drift: ....????
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez Mikol » 16 lip 2015, o 10:29

Byliśmy, jeździlismy po lewej stronie i niby narazie można, ktoś chetny na jakies latanie w weekend?
Avatar użytkownika
Mikol
Touge Drifter
 
Posty: 291
Dołączył(a): 24 wrz 2010, o 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez arekPWL » 16 lip 2015, o 11:03

ja chce wpaść w weekend :)
Avatar użytkownika
arekPWL
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 20:28
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez marcinsz » 25 sie 2015, o 01:01

Jak to teren prywatny to do sądu z tym. W Tuczepach/Grzybowie jakas konfitura z firmy po sasiedzku skarzyla sie ze nie moze sie w robocie skupic, poszla do sądu i przegrała :D Dzień w dzien jest upierdalane pod jej oknem i nic nie moze zrobić. W temacie Legalne miejscówki podałem nr do właściciela to mozecie przedzwonic i popytac ile ewentualnie w koperte dla prawnika czy sedziny, lub jak to na legalu wygrałbo ja tematu nie drążyłem. A gość chętny do pomocy :)
Avatar użytkownika
marcinsz
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 03:16
Lokalizacja: Radom

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez muszyÅ„ski » 25 wrz 2015, o 18:54

ktoÅ› siÄ™ wybiera jutro???
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez farmer91 » 14 wrz 2016, o 09:13

Podobno jakiś event szykuje się w najbliższy weekend :-D
farmer91
Touge Drifter
 
Posty: 155
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 13:59
Lokalizacja: WLKP

Re: Trening lotnisko KÄ„KOLEWO

Postprzez B&B PROJECT » 10 sty 2017, o 22:15

witam wszystkich tych co lubią polatać bokiem. Jestem nowy i chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś wieksze informacje na temat lotniska ponieważ chciałbym zacząć tam przyjezdżać i....nie wiem czy dalej składać auto.Czy lotnisko dalej jest "dostepne" dla drifterów. pozdrawiam
B&B PROJECT
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 22:06
Lokalizacja: Milicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości