Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Wydarzenia driftingowe.

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez brt » 9 paź 2013, o 13:50

Sobieś napisał(a):Czy tylko mi się wydaje, że BRT nie miał zapiętych pasów ?? Nie widzę na filmiku, żeby odpinał pasy i wyszedł w sekundę z samochodu. Czy tylko ja to widzę czy ktoś jeszcze też ??


Robisz dochodzenie bo chcesz mandat wypisac?
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Karol_e28 » 9 paź 2013, o 13:55

brt napisał(a):
Sobieś napisał(a):Czy tylko mi się wydaje, że BRT nie miał zapiętych pasów ?? Nie widzę na filmiku, żeby odpinał pasy i wyszedł w sekundę z samochodu. Czy tylko ja to widzę czy ktoś jeszcze też ??


Robisz dochodzenie bo chcesz mandat wypisac?

dobra komedia..
Avatar użytkownika
Karol_e28
Touge Drifter
 
Posty: 722
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 14:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez robacek » 9 paź 2013, o 14:15

hahhaha pasów nie miał, przegląd nie ważny, opony za mało bieżnika złóżmy do prokuratury zawiadomienie. CBŚ sie zainteresuje sprawą.

btw Coel przypomnij sie na zawodach żeby przypadkiem nikt z naszego teamu nie jeździł z Tobą w parach jak masz zamiar latać z polisą OC jak ktoś Ci fure przyrysuje w przejeździe.
poza tym chcialbym zobaczyc reakcje driftera do ktorego podchodzisz i mówisz: "piszemy oświadczenie"
Ja bym sie chyba zlał ze śmiechu..


Ja je***e..
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Sobieś » 9 paź 2013, o 14:16

Karol_e28 napisał(a):
brt napisał(a):
Sobieś napisał(a):Czy tylko mi się wydaje, że BRT nie miał zapiętych pasów ?? Nie widzę na filmiku, żeby odpinał pasy i wyszedł w sekundę z samochodu. Czy tylko ja to widzę czy ktoś jeszcze też ??


Robisz dochodzenie bo chcesz mandat wypisac?

dobra komedia..


BRT chcesz mandat kredytowany czy mam kierować wniosek do sądu hahahaha proszę Cię człowieku ogarnij się, wiesz że sam zawiniłeś i teraz chcesz zrobić z siebie ofiarę , a mam takie pytanie, zastanów się czy kiedyś sam w kogoś uderzyłeś na zawodach i czy ta osoba zachowała się jak Ty ;> ? rozumiem, że się wkurzyłeś bo masz ładny samochód ale jeżeli nie chcesz żeby ktoś dotknął Cię drugim autem to może zamiast jeździć na zawody wystawiaj samochód w galeriach handlowych :)
Avatar użytkownika
Sobieś
Król Ronda
 
Posty: 77
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 04:21
Lokalizacja: Włocławek/Poznań

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Binio » 9 paź 2013, o 14:49

Sobieś napisał(a): wiesz że sam zawiniłeś i teraz chcesz zrobić z siebie ofiarę

Co ty k***a bredzisz ? :scratch:

Sobieś napisał(a):a mam takie pytanie, zastanów się czy kiedyś sam w kogoś uderzyłeś na zawodach i czy ta osoba zachowała się jak Ty ;> ? rozumiem, że się wkurzyłeś bo masz ładny samochód ale jeżeli nie chcesz żeby ktoś dotknął Cię drugim autem to może zamiast jeździć na zawody wystawiaj samochód w galeriach handlowych :)

Sprawa tyczy się niekompetentnego wjechania w auto podczas jazdy na wprost a nie obcierki podczas walki w zakręcie, widzisz różnicę czy czytasz tylko ostatnie posty ? :twardziel:
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 9 paź 2013, o 14:52

Sobieś napisał(a):BRT chcesz mandat kredytowany czy mam kierować wniosek do sądu hahahaha proszę Cię człowieku ogarnij się, wiesz że sam zawiniłeś i teraz chcesz zrobić z siebie ofiarę , a mam takie pytanie, zastanów się czy kiedyś sam w kogoś uderzyłeś na zawodach i czy ta osoba zachowała się jak Ty ;> ? rozumiem, że się wkurzyłeś bo masz ładny samochód ale jeżeli nie chcesz żeby ktoś dotknął Cię drugim autem to może zamiast jeździć na zawody wystawiaj samochód w galeriach handlowych :)

:banghead: Ty chyba na inych zawodach byles (inne ogladales) gdzie wina BRT? bo jechal od poczatku do konca duzym katem na wklepanym?
Piter jadac na wprost nie ogarnal swojego EGO, gdyby odpuscil (zwolnil znacznie) jak juz odprostowal to by nie wydzwonil centralnie w prawe tylne kolo BRT,
w tej sytuacji (zdjecie poklatkowe ktore umiescil gimon) uderzenie w taki punkt przy tym wychyleniu nie moglo sie skonczyc inaczej niz spin

powoli ten watek zmierza do nikad :confused: jak zawsze (*****) zza klawiatury wie wiecej i potrafi lepiej, bo jest mistrzem w pisaniu na klawiaturze lub grach PC/online
i do tych wszystkich **** teraz pisze, przeczytajcie sobie wypowiedzi zawodnikow odnosnie "umiejetnosci jazdy" Pitera i jego zachowania w opisywanej sytuacji , moze wam to cos rozjasni

**** zamiast gwiazdek wpisz sobie wedle uznania
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez ttomek » 9 paź 2013, o 14:54

tak, a jak ktoś nie ma OC to załatwmy to z art 415 KC - "kto komu wyrządził szkodę, zobowiązany jest do jej naprawy, lub zadośćuczynienia" czy jakoś tak :)
dobrze, że ja mam OC i AC na driftowóz to się mogę rozbijać :):)

nie ważne czy masz auto za 3 000 czy za 95 000 bo taka szkoda oznacza dla Ciebie obciążenie zupełnie niepotrzebne i bez sensu.

ale prowadzone są dywagacje, które może by rozwiał wpis Piotra tutaj, albo bezpośrednio z BRT

jak pisałem wcześniej - czekałem aż taka akcja się wydarzy bo musiała tylko nie wiedziałem z kim :)

nikogo nie usprawiedliwiając - Piter też nie jest z pierwszej łapanki i ogarnia furę (jak sądzę) więc to co się stało miało pewnie jakieś podłoże (przypadek, coś w zawiasie pękło, czy nieogarnięcie, czy coś) - mam na myśli ostatnie trafienie.

sam się zastanawiam nad punktami za tzw "agresję" czy pierwsze dwa dotknięcia to było to a 3 strzał to wynik linii walki i fantazji?
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez DriftFunCk » 9 paź 2013, o 15:00

Ogólnie zawody udane(chyba) z punktu widzenia kibica :) Mega faza, że "Furman" z RWD Team Kielce dostał licencje :yahoo: mega on pociska na każdych treningach RWD na torze Kielce i na zawodach także pokazał co potrafi ! Teraz trzymam kciuki za dalszy rozwój jego,auta oraz całego RWD :)
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Sobieś » 9 paź 2013, o 15:06

Mariusz vel Tata ;) napisał(a):
Sobieś napisał(a):BRT chcesz mandat kredytowany czy mam kierować wniosek do sądu hahahaha proszę Cię człowieku ogarnij się, wiesz że sam zawiniłeś i teraz chcesz zrobić z siebie ofiarę , a mam takie pytanie, zastanów się czy kiedyś sam w kogoś uderzyłeś na zawodach i czy ta osoba zachowała się jak Ty ;> ? rozumiem, że się wkurzyłeś bo masz ładny samochód ale jeżeli nie chcesz żeby ktoś dotknął Cię drugim autem to może zamiast jeździć na zawody wystawiaj samochód w galeriach handlowych :)

:banghead: Ty chyba na inych zawodach byles (inne ogladales) gdzie wina BRT? bo jechal od poczatku do konca duzym katem na wklepanym?
Piter jadac na wprost nie ogarnal swojego EGO, gdyb odpuscil (zwolnil znacznie) jak juz odprostowal to by nie wydzwonil centralnie w prawe tylne kolo BRT
w tej sytuacji (zdjecie poklatkowe ktore umiescil gimon) uderzenie w taki punkt przy tym wychyleniu nie moglo sie skonczyc inaczej niz spin

powoli ten watek zmierza do nikad :confused: jak zawsze (*****) zza klawiatury wie wiecej i potrafi lepiej, bo jest mistrzem w pisaniu na klawiaturze lub grach PC/online
i do tych wszystkich **** teraz pisze, przeczytajcie sobie wypowiedzi zawodnikow odnosnie "umiejetnosci jazdy" Pitera, moze wam to cos rozjasni

**** zamiast gwiazdek wpisz sobie wedle uznania

Mówiąc zawinił chodziło mi o zachowanie po wyjściu z auta, w ogóle bez sensu :) po prostu nie rozumiem reakcji BRT, jak by dostał białej gorączki.
Avatar użytkownika
Sobieś
Król Ronda
 
Posty: 77
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 04:21
Lokalizacja: Włocławek/Poznań

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez bombaway » 9 paź 2013, o 15:09

Sobieś a ty jak byś zareagował jak by ktoś ci 3 razy w jednym przejeździe wjechał w auto?? No chyba nie przybiłbyś piątki :scratch:


Edit: Właśnie zapomniałem żeby napisać tak jak AndrzejMT o zamknięciu tematu bo z każdą kolejną stroną idzie w złą stronę bo ktoś coś komuś próbuje wypominać albo pouczać i zamiast wyjaśnić sytuacje to wszystko się jeszcze bardziej komplikuję. Jeśli dostane bana za tą wypowiedź trudno ;p
Ostatnio edytowano 9 paź 2013, o 15:18 przez bombaway, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bombaway
Touge Drifter
 
Posty: 118
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 11:16
Lokalizacja: Konin

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez AndrzejMT » 9 paź 2013, o 15:09

..Kuźwa czy Admin / Moderator może zamknąć temat chociaż do czasu tęgiej zimy i srogiego mrozu? Przy takiej aurze temat znów rozpali nie jednego do czerwoności i wtedy będzie to miało sens.. :beg:
Avatar użytkownika
AndrzejMT
Król Ronda
 
Posty: 93
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 09:49

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Sobieś » 9 paź 2013, o 15:18

bombaway napisał(a):Sobieś a ty jak byś zareagował jak by ktoś ci 3 razy w jednym przejeździe wjechał w auto?? No chyba nie przybiłbyś piątki :scratch:


Nie wiem ale na pewno nie wyszedłbym z samochodu zaczął się pruć i prawie wyrwał komuś drzwi z samochodu, może warto zamknąć ten temat, żeby nie było niepotrzebnych spin :)
Avatar użytkownika
Sobieś
Król Ronda
 
Posty: 77
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 04:21
Lokalizacja: Włocławek/Poznań

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Bartdrift » 9 paź 2013, o 20:04

Temat zostaje otwary i to bez zbytniego czyszczenia. Osoby zupelnie ekstremalnie oderwane od rzeczywistosci typu STREFA (choc ta osoba juz poleciala bo akurat wiemy kto to i ma tutaj bana od dawna) prosimy o nie zabieranie glosu. Bedziemy takie glupoty od razu wywalali zeby oszczedzic innym userom i nam samym nerwów przy czytaniu tych bzdur.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Wojtas » 9 paź 2013, o 21:28

https://www.youtube.com/watch?v=mx5tGoqt0kw

Mój pojedynek z Piterem. 1wszy przejazd wynik 0-0.
Avatar użytkownika
Wojtas
Touge Drifter
 
Posty: 197
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 17:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Stw Drift Challenge 4.Rd 6.10.2013

Postprzez Bartdrift » 9 paź 2013, o 21:41

Wojtas napisał(a):Ma ktoś filmik z mojego przejazdu z Piterem? Wg mnie zacząłem się ratować, jechać prosto w momencie w którym już widziałem, że Piter leci centralnie w opony i ledwo udało mi się ominąć komplet 4 lecących opon prosto na moją przednią szybę. Jeżeli faktycznie wcześniej zacząłem jechać prosto to powinno być 10:0 dla Pitera a nie 0-0


No to faktycznie powinno byc 10:0 dla Pitera ;)
(o ile byly zasady "kto pierwszy prostuje ten jest w dupie, bo nawet nie wiem :grin: )
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość