17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Wydarzenia driftingowe.

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez KajaK » 18 maja 2009, o 00:55

Impreza przekozak :D
Mega gratki dla Pana Zenona !! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Koleś po prostu mistrz !!
Wspaniały klimat ziemi biłgorajskiej, publiczność to dosłownie wlewała się na tor! Dziwne bo z tego co się dowiedziałem od ludzi na mieście w sobotę to nie było jakichś szczególnych reklam ... poczta pantoflowa dała radę ;)
Super klimat, super organizacja... brak zastrzeżeń jedyne co to było by miło gdyby pojawiła się na forum rozpiska kto ile i za co dostał punktów z kwalifikacji.
Co do publiczności mieliśmy naprawdę niesamowity ubaw jak ludzie oglądali Dominika auto i mówili co to jest :)
Hitem było "stary to jest beta e21". Odpowiedź typu duży fiat tyle, że w wersji eksportowej na Australię była przyjmowana z wielkim entuzjazmem :rotfl:
Moim zdaniem organizacja drugiej ligi była bardzo dobrym pomysłem, pomimo dużego zróżnicowani w sprzęcie poziom był bardzo wyrównany.
Jedyne po czym mam delikatny niesmak to maksymalnie burackie zachowanie kierowców sierry, czarnej e30. Park maszyn to park maszyn a nie zawody w paleniu gumy !! Naprawdę tak ciężko powstrzymać się, od zmielenia papcia !! ?? !! Ludzie przecież są dla was organizowane osobne imprezy w Toruniu !!
To samo "Ewart" fajnie zrobione auto. Auto zbudowane do driftu na drzwiach powypisywane podziękowania, widać że podejście do sportu poważne, na torze na razie słabo, ale za to wiocha w parku maszyn rewelacyjna ...
Czy nie można zrobić jakichś konsekwencji za takie zachowania ?? Kiedyś oderwie się od takiego papcia kort pacnie kogoś w buzie i będzie draka :(

Gdyby ktoś miał filmiki z moich przejazdów treningowych z niedzieli na stalówkach z tyłu to oddam pół królestwa ;)
Avatar użytkownika
KajaK
DRIFTER
 
Posty: 79
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 20:34

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez goralv8 » 18 maja 2009, o 07:42

Małe sprostowanie 3-cie miejsce z czarnej e30 to Mariusz Parol, ja byłem tylko "mechankiem". I odnośnie numerów startowych drukowanych i przyczepianych na taśme samoprzylepną-masakra. Nawet we Wrocławiu były naklejki. Park maszyn to był jeden wielki parking dla widzów. Nawet niektóry zajmowali miejsca driftującym akurat autom. Ale impreza ogólnie na plus. Maniek na pudle i to pierwsze większe zawody :yahoo: aaaa... I ceny na pucharach... :rotfl2: Znaliśmy cene zwycięstwa :rotfl2:
Avatar użytkownika
goralv8
DRIFTER
 
Posty: 399
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 20:26
Lokalizacja: Tarczyn

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez dAYTONA » 18 maja 2009, o 08:04

Palenie gum w innym miejsu niż na zakręcie na torze podczas driftu powinno automatycznie powodować dyskwalifikację "zawodnika", i najlepiej aby tak bylo od przyszłych zawodow, zanim się coś komuś stanie. Bo jak sie już coś komuś stanie (jak Kajak ładnie napisał), będzie typowa gadka że tragedia, itd, że trzeba to zmienić, ale to będzie już typowe "Polak madry po szkodzie".

Nie mówiąć już o tym że się nawierzchnia niszczy gdy się za długo w miejscu stoji, i potem organizator może mieć problemy z wynajęciem toru na przyszłość, lub będzie musiał płacić za szkody.

Pozatym nie rozumiem logiki ludzi palących gumy w parku maszynowym - miejsce wykazania umiejętności jest na torze, i w dyscyplinie DRIFT - palić laka potrafi każdy, nie imponujecie nikomu, naprawde...
Avatar użytkownika
dAYTONA
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 00:18
Lokalizacja: Adelaide.au/Wrocław

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez mariusz333 » 18 maja 2009, o 09:13

Postaram się wypowiedzieć w miare obiektywnie mimo stanięcia na pudle :banana: .Co do organizacji nie napisze nic ciepłego bo nie było dobrze.Park maszyn tragedia,auta serwisowe wystawione w dużą kałuże na placu za budynkiem garażowym.Driftowozy stałe same z oponami,kluczami i nie było tego nawet gdzie schować.Wejście główne prowadziło przez park maszyn :banghead: .Co do prezentacji zawodników to PFD nie miało nic do powiedzenia pod względem tego jak to ma wyglądać,wszystkim rządził Biłgorajski klub motorowy.A i naj ważniejsze!!!!!!!!Czy ktoś z pierwszej ligi wyobraża sobie jazde w kwalifikacjach bez kasków.A tu tak było!!!!Naprawde profesjonalnie!!!!!!Publiczność bardzo liczna ale tam jest tak chyba zawsze?....Jeszcze te plakietki i numery startowe wydrukowane na papierze bez koloru których nie mieliśmy czym poprzyklejać :rotfl2: .Tak czy inaczej szacunek dla obebo za organizacje bo to co w/w powinno dotyczyć PFD.
Avatar użytkownika
mariusz333
DRIFTER
 
Posty: 40
Dołączył(a): 25 maja 2008, o 11:50
Lokalizacja: Tarczyn-Warszawa

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez woytek13 » 18 maja 2009, o 11:03

Garść wyników:

Obrazek
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez SŁOMA » 18 maja 2009, o 12:47

Pytanko z mojej strony gdzie bedzie 2 runda wiadomo juz cos na 100% ?? :drift:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez Enzo » 18 maja 2009, o 12:49

SŁOMA napisał(a):Pytanko z mojej strony gdzie bedzie 2 runda wiadomo juz cos na 100% ?? :drift:


Przylaczam sie do pytania :grin:
Avatar użytkownika
Enzo
DRIFTER
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 08:07
Lokalizacja: Nysa

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez kkk555 » 18 maja 2009, o 13:47

Nieoficjalnie powiedziano nam, że to ma być Kąkolewo.
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez kkk555 » 18 maja 2009, o 14:11

Impreza moim zdaniem naprawdę super :thumbsup: .
Atmosfera również. Zarówno wśród zawodników jak i kibiców.
Chyba wszyscy wrócili zadowoleni :yahoo: nawet mimo małych niedociągnięć organizacyjnych (brak ludzi do pomocy przy porządkowaniu toru itp)
W końcu mogłem się naprawdę wyjeździć...no i przetestować ręczny...bo w końcu założyłem :yahoo:
Tu trochę zdjęć:
http://picasaweb.google.pl/ewaimarcin17 ... directlink

Nie ma ich za dużo, bo jakimś cudem dostałem się do top 16.
Dzięki koledze Kamilowi za pary. Liczę kiedyś ...na rewanż :D
P.S.
Mam jeszcze trochę zdjęć robionych przez Artka, to też później wrzucę.
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez Mrówa » 18 maja 2009, o 14:55

Ja także dziękuje :D było naprawde fajnie i jestem Bardzo zadowolony z miejsca w top 16,jak widać słabszym autem i mniej przygotowanym też można poszaleć :banana:
Mrówa
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 21:13
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez Matt » 18 maja 2009, o 15:29

Osobiscie traktowalem pierwsza runde jako trening, i w tym kontekscie jestem bardzo zadowolony. 21 miejscie uwazam ze to niezly wynik jak na nowicjusza. :mod: Bylo mi milo was wszystkick spotkac, i do zobaczenia w nastepnej rundzie :rockon:

p.s. dzieki za fotki Pacek
Avatar użytkownika
Matt
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 15:15

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez emikyton » 18 maja 2009, o 17:12

Było mega (jak na wszystkich imprezach związanych z driftingem). Wiele aut, więcej i mniej zmodyfikowanych, długi łuk w miare szybki i widowiskowy. Organizacja też bardzo dobrze. Jedyny zgrzyt to to, że publika stała gdzie chciała.. ale to już nie wina organizatorów. Było miło i oby do następnego razu ;)
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez Wasz3k » 18 maja 2009, o 17:26

emikyton napisał(a):Było mega (jak na wszystkich imprezach związanych z driftingem). Wiele aut, więcej i mniej zmodyfikowanych, długi łuk w miare szybki i widowiskowy. Organizacja też bardzo dobrze. Jedyny zgrzyt to to, że publika stała gdzie chciała.. ale to już nie wina organizatorów. Było miło i oby do następnego razu ;)


A czyja wina? Jakby dobrze o to zadbali , ludzie by nie stali tam gdzie nie trzeba. PFD na tych zawodach nie miało pelnej ręki na organizacje tylko Automobil Klub Biłgoraj i jak widać nie udało im się. Lepiej zostawić takie sprawy doświadczonym.
Wasz3k
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 13:28
Lokalizacja: lja

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez barty » 18 maja 2009, o 18:39

Powiem szczerze, że na imprezie NOWa Drift Day, która była organizowana w październiku, organizatorzy o dziwo postarali się np. o biało-czerwone taśmy i ludzie jakoś ich nie przekraczali, mimo że było ich troszkę więcej nawet niż wczoraj. Jednak tamta impreza była o wiele bardziej nagłośniona ze względu na to, że była pod patronatem lokalnej gazety "NOWa Gazeta Biłgorajska" i stąd ta większa widownia.
Rozumiem, że organizacja powinna być bardziej profesjonalna, że chcielibyście mieć jakieś bezpieczniejsze miejsce na zostawienie swoich maszyn, ale niestety musimy w Biłgoraju takie imprezy organizować na tym co mamy, żeby pokazać, że coś ciekawego się dzieje potecjalnym sponsorom i urzędnikom miejskim, abyście w przyszłości mieli lepsze warunki ;) Tak czy siak naprawdę wielkie dzięki jeszcze raz za te dwa dni i mam nadzieję, że trochę "amatorska" organizacja was nie zraziła na tyle, żeby tu kiedyś nie wrócić ;)
Polecam obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=5ApvPC2T-l8 Jest to obecnie najlepiej zrobiony filmik z zawodów jaki znalazłem ;)
barty
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 10:28
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: 17.05.09 I runda DS Biłgoraj HARMONOGRAM ZAWODÓW

Postprzez Wasz3k » 18 maja 2009, o 22:08

barty napisał(a):Powiem szczerze, że na imprezie NOWa Drift Day, która była organizowana w październiku, organizatorzy o dziwo postarali się np. o biało-czerwone taśmy i ludzie jakoś ich nie przekraczali, mimo że było ich troszkę więcej nawet niż wczoraj. Jednak tamta impreza była o wiele bardziej nagłośniona ze względu na to, że była pod patronatem lokalnej gazety "NOWa Gazeta Biłgorajska" i stąd ta większa widownia.
Rozumiem, że organizacja powinna być bardziej profesjonalna, że chcielibyście mieć jakieś bezpieczniejsze miejsce na zostawienie swoich maszyn, ale niestety musimy w Biłgoraju takie imprezy organizować na tym co mamy, żeby pokazać, że coś ciekawego się dzieje potecjalnym sponsorom i urzędnikom miejskim, abyście w przyszłości mieli lepsze warunki ;) Tak czy siak naprawdę wielkie dzięki jeszcze raz za te dwa dni i mam nadzieję, że trochę "amatorska" organizacja was nie zraziła na tyle, żeby tu kiedyś nie wrócić ;)
Polecam obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=5ApvPC2T-l8 Jest to obecnie najlepiej zrobiony filmik z zawodów jaki znalazłem ;)


Byłem na NOWA i wczoraj powiem że poziom organizacji na NOWA był lepszy. Ale powiem jedno kto miał jednak trochę wyobraźni stał w bezpiecznych miejscach. Najgorzej mnie rozwaliły trzy puste małolaty które normalnie sobie spacerowały po torze a na torze śmigało bokiem auto i zmierzało w ich kierunku nawet nie zeszli z toru na bok tylko dalej auto musiało zwolnic aby te szanowne młode panie mogły sobie przejść ;/ normalnie porażka...

ogólnie impreza dobra. Pozdro
Wasz3k
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 13:28
Lokalizacja: lja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości