I runda SDS Kielce 08,09. maj

Wydarzenia driftingowe.

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Łysy Słupsk » 11 maja 2009, o 16:30

ju-by napisał(a):
driftfun25 napisał(a):Felgi ukradli Łysemu pfff... To już jest czyste sk..urwy...two!!!! :banghead: :mad: Łapy frajerowi mam nadzieje ze do du..y przrosną :mad: Gdzie ta organizacja??? To już druga sytuacja z felgami jak dobrze pamiętam kolega keepsake tez stracil...


Sytuacja była bardzo podobna jak w przypadku Keepsake'a. faktycznie. Mam nadzieję, że ani Maciek ani Dariusz się na mnie nie obrażą, ale obaj zostawili felgi pod płotem licząc, że będzie dobrze. Keepsake nie stracił ich na zawodach, więc nie wnikam w okoliczności. Łysy natomiast zrobił to w parku maszyn, więdząc (bo ogłosiliśmy to na ostatniej piątkowej odprawie) że strzeżony jest parking przed hotelem. Dlaczego x osób było w stanie tam pozostawić auta/cenne rzeczy a on nie - nie wiem, nie wnikam. Dlaczego tak drogie felgi leżały luzem - też nie wiem. Natomiast gdybym był ubezpiecycielem nazwał bym takie pozostawienie felg "pod siatką" rażącym niedbalstwem.


Sorki ju-by ale ja nie liczyłem że będzie dobrze ja kur#@$#@a tego wymagam jako zawodnik płacący o paru lat za zawody już nie wspomnę o podniesieniu wpisowego, jaja sobie robisz ze mnie. Juz nie pamiętasz jak zawsze było, a pozatym sorki ale jestem zaje@#$$###cie wkur@$#$$#wiony siedziałeś z nami i tym waszym twarogiem przy grilu do nocy i nawet sie słowem nie odezwałeś ze coś może być nie tak. Wiem nie miaeś pojęcia ze coś takiego może mieć miejsce ale kur@#$#@#a to że nie będą zamykane bramy i każda szmata może do nas wejść i zajebać co się podoba to nie dało się powiedzieć, tym bardziej że było powiedziane śpijcie spokojnie jest OK . I nie pisz mi że o wszystko zadbaliście bo to GÓWNO prawda olaliście nas na MAXA!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez driftfun25 » 11 maja 2009, o 16:34

Pawidłowo!!! Płace wymagam!!!
driftfun25
Amator
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 mar 2009, o 12:41

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Bartdrift » 11 maja 2009, o 16:35

Łysy, takiego wkrowionego to Cie jeszcze nie widzialem nigdy :D
Choc naturalnie Cie rozumiem w 100%. Na jednym briefingu DO KTOREGO JESZCZE DOTRWALEM, slyszalem wyraznie jak bylo powiedziane, ze w parku maszyn bedzie ochrona i nie ma sie co martwic o sprzet. Mowil to Andrzej Witkowski.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Łysy Słupsk » 11 maja 2009, o 16:41

ju-by napisał(a):(bo ogłosiliśmy to na ostatniej piątkowej odprawie) że strzeżony jest parking przed hotelem. Dlaczego x osób było w stanie tam pozostawić auta/cenne rzeczy a on nie - nie wiem, nie wnikam


CO tam BYŁO???? jaki parking proszę cie bo teraz już się ośmieszasz i całe PFD o ile sie jeszcze to bardziej da zrobić, bramy były tylko przymknięte żadnej kłódki rano jak szukałem felg właziłem przez każdą bramę i nawet nikt nie wyszedł. Nie starajcie się juz usprawiedliwiać bo i tak wam sie to nie uda.

Podsumowując zawody I runda SEDES :
- Cena 300zl . ocena -300
- organizacja u mnie w mieście spoty piątkowe pod ratuszem są bardziej zorganizowane
- sędziowanie nie wypowiadam sie bo mnie to nie dotyczy ale mam swoje zdanie
- zabezpieczenie terenu .............................cenzura
- podejście PFD do sytuacji jaka zistaniała........sczeniaki
- toalety dostęp do prysznica dla tych nie majacych pokoju w motelu wielki minus nie tedy droga
Zazwyczaj tylko czytałem i wyciągałem wnioski ale tym razem to kur@#$@#wa przegięcie z waszej strony jeb@#@#neliście sobie pięknego samobója.
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Łysy Słupsk » 11 maja 2009, o 17:19

Nie wymagam od ORGANIZATORA nie wiem czego ale nawet się nie wytłumaczyli, już nie wspomnę o magicznym słowie przepraszam ( czytaj dałem dupy). Jedyne co było to jak opuszczałem tern "zawodów" to A Witkowski zapytał czy policja dostała zgłoszenie :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Kochane PFD nie starajcie tylko mi się tłumaczyć jak trudno jest zrobić taką imprezę bo juz takie robiłem osobiście z poważnymi ludzmi i to z powodzeniem.
Ostatnio edytowano 11 maja 2009, o 20:32 przez Łysy Słupsk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez BlueWind » 11 maja 2009, o 18:12

I powinni chyba też przeprosić Karole, bo wychodzi na to, że to co powiedziała wtedy w Dzień Dobry TVN to prawda :rotfl2:
Avatar użytkownika
BlueWind
Touge Drifter
 
Posty: 275
Dołączył(a): 13 sty 2008, o 15:46

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez brt » 11 maja 2009, o 22:36

shark attack napisał(a):Witam.

Muszę coś napisać od siebie. Nie zdążyłem doczytać waszych wszystkich wypocin, ale myśle, że to co napiszę będzie na temat. Faruk zwraca uwagę na linię i to daje większe szanse słabszym autom. Wiadomo, że mając mocniejsze łatwiej podjechać pod pachę. Co do przejazdów BRT vs. Hypki. Moim zdaniem pretensje brt są nieuzasadnione do końca. Te słowa kieruje do BRT. Szaga jechał na 100% auta, które ma mocy ile ma (286km seria- o ile wszystkie żyją :D ) V8 a i tak musiał redukować bieg ,więc nie mów, że jechał cały czas na ręcznym (chyba, że ma trzy ręce :grin: ) Masz mocniejsze auto,ale znowu silnik sr, gdybyś miał V8 z vetty to byś poleciał to na jednym biegu bez żadnych problemów. Takie pretensje, że Cię zamulił musiałby mieć do Hypkiego też Luney w 800-konnym Nissanie za EDB w Poznaniu, że go zamulił i go odprostowało, bo było za wolno. Pozdrawiam



Kolego co ty za jakies bajki opowadasz? Po co sie bawisz w adwokata jak nawet chyba tych zawodow nie ogladales.

Nie trzeba byc geniuszem z radarem w oku zeby zauwazyc ze jakos wszyscy w eliminacjach napadali oporem i jakos nikt przez 50 metrow nie jechal na odcieciu biegu.

Za to w parach okazalo sie ze 280 km v8 hypkiego nie daje rady wiecej ( ale tez tylko jak ucieka a nie goni )
400 km wlodara tez musialo sie lamac z odciecia bo nie dalo rady wiecej itp

A Mospinek posiadajac 230 km, bez problemu i regularnie napadal okolice 140 - 150 kmh bezproblemowo, niezaleznie od tego czy uciekal czy gonil.

Nudne sa te wasze tlumaczenia naprawde. Nie wiem jakim cudem 280 km auto, posiadajac 400 m prostej nie moze sie nawiac z 70 kmh do 150.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez shark attack » 12 maja 2009, o 07:31

brt napisał(a):
shark attack napisał(a):Witam.

Muszę coś napisać od siebie. Nie zdążyłem doczytać waszych wszystkich wypocin, ale myśle, że to co napiszę będzie na temat. Faruk zwraca uwagę na linię i to daje większe szanse słabszym autom. Wiadomo, że mając mocniejsze łatwiej podjechać pod pachę. Co do przejazdów BRT vs. Hypki. Moim zdaniem pretensje brt są nieuzasadnione do końca. Te słowa kieruje do BRT. Szaga jechał na 100% auta, które ma mocy ile ma (286km seria- o ile wszystkie żyją :D ) V8 a i tak musiał redukować bieg ,więc nie mów, że jechał cały czas na ręcznym (chyba, że ma trzy ręce :grin: ) Masz mocniejsze auto,ale znowu silnik sr, gdybyś miał V8 z vetty to byś poleciał to na jednym biegu bez żadnych problemów. Takie pretensje, że Cię zamulił musiałby mieć do Hypkiego też Luney w 800-konnym Nissanie za EDB w Poznaniu, że go zamulił i go odprostowało, bo było za wolno. Pozdrawiam



Kolego co ty za jakies bajki opowadasz? Po co sie bawisz w adwokata jak nawet chyba tych zawodow nie ogladales.

Nie trzeba byc geniuszem z radarem w oku zeby zauwazyc ze jakos wszyscy w eliminacjach napadali oporem i jakos nikt przez 50 metrow nie jechal na odcieciu biegu.

Za to w parach okazalo sie ze 280 km v8 hypkiego nie daje rady wiecej ( ale tez tylko jak ucieka a nie goni )
400 km wlodara tez musialo sie lamac z odciecia bo nie dalo rady wiecej itp

A Mospinek posiadajac 230 km, bez problemu i regularnie napadal okolice 140 - 150 kmh bezproblemowo, niezaleznie od tego czy uciekal czy gonil.

Nudne sa te wasze tlumaczenia naprawde. Nie wiem jakim cudem 280 km auto, posiadajac 400 m prostej nie moze sie nawiac z 70 kmh do 150.


Co do zawodów to byłem i widziałem. Nie chce być odbierany jako niczyj adwokat tylko jako osoba o własnym poglądzie na zaistnałą sytuację. Jeśli ta wiedza ci jakoś pomoże to powinieneś wiedzieć( i nie żebym teraż kogoś tłumaczył), że w Masacratorze został uszkodzony synchronizator 3 biegu. Podejrzewam, że nie chciał rozwalić skrzyni do końca.
3bieg odcinka=150km/h
Proponuje zakończyć ten temat.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
shark attack
Touge Drifter
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez przepial1 » 12 maja 2009, o 08:05

To teraz wypowie się kibic i tylko kibic wiecie czemu tak podoba mi się Drift bo to zawody w których najmniej chodzi o konkurencje typu ten przyjedzie pierwszy,ten pojedzie po lini lubię drift bo dla mnie Drift to właśnie SHOW i choć rozumiem chłopaków bo w końcu wydali niemałą kasę na przygotowanie do zawodów i chcieli by zająć pierwsze miejsce nawet dla prestiżu ale nam jako kibicom to lata kto był pierwszy ważne że ktoś dawał na maxa a nie koniecznie wygrał takich kochamy najbardziej i wszyscy drifterzy muszą się wspierać a nie psioczyć co widzę na tym forum bo zawody zawodami ale nie trzeba być na podium żeby być wygranym w naszych oczach. :thumbsup:
Co do zawodów to ze strony organizacyjnej podobało mi się że wpuszczono nas na tor skąd można było coś fajnego naprawdę zobaczyć a było bezpiecznie ale też trybuna jest nieodzowna w niektórych momentach pozatym :scratch: juz drifting stał się znana dyscyplina sportu ale reklamy w mediach nie słyszałem żadnej a żeby przyszli sponsorzy to trzeba pobiegać i się poreklamować wtedy wszystkim będzie to się też opłacać i zawodnikom i organizatorom(bo jak to było ze strongmenami tam o sponsoring imprez i zawodników dbała federacja).My przyjechaliśmy z Łodzi i nie żałujemy ale też wiemy że kibiców na takiej imprezie mogło by być z 5razy tyle.
Avatar użytkownika
przepial1
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 21:56

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez brt » 12 maja 2009, o 08:48

shark attack napisał(a):
brt napisał(a):
shark attack napisał(a):Witam.

Muszę coś napisać od siebie. Nie zdążyłem doczytać waszych wszystkich wypocin, ale myśle, że to co napiszę będzie na temat. Faruk zwraca uwagę na linię i to daje większe szanse słabszym autom. Wiadomo, że mając mocniejsze łatwiej podjechać pod pachę. Co do przejazdów BRT vs. Hypki. Moim zdaniem pretensje brt są nieuzasadnione do końca. Te słowa kieruje do BRT. Szaga jechał na 100% auta, które ma mocy ile ma (286km seria- o ile wszystkie żyją :D ) V8 a i tak musiał redukować bieg ,więc nie mów, że jechał cały czas na ręcznym (chyba, że ma trzy ręce :grin: ) Masz mocniejsze auto,ale znowu silnik sr, gdybyś miał V8 z vetty to byś poleciał to na jednym biegu bez żadnych problemów. Takie pretensje, że Cię zamulił musiałby mieć do Hypkiego też Luney w 800-konnym Nissanie za EDB w Poznaniu, że go zamulił i go odprostowało, bo było za wolno. Pozdrawiam



Kolego co ty za jakies bajki opowadasz? Po co sie bawisz w adwokata jak nawet chyba tych zawodow nie ogladales.

Nie trzeba byc geniuszem z radarem w oku zeby zauwazyc ze jakos wszyscy w eliminacjach napadali oporem i jakos nikt przez 50 metrow nie jechal na odcieciu biegu.

Za to w parach okazalo sie ze 280 km v8 hypkiego nie daje rady wiecej ( ale tez tylko jak ucieka a nie goni )
400 km wlodara tez musialo sie lamac z odciecia bo nie dalo rady wiecej itp

A Mospinek posiadajac 230 km, bez problemu i regularnie napadal okolice 140 - 150 kmh bezproblemowo, niezaleznie od tego czy uciekal czy gonil.

Nudne sa te wasze tlumaczenia naprawde. Nie wiem jakim cudem 280 km auto, posiadajac 400 m prostej nie moze sie nawiac z 70 kmh do 150.


Co do zawodów to byłem i widziałem. Nie chce być odbierany jako niczyj adwokat tylko jako osoba o własnym poglądzie na zaistnałą sytuację. Jeśli ta wiedza ci jakoś pomoże to powinieneś wiedzieć( i nie żebym teraż kogoś tłumaczył), że w Masacratorze został uszkodzony synchronizator 3 biegu. Podejrzewam, że nie chciał rozwalić skrzyni do końca.
3bieg odcinka=150km/h
Proponuje zakończyć ten temat.
Pozdrawiam.


Kolego, skoncz adwokatowac. Poogladaj sobie filmy, posluchaj obrotow, to moze wylapiesz co tam sie dzialo. I nie chodzi tylko o Masakratora.

To ze chlopaki nagle sie bali napadac ten zakret, to dziwne. Ale dziwniejsze jest to ze 3 sedziow tego nie wylapalo wcale.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Blazej67 » 12 maja 2009, o 19:43

ta linia jest do D, a jeśli juz tak komuś na niej zależy to powinna być drugorzędną sprawą w ocenianiu. na pierwszy plan powinny iść prędkość, agresja i show,a jeśli masakrator był uszkodzony i jechał tak wolno to ok, zdarza się, natomiast brt dawał z siebie wszystko (ucieczka w pierwszym przejeżdzie i agresja w drugim) a ze po drodze kilka pachołków trącił to punkcik miej i tyle zeby była jasność, natomiast wiecej punktów za prędkość, agresje i szoł, a wtedy wynik tez by sie zmienił. to takie moje zdanie. kto chce niech się zgadza a kto nie, to juz jego sprawa. Faruk dał ciała z sędziowaniem i tyle. myśle ze wie o tym i na drugiej rundzie będzie juz ok. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Blazej67
Touge Drifter
 
Posty: 142
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 17:44
Lokalizacja: Sycewo:) okolice Konina

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez ognisty » 13 maja 2009, o 09:15

ile ludzi tyle zdan......a ja wam powiem dlaczego tak sie dzieje :P bo to SPORT OCENIANY !!!!! i zawsze sie cos komus nie spodoba , mi tez sie nieraz cos nie podobalo ale coz.... nie da sie osiagnac w 100 % sprawiedliwosci juz to wiem od dawna i trzeba sie do tego przyzwyczaic albo zmienic spotr na START -> META i wszystko jasne :grin:
a poki co pozdrawiam drifterow :drift: :drift: :drift:
Avatar użytkownika
ognisty
IDS PRO
 
Posty: 192
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 11:09
Lokalizacja: gliwice

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez KajaK » 14 maja 2009, o 10:32

:drift: pierwszy :lollol:
Avatar użytkownika
KajaK
DRIFTER
 
Posty: 79
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 20:34

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez ognisty » 16 maja 2009, o 06:43

o widze ze juz ktos sie przestawia na start-> meta :lollol: a ja i tak dalej :drift: :drift: :drift: :amen:
Avatar użytkownika
ognisty
IDS PRO
 
Posty: 192
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 11:09
Lokalizacja: gliwice

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez SIWY » 16 maja 2009, o 09:35

WITAM CZY KTOŚ Z PFD MÓGŁBY WRZUCIC WYNIKI POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW Z TOP 16 ?????????????
Avatar użytkownika
SIWY
IDS PRO
 
Posty: 215
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 17:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości