I runda SDS Kielce 08,09. maj

Wydarzenia driftingowe.

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez JACEK » 11 maja 2009, o 08:37

Ktoś mi może wytłumaczyć co koledzy od bawarek do nas mają? Bo ja tej niedopowiedzianej niechęci w ogóle nie rozumiem i z tego co wiem właściciele nys jej chyba nie podzielają?
Ta olbrzymia niechec.Zejdz na ziemie.Przeciez nie tylko ty jezdzisz nysa.Ja nigdy nie zauwazylem zeby cos do mnie chlopaki mialy, a ze sa pocieszni jak zostaja na noc na parkigu to taka dyfowa tradycja.Nie wiem co przeszkadza tobie jak ktos odpuszcza przejazdy probne.Myslisz ze przy tym poziomie ma to jakies znaczenie?
Avatar użytkownika
JACEK
DRIFTER
 
Posty: 245
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 16:32

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Keepsake » 11 maja 2009, o 08:48

JACEK napisał(a):Przeciez nie tylko ty jezdzisz nysa.


A co ma piernik do wiatraka? Ja nie mówię o kawałach z lawetami bo to mi nie robi zupełnie mówię o wypowiedzi Siwego.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez TCS » 11 maja 2009, o 08:50

A może jeśli nie chcecie Tureckiego Guru (czytaj: Faruk) to zbojkotujecie kolejne zawody.
Dlaczego tak jest, że zawsze po zawodach PFD jest gnój a po innych (mniejszej rangi) jest OK.
TCS
DRIFTCLUB.pl
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 16:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Zwierzak » 11 maja 2009, o 09:09

:rotfl2:
Ostatnio edytowano 11 maja 2009, o 09:27 przez Zwierzak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Zwierzak
DRIFTER
 
Posty: 88
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 19:48
Lokalizacja: Wołomin

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Keepsake » 11 maja 2009, o 09:14

TCS napisał(a):A może jeśli nie chcecie Tureckiego Guru (czytaj: Faruk) to zbojkotujecie kolejne zawody.
Dlaczego tak jest, że zawsze po zawodach PFD jest gnój a po innych (mniejszej rangi) jest OK.


Przy solidarności między drifterami której właściwie nie ma trudno oczekiwać żeby taki bojkot zadziałał, nie?

Poza tym ja nie do końca rozumiem co niektórzy od niego chcą, i to używając prawie niecenzuralnych słów. Na treningu w Modlinie, na Driver Search i nawet po kwali zdania (przynajmniej które ja słyszałem) były pozytywne i jak nawet powiedziałem po pijaku że może by koleś pokazał jak to pojechać bo ja np. nie jestem w stanie się przełamać to dwóch kierowców z czego jeden z top16 powiedział że gościu na pewno wie co robi i jego kluczem do sukcesu w kwali było słuchać uważnie i robić dokładnie to co Faruk mówił. No to %#$%@ zna się ten facet czy nie? Bo na moje to się jednak zna.

Dopiero po top16 w których ewidentnie było źle z ocenianiem jasne było że to nie tak ma być, ale bez przesady z używaniem mocnych określeń. Po prostu musimy się umówić na bardziej jasne i DOKŁADNIE PRZEKAZANE NA ODPRAWIE zasady oceniania i tyle. Jak rozumiem (nie byłem na odprawie) niejasne było to że linia będzie królową i że w zasadzie będzie stanowiła 80-90% wyniku. Co do tego jestem zgodny że jest to zjebana proporcja, po obejrzeniu kilka filmów stwierdzam też że gdybym to jechał na czas to leciałbym bardziej do wewnątrz niż preferowali sędziowie (ale też nie tak ostro tnąc jak mi to wychodziło w trakcie drift-taxi bo to był mój ewidentny problem przez całe zawody że nie byłem w stanie wyrzucić fury na zewnątrz).

Więc wydaje się że wszystko jest do dogadania, zarówno zasady oceny w parach jak i ustalenie jakie były błędy w sędziowaniu (niektóre były ewidentne) i jak zrobić żeby ich na przyszłość nie było. Poza tym wola gadania ze strony sędziego jest zobaczmy tylko czy przekuje się na faktycznie rozwiązania, a nie skończy na samej woli z której nic nie wynikało jak w poprzednich latach.

Nie ma sensu chyba tak się o to gorączkować i sięgać po drastyczne stwierdzenia typu krok w stecz, chujnia i temu podobne? Brt z nim gadał a nie tylko, jak niektórzy, gada na forum o tym co by mu nagadał gdyby mu starczyło cojones żeby mu nagadać prosto w twarz.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez JACEK » 11 maja 2009, o 09:18

Nie buduj sobie marketingu kosztem innych.Co ty myslisz ze prosto w oczy powiem Farukowi ze bylo och ach?Ocenianie par to jakis szamanski wymysl i pograzenie na maxa.Jeszcze troche i na nastepnych zawodach na bank bedzie top16.
Avatar użytkownika
JACEK
DRIFTER
 
Posty: 245
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 16:32

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Keepsake » 11 maja 2009, o 09:30

JACEK napisał(a):Nie buduj sobie marketingu kosztem innych.Co ty myslisz ze prosto w oczy powiem Farukowi ze bylo och ach?Ocenianie par to jakis szamanski wymysl i pograzenie na maxa.Jeszcze troche i na nastepnych zawodach na bank bedzie top16.


Albo czegoś nie zrozumiałeś albo ja coś źle napisałem ale chodziło mi o to żeby tak jak brt w oczy powiedzieć co się nie podobało. Zdania o budowaniu marketingu nie rozumiem bo jak mnie ktoś zapyta albo jak się nadarzy okazja to też powiem farukowi co moim zdaniem ocenił źle, nie mam zamiaru mu kadzić bo w odróżnieniu od coponiektórych mam zwyczaj mówić wszystkim dookoła to samo, to co uważam i w co wierzę, a nie każdemu to co ten drugi chce usłyszeć niezależnie od tego co się 5 minut wcześniej mówiło komuś innemu (np. na temat tego następnego). Znasz takich? Bo ja znam i to w tym sporcie jak najbardziej.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez SIWY » 11 maja 2009, o 09:50

A co ty keepsek będziesz mi mowil jak mam jechać .

mam kilka powodów żeby tać zrobić i będe tak robił zawsze !!!!!!!!!!!!!

Chodziło mi o to ze jak w top 8 była 1 BAWARKA i 7 nissanów to nie było takiej afery na żadnym forum

Zgadzam się z poprzednim postem co do skromności sosena :sorry:
Avatar użytkownika
SIWY
IDS PRO
 
Posty: 215
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 17:18

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Keepsake » 11 maja 2009, o 09:59

Ja ci nie mówie jak masz jechać tylko jak by wyglądało super gdybyś jechał bo tak jak robisz teraz to robi kijowe wrażenie. Ale to twoja brocha stary jedz jak chcesz i na zdrowie.

A co za roznica bawara czy nissan bo ja dalej tego nie kumam tym razem kierowcy bawar byli lepsi i tyle, gratulacje i juz po co wnikać, mało mamy problemów w środowisku że się jeszcze musimy dzielić na marki którymi jeździmy?

Ja mam i nissana do driftu i E46 (w wersji M) prywatnie (zresztą BRT tak samo hehe) i uważam że oba auta są zajebiste, co więcej buma to póki co najlepsze auto ogólnie jakie kiedykolwiek miałem. Więc nie męcz mnie i pewnie innych odgrzewaniem kotleta typu bumy wpierdoliły nissanom czy odwrotnie.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez shark attack » 11 maja 2009, o 10:10

Witam.

Muszę coś napisać od siebie. Nie zdążyłem doczytać waszych wszystkich wypocin, ale myśle, że to co napiszę będzie na temat. Faruk zwraca uwagę na linię i to daje większe szanse słabszym autom. Wiadomo, że mając mocniejsze łatwiej podjechać pod pachę. Co do przejazdów BRT vs. Hypki. Moim zdaniem pretensje brt są nieuzasadnione do końca. Te słowa kieruje do BRT. Szaga jechał na 100% auta, które ma mocy ile ma (286km seria- o ile wszystkie żyją :D ) V8 a i tak musiał redukować bieg ,więc nie mów, że jechał cały czas na ręcznym (chyba, że ma trzy ręce :grin: ) Masz mocniejsze auto,ale znowu silnik sr, gdybyś miał V8 z vetty to byś poleciał to na jednym biegu bez żadnych problemów. Takie pretensje, że Cię zamulił musiałby mieć do Hypkiego też Luney w 800-konnym Nissanie za EDB w Poznaniu, że go zamulił i go odprostowało, bo było za wolno. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
shark attack
Touge Drifter
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez booncol » 11 maja 2009, o 11:26

shark attack napisał(a):Witam.

Muszę coś napisać od siebie. Nie zdążyłem doczytać waszych wszystkich wypocin, ale myśle, że to co napiszę będzie na temat. Faruk zwraca uwagę na linię i to daje większe szanse słabszym autom. Wiadomo, że mając mocniejsze łatwiej podjechać pod pachę. Co do przejazdów BRT vs. Hypki. Moim zdaniem pretensje brt są nieuzasadnione do końca. Te słowa kieruje do BRT. Szaga jechał na 100% auta, które ma mocy ile ma (286km seria- o ile wszystkie żyją :D ) V8 a i tak musiał redukować bieg ,więc nie mów, że jechał cały czas na ręcznym (chyba, że ma trzy ręce :grin: ) Masz mocniejsze auto,ale znowu silnik sr, gdybyś miał V8 z vetty to byś poleciał to na jednym biegu bez żadnych problemów. Takie pretensje, że Cię zamulił musiałby mieć do Hypkiego też Luney w 800-konnym Nissanie za EDB w Poznaniu, że go zamulił i go odprostowało, bo było za wolno. Pozdrawiam


o ile pamietam to wlasnie Anglicy tak komentowali wyniki - ze beemki byly za wolne i nie wiedzieli jak za nimi jechac
Avatar użytkownika
booncol
DRIFTER
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 17:54
Lokalizacja: Piaseczno

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Piotr328 » 11 maja 2009, o 11:44

uuufff... W końcu udało mi się wszystko przeczytać, więc i ja rzucę coś od siebie.

Powiem szczerze, że pierwsza runda rok temu w Lublinie bardziejmi sie podobala mimo, ze mialem dalej, padal przez 2 dni deszcz i wszyscy stali w blocie. Ale takich cyrow z sedziowaniem to nie widzialem jeszcze nigdzie i nie chodzi mi tu o to ze sie nie dostalem do TOP 16 bo akurat o to, to mam pretensje tylko do siebie ( no i do auta moze troszeczke ;) ) gdyz pojechalem jak ostatnia d... i nie mam zalu o moj wynik. Jednak pary ogladalem sobie z konca prostej startowej i widzialem dosc dobrze kazdy pojedynek. W ubieglych latach zawsze jakos udawalo mi sie zgadnac dokladnie, lub zblizenie wynik przejazdu a teraz... To byla jakas loteryjka, popierdolka. Sorry, ale tak jak raczej rzadko wyzalam sie na sedziowanie na zawodach bo uwazam, ze sedziowie pewnie wiedza lepiej, tak teraz to juz nawet w ten sposob nie dalo sie tego wytlumaczyc. Doszlismy z chlopakami do wniosku, ze najlepiej bedzie jechac trase na okraglo, ale po linii i nie ma bata zeby przegrac w koncu linia byla :rotfl2: Ju-by tak jak Cie lubie i jak zawsze Twoj komentarz na zawodach byl z jajem, tak tego w kielcach nie dalo sie sluchac! No offence, ale naprawde tragedia, za kazdym razem jak powtarzales kolejny raz slowo "linia" ludzie sie smiali i gwizdali, naprawde. Widownia krzyczala zeby zabrac Ci mikrofon i zakopac tak bleboko, zebys go nie zdolal odkopac :lol: Zdaje sobie sprawe, ze to pewnie nie Twoja wina jednak przez ta "linie" bylo tak nudno, ze nawet ja nie mialem juz sily tego ogladac i sluchac, a gdzie dopiero widzowie. Zawody nudne jak nigdy, oceny par z dupy, wpisowe x 3 i nie wiadomo w sumie za co ( jesli to na naszego nowego kolege - sedziego, to ja mysle ze Bart posedziuje taniej, w koncu szkole dryfu tez ma ;))
Nie mam zamiaru wsiadac na kogos konkretnego personalnie ale boli mnie po prostu, ze w porownaniu z zeszlym sezonem uwstecznilismy sie i to ze 2 lata do tylu, chociaz mialo byc tak pieknie i rozowo. Moze faktycznie w hameryce jezdzi sie "po linii" (boshe z tym linieniem :) ) i moze faktycznie tak jest bardziej poprawnie, ale drift to przede wszystkim show dla widowni, a tego przy linieniu po prosu nie ma wcale, bo zawodnicy sobie jada w parach jak autobusem do roboty, zawsze ta samą "linia" ;).
Wg mnie duuuuzo mniejsza i gorzej zorganizowana, bo i z duzo mniejszym budzetem impreza Katoda we Wrocku byla o niebo ciekawsza niż, TDC vel DC by PFD vel SDS.
Zastanowcie sie czy chcecie robic fajne, widowiskowe imprezy, czy nudne pojerzdzawki po torze gdzie nie ma agresji, nie ma walki, ale jest linia. Jak dla mnie to jesli bedzie tak jak teraz i musialbym wybierac miedzy impreza PFD, a inna (np. Wroclaw by Katod, czy Wyrazów) to wybiore ta druga... Przykro mi to mowic, ale zrobilo sie smutno i ponuro na zawodach Super Linia Dryf Series.
No to mysle tyle ode mnie jak na ta chwile, jak sobie cos przypomne to tez napisze :D
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez TOMASZ CH » 11 maja 2009, o 11:58

Witam wszystkich serdecznie :D
Dopiero dzisiaj udało mi się doczytać wszystkie posty i nasówa mi się pewna refleksja :
PO PIERWSZE takie rozmowy powinny odbywać się w zamkniętym gronie zawodników posiadających licencję i cieszę się że jest taka wola przed następną rundą :thumbsup:
Bardzo Was proszę Koledzy o przygotowanie się do tej rozmowy na konkretne argumenty w celu dopracowania wszystkich szczegółów dla dobra i prawidłowego rozwoju DRIFTINGU.
Nikt nie ma monopolu na wiedzę a mądry człowiek umie wysłuchać wszystkich argumentów i wyciąga własne wnioski CEL MAMY JEDEN - ROZWÓJ DRIFTU :thumbsup:
Wszyscy wkładamy w ten sport wiele serca i pieniędzy więc należy razem wypracować jasne zasady i konsekwentnie się ich trzymać dyskusje i konflikty pojawiają się wtedy gdy nie są one czytelne i tutaj PFD NIESTETY NIE STANEŁO NA WYSOKOŚCI ZADANIA w kwestjach związanych z regulaminem i zasadami .
Ja ze swojej strony deklaruję chęć pomocy w sprawach PFD ponieważ chciał bym aby każdy z nas czuł się pełnoprawnym członkiem federacji skupiającej wielu wspaniałych ludzi którzy pracują na rozwój dyscypliny i mam tu na myśli zawodników , działaczy,pasjonatów,sędziów i wszystkich którym zależy !!!
Co do rodzaju trasy i zasad sędziowania nie będę zabierał głosu ponieważ nie czuję się na siłach oceniać fachowości sędziów uważam że powinniśmy wybrać z grona doświadczonych zawodników reprezentantów - PRZEDSTAWICIELI ZAWODNIKÓW - którzy będą mogli i umieli współpracować z PFD na każdych zawodach w kwestii np: konfiguracji trasy ; zasad oceniania na danych zawodach ; preferęcji w sędziowaniu, sprawdzeniu trasy pod kątem wykożystania możliwości toru a co za tym idzie widowiskowiości zawodów, itd. Takie zasady dadzą efekty po pierwsze w dalszym rozwoju naszych umiejętniści i zapobiegną niepotrzebnym przepychankom :amen:
Na zawodach jechałem najlepiej jak umiałem i dziękuję koledze OGNIOWI za świetną zabawę i zdrową rywalizację zakończoną uśmiechem na ustach :lol:
Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych zawodach.
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez tery » 11 maja 2009, o 12:14

Tomek ma racje, dlatego propozycja:
viewtopic.php?f=48&t=1738
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: I runda SDS Kielce 08,09. maj

Postprzez Łysy Słupsk » 11 maja 2009, o 15:58

Na temat całej organizacji I rundy SDS, nie napiszę kto to wymyślił ale od dzisiaj będe nazywał tą serię tak (SEDES) :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: Myślę że już wiele zostało napisane, jedynie co napiszę to że to byłą totalna KPINA ze strony PFD zarówno ze strony organizacji jak reklamy aż po sędziowanie i całą resztę. Kur/.#%%^^a za co my wam płacimy te 300zl. mieliście poprawic to co było a jak sie okazało wysraliście się na nas totalnie. Zero toalety dla tych co nocowali na parku maszyn o prysznicu nie wspomnę.
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron