Budujemy tor? [wydzielony]

Wydarzenia driftingowe.

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez dropsik192 » 8 sie 2013, o 08:11

Panowie .... Tak się składa ze u nas padła propozycja położenia nowej nawierzchni na Grzybowie.(woj.Swiętokrzyskie ) Na pewno kilku z Was było na miejscu ...Sa to 3 hektary asfaltu :-) Szukam osób a dokładnie inwestora z którym mogę podjąć współprace i rozkęcić tam naprawdę fajny Tor. :-)
Avatar użytkownika
dropsik192
Król Ronda
 
Posty: 93
Dołączył(a): 20 lip 2011, o 20:20
Lokalizacja: Staszów

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Davo » 8 sie 2013, o 18:26

a czy nie mozna np sprzedawac na takim chociazby alledrogo naklejek na szyby w cenie 100/500 zl? rozne ceny rozna wielkosc? jakis napis z nazwa obiektu i jakies driftujace autko, moznaby zebrac te "drobne" i mysle ze wyszlaby jakas przydatna suma... ktos kupuje takie 3 naklejki po 500, ktos dwie, osmiu te po stowce.. a cena to cena, uwazam ze tyle sa warte i po tyle sprzedaje. mozliwosc tylko i wylacznie odbioru osobistego.
Avatar użytkownika
Davo
Król Ronda
 
Posty: 52
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez muszyński » 9 sie 2013, o 08:26

ja mam pytanie bo podobno konkolewo jest na sprzedaż.. ktoś wie za ile??? bo może to by było szybsze i tansze teren już jest asfalt do remontu ale już jest i na upartego można po nim jeszcze trochę polatać... zrobić zbiórkę na kupno... zrobić jakiś Tim miłośników driftu wpisowe 500zł i kwota wpłacana na konto na zakup toru i utrzymanie wpisowe na rok... i spoko...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez drift-rak » 9 sie 2013, o 09:28

muszynski - KĄKOLEWO - caly obiekt z tego co slyszalem 13 mln zl. cena dotyczy nie tylko samego pasa ale terenu wokól niego
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez stranger1231 » 9 sie 2013, o 12:06

Panowie (i być może Panie), ja zapodam inną lokalizację do dyskusji.
Dysponuję działką ok 50tyśm2 (5 ha) 50 km na północ od Wawy (gmina Załuski) kilka km od trasy nr7 na gdańsk.
Mógłbym powiedzmy zorientować się na temat dokupienia gruntu sąsiadującego po ok 10-15 zł/m2 czyli ok 100-150 tyś za ha ( do ustalenia ile potrzeba). Popieram coela w tym co pisał.

Ja za swoje nie chcę nic, ale pozostaję właścicielem. Zawsze można powołać spółkę i sprzedawać udziały chętnym inwestorom. Nie widzę powodu dlaczego każdy miałby dawać coś za darmo. "ja dałem 5k a tamten tylko 100pln a jeździ więcej".

Może pogadam z urzędem na temat zagospodarowania i może coś rozsądnego się pojawi w kilku głowach. Co o tym sądzicie?
Może warto pogadać również z Padre STW?...
stranger1231
Clutch Burner
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 12:17
Lokalizacja: warszawa

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez gobla » 9 sie 2013, o 14:51

Avatar użytkownika
gobla
Clutch Burner
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 maja 2009, o 20:28
Lokalizacja: bielsko-biała

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez muszyński » 9 sie 2013, o 19:08

[quote="drift-rak"]muszynski - KĄKOLEWO - caly obiekt z tego co slyszalem 13 mln zl. cena dotyczy nie tylko samego pasa ale terenu wokól niego[/quote

mała wtopa z tym Kąkolewem ale cena 13mln zł to chyba ktoś oszalał :tease: :tease: :tease:

chyba trzeba będzie do uwagi tvn napisać że mamy problem w końcu wszystko "w waszej sprawie".. :banghead:
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Binio » 9 sie 2013, o 20:14

muszyński napisał(a):
drift-rak napisał(a):muszynski - KĄKOLEWO - caly obiekt z tego co slyszalem 13 mln zl. cena dotyczy nie tylko samego pasa ale terenu wokól niego[/quote

mała wtopa z tym Kąkolewem ale cena 13mln zł to chyba ktoś oszalał :tease: :tease: :tease:

chyba trzeba będzie do uwagi tvn napisać że mamy problem w końcu wszystko "w waszej sprawie".. :banghead:


Byłe lotnisko wojskowe w Nowym Mieście nad Pilicą jest wystawione przez AMW za 49mln zł i jak na moje to wcale nie "ktoś oszalał" bo to jest kawał ubitego, wyrównanego gruntu aż po horyzont z każdej strony a to jest mega potencjał pod inwestycje przemysłowe

Panowie, gwoili ścisłości, bo widać iż niektórzy nie wiedzą jak działa urząd skarbowy a coel nie objaśnił kiedy pisał iż nie wchodzą w gre takie datki..
NIE MA możliwości by zrzucać się od tak, czy też znajdować na werandzie lub w koszu na śmieci, sprzedawać przez allegro cokolwiek, nawet gwoździa za 500zł bez zgłoszenia faktu przychodu do urzędu skarbowego celem odprowadzenia podatku!! Przekraczając pewną kwotę już musi być działalność etc
W przeciwnym razie jedno małe 'fopa' i wraz z Waszymi pieniędzmi zastuka do kogoś urzędnik a później komornik przykładająć karę od całej kwoty + odsetki i trzeba będzie sprzedać niewybudowany jeszcze tor wraz z kilkoma autami z tego forum by to opłacić.

Tak więc tak jak poprzednicy mówili, lepiej na chwilę zluzować, pojawi się odpowiednia inicjatywa, odpowiednio zorganizowana i wszystko ładnie na legalu pchniemy do przodu :)
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez piotras155 » 10 sie 2013, o 08:58

czyli nic za bardzo nie ruszy do puki nie wyjedziemy na ulice nie zaczniemy rozwalać bajerek aut zaparkowanych itd (bron boze ludzi) wtedy może ktoś zauważy ze niema gdzie się wyszaleć i coś wspomoże :P , bo likwidować tory i zakazywać wjazdu na nie to od tak sie dzieje a juz nie widzom ze sami doprowadzają do tragedii ze ten pojechał na miasto i zabił 3 osoby i potem ze wyścigi drifty i nagle raban czemu tak i sak no sami idioci w tym kraju :banghead:
Avatar użytkownika
piotras155
Touge Drifter
 
Posty: 313
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 16:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez rusek300zx » 11 sie 2013, o 18:00

Zupelnie jak Kisielinie pod Zielona Góra mamy przepiekny tor,ale co z tego mogą wjechać tylko kartingi i motory auto nie ma prawa wjechac nie wpuszczają bo będą niszczyć nawieżchnie i dupa w krzakach a potencjal niesamowity ma ten tor. Po mieśćie wiec jezdza tu i tam np. wyjade 300-setka i kolega s14 i juz piesków po miescie tyle,że szok a gdzie miejsce dla takich jak my?? ZENADA!!!
rusek300zx
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 sty 2012, o 20:27
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez tomek.kdf » 13 sie 2013, o 09:51

Coel,

Myślę że Spółka była by tutaj dobrym rozwiązaniem.
Wtedy wszystko legalnie.
Mogli by się przyłączać mali inwestorzy po 1 000zł i więksi po 500 000zł albo i więcej.

Dalej jak działa spółka to już wiadomo: tor przynosi zysk = każdy zarabia, tor ma długi każdy = każdy dokłada.
Avatar użytkownika
tomek.kdf
Touge Drifter
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 14:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Davo » 13 sie 2013, o 11:24

interesowala mnie juz jakis czas temu zawsze kwestia czy np mozna zalozyc fundacje wspierajaca rozwoj motorsportu... szukalem po necie ale jednoznacznych odpowiedzi nie znalazlem. no i chyba moznaby ewentualnie zorganizowac jakas impreze z licytacjami itd z ktorej dochod bedzie przeznaczony na jakis konkretny cel, prawda?
Avatar użytkownika
Davo
Król Ronda
 
Posty: 52
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez robciszwielki » 13 sie 2013, o 20:49

Proponuje założyć spółdzielnie . Na początek kasa na start od państwa , opcja datków itd a chyba z unii mozna cos pociagnac http://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82dzielnia
robciszwielki
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 18 wrz 2010, o 13:20
Lokalizacja: Pabianice

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez forrest » 29 sie 2013, o 20:33

Hej.
Nie czytałem całego tematu wiec proszę o pomoc.
Prosze o pomoc ( jeśli ktoś chce) na priva kto może pomóc w zaprojektowaniu toru ( zakrętów czyli promieni i łuków i kątów itp)
dlaczego ...??? bo zaczynam to wrzucac na projekt terenu (czyli przyszły rok budowanie toru).
miejscówka jest . teren jest tylko kwestia projektu:)
Pozdrawiam
Forrest Puz drift team
Avatar użytkownika
forrest
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 mar 2010, o 10:12
Lokalizacja: Kutno

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Wojtas » 29 sie 2013, o 20:52

Forrest grubo ;-), jak dobrze pójdzie w przyszłym roku w łódzkim będą dwa nowe tory budowane :-)
Avatar użytkownika
Wojtas
Touge Drifter
 
Posty: 197
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 17:01
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości