Budujemy tor? [wydzielony]

Wydarzenia driftingowe.

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Bartdrift » 5 sie 2013, o 17:00

Coel jak dla mnie brzmisz zbyt optymistycznie. Jako zbyt łatwe/proste to sie wydaje ;)
I za zadne skarby nie uwierze w ta kase typu dwie bańki. Chyba ze gołe pole + asfalt , ale to za mało troche :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez MeRoPL » 5 sie 2013, o 17:08

Hmm, koszty są dość spore.. Ale jakby tak ogłosić na tych wszystkich facebookach, blogach, forach zbiórkę na tor, to faktycznie by coś się uzbierało.. Lokacja elegancja, blisko Łodzi, czego chcieć więcej :) Ja osobiście, jako mały dzieciak, ze swoich oszczędności też symboliczne 100zł mogę od siebie dorzucić.

:beg: oby to wypaliło..
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez w4ski » 5 sie 2013, o 17:24

Kwoty 1000-5000 to ja sam wchodzę w ten biznes a przy jakis pewnych sprawach to mysle że i 10tys spokojnie. Ale Obawiam sie, że skończy sie tylko na postach i podnietach, chyba że bedą jakieś konkrety. Wiadomo tego nie da zrobić sie jutro, bo jest to długofalowa inwestycja...ale cel jest zacny i jak najbardziej jestem ZA !!! :)
w4ski
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 10:21
Lokalizacja: Września

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez w4ski » 5 sie 2013, o 17:59

Dokładnie tak jak piszesz, Polska To dziwny Kraj i wszystko musi pasować na papierze... Ale spółka to tak naprawde jedyne sensowne wyjscie.
w4ski
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 10:21
Lokalizacja: Września

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez bombaway » 5 sie 2013, o 18:09

Ja jedynie od siebie mogę napisać powodzenia w realizacji planów. :thumbsup:
@Jak coś ruszy się budowa to mogę pomóc jako tzw. pracownik fizyczny. :lollol:
Avatar użytkownika
bombaway
Touge Drifter
 
Posty: 118
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 11:16
Lokalizacja: Konin

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez ghost_rider » 5 sie 2013, o 18:32

a ja z checia przesle ktoremus z inwestorow chociaz pare okruszkow z mojej wyplaty raz w miesiacu na konto na kajmanach zeby to sie udalo :) ba, 1% podatku z checia oddam na ten cel (nawet chcialem to zrobic w tym roku, tj. odpisujac 1% na jakas organizacje zwiazana z driftem, ale nie bardzo wiedzialem gdzie i komu :( ). liczac ze kiedys sam moglbym tam pojechac na trening (jak bedzie czym), lub na zawody (jesli kiedykolwiek by tam jakies byly). :drift:
Avatar użytkownika
ghost_rider
Touge Drifter
 
Posty: 239
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 15:29
Lokalizacja: Jarocin / Poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Hikiel » 5 sie 2013, o 20:23

ghost_rider napisał(a):a ja z checia przesle ktoremus z inwestorow chociaz pare okruszkow z mojej wyplaty raz w miesiacu na konto na kajmanach zeby to sie udalo :) ba, 1% podatku z checia oddam na ten cel (nawet chcialem to zrobic w tym roku, tj. odpisujac 1% na jakas organizacje zwiazana z driftem, ale nie bardzo wiedzialem gdzie i komu :( ). liczac ze kiedys sam moglbym tam pojechac na trening (jak bedzie czym), lub na zawody (jesli kiedykolwiek by tam jakies byly). :drift:


Zejdź na ziemię, tu chodzi o miliony złotych a nie tysiące.
Hikiel
Touge Drifter
 
Posty: 228
Dołączył(a): 18 paź 2010, o 22:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez MeRoPL » 5 sie 2013, o 20:33

Hikiel napisał(a):
ghost_rider napisał(a):a ja z checia przesle ktoremus z inwestorow chociaz pare okruszkow z mojej wyplaty raz w miesiacu na konto na kajmanach zeby to sie udalo :) ba, 1% podatku z checia oddam na ten cel (nawet chcialem to zrobic w tym roku, tj. odpisujac 1% na jakas organizacje zwiazana z driftem, ale nie bardzo wiedzialem gdzie i komu :( ). liczac ze kiedys sam moglbym tam pojechac na trening (jak bedzie czym), lub na zawody (jesli kiedykolwiek by tam jakies byly). :drift:


Zejdź na ziemię, tu chodzi o miliony złotych a nie tysiące.


Ale co z tego? Kto chce i może, to niech wysyła, zawsze to będzie coś więcej, wyśle około 50 osób takie "okruszki", i już będzie coś porządniejszego..
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Hikiel » 5 sie 2013, o 20:39

Jak chcesz wysłać 1% podatku (nie chcę nikomu zaglądać do portfela ale pewnie z 20zł) na budowę toru? Nie sądzę, żeby udało się uzyskać status organizacji pożytku publicznego bo do tego trzeba spełniać szereg wymagań ;)
Hikiel
Touge Drifter
 
Posty: 228
Dołączył(a): 18 paź 2010, o 22:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez szefu » 5 sie 2013, o 21:03

coel - a jak kwestia zysków toru? Bo marketing swoją drogą, ale zyski też muszą z tego obiektu być, żeby miał się jakiś konkretny inwestor zainteresować tym.
szefu
Touge Drifter
 
Posty: 333
Dołączył(a): 25 lip 2008, o 10:34
Lokalizacja: Eindhoven/Tarnów

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez klx_driftah » 5 sie 2013, o 21:50

dam 1500
gdzie wrzuca się pieniądze?
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez muszyński » 5 sie 2013, o 22:06

chyba nie wszyscy czytali cały post coel pisze ze chce 4-5 osób (inwestorów) a nie spółkę forumowiczów.... z wpłatami po 1000- 5000zł...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez uBaW » 5 sie 2013, o 22:22

z chęcią udostepnie do społki ziemie rejon miedzy wrzesnia a sroda wlkp. rolna nie podzielona.

hektarow sporo.
budowlanych 11 hektarow.

prosze o priv.
pzdr.
Avatar użytkownika
uBaW
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 22:01
Lokalizacja: OTWOCK

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Binio » 5 sie 2013, o 22:47

ghost_rider napisał(a): ba, 1% podatku z checia oddam na ten cel


Sam jestem w stanie zorganizować przynajmniej 10-15 osób które oddadzą swój 1% a łączna kwota sięgnie ~2000zł i to jest legit i do tego oddajecie już nie swój pieniądz.

Co do zrzutek to nie można tego rozbić na wpisowe na pierwszy trening? Co prawda będzie do zapłacenia podatek od tego ale to już wtedy jest 'właściwy' i legalny pieniądz :thumbsup:
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Junior Drift » 6 sie 2013, o 00:31

2 miliony wydają się trochę mało realne na zrobione czegoś sensownego co miałoby się jakoś zwrócić.

Tak to się robi.... :uklon:

http://www.driftlanduk.com/
Avatar użytkownika
Junior Drift
DRIFTER
 
Posty: 558
Dołączył(a): 3 lut 2009, o 13:42
Lokalizacja: Wlkp

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości