Budujemy tor? [wydzielony]

Wydarzenia driftingowe.

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez drift_kielce » 6 sie 2013, o 11:36

Junior Drift napisał(a):2 miliony wydają się trochę mało realne na zrobione czegoś sensownego co miałoby się jakoś zwrócić.

Tak to siÄ™ robi.... :uklon:

http://www.driftlanduk.com/




Naprawde Mega To wyglada !! :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift_kielce
Touge Drifter
 
Posty: 544
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 17:30
Lokalizacja: Tor Kielce

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez klx_driftah » 6 sie 2013, o 12:01

1000osób po 1000zł i jest bania. nie mam zamiaru wchodzić w spółkę, w zamian np miałbym kilka wjazdów na wybudowany tor.
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez dani88 » 6 sie 2013, o 13:05

podpinam sie pod Klx-a
Avatar użytkownika
dani88
Touge Drifter
 
Posty: 177
Dołączył(a): 10 maja 2010, o 21:00
Lokalizacja: Sieradz

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez przemas2602 » 6 sie 2013, o 14:33

i ja podpinam sie pod klx moze nie 1000zl ale z 500zl , nie chodzi o spolke tylko o jakis wklad a zawsze z taka kasa idzie cos wiecej zrobic
Avatar użytkownika
przemas2602
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 13:26
Lokalizacja: zabrze

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Ryba » 6 sie 2013, o 15:16

No ale czytaliście cały temat? Coel napisał, że nie można robić zrzuty. Wszystko musi być udokumentowane
Avatar użytkownika
Ryba
Touge Drifter
 
Posty: 397
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 20:47
Lokalizacja: Piła

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez lojej » 6 sie 2013, o 16:23

Ale my chcemy oddać mu tylko pieniądze he he he
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Åšl.

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Davo » 6 sie 2013, o 16:42

dokladnie, Coel powiedz tylko gdzie i kiedy bedziesz spacerowal, my sie tam pojawimy, bedziemy szli przed Toba, pieniadze beda nam wypadac z kieszeni a Ty masz zbierac :P jak bedzie trzeba to wloze pieniadze do torby z mcdonalda i wyrzuce tak zeby odpowiednia osoba znalazla. albo zgubie zegarek i wyznacze 500 tys znaleznego za niego. w nosie mam panstwo ktore ma w nosie moje potrzeby itd. jak uczciwie nie mozna zadnej inicjatywy doprowadzic do skutku to sobie poradzimy tak zeby bylo dobrze. nie lekcewazcie nas panowie, macie ogromne mozliwosci ale my tez chcemy sie do tego dolozyc, nie dla darmowych treningow tylko z milosci do tego sportu. a nie jest nas tak malo jak by sie moglo wydawac...
Avatar użytkownika
Davo
Król Ronda
 
Posty: 52
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez bombaway » 6 sie 2013, o 17:27

Tak jak Coel napisał zrzuty nie wchodzą w grę bo nie da się od tak dać pieniędzy bo z każdym musiałby pisać umowę, zapłacić podatek od tego itp. Niby można byłoby to zrobić legalnie za pomocą darowizny której w tym przypadku max wynosi 4902zł(do tej kwoty nie trzeba płacić podatku w US) ponieważ jest to "3 filar" (osoby obce) ALE Coel musiał by też znowu pisać z każdym umowę darowizny, jeździć z tym do urzędu skarbowego, że otrzymał darowiznę i czy ona kwalifikuje się do opłacenia podatku czy też nie. Więcej też można poczytać http://www.darowizna.pl/
Za błędy lub wprowadzenie w błąd z góry przepraszam.
Avatar użytkownika
bombaway
Touge Drifter
 
Posty: 118
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 11:16
Lokalizacja: Konin

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez lojej » 6 sie 2013, o 18:03

Żarty ,żartami i to co teraz napiszę niema nic z niczym wspólnego, ale przykład skrajny i przejaskrawiony

Pan x daje panu y 1000zł bo na ostatniej imprezie zapomniał pieniędzy i pan y mu "pożyczy".
inny:
Pan x robi przelew pany y z tytule waląc " Dzięki za zapłacenie za mnie za bilet zwracam koszta"


A teraz poważnie. Każdy nowy obiekt w tym poronionym kraju ,każdy skrawek sfaltu dla upalania to świetna inicjatywa ,która na forum zawsze znajdzie mocne i pewne poparcie dlatego osoby ,które chcą działać winny pamiętać ,że mają u nas wsparcie!
Avatar użytkownika
lojej
Touge Drifter
 
Posty: 687
Dołączył(a): 14 sty 2011, o 19:44
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Åšl.

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Binio » 7 sie 2013, o 05:38

Jeśli jest to jednorazowa wpłata od jednej osoby to ok, ale jeśli nagle takich wpłat dokona 100 osób to urząd skarbowy zapuka do jego drzwi szybciej niż pierwszy sprzęt pojawił by się na placu budowy...
Tak więc to jedynie poprzez legalną, opodatkowaną drogę ale i tak może zebrać się z tego sporo, chociażby na ogrodzenie ;)

Czekajmy czy inicjatywa trafi do odpowiednich jeszcze osób :thumbsup:
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez ktosiek11 » 7 sie 2013, o 11:29

Witajcie, a jesli by ktos sprobowal napisac do kogos ze sejmu,przywolujac glosna ostatnimi czasy sprawe muska (our drift day), i tego ze w Polsce niema zbyt duzo miejsc, gdzie mlodzi i nie tylko mlodzi mogli by pocwiczyc? Mozna by sie bylo w taki sposob postarac sie moze o "dotacje" z pieniedzy panstwa, lub chociaz zwolnienie z podatkow (o ile takie cos jest). Sprobowac nie zaszkodzi ;)
ktosiek11
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 23:57
Lokalizacja: Zkp

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Hikiel » 7 sie 2013, o 11:36

Proponuję zejść na zieminę i na chwilę obecną zamknąć temat. Bart, Coel i każdy kto będzie zainteresowany NA POWAŻNIE już między sobą się skontaktują. Tylko teraz nie zasypujcie im skrzynek z wiadomościami: "Napiszcie do rządu", "Dam 100zł" albo "Znam kogoś, kto kiedyś rozmawiał z kimś ale już nie pamięta z kim, że ten ktoś ma brata, który widział kiedyś jak w TV pokazywali budowę toru".
Hikiel
Touge Drifter
 
Posty: 228
Dołączył(a): 18 paź 2010, o 22:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez Dominkus » 7 sie 2013, o 11:37

ktosiek11 napisał(a):Witajcie, a jesli by ktos sprobowal napisac do kogos ze sejmu,przywolujac glosna ostatnimi czasy sprawe muska (our drift day), i tego ze w Polsce niema zbyt duzo miejsc, gdzie mlodzi i nie tylko mlodzi mogli by pocwiczyc? Mozna by sie bylo w taki sposob postarac sie moze o "dotacje" z pieniedzy panstwa, lub chociaz zwolnienie z podatkow (o ile takie cos jest). Sprobowac nie zaszkodzi ;)


Myślę że sejm by się tym jakoś nie zainteresował , bardziej według mnie władze miasta były by przychylne . Podobno do września miasta gminy mają przedstawić plany dla unii by dostać dotacje także można spróbować (nie jestem pewien czy dobrze pisze ale chyba tak to szło :grin: ) :)
Avatar użytkownika
Dominkus
Touge Drifter
 
Posty: 153
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 08:33
Lokalizacja: Kielce

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez ttomek » 7 sie 2013, o 12:37

z większością się zgadzam co piszecie.

pomijam kwestiÄ™ za ile czasu itd.
tylko "wylać asfalt" tak o to trochę bez sensu. bez krawężników utwardzenia odpowiedniego itd.
mam na myśłi zbudowanie czegoś co przetrwa nie 3 lata i się rozleci, tylko plan długoterminowy.
gdzie asfalt jest pierwszym krokiem. potem rozwójcałej infrastruktury jak garaże-wiaty na desczm wieża sędziowska gastronomia itd.
trzeba planować na długo bo być może się okaze, że będzie to przynosiło dochód (zwrot kosztów) i ktoś się zainteresuje i może doinwestuje przedsięwzięcie.

także planujmy na lata, a nie na krótki czas i potem się rozpłynie smoła po trawie...

to co pisze to nie w formie szukania problemów, tylko podejścia do sprawy bo jestem za.
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: Budujemy tor? [wydzielony]

Postprzez klx_driftah » 7 sie 2013, o 21:52

chińczyków zatrudnić, za 1/5 ceny zrobią :no: . a jakby tak podjąć wyzwanie i pokazać że się da? to by było jaPiernicze coś. co do asfaltu który przetrwa więcej niż 3 lata, w Polsce takiego nie ma. 1,8roku i trzeba łatać dziury prawie wszędzie ;)

qwra wszystko na nie. a te 1500 nie przeleje na konto żeby nie było śladu. albo inaczej, każdy za swoje PESO coś wybuduje, np moje pójdzie na 3 wywrotki kamienia. a kobel od Stacha będzie na 2 dni ugniatania walcem... kiedyś układałem takie skomplkowane coś z kawałków, co dało taki łobrozek. miało na imię puzzle :scratch:

http://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości