Driftingowy Puchar Bałtyku

Wydarzenia driftingowe.

Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 8 maja 2013, o 13:35

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 12 maja 2013, o 22:15

1.Cybulski e30 3.2
2.Zalewski e30 4.4
3.Olszak e30 4.4

Starzy wyjadacze dostali baty od mlodego i się skończyło :yahoo:

Obrazek
Fot. MasterCamFilms
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 24 maja 2013, o 21:03

Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez TOFIK » 10 cze 2013, o 23:48

moze zamiesciłby ktoś info na temat kolejnych rund :D
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez KenDorifto » 11 cze 2013, o 19:59

info z fb:

W dniach 15-16 czerwca rozegrana zostanie druga tegoroczna runda Driftingowego Pucharu Bałtyku.
Sobota to dzień treningów, kwalifikacji oraz długa sesja Drift Taxi.
W niedzielę rozegrane zostaną finały, czyli pojedynki w parach, poprzedzone prezentacją uczestników finału.
Dwudniowa formuła zawodów sprawia, że zawody są nie tylko ciekawsze, ale i ich koszt, tak dla zawodników jak i publiczności jest utrzymany na niskim poziomie.
Z tegorocznych nowości warto wspomnieć o bonusie dla kierowców chcących startować w Driftingowych Mistrzostwach Polski – od tego roku dwóch najlepszych kierowców każdej rundy DPB otrzymuje "Dziką Kartę" na następującą po nich rundę zawodów organizowanych przez Polską Federację Driftingu.

Tradycyjnie komentuje Łukasz Juby Ptaszyński.

Oba dnia są otwarte dla publiczności od godziny 10.00
Drifterów zapraszamy w sobotę o 8.00

Bilety:
Sobota - kwalifikacje - 10,00 zł
Niedziela - Finały - 15,00 zł
Bilet na dwa dni 20,00 zł
KenDorifto
Touge Drifter
 
Posty: 934
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 12:50
Lokalizacja: Wrzosowo, Kołobrzeg

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez janossheldon » 3 lip 2013, o 11:18

O jak dobrze że u nas nie było takich wypadków jak w Gran Turismo i miejmy nadzieje że też nie będzie, musimy wierzyć w profesjonalizm naszych użytkdowników.
janossheldon
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez wojtaas91 » 3 lip 2013, o 12:46

człowieku co Ty porównujesz? zawody driftu do gran turismo gdzie tylko szybko jeździli? to jest jak niebo a ziemia, noc a dzień
Avatar użytkownika
wojtaas91
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 15:30
Lokalizacja: Koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 3 lip 2013, o 14:26

janossheldon napisał(a):O jak dobrze że u nas nie było takich wypadków jak w Gran Turismo i miejmy nadzieje że też nie będzie, musimy wierzyć w profesjonalizm naszych użytkdowników.





Jakś totalna bzdura kolego zapraszamy do Koszalina na zawody nie jeden organizator może się czegoś nauczyć o organizacji czasach harmonogramu itp.itd. :thumbsup:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez BratCeBe » 11 lip 2013, o 11:46

W pewnych kwestiach jak najbardziej można się uczyć. Tylko niestety wciąż kuleje system oceniania co odstrasza wielu zawodników. Szkoda że nikt o tym nie pomyślał żeby podejść do tego profesjonalnie bo wiele fajnych auto może się już więcej na moto-parku nie pokazać. Mam nadzieję że po DO zostaną wyciągnięte jakieś wnioski jak to powinno wyglądać bo puki co to po każdych zawodach zostawał jakiś niesmak. Ja mam blisko i zawsze jak auto będzie sprawne będę wpadał na ten klimatyczny obiekt ale uważam że powinniśmy o tym dyskutować bo w każdej ekipie jest na to lamet a nikt publicznie nie chce się odezwać. Myślę jednak że warto by było jak wszyscy byście powiedzieli to co pada w parku maszyn może w końcu by się coś zmieniło. 5!
Avatar użytkownika
BratCeBe
Król Ronda
 
Posty: 72
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 09:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 11 lip 2013, o 14:41

BratCeBe napisał(a):W pewnych kwestiach jak najbardziej można się uczyć. Tylko niestety wciąż kuleje system oceniania co odstrasza wielu zawodników. Szkoda że nikt o tym nie pomyślał żeby podejść do tego profesjonalnie bo wiele fajnych auto może się już więcej na moto-parku nie pokazać. Mam nadzieję że po DO zostaną wyciągnięte jakieś wnioski jak to powinno wyglądać bo puki co to po każdych zawodach zostawał jakiś niesmak. Ja mam blisko i zawsze jak auto będzie sprawne będę wpadał na ten klimatyczny obiekt ale uważam że powinniśmy o tym dyskutować bo w każdej ekipie jest na to lamet a nikt publicznie nie chce się odezwać. Myślę jednak że warto by było jak wszyscy byście powiedzieli to co pada w parku maszyn może w końcu by się coś zmieniło. 5!




Grześ dobrze napisałeś lecz to pierwszy sygnał ale zawsze można podejść na wieże i pogadać odnośnie ocen pozdro Jaś :thumbsup:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Darek DTS » 12 lip 2013, o 09:17

Ja uwazam ze podejscie jest profi , kazdy z sedziow to obecny, były, bądz pauzujący zawodnik. Zapewne Oni sami woleli by smazyc opony niz sedziowac. Ale w niektorych przypadkach jest jakby pospiech w ocenach. Sam jako kibic byłem zmeczony po dwoch dniach. Wiec i byc moze sedziowie w niedziele mają juz czasem dosc... Niektore pary powinny pojechac OMT , tym bardziej jesli nie ma zgodnej oceny w składzie sedziowskim a tak bywa czesto. Tak czy siak jest zaj%bi&c*e na DPB, do zobaczyska w weekend ;) Peace ! :)
Avatar użytkownika
Darek DTS
Touge Drifter
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:44
Lokalizacja: DriftTeamSłupsk

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez BratCeBe » 12 lip 2013, o 11:28

Darek ja nie mówię że sędziowie źli tylko jak sam zauważyłeś czasem jest pośpiech czasem się czegoś nie zauważy. Fajnie by było jak by była jakaś kamera i można by było do czegoś cofnąć i zobaczyć dokładnie. Sam byłem ostatnio widzem ostatniej rundy i po pierwsze nie jest łatwo oceniać a po drugie skupić się na całym przejeździe każdego zawodnika, nie oszukujmy się wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Moim zdaniem jest to element do dopracowania bo reszta jest na wysokim poziomie. Mówię to nie jest też tylko moje zdanie ale oczywiście mówię tylko za siebie. Skoro padają takie głosy i ludzie rezygnują z startów u nas to warto o tym chociaż podyskutować. Jak będę na następnej rundę to wpadnę na do was do góry 5!
Avatar użytkownika
BratCeBe
Król Ronda
 
Posty: 72
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 09:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 12 lip 2013, o 12:59

Ale przecież nikt się nie odezwie bo wszystkim dobrze jest.. :glare:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez leszek49-17 » 12 lip 2013, o 21:17

No to ja tez jestem nie zadowolony co do oceny sędziów jeśli chodzi o pary w DPB.
Nawet po podejściu do góry, to uzyskujesz wymijające odpowiedzi i niezgodne z faktem (analiza video). :mod:
Zgadzam się z tym że to odstrasza i zniechęca .
ZRÓBCIE COŚ Z TYM :beg:
Avatar użytkownika
leszek49-17
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 16:52

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Darek DTS » 12 lip 2013, o 21:22

Skupic to sie niektorym nie udaje bo w noc poprzedzającą zawody moze oceniają kogos na parkietach klubow w Mielnie :D
Avatar użytkownika
Darek DTS
Touge Drifter
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:44
Lokalizacja: DriftTeamSłupsk

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron