Driftingowy Puchar Bałtyku

Wydarzenia driftingowe.

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 28 sie 2013, o 23:42

Smal napisał(a):
puchi333 napisał(a):- sedziowanie...dlaczego ciagle ktos szuka dziury w calym???Wszystko jest omowione na odprawie jasno i wyraznie.Jest jasny regulamin. Przejazdy sa nagrywane i analizowane. Poza tym we wszystkich ligach na swiecie i prawie w kazdych zawodach sa kontrowersyjne decyzje. Taki jest drift.


To teraz napisz czego dowiedziales sie na brifingu odnosnie goniacego,uciekajacego i jazdy w parach :D

Zreszta nie wazne- wazne jest to ze nie pozwolili na powtorzenie biegu nawet w sytuacji kiedy drugi zawodnik sie zgodzil na to.

Ogolnie impreza i tak na duzy plus- wazne ze sie cos dzieje a pomarudzic trzeba bo by bylo nudno :D

A może zapytaj się dlaczego nie samego Pitera bo on wie najlepiej caly Koszalin i Kołobrzeg wie dlaczego tylko nie Świdwin i Smal, panowie bądzmy obiektywni w dwie strony a nie tylko sędziowie i sędziowie :thumbsup:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez TOFIK » 29 sie 2013, o 06:16

stoje obok i czytam....przecierz bylo powiedziane ze regulamin jest taki a nie inny i dlatego decyzja była taka...ale drift jest troche innym sportem i jest zal do sedziow ze skoro zawodnik ktory wygral chcial powtorki to nie puscili, nie wyrzucaj tutaj ze Świdwin i Smal nie wiedzą bo wprowadzasz przez to jakieś lokalne niezgody :P podobno driftujemy dla zabawy....chyba tylko podobno....

ps.a moze ich wymieniłeś gdyż powodem jest to ze Świdwin ma mocna ekipe i Smal rownie dobrze jeździ...hmmm...ale to tylko moje rozważania...ale zasady zasadami, a my jesteśmy ludzmi a nie komputerami więc mozemy troszke je naginać w dobrym celu.... :drift:
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Smal » 29 sie 2013, o 09:19

Wpis usunięto z powodów religijnych
Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 10:22 przez Smal, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Domino » 29 sie 2013, o 15:48

gimon-movies napisał(a):Zauważyłeś różnice że wtedy jarkowi spadło koło prawie na końcu trasy?
A tutaj Piter nawet nie zainicjował driftu, zdechło mu auto na rozpędzie(przeciwnik mu uciekł) on zresetował heblem komputer i auto odzyskało moc ale juz było za pózno na gonienie


Ja nie porównuje komu sie należało a komu nie,bo o ile pamiętam w tym sezonie Jarek też chyba raz prosił o dogrywke z piterem bo piterowi zabrakło wahy czy coś się stało z autem, również pod koniec trasy, i chyba takowa się odbyła, nie wiem na jakiej zasadzie teraz to działa,tylko zauważam że chyba pierwszy raz nie zgodzili się sędziowie na dogrywkę po tym gdy piter akceptował dobrywkę na własnych warunkach.
Avatar użytkownika
Domino
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 30 gru 2009, o 12:18
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 29 sie 2013, o 18:03

Piterowi zabrakło wahy na środku trasy pod prąd (wtedy Jarek go wyprzedził na milimetry publika klaskała wszyscy happy) . nie było dogrywki

Obrazek
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 29 sie 2013, o 21:44

Gimon to może jeden z sędziów lub obsługi mial mu zanieść paliwo .daj sobie spokój z tymi po.... ymi komentarzami bo naprawdę pomyśle że Koszalin leży koło Wrzosowa jak czytam większej Gwiazdy w drifcie od ciebie to już nie ma.A tak na poważnie zastanawiam się dlaczego sam Piter nie zabiera głosu ? chyba już wiem bo ma Adwokata hehhe :rotfl2: :rotfl2: PS, Słyszalem o zachowaniu Pitera podczas wręczania nagród :lollol: :mad: też może się do tego odniesiesz oraz uszkodzonych autach przez twojego guru pitera Ja jak najbardziej rozumiem że ten sport jest kontuzjogenny ale rozwalać fury podczas treningu no to sory to nie ta liga :scratch:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 29 sie 2013, o 22:20

Dla kogoÅ› to nie jest odpowiednia godzina na komentarze ;)
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez IREK » 30 sie 2013, o 08:29

Od paru dni obserwuję ten wątek i widzę, że wśród DRIFTERÓW i nie tylko, nie brakuje TYPOWYCH ciągle niezadowolonych POLACZKÓW.

Główny zainteresowany się nie wypowiada, a ci co marudzą, chyba nie mają innych problemów.
IREK
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 08:32
Lokalizacja: ÅšWIDWIN

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Darek DTS » 30 sie 2013, o 21:36

IREK napisał(a):Od paru dni obserwuję ten wątek i widzę, że wśród DRIFTERÓW i nie tylko, nie brakuje TYPOWYCH ciągle niezadowolonych POLACZKÓW.

Główny zainteresowany się nie wypowiada, a ci co marudzą, chyba nie mają innych problemów.
Irku , wez pod uwage to ze nie zawsze jest to marudzenie tylko uwagi z ktorych zostały juz wyciągniete wnioski. Jesli nikt nie bedzie "marudził" to nic nie bedzie zmieniało sie na lepsze ;) Pitera rozpierducha była juz dyskutowana i nic sobie z tego nie robi, bo kolejne zawody i kolejne auto uszkodził. Wiec nie ma sensu chyba dalej tego wałkowac, trafi w koncu "kosa na kamien" to mu sie odechce. Byc moze został tak własnie potraktowany jak traktuje innych...
Avatar użytkownika
Darek DTS
Touge Drifter
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:44
Lokalizacja: DriftTeamSÅ‚upsk

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 30 sie 2013, o 21:59

Boisz się bliskiej jazdy w parach ZMIEŃ SPORT!
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 30 sie 2013, o 23:43

gimon-movies napisał(a):Boisz się bliskiej jazdy w parach ZMIEŃ SPORT!




Gimon ja uważam po tym co ty piszesz że jesteś osobą którą czas zbanować dla zasady oby ju,,z nikt sie nie drapał o byle gówno :thumbsup:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez gimon-movies » 31 sie 2013, o 00:12

nikt tu się nie drapie, wyciągamy problemy żeby je rozwiązać. a jeśli Tobie nie pasuje moja osoba to zwróć się do mnie na którychś zawodach a nie wylewasz się tutaj...
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez IREK » 31 sie 2013, o 11:44

gimon-movies napisał(a):Boisz się bliskiej jazdy w parach ZMIEŃ SPORT!


GIMON nie chcę być upierdliwy, ale odnosząc się do togo co piszesz, równie dobrze można powiedzieć - ZMIEŃ SPORT jak masz problem z dystansem.
IREK
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 08:32
Lokalizacja: ÅšWIDWIN

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez jasiu335i amator » 31 sie 2013, o 11:48

gimon-movies napisał(a):nikt tu się nie drapie, wyciągamy problemy żeby je rozwiązać. a jeśli Tobie nie pasuje moja osoba to zwróć się do mnie na którychś zawodach a nie wylewasz się tutaj...

Co do twojej osoby nie mam nic tylko jak czytam wypowiedzi typu zmień sport i inne wiec sory uszy więdną .Gimon czy ty mi grozisz ? Teraz naprawde żałuje że się tu wypowiedziałem chyba upadłem na dynke .sorki za OT


pozdr Jasiu :thumbsup:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Driftingowy Puchar Bałtyku

Postprzez Darek DTS » 31 sie 2013, o 16:58

gimon-movies napisał(a):nikt tu się nie drapie, wyciągamy problemy żeby je rozwiązać. a jeśli Tobie nie pasuje moja osoba to zwróć się do mnie na którychś zawodach a nie wylewasz się tutaj...
Gimon fajnie sie z Tobą dyskutuje do momentu kiedy nie chodzi o Pitera, co Ty tak za nim stoisz. Przejdz sie po parku maszyn na kolejnych zawodach DPB i spytaj zawodnikow co myslą o tym jak jezdzi ,to moze i Ty zaczniesz obiektywnie do tego podchodzic. Dzwony są fajne dla mediow ale na pewno nie dla zawodnikow ktorzy muszą naprawiac auta przez czyjes przeginanie.Uwazasz ze zmiana sportu przez tych ktorzy jezdzą spokojniej unikając kontaktu to rozwiązanie problemu ? To jest drifting a nie destrucion derby , jazda w parach blisko owszem ale jesli sie potrafi. Boje sie tych ktorzy myslą ze potrafią, a nie bliskiej jazdy. Tym samym uwazam ze to zawodnicy ktorzy NOTORYCZNIE stwazają zagrozenie na torze i niszczą sprzęt innych, powinni zmienic sport. Swoją drogą dyrektor DPB napisał mi kiedys ze dla nich najwazniejsze jest zeby sprzety wyjedzały całe... dobry zart.
Avatar użytkownika
Darek DTS
Touge Drifter
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:44
Lokalizacja: DriftTeamSÅ‚upsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości