IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Wydarzenia driftingowe.

IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez Bartdrift » 15 mar 2009, o 23:33

Na poczatek wklejam raz jeszcze mój wywód z innego tematu:


Po wielu poszukiwaniach jakiejs sensownej serii na rok 2009 wrocilem do punktu wyjscia.

Rozwazalem wszystko co mamy dostepne w Europie:
-EDC -wiadomo, zbyt daleko i jendak zbyt maly prestiz jak na to, zeby robic tyle km. Do tego 99% na deszcz. :banghead:
-KOE - olewactwo organizatora pod kazdym wzgledem, zawody po 1500 km od Polski
-ODC- tez zbyt daleko, zawody na lotniskach na ktorych nie bede jezdzil choc by nie wiem co.
-Scandynavian Drift Series . Tutaj bylem bardzo zainteresowancy. Zawody w Dani, do 1000km ,praktycznie same samochody JDM prosto z Jp (ciagna co sie da z jp). Niestety poziom taki sobie i tylko jeden tor. Reszta lotniska. lipa
-Austriacki Drift Challeng. Niby fajnie ,wszyskto poukladane, same fajne tory, 4 rundy wiec ok, ale i tu w koncu odkrylem gowno- zawody i treningi TYLKO NA WODZE :banghead:
-Czesi - zero poziomu i zawdoy pod kazdym wzgledem do dupy.
-Ruskie ? W d. mam. Chce miec auto i zyc. Jednak ciagle to dla mnie dzicz.
-Wlochy ; za daleko jendak i poziom nie ten zeby tam gnac.

No i wrocilem do IDS. Po przestudiowaniu wszystkiego innego, wymianie kilku miali z organizatorami innych serii IDS wydaje sie byc nadal najlepszym co mozna wybrac. Seria idealna ? O nie ! Na podstawie zeszlego sezonu dopoki nie przejezdze 2009, nie powiem za cholere, bo bledow popelnili bardzo duzo.
W tym sezonie pozbyli sie Soerena Rehmana i niby dzieki temu maja juz byc PRO w pelnym tego slowa znaczeniu, ale ile razy mozna im zaufac...

Tak czy inaczej, biorac pod uwage ich zeszloroczne bledy to i tak nadal jest najlepsze co mozna w Europie przejezdzci jak dla nas. A jest szansa ze cos tam poprawia.

Wrocilem wiec do dyskusji z obecnym organizatorem. Chcialem pomóc nam wszystkim w jednym podstawowym temacie: ($) i dodatkowo wyjasnic inne watpliwosci.

No i udalo mi sie wynegocjowac dla nas cos, co ulatwi nam wszystkim dostep do tej serii w tym sezonie :

Jak wiedza juz zainteresowani, okazalo sie, ze caly sezon bedzie kosztowal 750 Euro. To dosc sporo. Jenak za jazde na takich torach to zadna cena. Niestety glownym problemem nawet dla zeszlorocznych PRO okazalo sie zaplacenie wszystkiego na raz przed sezonem. Przyznam ze i dla mnie to na ta chwile sporo kasy zeby tak wylozyc na dzien dobry.
Ale nie jest zle : Specjalnie dla kierowcow z Polski, bedzie mozliwosc zaplaty w 3 ratach. :yahoo: Mamy sie tylko nie chwalic tym przed kierowcami z innych krajow i bedzie ok :)
Mysle, ze to dobry uklad. Jak dla mnie do przyjecia.

Kolejna sprawa to sedziowanie, do ktorego osobiscie mialem wiele zastrzezen w 2008. Okazalo sie ze kwalifikacje beda sedziowane przez Drift box'y ! I to juz od Driver Search !
To jak dla mnie swietna wiadomosc i sygnala, ze na prawde chca cos robic zeby bylo lepiej. Pary tez wygladaja nie zle : Sedziowal bedzie Declan Hicks z EDC wraz z innymi drifterami z Angli ! I to tez jest super wiadomosc, bo ten czlowiek ma pojecie o tym i wiem ze sie do tego nadaje (sedziowal juz DS w zeszlym roku i bylo ok)
Sprawa "kar" za nieobecność tez juz zostala wyjasniona. wystraczy powiedziec : nie bedzie mnie i tyle.

To wszyskto mnie troche uspokaja i pozwala mi spojrzec nieco bardziej optymistycznie na moje sterty w IDS.

Mysle ze nie ma lepszej opcji . Starty w polsce stoja pod wielkim znakiem zapytania, bo jak dla mnie nie wyglada to dobrze (obym sie mylil :beg: ), a to jest jednak jedyna alternatywa aby moc jezdzic caly sezon, w miare nie daleko i na najlepszych torach w Europie .

Jest tez jedna informacja na temat dzikich kart : Nie bedzie takich w tym sezonie. Mialem osobiscie plan, aby nie jechac na driver search i potem poprosic o dzika karte aby z niej wejsc sobie pozniej do PRO (tak bylo w 2008) ale okazuje sie, ze jedyna opcja na startowanie w klasie PRO jest zalicznie Driver Search w nastepny weekend !

Wiec zostalo malo czasu, a decyzja zapadla dopiero dzisiaj.
W kazym razie : ja jade :yahoo:


Pytanie Do Tomka Ch : Gdzie masz nocleg zalatwiony ? W ktorym hotelu ? Dobrze by bylo, jak by sie tak spotkac w jednym, bo wspomnienia z poprzednich imprez w IDC mam dosc ciekawe i mysle, ze trzeba kontynuować tą tradycje :D :rockon:


Wazne info dla wszystkich, ktorzy wyslali do mnie swoje zgloszenie juz jakis czas temu :

Organizator prosi, zeby jednak kazdy wyslal mu zgloszenie wypelnione osobiscie
.

Zgloszenie jest dostepne tutaj : http://www.idsdrift.de/english/Doc/Regi ... Street.doc
Znajduje sie na ostatniej stronie. Trzeba to wydrukowac , wypelnic i wyslac na adres vc@driftsports.de lub na bart@driftingo.pl

W podanym wyzej linku, mozna znalezc rowniez plan calej imprezy dla obu klas (po lewej PRO po prawej street).

Jesli ktos ma problem z wyslaniem zgloszenia lub jakies pytania, chetnie pomoge :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

IDS 2009

Postprzez TOMASZ CH » 15 mar 2009, o 23:46

no to jazda będzie oj będzie :drift: :drift: Hotel Motodrom Am Hockenheimring tel; +48 (0) 6205 / 298175 pokój 2 osobowy za dwa dni 182 Euro
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

IDS 2009

Postprzez Bartdrift » 15 mar 2009, o 23:47

Kurde, sobie życzą :scratch: No nic, najwyzej w aucie bede spal. :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS 2009

Postprzez TOMASZ CH » 15 mar 2009, o 23:54

dasz radę :thumbsup: A powiedz mi Bartłomieju jak tam na miejscu jest z paliwem bo moje autko ostatni zaczęło coś dużo palić i nie wiem czy zabierać cysternę :rotfl2: :rotfl2:
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IDS 2009

Postprzez Bartdrift » 15 mar 2009, o 23:57

Paliwo jest na torze a jak by co to w okolicy jest Aral. Z tym nie ma problemu.

Co do hotelu to nie wiem. Driftingo raczje ma tam zakaz wjazdu, bo swojego czasu impreza przeniosla sie na CALY hotel i troche "sie zdemolowal" :rotfl2:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS 2009

Postprzez TOMASZ CH » 15 mar 2009, o 23:59

może już zapomnieli :rotfl2: :rotfl2: a co z tym paliwem jest tam stacja ??
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez Bartdrift » 16 mar 2009, o 00:05

On pewnie tak, ale w kompie maja moje nazwisko ktore raczej jest na czerwono :lollol:
Napisalem Ci juz o paliwie wyzej ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez TOMASZ CH » 16 mar 2009, o 00:09

a ile opon zabierasz ?? :mod: :mod:
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez Bartdrift » 16 mar 2009, o 00:12

Ma byc podobno bardzo duzo jazdy. Hockenheim nie jest jakis specjalnie opono-zerny, ale jednak predkosci duzo inne niz u nas wiec troche schodzi.

W sumie to sie nie zastanawialem nad tym jeszcze, ale wezme z 10 kpl to powinno byc dobrze. :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez TOMASZ CH » 16 mar 2009, o 00:14

o ludzie i gdzie ten kryzysss :yahoo: :yahoo: to ja też z 20 wezmę :shock: :shock: no dobra a tak na poważnie to kto jeszcze jedzie ??
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez Bartdrift » 16 mar 2009, o 00:17

Nie no, ale nie nowe tylko uzyweczki ladne :D kryzys to kryzys ! :grin:

Zapisalo sie 11 osob. Do tego w sezonie beda dodaktowo wszyscy z top 16 z zeszlego roku, wiec to moze byc Polska seria w ktorej bedzie sie paletalo kilku szkopow :rotfl2: :rockon:

Tylko ze to jest tak, ze jak sie zapisuje 10 , to bankowo bedzie 5 i to przy dobrych wiatrach :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez wÅ‚odar » 16 mar 2009, o 00:19

siema Bart o której wyjezdzasz?
włodar
IDS PRO
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 14:07

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez Bartdrift » 16 mar 2009, o 00:21

Stary, tak daleko to ja jeszcze nie wybiegam :D Dopiero kilka godzin temu sie zdecydowalem bo bylem na nie.
Mysle ze tak w piatek wieczorem, ale zero pewnosci.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez PiotrekJ » 16 mar 2009, o 13:38

Ja siÄ™ nie wyrobiÄ™ z autem. Pozostaje mi pierwsza runda w Street. :(
Avatar użytkownika
PiotrekJ
DRIFTER
 
Posty: 204
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDS PRO Driver Search 2009 Hockenheim 21/22.03

Postprzez TOMASZ CH » 16 mar 2009, o 21:36

A co tam Piotrze szykujesz specjalnego :yeah: :yeah:
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość