Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Wydarzenia driftingowe.

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez 325owner » 4 kwi 2009, o 20:53

kkk555 napisał(a):eeeeh...dobrze chociaż , że "zginał w akcji" a nie na jakimś szrocie :D

swoją droga gdyby tak zrobić listę zniszczonych, złamanych i urwanych na wyrazowie elementów naszych aut, to chyba ze 2 takie e36 by się zbudowało :rotfl2:
tylko ja mógłbym dopisać 2 felgi, prawą półoś i wahacz oraz prawy halogen....a bywam tam 2 razy w roku i jeżdże max zachowawczo :banghead:


to chyba nie jest zły pomysł.
może by tak wydzielić wątek z listą strat na wyrazowie i zobaczymy co z tego wyjdzie?
ja tam nie bywam, więc się nie mogę dopisać, ale chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.
co o tym sądzicie? :scratch: :rotfl2:
325owner
Touge Drifter
 
Posty: 180
Dołączył(a): 6 wrz 2008, o 08:32

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez SŁOMA » 4 kwi 2009, o 20:59

Nie no bez przesady auta napewno z tych czesci nie zbudujecie bo silnika nikt nie zguubil a juz nie wspomne o budzie wiec bez sensu :drift:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez booncol » 4 kwi 2009, o 21:16

325owner napisał(a):
kkk555 napisał(a):eeeeh...dobrze chociaż , że "zginał w akcji" a nie na jakimś szrocie :D

swoją droga gdyby tak zrobić listę zniszczonych, złamanych i urwanych na wyrazowie elementów naszych aut, to chyba ze 2 takie e36 by się zbudowało :rotfl2:
tylko ja mógłbym dopisać 2 felgi, prawą półoś i wahacz oraz prawy halogen....a bywam tam 2 razy w roku i jeżdże max zachowawczo :banghead:


to chyba nie jest zły pomysł.
może by tak wydzielić wątek z listą strat na wyrazowie i zobaczymy co z tego wyjdzie?
ja tam nie bywam, więc się nie mogę dopisać, ale chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.
co o tym sądzicie? :scratch: :rotfl2:


ja na wyrazowie jezdzilłem dwa całe dni i nawet błota z auta nie zgubiłem. Czyzby Beemki sie rozpadały? ;P;P;P
Avatar użytkownika
booncol
DRIFTER
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 17:54
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez kamkor » 4 kwi 2009, o 21:19

Z tego co wiem to na JDA tor byl przygotowany. Wyobraz sobie Booncol wyrazow pare miesiecy po JDA juz z wyrytymi poboczami. Potem wyobraz sobie tor po zimie. ;)
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez TYKA » 5 kwi 2009, o 04:52

kamkor napisał(a):Z tego co wiem to na JDA tor byl przygotowany. Wyobraz sobie Booncol wyrazow pare miesiecy po JDA juz z wyrytymi poboczami. Potem wyobraz sobie tor po zimie. ;)

Dokladniej po nalocie amatorów FWD z klasycznym ręcznym, do tego kłady i terenówki :mad:
Avatar użytkownika
TYKA
Touge Drifter
 
Posty: 127
Dołączył(a): 27 paź 2008, o 20:09
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez Damiano » 5 kwi 2009, o 12:45

SŁOMA napisał(a):Nie no bez przesady auta napewno z tych czesci nie zbudujecie bo silnika nikt nie zguubil a juz nie wspomne o budzie wiec bez sensu :drift:



Budy moze nie zgubil ale stracił. :banghead:
Damiano
DRIFTER
 
Posty: 153
Dołączył(a): 24 kwi 2008, o 15:39

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez Utratny » 6 kwi 2009, o 16:16

siema

Bart na treningu mowiłes o tych 6kontnych bloczkach betonowych , ze sa bez sensu pokładzione , ze na zwykłym piachu itd.

no i stało sie wczoraj na wyrazowie gosciu czarna sierra zaliczył dacha !! i wydaje mi sie ze gdyby poprostu sama ziemia a nawet tan piach były tylko wyrownane do poziomy asfaltu bo by to inaczej wygladało. A tak gosc złozył sie do zakretu , wyniosło go bokiem i zachaczył kołami o te bloczki i :banghead: i zkonczył zakret na dachu, jechał tuz za nim i doskonale to widziłem :shock: :shock:.

i druga sprawa, od wczoraj na wyrazowie brana jest opłata 20zł za wjazd. to na pokrycie tych kosztow jake poniesli panowie XXX chyba z rwd za wyrownanie toru.
musze przyzac ze jest o niebo lepiej :yahoo:

pozdro
Avatar użytkownika
Utratny
Król Ronda
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2008, o 22:59
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez Piotrek_Vabik » 6 kwi 2009, o 19:38

Utratny napisał(a):siema

Bart na treningu mowiłes o tych 6kontnych bloczkach betonowych , ze sa bez sensu pokładzione , ze na zwykłym piachu itd.

no i stało sie wczoraj na wyrazowie gosciu czarna sierra zaliczył dacha !! i wydaje mi sie ze gdyby poprostu sama ziemia a nawet tan piach były tylko wyrownane do poziomy asfaltu bo by to inaczej wygladało. A tak gosc złozył sie do zakretu , wyniosło go bokiem i zachaczył kołami o te bloczki i :banghead: i zkonczył zakret na dachu, jechał tuz za nim i doskonale to widziłem :shock: :shock:.

i druga sprawa, od wczoraj na wyrazowie brana jest opłata 20zł za wjazd. to na pokrycie tych kosztow jake poniesli panowie XXX chyba z rwd za wyrownanie toru.
musze przyzac ze jest o niebo lepiej :yahoo:

pozdro


Dokladnie zgadzam sie z kolega jest o niebo lepiej jest w niektorych miejscach nowy asfalt nie ma zadnych wyskokow garbow itp fajnie sie jezdzi a kolegi ze sierry szkoda nie wygladalo to najlepiej ale nic mu sie nie stalo

Pozdrawiam :drift:
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez Enzo » 6 kwi 2009, o 20:38

To jest oplata, ze wjezdzasz i smigasz do woli czy na jakis czas?
Avatar użytkownika
Enzo
DRIFTER
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 08:07
Lokalizacja: Nysa

Re: Trening driftu Wyrazów (Częstochowa) 29.03.2009

Postprzez Bartdrift » 6 kwi 2009, o 20:40

Dlasze dyskusje prosze prowadzic tutaj : viewtopic.php?f=15&t=744&start=285
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości