Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Wydarzenia driftingowe.

Co wybieracie

Team drift plus top16
5
9%
Zawody na starych zasadach jak w TDC
4
7%
Koncepcja Barta
45
83%
 
Liczba głosów : 54

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 21:49

Smal napisał(a):Bart wszyscy wiemy ze jestes Pro i nawet sie nie pokusilbys przyjechac na takie "show". Ludzie jezdza nawet w KJS-ach zeby potrenowac drifting itd. Nie rozumiem naprawde Twojego sceptycznego podejscia. Uwazam ze lepsza taka inicjatywa niz zadna...



A ja uwazam ze lepiej zeby jej w tej formie nie bylo, bo tylko pogorszy wizerunek driftingowi.
Poza tym kolego Smal, z tego co rozumiem, to Ciebie ten show nie dotyczy bo nie zostaniesz dopuszczony (nie przypominam sobie Ciebie w top 16 czy 30 czy jakimkolwiek TOP nawet ). Mnie tak , wiec OCB


Zeby bylo jasne : Ja naprawde jestem za tym, zeby seria w Lublinie sie odbyla. Uwazam ze to rewelacja, ze ktos nie tylko gada, ale tez chce cos zrobic.
Ale nie tedy droga po prostu.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Smal » 25 sty 2009, o 21:54

Bartdrift napisał(a):
Smal napisał(a):Bart wszyscy wiemy ze jestes Pro i nawet sie nie pokusilbys przyjechac na takie "show". Ludzie jezdza nawet w KJS-ach zeby potrenowac drifting itd. Nie rozumiem naprawde Twojego sceptycznego podejscia. Uwazam ze lepsza taka inicjatywa niz zadna...



A ja uwazam ze lepiej zeby jej w tej formie nie bylo, bo tylko pogorszy wizerunek driftingowi.
Poza tym kolego Smal, z tego co rozumiem, to Ciebie ten show nie dotyczy bo nie zostaniesz dopuszczony (nie przypominam sobie Ciebie w top 16 czy 30 czy jakimkolwiek TOP nawet ). Mnie tak , wiec OCB ?


Pewnie ze jest Bart tak ze duzo mowie a "malo robie/jezdze" i dopiero sie ucze. Chodzi mi o sceptyczne i emocjonalne podejscie do tematu-ktore widac w Twoich wypowiedziach- mysle ze wiesz o co mi teraz chodzi. :drift:
Ostatnio edytowano 25 sty 2009, o 21:59 przez Smal, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 21:58

No teraz to akura juz zupelnie nie wiem akurat o co Ci chodzi... :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Smal » 25 sty 2009, o 21:59

Dlatego mowie poczekajmy jak sie sprawa w sezonie rozwinie i jak to bedzie dokladnie wygladac i wtedy bedziemy sie dokladnie wypowiadac...

P.S. Wiem ze nie powinienem na wiekszosc tematow sie wypowiadac przez moj brak wielkiego doswiadczenia w drifcie ale pewne sprawy trzeba przedstawiac tez z drugiej strony...
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Kamikaze » 25 sty 2009, o 22:04

A ja uwazam ze forum jest od tego zeby pisac i dyskutowac, Bart jest zawodnikiem z wyzszej półki , szanuje jego zadnie bo takich zawodników chcemy goscic w Lublinie ( amatorom tez damy sie wykazac) ,

NIe zrozumialeś mnie Bart , nie miałem na mysli ludziu ktorzy nie znają sie na drifcie , potrktowałem to bardziej osobiscie , bo wyobraz sobie nie zyje nadzieja ze przyjda sami znawcy tematu ...

Temat jest po to zeby ustalic zasady ktore nie beda ograniczac zawodnikw i wprowadzą odrobinę czegos nowego . To nie jest tak ze wszystko musi byc jak jest napisane w pierwszym poście.

Jesli Bart poZwoli to jak tylko ustalimy w tym temacie cos sensownego ,wyrzuci sie go i otworzy nowy tak zeby wszystko było łądnie a teraz dyskutujmy dalej tylko konstuktywnie ,bardzo prosze bo zalezy mi na tym aby zrobic cos fajnego .
Ostatnio edytowano 25 sty 2009, o 22:07 przez Kamikaze, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Kamikaze
Clutch Burner
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 21:20

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 22:04

Smal napisał(a):Dlatego mowie poczekajmy jak sie sprawa w sezonie rozwinie i jak to bedzie dokladnie wygladac i wtedy bedziemy sie dokladnie wypowiadac...

P.S. Wiem ze nie powinienem na wiekszosc tematow sie wypowiadac przez moj brak wielkiego doswiadczenia w drifcie ale pewne sprawy trzeba przedstawiac tez z drugiej strony...



Ale na co tutaj chcesz czekac ? Az faktycznie chlopaki wydadza pieniadze i czas tworzac takie cos ? Chyba lepiej teraz cos wyprostowac niz jak juz bedzie faktycznie za pozno, prawda ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 22:05

Kamikaze napisał(a):A ja uwazam ze forum jest od tego zeby pisac i dyskutowac, Bart jest zawodnikiem z wyzszej półki , szanuje jego zadnie bo takich zawodników chcemy goscic w Lublinie ( amatorom tez damy sie wykazac) ,

NIe zrozumialeś mnie Bart , nie miałem na mysli ludziu ktorzy nie znają sie na drifcie , potrktowałem to bardziej osobiscie , bo wyobraz sobie nie zyje nadzieja ze przyjda sami znawcy tematu ...

Temat jest po to zeby ustalic zasady ktore nie beda ograniczac zawodnikw i wprowadzą odrobinę czegos nowego . To nie jest tak ze wszystko musi byc jak jest napisane w pierwszym poście.



Jesli temat jest po to jak piszesz, "zeby ustalic zasady" dopiero , to co innego i ciesze sie tym bardziej ze powstal, zanim by bylo tak jak napisalem wyzej.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Sosen » 25 sty 2009, o 22:08

i dlatego trzeba spokojnie na ten temat podyskutować, faktycznie Bart trochę się zgrzałeś :rotfl:
Dyskusja dopiero się rozpoczęła, więc można ukształtować końcową formułę, także bez ciśnień a bankowo dojdzie się do czegoś sensownego ;)
Mi osobiście podoba się pomysł, aby jeździć po całym lub po prawie cały torze, wtedy można się wczuć i pojechać na maxa,
co innego kiedy jedzie się 3 przejazdy po 3 zakręty, a co innego kiedy jedzie się 3 okrążenia całego toru :thumbsup:
Jak dla mnie to trochę daleko, ale wierzę że weźmiecie się za to i wszystko będzie git.
Pozdro
Sosen
Avatar użytkownika
Sosen
DRIFTER
 
Posty: 655
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 13:07
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 22:36

Kamikaze napisał(a):Jesli Bart poZwoli to jak tylko ustalimy w tym temacie cos sensownego ,wyrzuci sie go i otworzy nowy tak zeby wszystko było łądnie a teraz dyskutujmy dalej tylko konstuktywnie ,bardzo prosze bo zalezy mi na tym aby zrobic cos fajnego .


Bart to nie ma nic do pozwalania, bo temat przeciez calkiem ok. Moze mi sie podobac lub nie, ale w tym wypadku nic poza tym.


Podejscie w tym momencie super :good: Jestem za. Znaczy zeby to kasowac pozniej to nie, ale zalozenie nowego tamatu juz z GOTOWYM planem akcji jak najbardziej :)


Co do samej ilosci okrazen to mysle ze mozna to jakos zrobic fajie. Milo wspominam zawody w Ceskiej Liepie gdzie organizator mial w sumie wszystko w d i wszyscy jezdzili ile wlezie. Oceniane bylo najlepsze z 3 okrazen CALEGO TORU. Byly momety ze trzeba bylo zrobic rybke na prostej, ale i tak bylo fajnie. Pamietem ze wszyscy wyjezdzili sie bardzo i mimo ze cala organizacja lezala na calej lini, to zawody byly fajne. Lublin daje mozliwosc takich przejazdow. Trzeba to pewnie przemyslec zeby wybrac taka trase, zeby mozna bylo zrobic jakas linie gdzie po kazdym okrazeniu zawodnik staje i po otrzymalniu znaku przez flagowego, rusza do koljejnego przejazdu.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez tery » 25 sty 2009, o 23:01

popieram Barta w pierwszej czesci, dla mnie pomysl poprostu - glupi. Napewno przyjade obejrzec jak to wyszlo w pratyce, ale i tak wiem kto wygra :D oczywista sprawa.


Juz lepiej byscie sie zajeli TEAM DRIFT. Startuja druzyny po 3 zawodnikow i maja jak najladniej/najlepiej pojechac okreslone zakrety. To tworzy luzna atmosfere, tworzy kolezenska atmosfere wsrod zawodnikow i jest mega widowiskowe, itd....

o tym pomyslcie.

inaczej to bedzie jazda na czerwonych oponach, z flagami, fajerwerkami, rakietami, czaszkami, neonami a i tak skonczy sie na paleniu gumy.

peace.
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Kamikaze » 25 sty 2009, o 23:09

trasy mogÄ… byc takie , po duzej pentli lub po czerwonym

Obrazek

to trzeba by sie zdecydowac czy sedziowanie normalne i nagroda od publicznosci na koniec pucharu czy Team Drift i ocena publicznosci tylko (choc i to nie wylkucza sedziowania )
Kamikaze
Clutch Burner
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 21:20

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 23:14

Pomysl Team drift SUPER!!!

Trasa jakas kulawa troche. Raz tylko tam bylem, ale pamietam ze bylo wiecej fajnych opcji do zrobienia. No i po zapowiedziach jazdy w kolko po calym torze, nagle tylko 3 zakręty...
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Kamikaze » 25 sty 2009, o 23:22

trasa cała jest zaznaczona na biało , jakie 3 zakrety , to na czerwonym to tylko alternatywa do jechania po długim łuku
Kamikaze
Clutch Burner
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 21:20

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2009, o 23:24

No jak tak, to fajna trasa uzywajac tÄ… czerwona.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Public Drift Cup, nowa formuła, ukłon w strone zawodników

Postprzez borimichal » 25 sty 2009, o 23:29

Idea stworzenia takich zawodow jest super ;)
Poczatkowe zalozenia tez nie dokonca mi sie podobaly,aczkolwiek pomysl z stworzeniem "drift teamów" jest bardzo dobry ;)

A moze warto byloby pomyslec o przeprowadzeniu na poczatku normanych zawodow z parami i TOP 16,a w celu wydluzenia wszystkim frajdy rozegrac dodatkowo zawody druzynowe?

Pomysl z normalnym sedziowaniem + nagroda od publicznosci takze brzmi juz o wiele lepiej ;)
Avatar użytkownika
borimichal
Touge Drifter
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 cze 2008, o 17:41
Lokalizacja: Skoczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron