Gdzie trenowac w Polsce, TYLKO LISTA MIEJSC !!!

Wydarzenia driftingowe.

Re: Gdzie trenowac w Polsce, TYLKO LISTA MIEJSC !!!

Postprzez Bartdrift » 26 kwi 2011, o 14:59

Piotrektoja napisał(a):
owca napisał(a):ale ty nawet bączkow nie kręcisz tylko gaz w podłodze i gdzie auto pojedzie. Prosze CIe :rotfl2:


kończąc tą dysputę odpowiem tak... a co cie to obchodzi :taunt:


No to sobie dokonczyles... Ktos jeszcze che "dokanczac " :yeah:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Gdzie trenowac w Polsce, TYLKO LISTA MIEJSC !!!

Postprzez Rekord022 » 27 paź 2013, o 17:07

Trochę odgrzewam kotleta :) ale chciałbym się zapytać ktoś tutaj może gdzie można polatać w mazowieckim albo na warmi. Jak na razie wyczytałem to jedynie bemowo, modlin to już jest
trochę kilometrów bliżej żadnego placyku nie ma ? :) A na lotnisku w szymanach ktoś trenował tam kiedyś były jakieś imprezy motoryzacyjne, fajnie by było gdyby było takie miejsce
że bez stresowo można było po upalać bo pojeździć po mieście to max kilka minut i trzeba jechać bo już miśki się interesują zwłaszcza w mniejszych miastach ;/ i jak tu trenować ten sport
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wiedział i napisał o miejscówkach ;)
Rekord022
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:54
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Gdzie trenowac w Polsce, TYLKO LISTA MIEJSC !!!

Postprzez Lothar » 14 mar 2014, o 02:19

WItam wszystkich milosnikow latania bokiem :drift: i przepraszam za odgrzewanie kotleta :tease: No wlasnie ja jestem z Koła (wielkopolskie) i tez jestem CIekaw gdzie mozna normalnie legalnie polatac bokiem :drift: kolega wczescniej wspomnial o placu w sompolnie, ten obiekt wyglada na sporawy, a jak tam wyglada kwestia ludzi i pieskow?czpeiaja sie? bo u nas w Kole to niby jest targowica ktora ma powierzchnie no powiedzmy na oko 2/3 blokow mieszkalnych z 4 klatkami ale tam ludzie mieszkaja a teraz sklep otworzyli i kupujacy samochody parkuja wiec zostaje "latanie" jedynie po godzinie 18-19 no i ludzie czesto dzwonia po pieski...nawet zima... :cray: wiec wpasc, zapiac pare zakretow i spadac zanim zdaza zlapac za sluchawke a konfidenty tam mieszkaja niemilosierne :cray: no i mozna sie latwo wmontowac w tasze..... no a wtedy to wiadomo...nie ciekawie... :amen: a wszystkie legalne miescowki czytaj tory sa oddalone o 115km (Toruń) i 130km (Poznań) :cry:

:help: :help: :help:
Lothar
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 02:08
Lokalizacja: Koło

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron