V runda DMP tor POZNAŃ

Wydarzenia driftingowe.

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Mikol » 25 wrz 2012, o 18:58

sportmile napisał(a):Wracajac do auta Ognia bo bylo to kilka razy poruszane ... ze ono takie slabe i wogole ....... to jakim cudem mój przyjaciel Małpa takim samym setupem tak podawał ? Jakim cudem Mospin , Hypki w zeszlym roku tak latali ? No nie zwalajcie tylko na gumy , bo przecież Ogien ma teraz sponsora w postaci Falkena :grin:


Ogien w pojedynku z Trela jechal na R888 takze sorry. wolny nie mogl byc


adamat. tak startowal faruk w s13 z 1JZ
Avatar użytkownika
Mikol
Touge Drifter
 
Posty: 291
Dołączył(a): 24 wrz 2010, o 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Smal » 25 wrz 2012, o 20:44

ProjectD Morda napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=QhOQhhW5gk0&list=UUmCHu9fp6xiKKvKMuR7SPiw&feature=player_detailpage#t=12s

Spójrzcie na tylne koło Ognia w 12 sekundzie, widać wyraźnie odpuszczenie gazu lub nawet lekkie pociągnięcie za rękaw (tego 2 nie jestem pewien).
Świadczy to o tym, że brt ma rację, że Ogień w tym miejscu odpuścił mocno na przekładce. Przy czym mimo wszystko Paweł popełnił błąd (nieco wymuszony przez prowadzącego, umyślnie bądź nieumyślnie). Po tym był re-run? Trzeba przyznać, że sędziowie mieli trudną decyzje do podjęcia w tym miejscu.


Rzeczywiscie na tym filmie widac ze jest pociagniecie za rekaw. Z doswiadczenia wiem ze niektorzy drifterzy jezdza tak ze praktycznie przy kazdym zakrecie uzywaja recznego bo po prostu jest latwiej. W tym wypadku jednak uwazam ze i tak nie milo to znaczenia na linie Pawla bo i tak ladnie lecial. Pozniej troche sie pogubil.

Na brifie nie bylem ale ogolnie bylem bardzo zaskoczony co do wielu wynikow tej rundy. Dziwne komentarze po przejazdach rosjanina gdzie lecial mega katem,po zewnetrznej i w miare dobra predkoscia. Odczytane to bylo jako zwalnianie naszego zawodnika ktory lecial troche mniejszym katem.

Niemniej jednak pojedynki bardzo fajne tylko nie wiadomo bylo kto wygrywa i dlaczego.
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Mikol » 26 wrz 2012, o 08:50

jak wiecie lub nie byla rowniez dyskusyjna decyzja przejazdow Grelka - Wodzinski. co o tym myslicie?
Avatar użytkownika
Mikol
Touge Drifter
 
Posty: 291
Dołączył(a): 24 wrz 2010, o 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 26 wrz 2012, o 09:00

a co powiecie za ustawienie par korzystnych dla STW ?? Żeby Maro przeszedł bez żadnych problemów ??

następna kwestja Grzechu Hypki przegrał w finale że na końcu wyspinował a dlaczego Przygoń przeszedł :banghead: jak w tym samym miejscu wyspinował w parach z Jankosiem ??

mogę wiecej takich przykładów wymienić :P
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez borimichal » 26 wrz 2012, o 09:22

coel zacytuje jeszcze raz wypowiedz ZAWODNIKA
bo co poniektorzy tutaj chyba maja klapki na oczach i jego posta nie zauwazyli.

Grzechu napisał(a):Ufff przebrnąłem przez ten brazylijsko-czeski serial...
Panowie ale drift jest sportem NIE zmierzalnym i musicie o tym pamietać.Każdy kto rozpoczyna przygode z tym sportem musi to wiedzieć.
NIE porównujcie zasad które panuja na innych zawodach z tymi które odbyły sie w innym terminie.Pamietajmy ze sa briefingi gdzie sedziowie ustalaja reguly pod dana runde i trase oraz zawodników.Co było w 2010 na tym samym torze ma sie nijak do tej samej rundy w 2011 czy 2012 wiec ze ktos miał podobnie gdzies tam i cos tam to zwykły bełkot...
Zawsze beda kontrowersje z ocenami nawet z formul d sa i D1.Ja znam rozwiazanie jak komus ciagle cos nie pasuje to proponuje rajdy ,wyscigi,cwiartke bo to mozna zmierzyć czas !
Co do moich przejazdów ja szanuje decyzje sędziów i jej nie podważam,nie mam pretensji.Zreszta cieszyłem sie jak dziecko ,że moge jechać ponownie z Maćkiem :D Jestem kierowca i moim zadaniem jest nakurwiac jak najlepiej i robic tak aby nie było żadnych watpliwości w podejmowaniu decyzji przez sędziów kto ma wygrać :grin:
Dziekuje wszystkim za miłe słowa i komentarze :)

Gratulacje dla nowego Mistrza Polski Maćka Bochenka
Paweł Trela oraz Mospin wielkie gratki.
No i nasz Małpa który był nie do zatrzymania i ujarzmił swoją zwierzecą energie i przelał w genialne przejazdy :yahoo:

P.S Budmat Auto Rb Team nacieszcie sie pucharem bo za rok wraca tam gdzie jego miejsce :P



przeczytajcie jeszczze raz i zastanowcie sie nad czym dyskutujecie, skoro sam zawodnik nie widzi problemu.
zaczynacie krzyki i dyskusje jeszcze przed wyjasnieniem sytuacji przez zawodnikow/badz sedziow(co w gruncie rzeczy nie nastapi),a w wiekszosci ogladaliscie relacje przez internet a bartdrift sluchal briefu przez telefon.
na wytlumaczenia grzecha nikt nie zareagowal,a z brt sa klotnie.

Nie obronicie i nie zmienicie niczego za samych zawodnikow-jesli im sie cos nie podoba to tylko oni moga cos wywalczyc dla siebie,albo skoro az tak sie im to nie podoba to moga olac pfd.
nie pchajmy sie tam gdzie nas nie chca.
Wy/My widzowie mozecie jedynie miec pretensje o przestoje i zla relacje on-line,albo ze truck bar nie wyrabiał
Avatar użytkownika
borimichal
Touge Drifter
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 cze 2008, o 17:41
Lokalizacja: Skoczów

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 26 wrz 2012, o 09:32

borimichal napisał(a):coel zacytuje jeszcze raz wypowiedz ZAWODNIKA
bo co poniektorzy tutaj chyba maja klapki na oczach i jego posta nie zauwazyli.

Grzechu napisał(a):Ufff przebrnąłem przez ten brazylijsko-czeski serial...
Panowie ale drift jest sportem NIE zmierzalnym i musicie o tym pamietać.Każdy kto rozpoczyna przygode z tym sportem musi to wiedzieć.
NIE porównujcie zasad które panuja na innych zawodach z tymi które odbyły sie w innym terminie.Pamietajmy ze sa briefingi gdzie sedziowie ustalaja reguly pod dana runde i trase oraz zawodników.Co było w 2010 na tym samym torze ma sie nijak do tej samej rundy w 2011 czy 2012 wiec ze ktos miał podobnie gdzies tam i cos tam to zwykły bełkot...
Zawsze beda kontrowersje z ocenami nawet z formul d sa i D1.Ja znam rozwiazanie jak komus ciagle cos nie pasuje to proponuje rajdy ,wyscigi,cwiartke bo to mozna zmierzyć czas !
Co do moich przejazdów ja szanuje decyzje sędziów i jej nie podważam,nie mam pretensji.Zreszta cieszyłem sie jak dziecko ,że moge jechać ponownie z Maćkiem :D Jestem kierowca i moim zadaniem jest nakurwiac jak najlepiej i robic tak aby nie było żadnych watpliwości w podejmowaniu decyzji przez sędziów kto ma wygrać :grin:
Dziekuje wszystkim za miłe słowa i komentarze :)

Gratulacje dla nowego Mistrza Polski Maćka Bochenka
Paweł Trela oraz Mospin wielkie gratki.
No i nasz Małpa który był nie do zatrzymania i ujarzmił swoją zwierzecą energie i przelał w genialne przejazdy :yahoo:

P.S Budmat Auto Rb Team nacieszcie sie pucharem bo za rok wraca tam gdzie jego miejsce :P



przeczytajcie jeszczze raz i zastanowcie sie nad czym dyskutujecie, skoro sam zawodnik nie widzi problemu.
zaczynacie krzyki i dyskusje jeszcze przed wyjasnieniem sytuacji przez zawodnikow/badz sedziow(co w gruncie rzeczy nie nastapi),a w wiekszosci ogladaliscie relacje przez internet a bartdrift sluchal briefu przez telefon.
na wytlumaczenia grzecha nikt nie zareagowal,a z brt sa klotnie.

Nie obronicie i nie zmienicie niczego za samych zawodnikow-jesli im sie cos nie podoba to tylko oni moga cos wywalczyc dla siebie,albo skoro az tak sie im to nie podoba to moga olac pfd.
nie pchajmy sie tam gdzie nas nie chca.
Wy/My widzowie mozecie jedynie miec pretensje o przestoje i zla relacje on-line,albo ze truck bar nie wyrabiał



czytam twoje wypowiedzi i z chęcią bym rozjebał laptopa co za bzdury piszesz
wiesz dlaczego zawodnicy sie nie wypowiadają bo jak napiszą prawde to będą mieli taką samą sytuacje ja Ogień w PFD bo jak ktoś prawdę mówi to potem Mr. Witkowski powie słowo sędziom że maja go udupić i tyle zastanów sie chłopie co piepszysz :amen:
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Bambus » 26 wrz 2012, o 09:40

borimichal napisał(a):przeczytajcie jeszczze raz i zastanowcie sie nad czym dyskutujecie, skoro sam zawodnik nie widzi problemu.
zaczynacie krzyki i dyskusje jeszcze przed wyjasnieniem sytuacji przez zawodnikow/badz sedziow(co w gruncie rzeczy nie nastapi),a w wiekszosci ogladaliscie relacje przez internet a bartdrift sluchal briefu przez telefon.
na wytlumaczenia grzecha nikt nie zareagowal,a z brt sa klotnie.

Nie obronicie i nie zmienicie niczego za samych zawodnikow-jesli im sie cos nie podoba to tylko oni moga cos wywalczyc dla siebie,albo skoro az tak sie im to nie podoba to moga olac pfd.
nie pchajmy sie tam gdzie nas nie chca.
Wy/My widzowie mozecie jedynie miec pretensje o przestoje i zla relacje on-line,albo ze truck bar nie wyrabiał

Weź mnie nie rozśmieszaj. Akurat wypowiedź Grzecha świadczy o klasie jego osoby i o tym, ze bez względu na to co zdobywa frajdę sprawia mu jazda, a nie kłótnie o to, na co tak naprawdę nie ma wpływu czyli ocenę sędziów. Keep driftin fun i za to szacunek.

Tylko, ze błędów było wiele i wiele osób z czołówki się nie odzywa oficjalnie bo nie chcą sobie podkopywać gruntu na przyszły sezon, żeby nie stało tak jak obecnie w relacjach pfd z Ogniem. Poza tym obowiązują ich kontrakty sponsorskie więc musza dbać o swój wizerunek.
mayday1984 napisał(a):a co powiecie za ustawienie par korzystnych dla STW ?? Żeby Maro przeszedł bez żadnych problemów ??

następna kwestja Grzechu Hypki przegrał w finale że na końcu wyspinował a dlaczego Przygoń przeszedł :banghead: jak w tym samym miejscu wyspinował w parach z Jankosiem ??

mogę wiecej takich przykładów wymienić :P

Sedziowie byli tak zamotani, że sami nie wiedzieli, gdzie jest koniec trasy i dopiero po przejedzie kilku par top 32 kazali na końcu strefy oceniania postawić pachołki co i tak jak widać nie pomogło im w korekcie wady wzroku
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, o 10:33 przez Bambus, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bambus
Touge Drifter
 
Posty: 386
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: Kutno

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez sportmile » 26 wrz 2012, o 10:02

mayday1984 napisał(a):a co powiecie za ustawienie par korzystnych dla STW ?? Żeby Maro przeszedł bez żadnych problemów ??


Widzę ze twoje teorie są tak samo mądre jak raport Macierewicza . Naprawdę może chłopaki lepiej idźcie na szydelkowanie.pl i tam piszcie swoje teorie końca świata . Pokaż gdzie Marek miał ustawiane pary ? Widziałeś przejazdy ze Stevem ?
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, o 10:12 przez sportmile, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
sportmile
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 sty 2008, o 23:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 26 wrz 2012, o 10:09

sportmile napisał(a):
mayday1984 napisał(a):a co powiecie za ustawienie par korzystnych dla STW ?? Żeby Maro przeszedł bez żadnych problemów ??

Widzę ze twoje teorie są tak samo mądre jak raport Macierewicza . Naprawdę może chłopaki lepiej idźcie na szydelkowanie.pl i tam piszcie swoje teorie końca świata . Pokaż gdzie Marek miał ustawiane pary ? Widziałeś przejazdy ze Stevem ?



tak Steve nie odpuszczał bo ma ciśnienie na puchar :grin:
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, o 10:45 przez mayday1984, łącznie edytowano 1 raz
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 26 wrz 2012, o 10:26

KtosTamZMiasta napisał(a):
mayday1984 napisał(a):nie bój się nie skoczę bo to co piszę to jest prawda a mam jeszcze parę spraw których nie było poruszonych :P

dawaj, dawaj a nie chowaj dla siebie. popieram 100% wszystko to co napisales narazie. Trzeba byc slepym lub umyslowo chorym aby nie zauwazyc ze cale zawody w poznaniu byly ustawiane.



Dlaczego Bochen Wodziński i Więcek nie byli puszczeni w kwali odrazu a reszta zawodników po awariach odrazu?
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez radziustrzala » 26 wrz 2012, o 10:35

Mikol napisał(a):jak wiecie lub nie byla rowniez dyskusyjna decyzja przejazdow Grelka - Wodzinski. co o tym myslicie?


Jedna wielka tragedia! Nie dziwie się ze sędziowie dostali ładny gest od Wodzińskiego. Na Jego miejscu tez byłbym wkurzony... Może ma ktoś filmik z przejazdu a na pewno wszystko będzie ładnie widać. Wg. mnie Grelka niezbyt ogarniał
radziustrzala
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 3 mar 2010, o 20:24

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Bartdrift » 26 wrz 2012, o 18:01

Temat lekko przeczyszczony (przynajmniej ostatnie strony). Dyskutowac mozemy, ale prosze zeby to nie przechodzilo w klotnie. Te zawody z pewnoscia byly emocjonujace jak widac, ale spróbujmy jednak jakos trzymac nerwy na wodzy ;)
Wycieczki osobiste bedzą nagradzane.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Binio » 26 wrz 2012, o 19:19

mayday1984 napisał(a):wiesz dlaczego zawodnicy sie nie wypowiadają bo jak napiszą prawde to będą mieli taką samą sytuacje ja Ogień w PFD bo jak ktoś prawdę mówi to potem Mr. Witkowski powie słowo sędziom że maja go udupić i tyle zastanów sie chłopie co piepszysz :amen:


emocje niepotrzebne. częśc posta usunięta- by admin
Jak to sie nazywało pare stron wcześniej ? Lizanie dupy PFD ? :twardziel: Trochę sie zapędziłeś kolego...


Aczkolwiek jeśli ma to coś z prawdy to jest to kolejny powód potwierdzający czemu nie chcę sie tam pchać :D
Dziwi mnie tylko czemu po tylu ostrych jazdach z PFD , dalej pojawiają sie nowi zawodnicy których tam ciągnie..
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Martinez » 26 wrz 2012, o 20:02

Binio napisał(a):Dziwi mnie tylko czemu po tylu ostrych jazdach z PFD , dalej pojawiają sie nowi zawodnicy których tam ciągnie..


To akurat jest proste...

PFD to najwyzsza liga w kraju z ranga Mistrzostw Polski. Dlatego zawodnikom ciezko przebolec wszelkie uklady jakie pojawiaja sie miedzy sedziami a zawodnikami.
Avatar użytkownika
Martinez
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 11:17
Lokalizacja: Wroclaw/ Amserdam

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez karol_yfer » 26 wrz 2012, o 20:11

ranga czy nazwa mistrzostw Polski ??:)
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron