V runda DMP tor POZNAŃ

Wydarzenia driftingowe.

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Bartdrift » 25 wrz 2012, o 09:35

borimichal napisał(a):za to jak zwykle nasz guru szydelkowania ma najwiecej do powiedzenia(głownie o tym na jakich on to oponach nie jezdzil i kiedy,jakich to awantur z sedziami nie robił itp itp)
Moja rada bartdrift skoncz sie przechwalac,wypowiadac i krytykowac wszystkiego i wszystkich(bo Ty jestes najlepszy i to co robiles jest najlepsze i Twoje zdanie jest najlepsze)


borimichal napisał(a):co do mojego ataku na bartdrifta to nie chodzi o to ze ja go nie lubie tylko on na kazdym kroku chce pokazac swoja wyzszosc(robiac tym samym taki sam OT jak ja,ktory jest calkowicie niepotrzebny i powoduje tylko kolejne "emocje")


Czy Ty chłopaku masz równo pod sufitem ? Podasz jakies przyklady z TEGO TEMATU czy zamierzasz sobie rzucac glupe oskarzenia nadal z czapy? Ciesz sie ze chodzi o mnie, bo jak bys takie wycieczki osobiste pisal do innych userow, to juz bys siedzial z warnem ! Nie dosc ze robisz OT cholera wie dlaczego, to jeszcze w ogole nie wiadomo skad to bierzesz ! Ja rozumiem ze Twoj kolega P.. ma ze mna na pienku, ale do Ciebie osobiscie nic nie mam, wiec prosze Cie ODWAL SIE ODEMNIE.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Davidof » 25 wrz 2012, o 10:01

Gratulacje dla Bochena!! Ty nasz mistrzu ;) brawo!

Gratulacje Trela i mospin za generalke, należało się !;)

Graty małpa;) 1 w eedc i Ogólnie jazdy w ten weekend!
Graty dla całego podium eedc i dmp!

Do zobaczenia za rok panowie;) dzięki !
Avatar użytkownika
Davidof
DRIFTER
 
Posty: 530
Dołączył(a): 22 maja 2008, o 12:31
Lokalizacja: toruń/wawa

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez goralv8 » 25 wrz 2012, o 11:08

Przede wszystkim to Graty dla zawodników za rundę i generalkę. Małpa rewelacja jeszcze nie widziałem tyle przejazdów w Twoim wykonaniu które były szybkie agresywne poprostu super. :thumbsup: :thumbsup:
Niestety sędziowanie mi się nie podobało-lekko mówiąc. Wszystko zostało już powiedziane. Każdy przemyśli to sobie na swój sposób. Jeszcze jeden temat mnie męczy mianowicie koniec trasy. Na początku była mowa ,że auto ma się "uspokoić" za trasą dopiero będzie drift zakończony. To dlaczego nagle po którymś przejeździe ze spinem na końcu postanowiono ,że jednak postawią dwa pachołki na końcu trasy ,żeby było jasne gdzie się kończy strefa oceniania.

Troszkę mam wrażenie ,że postawiono na osoby(bądź teamy) które są znane i wysoko w generalce. A Ja jako przedstawiciel tych mało znanych mam jakiś dziwne przekonanie nie będę tak zawsze słusznie oceniony. :sorry: Tylko proszę nie przypisujcie sobie żadnych teorii na temat mojej wypowiedzi bo 95% zawodników szanuje, lubię i dobrze wiem ile to kosztuje pracy i tym bardziej mi przykro ,że nie wszyscy są traktowani poważnie.
Avatar użytkownika
goralv8
DRIFTER
 
Posty: 399
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 20:26
Lokalizacja: Tarczyn

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez radziustrzala » 25 wrz 2012, o 11:13

Tak sobie czytam wasze wszystkie wypowiedzi i każdy ma jakąś niejasność, linia, prędkość, niesprawiedliwe ocenianie. Wydaje mi się, że jedyną sensowną metodą na rozwianie takich wątpliwości są (tak jak wspominałem wcześniej) Driftboxy. Każdy przejazd do odtworzenia i po problemie.
radziustrzala
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 3 mar 2010, o 20:24

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Grzechu » 25 wrz 2012, o 11:14

Ufff przebrnÄ…Å‚em przez ten brazylijsko-czeski serial...
Panowie ale drift jest sportem NIE zmierzalnym i musicie o tym pamietać.Każdy kto rozpoczyna przygode z tym sportem musi to wiedzieć.
NIE porównujcie zasad które panuja na innych zawodach z tymi które odbyły sie w innym terminie.Pamietajmy ze sa briefingi gdzie sedziowie ustalaja reguly pod dana runde i trase oraz zawodników.Co było w 2010 na tym samym torze ma sie nijak do tej samej rundy w 2011 czy 2012 wiec ze ktos miał podobnie gdzies tam i cos tam to zwykły bełkot...
Zawsze beda kontrowersje z ocenami nawet z formul d sa i D1.Ja znam rozwiazanie jak komus ciagle cos nie pasuje to proponuje rajdy ,wyscigi,cwiartke bo to mozna zmierzyć czas !
Co do moich przejazdów ja szanuje decyzje sędziów i jej nie podważam,nie mam pretensji.Zreszta cieszyłem sie jak dziecko ,że moge jechać ponownie z Maćkiem :D Jestem kierowca i moim zadaniem jest nakurwiac jak najlepiej i robic tak aby nie było żadnych watpliwości w podejmowaniu decyzji przez sędziów kto ma wygrać :grin:
Dziekuje wszystkim za miłe słowa i komentarze :)

Gratulacje dla nowego Mistrza Polski Maćka Bochenka
Paweł Trela oraz Mospin wielkie gratki.
No i nasz Małpa który był nie do zatrzymania i ujarzmił swoją zwierzecą energie i przelał w genialne przejazdy :yahoo:

P.S Budmat Auto Rb Team nacieszcie sie pucharem bo za rok wraca tam gdzie jego miejsce :P
Ostatnio edytowano 25 wrz 2012, o 11:21 przez Grzechu, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Å»oÅ‚nierz » 25 wrz 2012, o 11:16

Jay napisał(a):BRT to nic osobistego , ale ciekaw jestem czy widziałeś filmik z przejazdu Twojego i Małpy jak Cię gonił... sam bym to zobaczył jeszcze raz... Zrobił dokładnie to co Trela z Ogniem, przytulił się do CIebie od samego początku i na przekładce nie miał miejsca i nie powiesz mi że to było spowodowane przez Ciebie tylko przez jego atak, przez to stracił trochę dystansu i przegrał
w takiej samej sytuacji w parze Trela Ogień mówisz że to Ognia wina...
albo ja czegoś nie rozumiem albo dla każdego są inne zasady, może nie jestem zawodnikiem, ale na briefingu byłem i dokładnie słuchałem co mówili, co będzie oceniane

zawody były meeeeega gratulacje dla pudła i wszystkich za super zawody

Jeżeli tak rzeczywiście było to nic się nie martw, znalazłoby się jakieś 'sensowne' wytłumaczenie.
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez fasola-DO » 25 wrz 2012, o 11:38

Grzechu napisał(a):Ufff przebrnąłem przez ten brazylijsko-czeski serial...
Panowie ale drift jest sportem NIE zmierzalnym i musicie o tym pamietać.Każdy kto rozpoczyna przygode z tym sportem musi to wiedzieć.
NIE porównujcie zasad które panuja na innych zawodach z tymi które odbyły sie w innym terminie.Pamietajmy ze sa briefingi gdzie sedziowie ustalaja reguly pod dana runde i trase oraz zawodników.Co było w 2010 na tym samym torze ma sie nijak do tej samej rundy w 2011 czy 2012 wiec ze ktos miał podobnie gdzies tam i cos tam to zwykły bełkot...
Zawsze beda kontrowersje z ocenami nawet z formul d sa i D1.Ja znam rozwiazanie jak komus ciagle cos nie pasuje to proponuje rajdy ,wyscigi,cwiartke bo to mozna zmierzyć czas !
Co do moich przejazdów ja szanuje decyzje sędziów i jej nie podważam,nie mam pretensji.Zreszta cieszyłem sie jak dziecko ,że moge jechać ponownie z Maćkiem :D Jestem kierowca i moim zadaniem jest nakurwiac jak najlepiej i robic tak aby nie było żadnych watpliwości w podejmowaniu decyzji przez sędziów kto ma wygrać :grin:
Dziekuje wszystkim za miłe słowa i komentarze :)

Gratulacje dla nowego Mistrza Polski Maćka Bochenka
Paweł Trela oraz Mospin wielkie gratki.
No i nasz Małpa który był nie do zatrzymania i ujarzmił swoją zwierzecą energie i przelał w genialne przejazdy :yahoo:

P.S Budmat Auto Rb Team nacieszcie sie pucharem bo za rok wraca tam gdzie jego miejsce :P



i to są słowa prawdziwego zawodnika na poziomie nie płacze nie stęka
grzechu szacun jak zawsze
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez brt » 25 wrz 2012, o 12:04

Ja nie wiem czy ja wam pisze po chinsku czy jak? Dajecie jakies przyklady od czapy. Mamy film przejazdu Ognia z Trela i tylko do tego sie odnosze, bo skad ja mam wiedziec jak wygladal moj przejazd z Malpa?

Sedziowanie bylo slabe na kwali bo Ci co lecieli po mokrym nie dostali zadnej taryfy ulgowej i otrzymywali duzo slabsze punkty pomimo tego ze jak na mokre warunki lecieli rewelacyjnie.

Nigdy nie uwazalem ze odprost w trasie nie powinien byc oceniony na zero, ale to jest decyzja sedziow. Jezeli sedziowie dopatrzyli sie tego ze zamieszanie bylo spowodowane przez ognia to ocenili to tak a nie inaczej. Ja z tego filmu co tu wrzuciliscie mam takie same wnioski i ocenil bym to podobnie.
Nie wiem czemu bronicie ognia tak mocno, bo jak jechal za pawlem to jakos umial przeleciec przekladke na wklepanym, a jak lecial przed nim to w zwiazku z tym ze ma slabe auto odpuszczal i robil mega rybe tak ze ladowal przy lewym skraju toru :banghead: Faktycznie to sie trzyma kupy.

I przestancie pisac ze ma slabe auto bo Malpa ma dokladnei taki sam setup i byl zaj%bi&c*e szybkim zawodnikiem, do tego stopnia ze Stanal na najwyzszym stopniu podium EEDC.
Pozatym skoro ma takie slabe to nie musial leciec na oponach r888, mogl zalozyc inne ktore nie powodowaly by takich problemow.

Ja tez lecialem na bardzo przyczepnych oponach i wiedzialem ze jak tylko zrobie cos nie tak, albo odpuszcze na przekladce to mnie wyprostuje albo polece zupelnie nie tam gdzie chcialem, co oczywiscie mi sie przytrafialo takze na tych zawodach. I nie ma co bronic jak niepodleglosci tego ze inaczej nie moge pojechac, tylko przyjac na klate wynik i tyle.

Zasady byly opisane dosc jasno na brifie, a takze dostalismy prikaz aby latac bardzo blisko aby zrobic show, nawet za kims kto jedzie duzo wolniej. Po prostu nie wypuszczac sobie zawodnika tak jak to zawsze robil Bartdrift. Wlasnie to robilismy a siedziowie oceniali.

My ogladajac ze startu zawody kilka razy bylismy zaskoczeni wynikem, no ale niestety nie widzielismy tak dobrze jak sedziowe z wierzy, dlatego odrazu pytalismy sie naszego spotera jak to wygladalo i praktycznie poza kilkoma przypadkami ocena nie byla niespodzianka. A reszta przypadkow to bylo takie zamieszanie na torze ze spotter sam mowil, ze to co tu sie dzialo to ciezko ocenic i czeka na decyzje skladu sedziowskiego.
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez KtosTamZMiasta » 25 wrz 2012, o 12:11

Bartdrift napisał(a):Tak sobie przeczytalem posta boriego, i ...chyba czas zakonczyc udzial w tej dyskusji jak dla mnie. Juz co moje powiedzialem i raczej bardzo watpliwe zeby ktos minie przekonal, ze sedziowanie na tym Poznaniu bylo sprawiedliwe. Prawda jest taka, ze gdyby byli inni sedziowie, lub chociaz Ci nie byli tacy stronniczy (ni jak inaczej tego nie tlumacze) to pudlo wygladalo by zupelnie inaczej. NIe twierdze ze ogien czy cos- nie to mam na mysli. Chodzi mi tylko o to, ze cale te zawody z powodu zlego sedziowani byly pokazem driftu i mocy, a nie zawodami. Takie jest moje zadanie. Po co rozpoczynalem w ogole ta dyskusje ? Bo pokrzywdzony i to zdrowo zostal moj jak by nie bylo kolega, ktory robil co mogl aby zaprezetnowac sie przed sponsorem, a zostal najnormalniej w swiecie OSZUKANY. I nie mozna tego nazwac inaczej.

Ciesze sie ze coel odpowiedzial na reszte bardzo trafnie.
Bardzo boleje nad tym, ze to wszystko tak znowu wyglada, a podobno wczesniej bylo juz tak super. Ja niestety nie zauwazylem. W obu dniach jeden wielki burdel organizacyjny ( no bez jaj, chyba juz sie wszyscy tak przyzwyczaili do tego, ze stalo sie to normalne :rotfl2: ), ocenianie z dupy, sponsorow praktycznie nie widac (to juz zawodnicy sie lepiej o nich staraja niz pfd!). Mozna by jeszcze pewnie wiele napisac, zaczynajac od relacji dwudniowej (czyli trzech godzinach z jednej kamery ;) ) konczac na bardzo malej jak na Poznan ilosci publiki - a to tez nie bierze sie z niczego. Tylko czy cos to zmieni ? Znam pfd juz bardzo dlugo i wiem o tym najlepiej, ze zmiany na lepsze wymagaja tam jakiejs super kosmicznej energii, ktora bardzo rzadko tam dolatuje niestety :D Bardzo rzadko wyciagaja wnioski, NIGDY nie przepraszaja za bledy, nawet ewidentne. Tak juz musi byc. Szkoda ze znowu braklo konkurencji dla nich. To troche ich mobilizowalo. Pozostaje miec nadziej ze ktos sie znajdzie i pfd znowu zacznie sie starac :)

Mysle ze z mojej strony juz wystarczy. :wave:

Zgadzam sie w 100%. zawody w PFD byly ustawiane od poczatku. Ktokolwiek kto zna sie na drifcie w nawet najmniejszym stopniu to widzial. Z tego co czytam, to nie pierwszy rok juz. Szkoda i jeszcze raz szkoda. Nie jestem taka osoba ale zycze PFD jak najgorzej bo poprostu tego juz nie da sie ogladac. Za pierwszym razem kazdy przymykal oko na to ale teraz to jest poprostu zenujace. Gdzie Polski drift zmierza teraz?
KtosTamZMiasta
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 4 sie 2012, o 17:30
Lokalizacja: Tarczyn

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez Juzek » 25 wrz 2012, o 12:17

brt napisał(a):Ja z tego filmu co tu wrzuciliscie mam takie same wnioski i ocenil bym to podobnie.
Nie wiem czemu bronicie ognia tak mocno, bo jak jechal za pawlem to jakos umial przeleciec przekladke na wklepanym, a jak lecial przed nim to w zwiazku z tym ze ma slabe auto odpuszczal i robil mega rybe tak ze ladowal przy lewym skraju toru :banghead: Faktycznie to sie trzyma kupy.

I przestancie pisac ze ma slabe auto bo Malpa ma dokladnei taki sam setup i byl zaj%bi&c*e szybkim zawodnikiem, do tego stopnia ze Stanal na najwyzszym stopniu podium EEDC.
Pozatym skoro ma takie slabe to nie musial leciec na oponach r888, mogl zalozyc inne ktore nie powodowaly by takich problemow.


podpisuje sie pod tym...

i dodam jeszcze od siebie ze to nie pierwszy raz kiedy widzialem taki "chwyt" w wykonaniu tego pana...
Juzek
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 wrz 2008, o 00:39

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez brt » 25 wrz 2012, o 12:21

KtosTamZMiasta napisał(a):Zgadzam sie w 100%. zawody w PFD byly ustawiane od poczatku. Ktokolwiek kto zna sie na drifcie w nawet najmniejszym stopniu to widzial. Z tego co czytam, to nie pierwszy rok juz. Szkoda i jeszcze raz szkoda. Nie jestem taka osoba ale zycze PFD jak najgorzej bo poprostu tego juz nie da sie ogladac. Za pierwszym razem kazdy przymykal oko na to ale teraz to jest poprostu zenujace. Gdzie Polski drift zmierza teraz?



Jak chcesz zrobic choc raz cos pozytecznego to udez sie w glowe klawiatura tak zeby sie rozpadla w mak :banghead:
brt
IDS PRO
 
Posty: 301
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez radziustrzala » 25 wrz 2012, o 13:07

KtosTamZMiasta napisał(a):
Zgadzam sie w 100%. zawody w PFD byly ustawiane od poczatku. Ktokolwiek kto zna sie na drifcie w nawet najmniejszym stopniu to widzial. Z tego co czytam, to nie pierwszy rok juz. Szkoda i jeszcze raz szkoda. Nie jestem taka osoba ale zycze PFD jak najgorzej bo poprostu tego juz nie da sie ogladac. Za pierwszym razem kazdy przymykal oko na to ale teraz to jest poprostu zenujace. Gdzie Polski drift zmierza teraz?


Nie chodzi tutaj o jakieś ustawianie zawodów czy coś w tym stylu tylko niejasności oceny sędziów które dla wielu zawodników były krzywdzące. Patrząc z perspektywy widza nie zawodnika to rzeczywiście tak jakby faworyzowali kilku zawodników a to nie powinno mieć miejsca...
radziustrzala
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 3 mar 2010, o 20:24

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 25 wrz 2012, o 13:48

Obrazek


i co powiecie o tym ?? z lewej sędziowie EEDC a prawej sędziowie PFD
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez MÅ‚ody_71 » 25 wrz 2012, o 14:02

Co się stało z Romanem?
Dla mnie to był jeden z pewniaków do pudła z nowym piecem.
Avatar użytkownika
MÅ‚ody_71
Touge Drifter
 
Posty: 235
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 09:25

Re: V runda DMP tor POZNAŃ

Postprzez mayday1984 » 25 wrz 2012, o 14:07

zapytaj sie sędziów tak samo jak FUX , Davidof i reszta co jeździła na mokrym, nie jak Wodzinski płaczek odrazu uciekł do boksu :banghead: to się nazywają zawody PFD :thumbsup:
mayday1984
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 20:37
Lokalizacja: Bergen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości