Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Wydarzenia driftingowe.

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez kkk555 » 19 gru 2008, o 07:40

Zajebiście, że pomysł się Wam podoba. Tak jak Bart pisze, Drift Taxi dla Orkiestry to podstawa i Chyba wszyscy byliby zadowoleni. :yahoo: Tylko do tego celu to chyba niestety jakieś centrum miasta / market / większy placyk - może tam gdzie była szkoła driftu - byłby najlepszy- żeby dużo ludzi przyszło? Ale generlanie gdziekolwiek się zrobi to będzie ok :thumbsup: . Ja znajomości ani w urzędach ani w WOŚP nie mam ale będe na pewno, pomóc moge i aparat też na pewno wezmę :grin: .
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez Dr Moment » 19 gru 2008, o 08:56

Dokładnie, gitara pomysł. To drift Taxi można było by dać nawet do licytacji co by podniosło cene. Zaraz do nich śmigam i zdam relacje co i jak.

Bartdrift napisał(a):
Dr Moment napisał(a):zacny pomysł,
jakiś czas temu rozmawiałem o tym z Bytomskim Centrum Kultury (organizator WOŚP w Bytomiu) i byli bardzo zainteresowani czymś takim. Jestem ich adminem także bywam kilka razy w tyg u nich. Postaram się dorwać jutro kogoś odpowiedzialnego za WOŚP i może cosik da się zorganizować:)


No to probuj cos zagadac.Moge duzo pomoc jakby co .

Dodatkowy pomysl ktory moze zadzialac na organizatorow wosp :
Mozna zorganizaowac drift taxi i caly dochod z biletow do ich kasy. Jak przelicza z 80 zl x np 10 aut x z 20 przejazdow w ciagu godziny i wyjdzie im z 16 tys to powinno podzialc :)
A przeciez mozna zrobic z tego ze 2 godziny .
Najpierw pokaz jakis z 15 minut i potem drift taxi i mamy promo driftu jak cholera + niezla kase "od drifterow" :)
Avatar użytkownika
Dr Moment
DRIFTER
 
Posty: 153
Dołączył(a): 25 sie 2008, o 10:38
Lokalizacja: Bytom

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez SŁOMA » 19 gru 2008, o 09:10

No Kuba jedz i sie dowiedz a tak wogule to kiedy jest Orkiestra ?? W sumie to fajnie jakby bylo to w zabrzu gdzie szkola driftu byla ale tam pewnie ciezki temat wkurza mnie jeszcze pogoda mogloby byc sucho :drift:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 19 gru 2008, o 09:23

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :banana: :banana: :banana: :yahoo: :yahoo:
BRAWO ZA INICJATYWE

fInal WOSP jest 11/01/2009 wiecej info tu http://www.forum.wosp.org.pl/index.php

a tu temat zalozony przez kkk555 http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=9825
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez Łysy Słupsk » 19 gru 2008, o 09:38

Na pomorzu jak co roku odbywa się Motoorkiestra w Motoparku w Koszalinie wszystkie informacje są tu. http://www.moto-park.koszalin.superhost ... Itemid=151.
Więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam, można polatać bokami :banana: i jeszcze wozić ludzi w zamian za wsparcie WOŚP.
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez kkk555 » 19 gru 2008, o 09:45

Mariusz vel Tata napisał(a): fInal WOSP jest 11/01/2009 wiecej info tu http://www.forum.wosp.org.pl/index.php

a tu temat zalozony przez kkk555 http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=9825


dla tych ze zmysłem i możliwościami organizacyjnymi :thumbsup: , takie namiary dostałem:

marketing@wosp.org.pl
sztaby@wosp.org.pl
Avatar użytkownika
kkk555
DRIFTER
 
Posty: 326
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez Łysy Słupsk » 19 gru 2008, o 09:58

Tu jest więcej informacji odnośnie Motoorkiestry w Koszalinie :)
http://www.moto-park.pl/
Avatar użytkownika
Łysy Słupsk
DRIFTER
 
Posty: 356
Dołączył(a): 15 lut 2008, o 18:16

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez Bartdrift » 19 gru 2008, o 14:08

BRAWO DR MOMENT !!!!! Na Ślasku juz jest zalatwone !
Dr moment zalatwil dzisiaj juz wszystko !!! Drifto-orkiestra odbedzie sie w Bytomiu na placu 11.01.2009 ! Najpierw pokaz, potem ze dwie godziny drift taxi !!!
Mysie ze to wielki sukces, zeby zalatwic wszystko w jeden dzien !!!

Tutaj osobny temat tylko dla drifto-orkiestry na Salsku:
viewtopic.php?f=15&t=1159

Teraz kolej na kolejne miasta w Polsce . Im wiecej takich akcji tym lepiej dla nas i orkiestry, wiec nie ma co marnowac czasu tylko do roboty Panowie drifterzy ! :rockon: :drift:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez goralv8 » 20 gru 2008, o 16:38

Nie ma problemu jeśli chodzi o autka w okolicach W-wy. Mam problem jesli chodzi o załatwienie tego ponieważ nie mam takich znajomości, a najbardziej czasu. Jesli ktoś się podejmie ruszyć temat dogadania się z WOŚP, to myśle ,że parę osób by się zgłosiło.
Avatar użytkownika
goralv8
DRIFTER
 
Posty: 399
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 20:26
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez EndliBMW » 20 gru 2008, o 21:36

Ja postaram sie ruszyc ta sprawe w poniedzialek. Zaczne od mojej rodzinnej miesciny, jest jedna idealna ulica do driftu, nie jest niezbedna jesli chodzi o ruch uliczny takze spokojnie sie nadaje, mam nadzieje ze władze miasta beda przychylne temu pomyslowi i cos uda mi sie wskórać. Jeżeli nie to bede atakował Piłę, może na lotnisku udaloby sie cos zorganizowac. Jakby co moge liczyc na obecność kolegów z WLKP??
Avatar użytkownika
EndliBMW
DRIFTER
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 18:45

Re: Driftowa orkiestra świątecznej pomocy?

Postprzez WRmk3 » 20 gru 2008, o 23:28

Pomysł nie jest nowy :P :P Rok temu na motoorkiestrze w Warszawie były licytowane przejazdy z Maćkiem Polodym. Nie wiem czy Obebo też śmigał ale wiem na pewno, że autko wystawiał :D Mam nadzieje, że w tym roku będzie podobnie :grin:

Gratuluje inicjatywy! Zacny cel! Obyście jak najwięcej pieniążków uzbierali!! I pokażcie ludziom to co najlepsze w tym sporcie!! :yahoo: :yahoo:
WRmk3
Król Ronda
 
Posty: 72
Dołączył(a): 4 lis 2008, o 21:35
Lokalizacja: Łomianki

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości