Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Wydarzenia driftingowe.

Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Drifttag » 25 cze 2012, o 10:10

Cześć,

chciałbym się dowiedzieć gdzie w województwie Pomorskim (najlepiej blisko Gdańska) można potrenować? Cześć miejscówek które opisane były na forum są już nieaktualne dlatego chciałbym się dowiedzieć gdzie teraz obecnie trenujecie?
Drifttag
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 09:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez zielona » 10 sie 2012, o 07:42

Zależy co masz na myśli. Jak tylko przez chwilę sobie polatać w "ustronnym" miejscu, to polecam parkingi na Westerplatte (tylko teraz wiadomo, że w sezonie może być ciężko, no i trzeba uważać na straż ochrony portu ;) ). A jeśli coś z lepszego, to Rusocin albo Toruń.

Wbijaj 17.08 do Torunia, zbiera siÄ™ fajna ekipa :grin:

viewtopic.php?f=15&t=11282
Avatar użytkownika
zielona
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 08:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Tommy » 10 sie 2012, o 08:27

To zależy, czy chcesz potrenować na poważnie, czy tylko dla zabawy.

Jeśli na poważnie to dobrym miejscem jest lotnisko w Konarzynach. Drugim fajnym "zespołem" miejsc do potrenowania jest Żarnowiec. Mi się udało tam znaleźć taki placyk i wyjeździłem się do znudzenia:


A jeśli chodzi o cokolwiek wieczorną porą to idealny do tego wydaje się parking MediaMarkt przy ulicy Grunwaldzkiej, pomiędzy 22-23 ma się spokój i nikt nie przeszkadza, a sam układ wysepek jest nie łatwy i stanowi fajne wyzwanie:
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez zielona » 10 sie 2012, o 09:22

A jak wyglądają płyty w Żarnowcu? W miarę równo tam jest?

Jeszcze co do parkingów przy marketach w GD, to zapytani panowie policjanci stwierdzili, że generalnie latanie tam nie jest dla nich czymś strasznym :) , ale żeby to robić właśnie nocą po zamknięciu, ale jeśli ktoś się poskarży i zadzwoni, to niestety będą musieli przyjechać ;)
Avatar użytkownika
zielona
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 08:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Tommy » 10 sie 2012, o 10:37

Płyty w Żarnowcu są równe, ale problemem jest lastryko które kiedyś na tych płytach leżało - jest to beton z gliną i zakleja totalnie wszystko na czym osiądzie + ponoć jest troche żrące, więc po całym dniu zabawy trzeba było umyć podwozie z zawieszeniem... ale się opłacało :) Nie jest to jednak jedyne miejsce w tej okolicy, jest tam bardzo dużo różnych fabryk/osiedli opuszczonych - trzeba poszukać.

Co do marketów to różnie bywa. Pojedziesz za wcześnie - są auta klientów->zagrożenie->po dowodzie. Pojedziesz za późno - miasto śpi->zakłócanie ciszy(komendanta obudzono)->po dowodzie itp.
Pachołków też się nie zdąży rozstawić bo sie ochrona denerwuje, że ktoś im pasy gumą zamaluje, a tak bez trasy to szybko brakuje wyzwania.
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez zielona » 10 sie 2012, o 17:39

Słuchaj, a wiesz może, co się dzieje z Borskiem? Bo swojego czasu też szukałam informacji, czy da się tam coś pojeździć, ale strasznie pokręcona historia z tą miejscówką jest...
Avatar użytkownika
zielona
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 08:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Smal » 10 sie 2012, o 22:00

Podobno ostatnio na borsku jest otwarta brama i ktos tam upalal na motorach ale moze to tylko plotki

Generalnie miejsc za bardzo nie ma.

Ja polecam:

Auchan,Hala oliva (troche szybko ida opony), Media markt, sopocka oczywiscie :D

Na media oczywiscie kilka razy zostalem spisany ale nic wiecej- policja jest bardzo wyrozumiala co do tej miejscowki.
Avatar użytkownika
Smal
SaikoD Member
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 13:45
Lokalizacja: Świdwin/Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez mADEY » 20 sie 2012, o 18:15

Od siebie mogę polecić Osowę- Real dokładniej. Parking przy wjeździe z lewej strony, ale zależy jak się tam trafi z policją- przyjeżdżali zawsze, ale tylko raz mandat dostałem :D Poza tym, to tak jak chłopaki mówili, wczoraj byłem pokatować w Żarnowcu i jest spoko, ale... Wolno. Dwójkę do połowy dociągałem i trzeba było się hamować do nawrotu.

Borsk jest nieczynny, stunterów nie gonią za bardzo, ale nie ma tam opcji wjazdu nie licząc pojedynczych imprez.

Pozdro
Avatar użytkownika
mADEY
DRIFTER
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2008, o 11:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Danielsds » 23 sie 2012, o 20:31

http://www.enjoydriving.pl/oferta/treningi-drive-day/

Już do nich napisałem czy jest możliwość organizacji tego w sobote lub niedziele, bo w środę dojechać do pruszcza na 16:00 nie jest łatwo, zwłaszcza wtedy kiedy pracuję się do 17:00 :)
Avatar użytkownika
Danielsds
Touge Drifter
 
Posty: 103
Dołączył(a): 12 kwi 2010, o 15:57
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez dream » 26 wrz 2012, o 11:15

rowniez bylbym ciekaw jakies dobrej miejscówki, imo plac na westerku troche przypałowy, w rusocinie parking po gprd tez bez szalu...
moze cos blizej starogardu by sie znalazło?? a jak wiadomo od dawna borsk odpada, ewentualnie konarzyny (kawałek jest...i nawierzchnia bez szalu)

a tak pozatym to moj pierwszy post na forum, choć juz dlugo je przegladam, tak wiec Witam :))
dream
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2010, o 16:34
Lokalizacja: gdansk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez SEBA200SXS13 » 4 paź 2012, o 18:31

jak dla zabawy to na placu w rusocinie coś tam można poszaleć ( ja tam często wpadam może i nie za duży plac ale zero przypału i beton równiutki )
https://www.youtube.com/watch?v=Wpj09Y8 ... ature=plcp
https://www.youtube.com/watch?v=a6bv0Tq ... ure=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=zaOs9vd ... ure=relmfu
Avatar użytkownika
SEBA200SXS13
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 19:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez Tommy » 5 paź 2012, o 08:23

Tutaj zapowiada siÄ™ jakieÅ› nowe, fajne miejsce:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Jak coś, to w ten weekend PrG robi tam zakończenie sezonu więc można wpaść i zobaczyć:
http://www.facebook.com/events/380634218671792/
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez SEBA200SXS13 » 5 paź 2012, o 16:45

miałem tam być i dawać pokaz driftu ;)
ale niestety od tego tygodnia zaczynam prace w weekendy w nocy i nie dam rady...
ale jak zlot sie odbędzie to będą fotki i obczai się co ten parking jest warty ...
Avatar użytkownika
SEBA200SXS13
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 19:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez dream » 7 paź 2012, o 11:09

w rusicinie jakies rusztowania ostatnio rozlozyli, na tym placyku i kiepsko, a ten parking k koszwal wyglada konkretnie, dzis pojade do obadac
dream
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2010, o 16:34
Lokalizacja: gdansk

Re: Miejsca do treningu w Gdańsku/ w.Pomorskim

Postprzez rom089 » 22 gru 2012, o 13:43

jakies latanie świateczne w okolicy Gdyni ? sie szykuje ;)??
rom089
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości