Kto chetny na Touge???

Wydarzenia driftingowe.

Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 25 sty 2008, o 22:05

Znam miejscowke niedaleko Piotrkowa Tryb.Zaznaczam ze trasa jest dosc trudna i nie koniecznie bezpieczna...
Jest ktos chetny ??
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez Bartdrift » 25 sty 2008, o 23:04

Jak to zorganizujesz legalnie to jade w ciemno! Od dawna mam ochote na jazde gdzies poza torem.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez Kermel » 26 sty 2008, o 01:40

Ja siÄ™ piszÄ™ jako widz no i coÅ› popstrykam na pamiÄ…tkÄ™! :D
A tak swoją drogą to EBER widzę, że odważny jestes :D - oczywiście in+ :)
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 26 sty 2008, o 08:21

To jest miejsce gdzie po godzinie 21-22 nic nie jezdzi, na odludziu,dodatkowo mozna postawic jedno auto na gorze i jedno na dole w celu dodatkowej kontroli(ale i tak nic nie bedzie jechac)To jest teren prywatny (policja nie moze tam wjechac bez zezwolenia).To Legalne jak jazda na codzien po miescie do pracy i z powrotem.
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez roberth » 28 sty 2008, o 23:50

Jesli to teren prywatny to tymbardziej zrob cos legalnego
roberth
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:42
Lokalizacja: Orzesze

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 29 sty 2008, o 12:31

Chlopaki co z wami gdzie szczypta adrenaliny w postaci "nielegalnych slizgow".Jak to bedzie full legal z oprawa medialna toy toy'ami i kielbaskami to bedzie to kolejna impreza z serii jakis tam zawodow,caly czar prysnie.To ma byc w nocy , bez gapiow , prawdziwy Touge made in prawie Japan!!!!

Powtarzam jeszcze raz kto chetny!!!
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez Szymon535 » 29 sty 2008, o 22:43

Ja nawet bardzo ale jezeli naprawde policja tam nie ma wstepu bo moje autko nie jest zarejestrowanie :evil:

Ja sie PISZE W 100%
Avatar użytkownika
Szymon535
IDS PRO
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 09:21

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 29 sty 2008, o 23:03

Policja nie wpada, bo nawet jesli wlasciciel tego terenu zadzwoilby na paly z zawiadomieniem to najblizszy posterunek policji jest jakies 15km ,20 km od tego miejsca,a po drugie nie zadzwoni bo najblizsze miejsce gdzie ktokolwiek cokolwiek by uslyszal zobaczyl itd(m.in.wlasciciel tego terenu -jesli mozna naazwac to terenem.) jest polozone ok 5 km od tego miejsca za lasem i u podnoza gory po ktorej mielibysmy jezdzic.Trasa ma dlugosc ok 2-3 km caly czas w dol o znacznym pochyleniu z mnustwem zakretow i bez barierek ochraniajacych przed wypadnieciem z trasy(tzn z jednej strony trasy jest caly czas skala,z drugiej sredniej wielkosci row a dalej spadek z gory.Pomimo to uwazam ze trasa nie jest trudna.Wszystko jest pieknie oswietlone latarniami co 10 metrow,cisza spokoj i jazda do woli(jezdzilem tam wielokrotnie gdy mieszkalem w tamtej okolicy(robilismy ta trase kto najszybciej i w jak najlepszym czasie)
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez Bartdrift » 29 sty 2008, o 23:11

W moim przypadku to ja generalnie policje mam w dupie (te latarnie w sumie tez ,choc brzmiÄ… strasznie :twisted: )
Chodzi tylko o to, ze jezeli mam sie wlec z calym zaprzegiem tylko po to zeby po godzinie przyjechaly paly i nas przepedzily to troche lipa. Nie da sie tego jakos zglosic ? Bylo by fajnie.
Czy mozesz sprecyzowac dokladnie gdzie jest to miejsce? Chodzi mi o to zeby zobaczyc te zakrety (najlepiej jakas fote z satelity bys wkleil)

EBER napisał(a):robilismy ta trase kto najszybciej i w jak najlepszym czasie

To ja widze ze ty taki Akina jeses prawie ! :D A toRfu przypadkiem nie rozwoziles ? :D ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez KoRaL » 30 sty 2008, o 01:13

Zaznaczam ze trasa jest dosc trudna i nie koniecznie bezpieczna...


Pomimo to uwazam ze trasa nie jest trudna


Musisz sie zdecydowac :) ;)

Kurde wybrałbym sie na coś takiego :) ale jeszcze jestem zbyt cienki na takie zabawy :) :(
Bardzo wÄ…sko tam jest? :)

Czy mozesz sprecyzowac dokladnie gdzie jest to miejsce? Chodzi mi o to zeby zobaczyc te zakrety (najlepiej jakas fote z satelity bys wkleil)


To lepiej na jakims, PW załatwcie ;) ogolnie dobrze jest nie pisać zbyt wielu szczegolow na otwartym forum w takich sprawach :D ;)
Avatar użytkownika
KoRaL
DRIFTER
 
Posty: 50
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 22:08
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 30 sty 2008, o 09:01

http://www.youtube.com/watch?v=dYFIqtsfDNk tu jest mniej wiecej trasa przejazdu
Ostatnio edytowano 30 sty 2008, o 11:03 przez EBER, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez EBER » 30 sty 2008, o 09:07

najpierw napisalem ze trudna bo mialem na mysli to co jest dookola drogi czyli nic(tylko "przepasc") sama "sciezka"w sumie nie jest taka strasznie trudna,,niebespieczenstwo tkwi w tym ze nie ma barierek co do latarni to sa tak umiejscowione ze nie powinno sie w nie trafic.Jest szeroko 2 normalne pasy, a jesli o ciebie bart chodzi to zabierasz tylko auto do auta pare kol i juz , zadnych taborow ciagnac ze soba nie musisz,to ma byc spontan mily spocik poslizgowy. a toRfu wozilem tamtedy ale to byllo juz bardzo dawno temu:)

Jesli ktos chce dokladnych informacj co do miejsca itd.to gg 10407735,PW,lub komorka
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez karola » 31 sty 2008, o 21:43

Jak cos zorganizujecie konkretnego to dajcie znac :)
Avatar użytkownika
karola
DRIFTER
 
Posty: 116
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 21:38

Re: Kto chetny na Touge???

Postprzez szefer » 4 lut 2008, o 16:42

Na tym filmiku to tylko proste widzialem...
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Heise IT-Markt [Crawler] i 31 gości