Kurs driftu dla początkujących

Wydarzenia driftingowe.

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Łulf » 28 sty 2008, o 23:24

BARTDRIFT jesteś wielki
W dzisiejszych czasach mało kto tak się poświęca, organizowanie, załatwianie i to tylko za satysfakcje, że rozpowszechniasz tak wspaniały sport. SZACUN
Czy ktoś kiedyś powiedział ze drift jest tani? chyba nikt i nigdy.

Troszkę już polatałem, ale jak tylko $$$ i auto mi pozwoli (nowy stage :twisted: ) to zapisze się na ten kurs bo nie ma to jak porządne podstawy


p.s. sprzęgło chodzi jak marzenia trochę ciężko ale się przyzwyczaiłem KOLEJNY WIELKI SZACUN
Avatar użytkownika
Łulf
DRIFTER
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 00:42
Lokalizacja: śląsk

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Bartdrift » 28 sty 2008, o 23:32

Musi byc ciezko! :D
Dzieki :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez roberth » 28 sty 2008, o 23:45

Jak ktoś naprawdę chce to te 400zl to nie aż taki majątek a naprawdę będzie sie można podszkolić, jak ktoś wyżej napisał zatankować sobie do pełna i jeździc samemu popełniając te same błędy... skąd ja to znam. Driftuje już od ponad roku ale raczej dla zabawy no i ciągle popełniałem te same błędy do czasu aż kilka razy sprobowałem driftowac na treningach szkolydriftu, posłuchałem wskazówek bartdrifta no i z treningu na trening wychodziło mi coraz lepiej :twisted:
A co do tej dziewczyny to myślę ze zawita na stale na treningach driftu :D
roberth
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:42
Lokalizacja: Orzesze

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Inka » 29 sty 2008, o 08:15

ja bym się zgłosiła jako druga dziewczyna ale: w marcu mam do zapłacenia OC za moje autko i nie dam rady ;( jakby cena tego kursu była troszkę mniejsza to może by mi się udało. A tak mogę przyjechać tylko popatrzeć. I ja nie mam tutaj do nikogo pretensji o to, że to tak dużo kosztuje. Mam tylko takie pytanie. Czy jako widz będę mogła podejść i posłuchać teorii ? :) coś nie coś wiem, ale to pewnie i tak za mało.
Avatar użytkownika
Inka
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:19
Lokalizacja: Mikołów/Gliwice

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Bartdrift » 29 sty 2008, o 09:59

Niestety nie ma takiej mozliwosci. Treningi sa dla kursantow. Raczej nie byli by zadowolenie gdyby to za co oni placa ,inni słuchali sobie za darmo.
Oczywiscie w takiej sytuacji mozna zaplacic to np. w dwoch ratach. (w drodze wyjatku ;) )
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Kołtun » 29 sty 2008, o 12:55

przepraszam , może rzeczywiście zabrzmiało to jak jakieś żalenie :oops: , cieszę się , że są takie treningi i jest ktoś , kto umie to ogarnąć , " kurde,szkoda , tym razem nie dam rady bo nie mam pieniedzy ale fajnie ze cos sie wogole dzieje" nic dodać nic ująć , jeszcze raz sorki
Kołtun
DRIFTER
 
Posty: 277
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 11:05
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez G.T. » 29 sty 2008, o 17:58

no fakt, moze troche wyskoczylismy, ale bardzo chetnie posmigalibysmy pomimo wszystko. poza tym, co do tych wskazowek, no niestety ja niczego w zeszlym roku nie slyszalem, bo to wy patrzeliscie na nas jak na swirow, ktorzy 100konnym ZABYTKIEM lataja bokami, po prostu chcemy legalnie posmigac i tyle, wiec jezeli bedzie mozliwosc wjechania na plac, to chetnie, a jezeli nie, to coz, chyba trzeba bedzie postac w kamizelce
Avatar użytkownika
G.T.
DRIFTER
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:08
Lokalizacja: Zabrze - miasto jednego peronu

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Bartdrift » 29 sty 2008, o 18:56

Zajebiste z Was chłopaki! :) Fajnie że mnie jednak rozumiecie.Oczywiście dla mnie jesteście żywym przykładem tego, że nie trzeba mieć promu kosmicznego żeby driftowac i zawsze z przyjemnością patrze na Wasze zmagania (wiem ze nie tylko ja :) ) Mam nadzieje ze jeżeli nie będziecie mogli wziąść udziału ,to może będziecie mieli chwile na pomoc w organizacji . Myślę że dla wielu początkujących, Wasze rady będą również bardzo cenne!
Dzieki :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez KoRaL » 30 sty 2008, o 00:38

beda trasy i duzo jazdy ,zadnej gadki


Moja propozycja :) po kazdym takim trenigu fajnie by było, gdyby kazdy (albo przynajmniej ja ;) ) dostawał krotka notke (na spokojnie przez neta pozniej), co robił zle na trenigu i co musiał by poprawić :) Nie wiem, moze to tylko moje odczucia, ale nie miałem okazji posłuchać co powinienem poprawić w swojch przejazdach :) ;)

A co do tej dziewczyny to myślę ze zawita na stale na treningach driftu


Heh, to cieszy :) a z ciekawosci zapytam, czym bedzie śmigała bokami? :)
Avatar użytkownika
KoRaL
DRIFTER
 
Posty: 50
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 22:08
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez roberth » 30 sty 2008, o 19:33

KoRaL napisał(a):
A co do tej dziewczyny to myślę ze zawita na stale na treningach driftu


Heh, to cieszy :) a z ciekawosci zapytam, czym bedzie śmigała bokami? :)


no taki jest plan :D
roberth
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:42
Lokalizacja: Orzesze

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez Jutka » 1 lut 2008, o 22:34

ja uważam ze kurs dla początkujących to świetna sprawa... przyznam że jeszcze nigdy nie driftowałam ale zawsze mi się to podobało i z chęcią opanowałabym tą technikę... tylko że ja nie mam jeszcze swojego autka :( ale czas pokaże jak będzie :D a co do ceny to ja myślę, że jak za 3dni kursu to nie jest duuużo ! !
Jutka
 

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez boardpass » 6 lut 2008, o 09:56

Witam. Mam kilka pytan. Interesuje sie driftem juz od jakiegos czasu i podoba ni sie ten sport. Niestety z racji tego ze dopiero w tym roku bede robil prawojazdy to w ta zime poznalem co to jest latanie bokiem :):) i mam takie pytanie czy zeby przystapic do treningu musze miec prawojazdy? 2 pytanie mam seryjnego poloneza 1.6 gle bez szpery i innych przerobek czy bedzie sie nadawal? POZDRAWIAM i popieram takie terningi bo rozwijaja sport motorowy :D
boardpass
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lut 2008, o 09:33

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez szkoladriftu.pl » 6 lut 2008, o 10:04

Prawo jazdy nie koniecznie ,ale musi pojsc do nas zgloszenie opisujace co i jak z tym prawkiem. Jesli przyjdzie odpowiedz potwierdzajaca to nie ma problemu.
Zastrzegamy sobie jednak prawo usuniecia z treningu (wraz z oddaniem pieniedzy lub czesci jesli bedzie to na pozniejszym etapie) jesli osoba taka bedzie zachowywac sie nieodpowiedzaialnie.
polonaez ,tak ale proponujemy jedank zaspawac gdziesz szpere. Nie powinno to kosztowac wiecej niz 50 zl u jakiegos pana Henia a ulatwi nauke
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez boardpass » 6 lut 2008, o 11:05

Jesli chodzi o prawojazdy to dopiero w tym roku bede robil :D a autko sobie u siebie w w arsztacie przygotuje 8-)
boardpass
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lut 2008, o 09:33

Re: Kurs driftu dla początkujących

Postprzez G.T. » 6 lut 2008, o 20:51

no ciekawe czy GLE da rade z zaspawanym dyfrem, ja nie watpie bo sam zaczynalem od 1,6 GLI, pozyjemy zobaczymy
Avatar użytkownika
G.T.
DRIFTER
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:08
Lokalizacja: Zabrze - miasto jednego peronu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości