Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Wydarzenia driftingowe.

Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez szkoladriftu.pl » 23 sty 2008, o 16:27

Zapraszamy wszystkich chętnych ze Śląska i okolic na 3 dniowy kurs driftingu .
Więcej informacji pod adresem http://www.szkoladriftu.pl
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez KoÅ‚tun » 24 sty 2008, o 12:31

tu było trochę mojego głupiego pitolenia
Ostatnio edytowano 29 sty 2008, o 13:03 przez Kołtun, łącznie edytowano 1 raz
Kołtun
DRIFTER
 
Posty: 277
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 11:05
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez Inka » 24 sty 2008, o 12:55

No właśnie. Dla mnie 400zł top też troszkę dużo, a z chęcią bym się zapisała. Niestety tak jak Kołtun wole pieniądze za trening driftu przeznaczyć na zatankowanie mojego zielonego poloneza i ćwiczenie tam gdzie Kołtun.
Avatar użytkownika
Inka
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:19
Lokalizacja: Mikołów/Gliwice

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez szkoladriftu.pl » 24 sty 2008, o 15:05

Powtórzę : To kurs dla początkujących. Kurs będzie polegał na nauce technik .
Będziemy sie uczyli jak poprawnie hamować, utrzymać równowagę w poślizgu ,jak zainicjować drift używając kilku technik i będziemy sie starali wszystkich nauczyć tych technik. Poznamy tez trochę teorii, nie tylko z zakresu samego driftingu . Ten kurs to nie treningi na zasadzie "jeździmy jak se chcemy". Na początku sezonu, chcemy dać szansę wszystkim chętnym, którzy nie maja gdzie nauczyć sie podstaw ,aby mogli sie przygotować do normalnych regularnych treningów jakie będziemy organizowali w późniejszym czasie. To nie jest kurs dla tych, którzy chcą sobie jeździć po ustawionej trasie ,bo taka będzie tylko w ostatnim dniu na zakończenie kursu. Osoby które nie chcą sie nauczyć podstaw porządnie, nie maja co szukać na treningu ,bo będą sie po prostu nudziły.

Co do ceny:
Chcemy aby te treningi mogły sie odbywac caly czas ,przez caly sezon. Aby tak moglo być,nie możemy sobie pozwolić na błedy typu brak odpowiedniego zabezpieczenia placu ,brak osób pilnujących itp. Dodatkowo musimy dbac o to, żeby mosir chciał nas tam dalej gościć ,a niestety skargi szkółek jazdy (chodzi oczywiscie o znikajace linie) nie wplywaja dobrze na pozytywna opinie na nasz temat. Oczywiscie doszliśmy i znimi do porozmienia (firmy te beda otrzymywaly pewna kwote co miesiac i już nie będą widziały że linie gdzies poznikaly ;) )
To wszystko niestety kosztuje i to nie małe pieniądze...
Sama polewaczka np. kosztuje 700zl +vat za dzień!
Nie możemy już do tego dokładać pieniędzy tak jak to było w zeszłym roku. Nie zależy nam na zarobku ,bo nie o to nam chodzi ,ale jeżeli chcecie żeby nadal odbywały sie jakiekolwiek treningi na Śląsku, to niestety nie da sie tego zrobić za darmo.
Poza tym, nie uważamy żeby ta cena była aż taka duża. wychodzi 133zl za 5 godzinny dzień treningowy bez potrzeby wymiany opon (dzięki polewaniu woda) i bez kosztownych wycieczek na drugi koniec polski.
Rozumiemy, że nie każdego stać na taki kurs ,ale z całym szacunkiem, jeżeli kogoś nie stać na wydanie 400zl za zdobycie podstaw ,to powinien sie zastanowić czy ten sport nie jest dla niego zbyt drogi. Drifting niestety kosztuje i to nie mało. 400zl to nawet nie kropla w morzu...
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez KoÅ‚tun » 24 sty 2008, o 17:52

miałem jakiś okres cy cuś :P
Ostatnio edytowano 29 sty 2008, o 13:05 przez Kołtun, łącznie edytowano 1 raz
Kołtun
DRIFTER
 
Posty: 277
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 11:05
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez TOMASZ CH » 24 sty 2008, o 18:03

Witam wszystkich
Zgadzam się z opinią że dobrze przysfojone podstawy pozwolą na szybszą naukę i wyeliminowanie złych nawyków bardzo chętnie wezmę udział w treningu.
Mam jedno pytanie czy możliwe jest uczestniczenie w 2 i 3 terminie ponosząc koszty oczywiście za całość.
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez szkoladriftu.pl » 24 sty 2008, o 18:37

Kołtun napisał(a):potwierdza się reguła - nie masz kasy -> jesteś nikim i siedź cicho

To nie reguła, to życie..

TOMASZ CH napisał(a):Witam wszystkich
Zgadzam się z opinią że dobrze przysfojone podstawy pozwolą na szybszą naukę i wyeliminowanie złych nawyków bardzo chętnie wezmę udział w treningu.
Mam jedno pytanie czy możliwe jest uczestniczenie w 2 i 3 terminie ponosząc koszty oczywiście za całość.


Radził bym nie. Na pierwszych zajęciach będzie mowa o podstawach i wielu bardzo ważnych sprawach . Myślę że to będzie duża strata, ale odpowiedz na pytanie brzmi tak.
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez roberth » 24 sty 2008, o 20:50

Treningi będą odbywały się w godzinach od 10.00 do 15.00
ile z tego czasu to bedzie sama jazda zeby np. wynajac sobie bmw?
poczatkujacy-ktos kto nigdy w zyciu nie driftowal, czasami tylko autem jezdzi na zakupy, nie zostanie przegnany po pierwszym treningu? :lol:
roberth
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:42
Lokalizacja: Orzesze

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez szkoladriftu.pl » 24 sty 2008, o 21:00

4 godziny jazdy .

Nikt nie zostanie przepędzony.! :twisted: To trening dla początkujących,wiec jeżeli komuś udało sie chociaż raz w życiu pojechać do sklepu i wrócić ,to może śmiało wpadać :)
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez Szymon535 » 25 sty 2008, o 18:45

Moim zdaniem ten trening do super sprawa.Pojecia nawet nie macie ile moga wam dac takie porady i przy okazji poprawa zlych nawykow. Sam sie o tym przekonalem. Co z tego ze zalejesz sobie 3 pelne baki jak nadal bedziesz popelniac te same blendy( no chyba ze juz naprawde masz talent). POPIERAM ten KURS a co do ceny to naprawde uwiezci nie ma tragedii.
Avatar użytkownika
Szymon535
IDS PRO
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 09:21

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez G.T. » 26 sty 2008, o 13:17

czyli mam rozumiec, ze jezeli nie zapisze sie na ten kurs, to na placu pod gornikiem nie mam juz czego szukac i na plac nie zostane wpuszczony??
Avatar użytkownika
G.T.
DRIFTER
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:08
Lokalizacja: Zabrze - miasto jednego peronu

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez szkoladriftu.pl » 26 sty 2008, o 22:22

Jeżeli nie zapiszesz sie na ten kurs wcześniej a przyjedziesz i będą jeszcze wolne miejsca, to oczywiście będziesz mógł brać udział w treningu.
szkoladriftu.pl
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 18:30

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez Tcharec » 28 sty 2008, o 01:12

Panowie, kto nie zapłaci ten nie jeździ. Proste. Nie możecie liczyć na to, że ktoś Wam to wszystko zasponsoruje.
Kto ma plana powalczyć o jakieś laury ten powinien taki kurs zaliczyć i faktycznie jest to naprawdę niewielka kwota za zabezpieczoną, zorganizowaną imprę i czyjąś praktyczną wiedzę.
Kto lata dla własnej satysfakcji ten może sobie darować.
Ja latam dla własnej satysfakcji, bo na walkę nie mam hajsu, ale kurs chętnie bym zaliczył.

A tymczasem czekam na taki freestyle jak w zeszłym roku. Jakoś prościej jest mi zorganizować laćki niż partycypować w polewaczce.
Avatar użytkownika
Tcharec
DRIFTER
 
Posty: 140
Dołączył(a): 15 sty 2008, o 00:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez G.T. » 28 sty 2008, o 16:00

Tcharec napisał(a):Panowie, kto nie zapłaci ten nie jeździ. Proste. Nie możecie liczyć na to, że ktoś Wam to wszystko zasponsoruje.
Kto ma plana powalczyć o jakieś laury ten powinien taki kurs zaliczyć i faktycznie jest to naprawdę niewielka kwota za zabezpieczoną, zorganizowaną imprę i czyjąś praktyczną wiedzę.
Kto lata dla własnej satysfakcji ten może sobie darować.
Ja latam dla własnej satysfakcji, bo na walkę nie mam hajsu, ale kurs chętnie bym zaliczył.

A tymczasem czekam na taki freestyle jak w zeszłym roku. Jakoś prościej jest mi zorganizować laćki niż partycypować w polewaczce.


kolego ale ja nie mowie,ze ktos mnie ma za free puszczac na plac, po prostu chodzi mi o taka zasade jaka byla w zeszlym roku, ze place za wjazd i sobie jezdze, gdybym mial wiecej kasy to nie driftowalbym polonezem, a na pewno nie 1,4
Avatar użytkownika
G.T.
DRIFTER
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:08
Lokalizacja: Zabrze - miasto jednego peronu

Re: Kurs driftu dla poczÄ…tkujÄ…cych

Postprzez Bartdrift » 28 sty 2008, o 22:45

Panowie ,na pewno po tym kursie kolejne treningi będą takie jak w zeszlym roku. Moze nie az tak "płace i se latam" ale napewno beda trasy i duzo jazdy ,zadnej gadki.

W zeszlym sezonie wywalalem na to kase z wlasnej kieszeni. Niech nikt nie mysli ze choc raz pieniedzy za wjazd starczylo chociaz na polowe kosztow. Nie starczylo.
Dodatkowo w tym sezonie koszty ida w gore. Dochodza koszty dla szkolek jazdy za linie ,troche wieksze koszty wynajmu placu ,jakies pieniadze wkoncu dla osob pilnujacych ,flagowych itd ,bo takie stanie przez 5 godzin za darmo po jakichś kilku treningach przestaje bawic nawet najbardziej zagorzałych fanow tego sportu (w zeszlym roku wszyscy jak jeden stali tam za darmo!) Za wiedze ani za moja pomoc czy sam fakt ze chce mi sie to wszystko organizwac nie licze na zdene pieniadze! Nie taki mam cel organizujac te treningi. Ale prosze ,nie kazcie mi doplacac to tego ,bo nie bede tego w tym sezonie robil.
Naprawde dziwi mnie podejsce niektorych z Was. Przeciez te treningi sa dal Was! Nie dla mnie czy wszystkich w to zaangazowanych. Rozumiem ze zawsze znajdzie sie ktos kto powie " to dyskryminacja biednych" albo "w zeszlym sezonie bart doplacal a jak w tym nie bedzie to go nie zaszczycimy swoim przyjazdem". Moja odpowiedz: To nie przyjezdzajcie. Jest mi jedynie przykro ze niektorzy z Was maja takie podejscie , bo wlozylem w to wszystko naprawde duzo pracy ,energi ,wlasych pieniedzy i nie robilem tego po to zeby teraz mi powiedziec "bart ,nie doplacasz do treningu to jestes zlodziej i ja nie przyjade. bede stal i marudzil z boku". Oczywiste jest ze moze kogos byc nie stac . To jednak nie moja wina i obwinianie mnie o to to chyba przegiecie ? Zrozumie slowa " kurde,szkoda , tym razem nie dam rady bo nie mam pieniedzy ale fajnie ze cos sie wogole dzieje"(patrz styl posta Tcharca)
To trening dla totalnie poczatkujacych. Nie dla starych wyjadaczy ktorzy nie chca sie uczyc podstaw a jedynie smigac sobie po trasie. Moze dzieki temu treningowi dołączy do nas kilku nowych drifterow ktorym sie spodoba na tyle ze zostana i beda pozniej przyjezdzali na kolejne treningi ? Dzieku temu bedzie nas wiecej ,wiec i mozliwosci na organizowanie treningow ,pokazow itp. wieksze ! Milo by bylo uslyszec od Ciebie koltun czy GT ze "ok tym razem nie dam rady ,ale moge cos pomoc w organizacji" Wiecie ile osob z forum przy kazdym treningu proponuje swoja pomoc ? To min. dzięki nim wszystko moze sie odbywac.
Ok ,po wyżalałem sie ...

Dla informacji. jest juz 5 zgloszonych osob .W tym ...dziewczyna! :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości