czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 23 paź 2008, o 08:43

witam :D

mam ni imię Łukasz i niestety :cray: jestem początkującym, ale bardzo możliwe ze już niedługo się to zmieni i dołączę do was i będę z wami "Latał bokiem" :drift: .
I z tego powodu mam do was pytanie czy warto jest kupić ten driftowóz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6419154
czy lepiej kupić jakąś seryjną s13.
dzieki za opinie pozdrawiam .
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez Tommy » 23 paź 2008, o 09:49

Zanim kupisz jakąkolwiek s13 w polsce, popatrz na turbokillers.com - najprawdopodobniej ktoś już ją sprawdzil...

na ten konkretny egzemplarz troche narzekali - jak chcesz zrobiona i zeby byla dobra, to teraz trzeba 14k wylozyc. Dobra serie do 10k moze znajdziesz.
Oczywiscie cena to nie wyznacznik - ogladaj kazdy egz. ktory jest blisko Ciebie.
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 23 paź 2008, o 10:12

Dzięki Turbokillers już się wyleczyłem z tego nissana http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6419154
czy ktoś może potwierdzić czy to auto rzeczywiście jest taką padaką czy po prostu ktoś sobie napisał żeby mu nie podkupic tego auta.

To teraz proszę o jakieś opinie na temat tego auta viewtopic.php?f=22&t=936
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez booncol » 23 paź 2008, o 11:11

kup dobra bude bez silnika i wsadz V8 z BMW :) bedziesz zadowolony no i oczywiscie "na czasie"
Avatar użytkownika
booncol
DRIFTER
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 17:54
Lokalizacja: Piaseczno

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 23 paź 2008, o 12:09

pomysł moze i fajny ale pracochłonny i gdzie ja teraz silnik od bmw znajde, trzeba sie troche pomotac a ja jak typowy polak :P

szybko tanio i na juz :P:P

nie no tak serio to niechce zadnych przeróbek, chce kupic nissana i bawic sie nim na wyrazowie bo mieszkam 10km od tego toru,

sam nie wiem co robic, moze sam postaram sie o sprowadzenie go z niemiec czy innej wsi :P. mam mozliwosc bo brat dziewczyny w tym siedzi juz długi czas.
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez Bartdrift » 23 paź 2008, o 12:23

Szybko tanio i na juz to niestety nie w tym sporcie. Mysle ze pomysl ktory ci poddal booncol jak najbardziej ok! To by sie nazywalo "bezawaryjny nissan" . Jden z niewielu w polsce :D
Co Ci po tym ze kupsz szybko auto JAKIEKOLWIEK, jak Ci juz tutaj i teraz gwarantuje ze nim nie przejezdzisz nawet jednego treningu ? I wtedy juz nie bedzie tanio, a juz napewno szybko.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez borimichal » 23 paź 2008, o 12:51

Tak jak koledzy podpowiadaja turbokillers jest skarbnica wiedzy jesli chodzi o S13.
Na dobry seryjny egzemplarz trzeba wydac nawet troche wiecej niz 10 tysi,
Booncol dobrze podpowiada by kupic bude bez silnika, z tym ze dla Ciebie na poczatek radzilbym wlozyc wyremontowane CA badz SR`a. Podkrecic go do jakis 250,260 kucy i mozesz sobie bezpiecznie latac.
Tutaj juz do kupienia gotowa S13 z SR`em.
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6326800
Avatar użytkownika
borimichal
Touge Drifter
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 cze 2008, o 17:41
Lokalizacja: Skoczów

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 23 paź 2008, o 15:14

no dobra , to powiedzmy ze mam taka bude s13 . i co teraz gdzie taki silnik dostac , ile by kosztował no i ile takie modyfikacje by mnie kosztowały na czysto juz , wiem ze ciezko tak stwierdzic ale no tak w przyblizeniu.

no a co z tym nissanem http://www.drift-forum.pl/viewtopic.php?f=22&t=936

no i z opcja sprowadzenia samemu s13??

mało byc tak pieknie ; miałem kupic nissana za 8 klockow i chulac nim na wyrazowie a wy mi tu plany komplikujecie :P:P hehe nie no dzieki wielkie wam za to.
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez TCS » 23 paź 2008, o 21:46

apple napisał(a):witam :D

mam ni imię Łukasz i niestety :cray: jestem początkującym, ale bardzo możliwe ze już niedługo się to zmieni i dołączę do was i będę z wami "Latał bokiem" :drift: .
I z tego powodu mam do was pytanie czy warto jest kupić ten driftowóz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6419154
czy lepiej kupić jakąś seryjną s13.
dzieki za opinie pozdrawiam .

Wiem, kto zbudował to auto i kto nim jeździł w zawodach.
Swego czasu chciałem je kupić, ale zostało wcześniej sprzedane.
Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie PW a skontaktuję cie z osobą co budowała to auto. Dziś już nie jest jego właścicielem może warto pogadać.
TCS
DRIFTCLUB.pl
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 16:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 24 paź 2008, o 09:08

A to wszystko przez was Ciebie Bart i Ciebie Booncol :wave: to całe zamieszanie z kupnem nissana Zobaczyłem was na żywca najpierw na Wyrazowie później była Łódź i na końcu Poznań :shock: . same problemy , moje Audi musiałem sprzedać , dziewczyna mnie wyzywa :lollol: ze chce takie auto kupić. Sie przyzwyczaiła do luksusu :cry: a tu trzeba sie będzie odzwyczaić.

Ale ja nie jestem tak do końca początkujący , moje pierwsze kroki stawiałem całkiem niedawno na torze w Wyrazowie moim fiaciorem 125P :rotfl: z zaspawanym dyfrem :drift: było nawet fajnie dopóki półosie sie nie pourywały :cray: ale to nic bo chociaż przez chwile mogłem sie poczuć tak jak Wy :D. no i tak sie zaczęła moja kariera :rotfl2: he he

audice puściłem za 13.500 :/ także mam około 10 na nissanka, bo za resztę muszę coś co mało pali kupić tak do normalnej jazdy na co dzień.
Wiem trochę mało ale no nie ma siły muszę coś mieć i zacząć uprawiać ten piekny :) sport.

J'LOVE THIS GAME D.R.F.T :rockon:
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez booncol » 24 paź 2008, o 10:56

ja w Łodzi ani Poznaniu nie jeździłem ;P;P
Avatar użytkownika
booncol
DRIFTER
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 17:54
Lokalizacja: Piaseczno

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez Bartdrift » 24 paź 2008, o 11:54

A ja tak :yeah: :grin:
:wave:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez Bob » 24 paź 2008, o 14:09

Jezeli chodzi o swap silnika m60 bo nissana to bardzo dobry i oryginalny pomysl :thumbsup: silnik kompletny mozna kupic za 3500 pln, do tego skrzynia 5 gang z 530 V8(dostepna na forum za 2500) i za 6000pln masz wszystko co trzeba. Do tego kumaty mechanik i po ok 2 tyg latasz pieknymi boczórami :drift: Ale to tylko moje skromne zdanie ;)
Bob
Amator
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 21:15

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez Michałek » 24 paź 2008, o 19:31

booncol napisał(a):ja w Łodzi ani Poznaniu nie jeździłem ;P;P


Z tego wynika ze jestes na tyle dobrym drifterem ze wystarczyl sam Wyrazow aby apple mogl napisac ze mu sie podobalo :P :D Ja tez bylem na tych zawodach i uwazam ze prz wiekszej odrobinie szczescia moglbys je wygrac :) :rockon:
Avatar użytkownika
Michałek
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 19:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: czy warto kupić tą s13-prosze o opinie

Postprzez apple » 25 paź 2008, o 10:22

booncol ale wystarczy mi ze widziałem jak jeździłeś na Wyrazowie. :shock: :superwow:

na trybunach miałeś opinie "niezły świr" :tease:
Avatar użytkownika
apple
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 08:31
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona

Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości