Budowa driftowozu kilka pytań :D

Stary dzia┼é gara┼╝. Tematy archiwalne. Najwa┼╝niejsze tematy b─Öd─ů na bie┼╝─ůco przenoszone do nowych dzia┼é├│w.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

Budowa driftowozu kilka pytań :D

Postprzez TTuner » 2 sie 2011, o 18:47

Witam poniewa┼╝ szykuje si─Ö do budowy niska to mam nast─Öpuj─ůce pytania gdy┼╝ nie znalaz┼éem ich wcze┼Ťniej na tym forum a chc─Ö ┼╝eby m├│j samoch├│d spe┼énia┼é wszystkie wymagania driftowozu startuj─ůcego w profi :D
1) Jeżeli stosuje na klatkę rury chromo-molibdenowe czy musi zostać zachowany wymiar 45x2,5 na główne podpory czy w przypadku tego materiału można np zastosować 40x2 albo 35x2 ??
2) Czy elementy takie jak pod┼éoga, kielichy itp mog─ů zosta─ç wykonane z aluminium ??
3) Czy bezpieczny bak paliwa musi koniecznie posiada─ç homologacje fia czy wystarczy ┼╝e b─Ödzie zrobiony z ich normami ??
4) Wahacze i inne elementy zawieszenia mog─ů by─ç wykonane z aluminium ??
5) Jak jest z przegl─ůdem driftowozu ?? W─ůtpi─Ö ze na zwyk┼éej stacji diagnostycznej kto┼Ť mi podbije dow├│d jak zobaczy taki samoch├│d nawet jak b─Öd─Ö si─Ö t┼éumaczy┼é ze to jest samoch├│d torowy :D
TTuner
Clutch Burner

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 sty 2011, o 00:41

Re: Budowa driftowozu kilka pytań :D

Postprzez lokecgb » 3 sie 2011, o 15:22

w temacie zawody,imprezy sa regulaminy i tam wszystko jest wyjasnione wiec zapraszam do lektury . ;)
lokecgb
Touge Drifter

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 lip 2008, o 14:03

Postprzez Simons14a » 3 sie 2011, o 15:31

TTuner napisa┼é(a):Witam poniewa┼╝ szykuje si─Ö do budowy niska to mam nast─Öpuj─ůce pytania gdy┼╝ nie znalaz┼éem ich wcze┼Ťniej na tym forum a chc─Ö ┼╝eby m├│j samoch├│d spe┼énia┼é wszystkie wymagania driftowozu startuj─ůcego w profi :D
1) Jeżeli stosuje na klatkę rury chromo-molibdenowe czy musi zostać zachowany wymiar 45x2,5 na główne podpory czy w przypadku tego materiału można np zastosować 40x2 albo 35x2 ??
2) Czy elementy takie jak pod┼éoga, kielichy itp mog─ů zosta─ç wykonane z aluminium ??
3) Czy bezpieczny bak paliwa musi koniecznie posiada─ç homologacje fia czy wystarczy ┼╝e b─Ödzie zrobiony z ich normami ??
4) Wahacze i inne elementy zawieszenia mog─ů by─ç wykonane z aluminium ??
5) Jak jest z przegl─ůdem driftowozu ?? W─ůtpi─Ö ze na zwyk┼éej stacji diagnostycznej kto┼Ť mi podbije dow├│d jak zobaczy taki samoch├│d nawet jak b─Öd─Ö si─Ö t┼éumaczy┼é ze to jest samoch├│d torowy :D

ad.1.jak kolega powyżej napisał
ad.2.mog─ů
ad.3.nie musi
ad.4.mog─ů
ad.5.nie musisz mie─ç przegl─ůdu.
Simons14a
DRIFTER

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 kwi 2010, o 10:00

Postprzez TTuner » 3 sie 2011, o 17:14

Dzi─Öki za pomoc mo┼╝e kiedy┼Ť b─Ödzie okazja odwdzi─Öczenia si─Ö :D
TTuner