Swap SR20DET do S13 (problem z immo)

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

Swap SR20DET do S13 (problem z immo)

Postprzez mattinh » 14 mar 2011, o 13:50

Wsadziłem SR'a podpiełem wszystko tak jak trzeba i teraz jest taki problem , że po 5 sec auto gaśnie. Oddałem kompa żeby jeszcze raz zakodowali kluczyk na nowej pluskwie i objaw jest ten sam.Napewno spotkaliście się z takim problemem dlatego szukam porady co dalej? Ew. możecie kogoś polecić kto zdejmuje za normalną kase immo ? Najlepiej jakby to było ktoś z Krakowa :) ale w desperacji oczywiście moge wysłać kompa obojętnie gdzie.
Chyba , że jest jeszcze jakaś procedura ( o której niewiem) tak jak np w Oplach , że po rozłączeniu baterii wypada immo , trzeba potem wejść na pozycje zapłonu , poczekać z 30 sec aż dioda kilka razy mrugnie i wtedy można od kopa odpalić auto. Renówki mają też podobnie tylko trzeba się pobawić klipem w kluczyku , trzymać , otwierać auto , zamykać i tak w odpowiedniej kombinacji...

Także jak coś mnie ominęło prosiłbym o pomoc. Antena , immo box , kluczyk jest od tego samego dawcy także wszystko pochodzi z jednego auta.
Avatar użytkownika
mattinh
DRIFTER
 
Posty: 130
Dołączył(a): 13 lis 2009, o 07:23
Lokalizacja: Kraków / Nowa-Huta

Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości